Komentáře uživatelů k TV pořadu (135)

 • hirnlego
  *

  you rage you lose(17.11.2011)

 • Karlos80
  odpad!

  S touto krajně nesympatickou ženskou, to žádná televize do budoucna nevyhraje, podle mě se nehodí už ani do rádia, ale co jiného by tak mohla dělat, aby se znovu nezcvokla, když nic jiného snad ani neumí:-D Díl s výše uvedeným Janem Potměšilem, který jak víme je po autonehodě na invalidním vozíku, byl z její strany opravdu krajně nemravný, nevkusný a sprostý. Kolikrát mám pocit že se dívám na přenos s Bohnic:-) Neuvěřitelnéé co tato nepříjemná osoba ze sebe dokáže všechno vyprodukovat a jak dokáže prskat a podsouvat člověku názory, které ani neřekl, viz. např. díl s Karlem Schwanzenbergem (kterého jinak taky moc nemusim), kde se velmi neotřelým způsobem zmínila o panu Okamurovi, který ji prý hodlá zažalovat!!! Horší než Interview B.T!(4.12.2009)

 • igi B.
  odpad!

  Plky s Bárou tlachací... Volume 2 . . . Bohužel fakt už hnus... :-( - - - P.S. Větší zrůdnosti provozuje snad už jen (mo)mentálně veřejnoslužebná Mme Jílková... - - - - - (Průběžně občas nahlédnuto na >primeroidní fucktovizi< , hodnocení zde zlomyslně 8.3.2011 na mezinárodní ženský den 362. - nekomentář zde jako padesátýdruhý /...jo, to bejval kdysi dávno ten pořad "52 komiků & spol. ;o/ - 8.3.2011)(8.3.2011)

 • Jara.Cimrman.jr
  odpad!

  Fakta Barbory Tachecí se sice tvářily jako obyčejná talk-show, ale ve skutečnosti patřily k nejvtipnějším pořadům na TV Prima. Namyšlená moderátorka, sympaticky neberoucí v úvahu svou tupost, pokládala svým hostům rádoby trefné dotazy pocházející z maximálního snažení obou svých mozkových buněk a pokoušela se z nich vydolovat i to, co nevědí. S chutí jsem se té hloupé paní nějakou dobu smál, ale pak jsem zjistil, že na každodenní porci investigativity tohoto diskuzního esa nemám žaludek.(6.4.2016)

 • ORIN
  odpad!

  https://www.youtube.com/watch?v=Gzmf4-if16Y(2.7.2013)

 • Zíza
  odpad!

  No ano, je to naprosto unikátní!(14.3.2010)

 • viperblade
  *

  Barbora Tachecí není normální. Když pokládá otázky hostům, tak (někdy, a to dost často) má hlavu opřenou o ruku, takže přitom vypadá, že ji fakt zajímá odpověď a navíc díky tomu mumlá… Ona se neptá proto, aby se něco dozvěděla, ona se ptá, aby mohla útočit. A to mi na tomhle opravdu vadí. Srovnávat tento pořad s Krausovým fakt nebudu, hlavně proto, že jde o něco jiného, ale co se moderátorského postu týče, tam (si myslím) můžu srovnávat a Kraus (jak jinak) vítězí na celé čáře. Jednak je to proto, že on se dokáže zasmát sám sobě (i když v posledních letech to už taky není, co to bývalo…) ale hlavně na něm jde poznat, že ho ta práce baví. Nejvíc se mi líbil díl s Budařem, kdy zřejmě pochopil, co je Bára zač a tak si z ní dělal tak trochu prdel… což nevím, jestli paní Tachecí poznala. Sem tam na to kouknu, ale málokdy se dozvím něco užitečného…(14.7.2010)

 • Ded@M@tes
  odpad!

  Ne, Ne, Ne, Ne atd.. Tohle prostě ne. Proč tohle musí dávat v půlce zpráv, to si prima u mne teda moc nešplhla. To radši ať to posunou do nočních hodin a místo Talk-show by se to změnilo na Horor. Barbora Tachecí je strašně arogantní, nesympatická a připomíná mi místo moderátorky spíš nějakou učitelku, kterou vyhodili ze školy. / Viděné epizody cca *13.dílů / Radši už nikdy nevidět. ( Hodnocení: 0/10 )(19.1.2010)

 • castor
  *

  Někdo tu během nočního posedu na záchodě měl asi "dobrý" nápad, jenže na televizní obrazovce to mnohdy vypadá jako standardní výsledek onoho posedu!!(23.12.2009)

 • MM_Ramone
  odpad!

  Tak táto trapná, televízna amazonka ma naozaj prekvapila. Fakt osobitná trieda. To môže mať dneska svoju vlastnú talk show už úplne každý arogantný primitív? Veď toto je pološialená, agresívna ženská, s pyskom ako káčer Donald, čo vizerá a aj sa správa ako stará štetka, ktorá má v sebe minimálne liter lacného vína. Vkuse skáče do reči, má nepriateľskú, divokú mimiku, šermuje vychrtlými rukami a všemožne, cielene uráža svojich hostí. "FUCKta Brambory Telecí". Odpad!(4.2.2010)

 • kulyk
  **

  Barbucha je drsnokrutej ptakopysk. Její Fuckta se žehubol často nesou na vlně moderátorčiných osobních sympatií, popř. nesympatií. Pravdou je, že je naprosto nejlepší ve snaze dát politikům sežrat jejich umění blábolit nepřetržitě, ovšem mimo téma, které se jim zrovínka nehodí. Klidně jim otázku desetkrát zopakuje, což prokládá informacemi typu ,,vy jste snad nějak postižený, že nerozumíte jednoduché otázce". Po jejím národem radostně přijatém kolapsu trošičku ubrala na razanci a svůj projev dominy, specialistky na týrání mužských váčků za pomoci autobaterie a kružítka, zjemnila nanesením hodně odvážné fialové rtěnky. Díky tomu konečně řádně vynikla ústní dutina, tvarovaná k inhumaci slabších kusů. Užívejme si jí dokud je, protože jestli se takhle chová i v osobním životě, nejspíš ji brzo někde v tescu při hádce o výběrový banán zašlápně libovolná entita.(18.4.2012)

 • D.Moore
  odpad!

  Neskutečné, o jaké televizní skvosty přicházím.(19.8.2011)

 • paascha
  odpad!

  assertivní kráva Brambora s Telecím dělá, co může, aby po svém krátkém extempore v rozhlase, které ukončil její vyhazov a následný psycho-kollaps(:-)), přesvědčila pochybovače o své skutečné debilitě a kolosální aroganci. Něco takového mít doma, asi je ze mě hrubián, co bije ženy:-))))(16.12.2009)

 • Tom_Lachtan
  *

  Občas sipřečtu rozhovor od Tachecí, který není kupodivu tak hrozný, ale poslouchat jak se na cokoli ptá tónem "málem jste způsobil jadernou apokalipsu" i ve chvíli, kdyby dělala rozhovor s hrdým majitelem Feny která vrhla abnormální množství štěňat....(23.6.2012)

 • A_FISH
  odpad!

  Někteří lidé říkají, že tenhle pořad stojí pěkně za hovno. http://www.youtube.com/watch?v=jmfcDTuC5kY(21.10.2010)

 • balone
  ***

  Její nápady na novou podobu Českého rozhlasu byly dobré, ale špatně interpretované, proto se setkali s takovým nesouhlasem, díky tomu byla Barbora Tachecí hospitalizována, protože nezvládla ten nátlak médií a posluchačů, kteří byli razantně proti ní a ona v tom vlastně byla sama. Takže ona se nezbláznila, jen se zhroutila. Jinak je to velmi inteligentní a silná žena. nenechá si srát na hlavu, proto může být dost často arogantní(18.8.2011)

 • Beckett51
  odpad!

  Fakta Barbory Telecí fakt nemusím. 5%(23.5.2011)

 • Hromino
  odpad!

  Moderátorka protivná jak – dovolím si použít přirovnání jednoho kamaráda – orangutaní prdel, úroveň pořadu mizerná stejně tak...(11.4.2010)

 • MikeCool
  odpad!

  TV-pořad (Talk show). | Průměr všech zhlédnutých (odvysílaných) epizod: 10% (odpad!) |(23.10.2013)

 • WANDRWALL
  **

  Pořad se moc nechytil. Barbora Tachecí je ale pro mě velice zajímavá žena, ale přece jen vše se jednou okouká.(6.9.2010)

 • AllShallFall
  odpad!

  Tak za prvé. Ona je piča. A za druhé. Je to další idiostký pořad, kde se tláska jedna sračka za druhou. Se divím, že ještě někoho v tomhle státě baví žrát ty lži, co vypouští vládní představitelé do televize prostřednictvím zrovna takových připitomělých pořadů, jako je tento. Humus. Jdu blejt....(13.4.2011)

 • dex2man
  *

  Někoho tak arogantního by člověk v televízi težko pohledal.. ale musím se přiznat, že v některých snech by mé malé, uvězněné, úchylně submisivní Já před madame Tachecí rádo pokorně pokleklo:)(7.5.2011)

 • iamek
  odpad!

  Tu ženskou nesnáším !(18.10.2010)

 • Vančura
  *

  Z těch pár dílů, ke kterým jsem se omylem nachomýtl, jsem si odnesl dvojí dojem: 1) Těžko si vybavím současnou moderátorku, která by mi byla více nesympatická, než Barbora Tachecí - to je přímo pudová averze nejtěžšího kalibru! 2) Fascinuje mě, že vlastně pořádně nevím, jak ta ženská vypadá, protože tohle je zřejmě jediný pořad tohoto formátu, kde není moderátor zabírán kamerou en face, ale z boku. Pokaždé mám hrůzu z toho, že Tachecí tím svým špičatým nosem musí svého nebohého hosta každou chvíli propíchnout. Když ji vidím, jak se válí po stole, opřená o ruku, špičatý nos namířen k hostovi, a slyším jejím hloupé a zlé otázky, běhá mi mráz po zádech, jako kdybych sledoval oživlého Michaela Jacksona či jinou zombie. Mimořádně upadlá talk-show, brr.(26.8.2011)

 • Nettrass
  odpad!

  Barbora mně zaujala. Nastudoval jsem si její minulost, prohlédl pořady...A došel jsem k závěru, že bych jí rád viděl v televizi častěji častěji - ve skle a zakonzervovanou lihem.(10.11.2012)

 • triatlet
  odpad!

  Fakta o BT: 1. Radiožurnál za svého jepičího šéfování posunula o pořádný kus dozadu. 2. Pokud není slyšet a vidět, je občas k učtení nějaký její rozhovor. V pořadu Fakta BT má "moderátorka" všech 5 P: pózerská, pseudointelektuálská (proč tak často zmiňuje, že se o hostovi něco dočetla?), protivná, přehrávající, populistická (směšné, jak týden po pořadu s Martou Kubišovou /17.9.2010/ tlačí i zpěváka Jana Žampu ze skupiny Eddie Stollow, aby se přiklonil na správnou stranu v konfliktu Marta Kubišová x Helena Vondráčková).(27.9.2010)

 • hrona
  odpad!

  Fakta Barbory T., aneb jak z hostů blbce udělati. Nechápu, že se tento pořad ještě drží.(11.7.2011)

 • Spinosaurus
  odpad!

  Naprosto otřesná talk-show s neskutečnou arogantní zrůdou. Když příjde například pan Jandák, o zábavu je postaráno. Václav Moravec se musí asi hodně bavit, když vidí, že je o několik tříd výše.(4.2.2010)

 • duklak2
  *

  Tento pořad sleduji skoro každý den. Barbora je v mnoha ohledech nesympatická. Názory některých hostů jsou velmi neivní a já přemýšlím, proč si je pozvala.(12.4.2012)

 • Handle
  odpad!

  Vystupování Barbory Tachecí opravdu moc nemusím a proto už si tento pořad nepustím. A celkově je to opravdu zbytečných pár minut na Primě..(13.6.2010)

 • Caszidy
  *

  Nechápu, jak mohla paní Tachecí opustit Interview, které měla na Z1 kvůli tomuto zkrácenému paskvilu. Tedy chápu, pokud teď spokojeně každý večer usíná na hromadě peněz(jak by řekl jeden filmový kritik ze Simpsonových). Pokud ne, pak teprve nechápu.(11.9.2010)

 • Krissty
  **

  Nechápu hodnocení.. Není to nijak zdlouhavé, spíše tento pořad vnímám jako příjemné zpestření vysílání.. Barbora Tachecí sama o sobě není nic extra, ale zve si zajímavé hosty a hlavně jim pokládá zajímavé otázky. Není to jako v ostatních pořadech, kdy se politici hodinu hádají na jedné věci, ona se za tu chvilku zeptá přesně na to, co chci slyšet a neřeší hlouposti.. A hlavně se nebojí, se všemi mluví napřímo, což se jen tak nevidí :)(30.5.2012)

 • Korbitch
  odpad!

  Ještě ubožejší a trapnější než Ester Kočičková! Léta jsem si myslel, že ji nikdo nepřekoná! Ale pak jsem jednoho dne zřel toto monstrum! Nejenže se jí svou "líbezností" plně vyrovnala, ale v mnohém dalším, jako třeba v aroganci, stupiditě nebo nelogičnosti, ji sáhodlouze převyšuje! Bravo, Bramboro, bravisimo! Hodnocení -100%!(27.2.2010)

 • NinonL
  odpad!

  Odpad dávám pořadům velmi nerada. V případě paní Tachecí však velmi ráda zejména pro její neobjektivitu a nepříjemný slovní projev.(27.6.2010)

 • Laxik
  odpad!

  Jak může bejt někdo tak blbej a přitom dělat v televizi "seriózní" politickou publicistiku a diskusi?(17.5.2012)

 • gogos
  odpad!

  Nejhorší talk show, jakou jsem kdy viděl, která pobaví maximálně tím, když nějaký inteligentní host, který je nad věcí, totálně setře Barboru Tachecí...(25.4.2011)

 • rt12
  odpad!

  Jak může moderovat někdo, kdo má vadu řeči?(28.10.2013)

 • K.I.N.G.
  odpad!

  Co to je zase za recesi, občas by to asi chtělo i překladatele. Zřejmě ani nechápu podstatu tady toho.(4.3.2011)

 • Tryskomyš
  *

  Tak takovéto pořady mě opravdu nezajímají.(16.8.2010)

 • Colonist
  odpad!

  Jaký smysl má talk-show, která trvá jen pár minut? A hlavně nemá žádný koncept. Jednou si hrají na "seriózní" politickou debatu, jindy si zase s Václavem Vydrou povídají o koních...naprosto nezajímavý a zbytečný pořad.(20.7.2010)

 • Petroff
  odpad!

  Tuhle pani by neměli pouštět před kamery ani mikrofony... Větší krávu ze sebe veřejně v televizi udělala snad už jen Kateřina Jacques a "Anička Dajdo" ... Paní Tachecí na mě ve svém legendárním TV vystoupení zapůsobila dojmem staré, bláznivé, odulé ryby! Řekl bych, že je prostoduchá, šupinatá piraňa! Naznačil, že je ošklivá, ocasatá, mořská potvora, kterou cloumá senilita! Seschlá obojživelná škeble, která má méně rozumu, než měkkýš! No, a taky prostě nesnášim tyhle afektovaný .... hovězí samice.(6.4.2011)

 • Marqta
  odpad!

  Nemám nic proti tomu, když má někdo chuť vést si svou talk-show. Ovšem je zapotřebí alespoň pro své hosty vymýšlet smysluplné otázky, když už nic jiného.(13.2.2013)

 • SallyZen
  odpad!

  Faktem u Barbory Tachecí je, že šišlá, kolikrát ji ani není rozumět a celý pořad je o ničem. Stačilo, když tam byl politik(teď mu nemůžu přijít na jméno) se kterým se přetahovali, kdo umí víc odborných názvů. Fakt zbytečné..(22.5.2011)

 • blitzer
  *

  Arogantní slepice a navíc v kombinaci s tímto pánem... to je opravdu silná káva.(25.1.2010)

 • COF_666
  odpad!

  Paní Tachecí - jste nesnesitelná a arogantní p*ča!(1.7.2011)

 • Danny F.
  odpad!

  Ani ze srandy.(30.12.2011)

 • T-pack
  odpad!

  Rozhodně nejsem překvapen místním hodnocením. "Žurnalistický" pořad, jehož délka je (naštěstí jen) pět minut se kvalitou své produkce rovná největším klenotům televize Nova. Jelikož hosté, jediné potencionální lákadlo, nemají ani šanci zodpovědět nějaké pořádné otázky, neexistuje důvod, proč by někdo měl na pořad koukat pravidelně. Protože, kdo chce slyšet politiky, jde si pustit něco ve dvanáct, kdo chce vidět herce, kouká na filmy a seriály, kdo chce vidět zpěváky, zapne hudební stanici, kdo sestavuje seznam hostů mi není známo, ale asi jejich jména náhodně poslepu vytahuje ze sáčku. Ale co pořadu vydělává odpad se zaslouženým vykřičníkem je samotná moderátorka - Brambora Telecí. Je to neuvěřitelně arogantní a nepříjemná ženská, která se výborně hodí, aby provokovala kobry, být ale hostem tohoto pořadu, asi bych to nevydržel, a za některé otázky jí naplival do obličeje. Tenhle pořad je tak špatný, že si ani nezaslouží místo v historii prznění televizní zábavy.(6.3.2011)

 • Sfinkter
  *

  Tlachací Tachecí, jezte radši telecí.(15.7.2011)

 • S.i.d.
  ***

  Ano, je pravda že B. Tachecí je značně nesympatická, ale když vezmu v potaz fakt, že 90% jejích hostů jsou zkorumpovaní politici, tak mi ta nesympatičnost a negativita vůči nim vůbec nevadí a spíš naopak jí fandím.(3.9.2011)

 • Kalidor_
  odpad!

  Barbora Tachecí je typickým prototypem moderátora co se snaží za každou cenu nachytat hosta na švestkách a házet na něj špínu před celým národem. Asi si myslí, že je děsně populární a že ji všichni žerem. Dělá to však tak protivným, arogantním, nesympatickým a hlavně ztrapňujícím způsobem, že se mi zvedá kufr jen ji vidím. Už aby jí dal nějaký ten host konečně po papuli. Doporučuju jí zkusit místo moderování raději balet Českého rozhlasu Prostějov.(8.2.2012)

 • U.Tarare
  odpad!

  Takhle nepříjemnou ženskou museli hledat dlouho...(10.2.2010)

 • popkec
  ***

  Celkem sranda ale abych byl upřímněj, Barborka je strašné arogantní hovado. Boužel to posunuli někdy na 17 00 :((24.2.2010)

 • vendysek
  odpad!

  Tachecí je sice **** (ne že by byla čtyřhvězdičková, je prostě píča), ale snaží se objektivně dostat k jádru pudla. A často se jí to - možná právě díky profesionální aroganci - osobitým způsobem povede. Jindy z jejího nevychovaného ega, nevymáchané huby a nedostatku vzdělání vzejde jen utrápená snaha dělat z lidí blbce. Například díl s Janem Budařem je toho nádhernou ukázkou, vizte http://www.youtube.com/watch?v=Gzmf4-if16Y. Druhá varianta je častější a to do novinařiny nepatří.(9.3.2011)

 • D28
  *

  Neuveriteľne dokonalé zhmotnenie AFEKTOVANOSTI.V kombinácii s rečovou vadou a enormnou snahou o originalitu a zaujímavosť takmer zábavné.(21.5.2011)

 • Ravi
  odpad!

  Myslim, že by Barbora Tachecí byla skvělou partnerkou Zuzaně Bubílkové na Barrandově, kde by její nevkusné a míru překračující otázky padaly na úrodnější půdu. Zajímavé komentáře: jenprodnes, Lucius.15(18.7.2010)

 • flawi.f
  *

  Tuhle jedinou hvězdičku dávám za díl s Janem Budařem, který byl jednoduše geniální :-D(6.6.2012)

 • lskala
  odpad!

  Paní redaktorka, se tak moc snaží tlačit na své hosty, že tím konstruktivní diskusi totálně zašlape. Ve snaze po "šokujících" odpovědích svých hostů, zapomíná na to, že pokud člověk mluví pravdu, těžko si vymyslí jinou, pro Barboru, vhodnou odpověď... ODPAD!!!(16.12.2009)

 • ghatos
  *

  Barbora Tachecí je čisté zlo. Přesně kvůli takovým ženám existují muži, kteří nechtějí mít sexuální styk s opačným pohlavím. Co se týče její kvality moderování, tak to bylo lepší vzít nějakého blázna z Bohnic. 1 hvězdu dávám za pozvání občas normálního hosta.(27.1.2010)

 • latvar
  odpad!

  Tachecí je opravdu hrozná moderátorka, stačilo vidět pár dílů a tento pořad si rád odepřu. 8%(29.9.2011)

 • Casablanca
  odpad!

  Chtěla jsem dát bod za komediálnost pořadu... Ale pak jsem si vybavila obličej pí. Tachecí a to, jak drží pero a rychle mě to přešlo...(24.4.2012)

 • Wbcko
  *

  ta ženská je mi prostě krajně nesympatická(24.3.2011)

 • Sekmen
  odpad!

  Silně nesympatická a šišlající pani, co si o sobě myslí..(15.8.2011)

 • Paity
  odpad!

  Žena s vadou řeči a k tomu ještě ládující se prášky na psychické poruchy uvádí talk-show na Primě. Potřebuje tohle ještě nějaký komentář?(2.7.2012)

 • ondrula
  odpad!

  Občas se na to podívám proto, že je tam pár pást hostů, které mám opravdu rád. No a většinou to nedokoukám, protože je tam taky Tachecí, což je něco tak nepříjemnýho ke sledování, že to fakt nejde.(30.12.2013)

 • Daewiik
  odpad!

  Nuda, nuda, nuda a tlachy.(17.8.2011)

 • Pompaj
  odpad!

  Bože, zaco nás trestáš?!?(1.11.2011)

 • Mo.
  odpad!

  Zajímalo by mě, jestli je název tohohle talk-show vážně myšlen jako fór a odkaz na (ne)slavný díl pořadu Dobré ráno, jehož hostem byla právě Barbora Tachecí a jenž se stal jeden čas na internetu doslova fenoménem. Dodnes si pamatuju, jak se tomu tenkrát všichni tlemili. Po právu. [--] Kdo nezná, tak: "Fakta pane redaktore, fakta!"(11.4.2012)

 • tom.cube
  odpad!

  "Sledujete Fffffakta Barbory Tacheffíí" Proč mám pokaždý chuť tý ženský kopnout do hlavy? :) Nesympatická, arogantní, tupá kráva, Prima jejím angažováním klesla velmi hluboko... http://www.youtube.com/watch?v=ALD0AoUJJfE(23.12.2009)

 • Blazin
  odpad!

  Těžko budete v televizi hledat hloupější a méně sympatickou moderátorkou s ještě stupidnějšíma otázkama.(16.1.2012)

 • arcticsky
  ***

  Barboru T. uznávám od té doby, co dokázala jako snad jediná trvat na tom, aby Mickey Klaus místo hloupého kádrování otázky na tuto laskavě odpovídal....To se myslím nepovedlo ani Moravcovi....(27.3.2011)

 • Leleta
  *

  On ten pořád není úplný odpad, akorát ta paní je silně nesympatická a její výslovnost... Škoda mluvit. Sice je těžké dělat kvalitní pořad, který běží v televizi každý den, ale kdyby se o to alespoň pokusila, možná by se bylo na co dívat. A ještě lepší by to bylo bez paní Telecí, prosím pěkně.(13.3.2012)

 • lubospoti
  *

  ..aneb jak dokázal nesympatický moderátor (v tomto případě moderátorka) naprosto potopit pořad.(15.10.2013)

 • alambert
  odpad!

  Diskusních pořadů jsme už zažili hodně, ale tento je zaručeně ten nejstupidnější ze všech. Víc nepříjemnou moderátorku, než je Barbora Tachecí, si představit neumím.(1.3.2010)

 • Elyon
  odpad!

  Bez vytáček? Mě vytáčí jenom ta upoutávka...(28.8.2010)

 • jasanka
  odpad!

  Příšerně nesympatická Tachecí, která by se navíc měla naučit pořádně vyslovovat - vzhledem k její profesi. O jejím vyjadřování se snad ani zmiňovat nebudu.(20.7.2011)

 • Finarfin
  odpad!

  Vtipné a myslím, že výstižné je to, že nízké hodnocení tohoto pořadu není dáno politickou tématikou (Otázky VM mají červené hodnocení), někdo si asi myslí, že tento styl projevu určité divácké obci imponuje, nejsem zjevně sám, kdo do této skupiny nepatří.(30.1.2012)

 • Mashak
  ***

  Málokdy má člověk možnost postavit se hlavnímu proudu.(22.2.2010)

 • W1ll.1.4M
  odpad!

  Až se naučí vyjadřovat, možná tu hvězdičku dostane.(13.7.2011)

 • alonsanfan
  odpad!

  Neuvěřitelně hloupá a překvapivě i hloupě se chovající a vypadající paní, která je zároveň bizarní kombinací všech možných řečových vad a defektů. Jak tahle osoba může působit v médiích, televizi či rozhlasu nepochopím, stejně tak z čeho vlastně pramení její nebetyčná arogance. To pro mě zůstane navždy tajemstvím srovnatelným třeba s Bermudským trojúhelníkem. I když jsem nesměle přesvědčen, že na záhadu Bermudského trojúhelníku možná někdo časem přijde.(20.8.2011)

 • rusty09
  odpad!

  Dementní nuda, a dementní ženská.(30.12.2011)

 • Koprska
  odpad!

  Ta ženská je mi kategoricky odporná... A já odmítám na tomhle hledat pozitiva..(13.1.2012)

 • miawallacova
  odpad!

  Když si vystudovaná ekonomka myslí, že je vystudovaná moderátorka, tak to vždy špatně dopadne! Financím možná paní Tachecí rozumí, ale v TV nemá co dělat (i to rádio už byl vrchol). Špatný mluvený projev, špatné vyjadřovací schopnosti. Celá její "show" na mě působí dosti strojeně a pokud má oponent v její show "navrch" tak paní Tachecí působí jako laň na dálnici, na kterou se řítí z každé strany jedno auto. Sice se snaží kličkovat, ale nemá na to aby unikla. Zcela zbytečný pořad!(8.9.2012)

 • HonzaMag
  odpad!

  Krajně nesympatická moderátorka, její styl, trhaná gesta, arogantní projev - to opravdu není můj šálek kávy!(15.12.2009)

 • Trauma
  odpad!

  hrozné. Hosté sice zajímaví, ale jsou jim pokládány tak trapné otázky, že se jim sami smějou, zatímco moderátorka to myslí naprosto(ale naprosto!) vážně. Kdybych dala jednu hvězdu, tak z lítosti...(18.5.2010)

 • SFalconJ
  odpad!

  Postupem času jsem na její rádoby investigativní novinařinu a "nakopytech" roznášející otázky přestal mít žaludek. Zjevný scénář a účel pořadu podtrhuje celkovou ubohost a snahu vydělat na senzaci.(6.8.2011)

 • Hermanka
  *

  Jedno se Barboře Tachecí nedá upřít, někdy za čas z ní vypadne zajímavá otázka. Leč její katastrofálně nesympatický projev, a hra na jakousi investigativní novinářku, neklapne. Nesmyslné tlačení hosta do "kouta", v případech že to je zcela zbytečné a zcela mimo mísu, mi příjde směšné. Pouze kvůli zajímavým hostům, dávám jednu hvězdu. Ale i tak, tento pořad díky "pátrající a neůstupné" Tachecí spěje do odpadu.(16.10.2011)

 • Suzie1
  odpad!

  Lidi s vadou řeči a IQ houpacího koně do televize nepatří, tečka.(25.8.2011)

 • boombang
  odpad!

  no prostě něco, co začíná na p...(30.1.2012)

 • Freshoun
  odpad!

  Na tu moderátorku se nedá dívat déle než 3,5 sekundy.(8.2.2012)

 • Oneiros
  odpad!

  "Barbora Tachecí / mozek má kuřecí." Bezpochyby nejhorší pořad v nabídce kanálu Prima Family. Nejsem zastánce doktríny, že by musel mít publicista nutně publicistické vzdělání, ale pár lekcí novinařiny a rozumu by paní moderátorce jen a jen prospělo. O důvod víc Primu zapínat akorát při oblíbených filmech. Copak tam není nikdo, kdo by ji zkrotil?(8.2.2012)

 • coco.brice
  odpad!

  afektovaná,psychicky narušená moderátorka..otázka je proč ji vlastně ještě někdo zaměstnává(25.2.2010)

 • Mara12
  odpad!

  Několik důvodů proč Fakta B.T. nevidět. Formát pořadu rozhodně není žádná novinka, ač se to nezdá i deset minut je dlouhá doba, otázky postrádají racionalitu, za způsob jakým se moderátorka odpovědi domáhá by se nemusela stydět ani tajná služba a v neposlední řadě sama osoba Barbory Tachecí. Krom toho vžijete li se do role hosta, sedět “face to face“ této dámě je strašidelnější než celá série SAW dohromady.(12.4.2011)

 • Bigwave
  odpad!

  Možná se to zdá jen mě, ale paní moderátorka Tachecí je snad nejmíň sympatický člověk na televizi Prima, který absolutně neumí vést diskuzi. Pravidelně nerozumí tématům, na která pokládá hloupé otázky a k tomu všemu její nepřiměřené vystupování.(29.4.2011)

 • UniqueNett
  odpad!

  Tachecí by měla dostat zákaz mluvení. Protože tohle poslouchat, to je utrpení.(29.11.2012)

 • chrispe
  odpad!

  Nikdy jsem moc nepochopila, proč má tato dáma prostor v televizi.(18.3.2013)

 • eFOXsize
  odpad!

  OMG, to bylo talk-show? Do teď jsem byla přesvědčená, že politická vsuvka, kde bylo úkolem trvdě napadat. Žádný vtip. Jakože mi je ironie a cynismus vlastní, ale tohle bylo tvrdé. A ještě to její šišlání. A zjevný nezájem. Matka si to pouštěla, protože se jí zalíbili útoky na politiku, bohužel jsem bývala často při tom. Paní profesorku, jak si nechávala říkat, nemusím...(21.7.2013)

 • tomala4
  ****

  zme še pobavili, ako vravia na vichodze :D(12.3.2010)

 • capka
  *

  Páni, taky z ní máte pocit, že každým hostem i divákem okázale pohrdá? Jestli jste zahlédli díl, kde s někým jednala s úctou a s taktem, tak mi prosím dejte vědět - ráda se pokusím věřit, že BT není ve skutečnosti tím, kým se na obrazovce zdá být...(11.7.2011)

 • Dave_ff
  odpad!

  Nějak jsem nepochopil o co by v tomto pořadu mělo jít, rozhovory jsou úžasně nezáživné, stupidní a nudné.(13.7.2011)

 • LadyPig
  odpad!

  Já jí nemůžu prostě...(6.3.2012)

 • t.b.kat
  odpad!

  Příšerná "talk show". Zde ve své podstatě nejde o to, se cokoliv dozvědět, Tachecí nedává ani prostor hostům, často se ptá na naprosté hovadiny a svou prezentací a vystupováním se odsouvá daleko v oblasti mých zájmů. Je to nejhorší odpad publicistiky, i když na TV Barandov je pár těchto obludárií taktéž. ODPAD!(12.6.2012)

 • tonton78
  odpad!

  dlouho jsem se odhodlával napsat komentář k tomuto pořadu,neboť jsem dlouho hledal slova kterými bych popsal komentátorku a zcela jimi obsáhl její charakter. posuďte sami zda se mě to podařilo : arogantní, sebestředná, nafrněná a uslintaná svině(29.8.2012)

 • Lula.cz
  odpad!

  Brambora Telecí je extrémně nepříjemný člověk na pohled. V rádiu bych jí možná kousla, ale do televize se rozhodně nehodí. Její grimasy mě někdy přiváděly k šílenství. Její duševní stav se na jejím projevu silně podepsal. Často pokládala nemístné otázky a o překrucování odpovědí jejích hostů ani nemluvím. Navíc talk show trvající deset minut byla úplně zbytečná. Aspoň, že to vedení televize došlo....(5.9.2012)

 • Neklan006
  odpad!

  Fakta! Fakta! https://www.youtube.com/watch?v=ALD0AoUJJfE(4.12.2014)

 • racing666
  **

  Tachecí je docela hustá ženská a těm pozvaným dává docela sodu. Ale občas mě i nasštve. :-) Neodpustím si 2* :-)(4.1.2010)

 • jenprodnes
  ***

  Myslim, že je to jedna velká prdel !! Už ten název odkazuje na Bářino fenomenalní vystoupení (viz komentář tom.cube).. Barbora Tachecí si buď právem zaslouží minimálně českého Lva, nebo, a to je ta smutnější z možností, bych jí doporučil opětovnou návštěvu http://www.plbohnice.cz/home1/cz . Zajímavý je FAKT, že hostům stále stojí za to, ty 3 minuty na obrazovce absolvovat..(ne že bych to mnohým z nich nepřál)(19.1.2010)

 • Wild
  odpad!

  [5%] Tak to vypadá, když vrcholně nesympatická a arogantní paní uvádí diskusní pořad. Velmi neprofesionální přístup a nepříjemná podívaná…(27.9.2010)

 • infernet
  odpad!

  Ta ženská měla zůstat tam ,kde už jednou byla, v Bohnicích.(21.5.2011)

 • Flack007
  odpad!

  Chce se mi zvracet. Pořád jí to někdo žere???(15.7.2011)

 • janeys
  *

  Paní Tachecí asi bude chytrá žena, ale jedná tak arogantně, nepříjemně a povýšeně, že se na ní nevydržím dívat déle jak jednu minutu.(11.1.2012)

 • Katy19
  odpad!

  Tato žena je na odstřel. Takový arogantní a sebestředný projev se jen tak nevidí.(18.1.2012)

 • kolly13
  *

  Nula od nuly pojde. Dobré komentáře: MM_Ramone, paascha, petaspur, dex2man, aj.(15.7.2012)

 • qwazaokki
  odpad!

  Trochu textu ze stránek TV Prima: Vážení televizní diváci, vzhledem k řadě nemístných příspěvků, které nikterak nesouvisely s pořadem a měly navíc značně vulgární vyznění, rozhodli jsme se tuto diskusi uzavřít. Děkujeme za pochopení. --- Co k tomu ještě dodat? Snad jen, že nejsem jediný, koho brambora telecí nasírá … trapný pokus o vtip … je mi úplně lhostejná a nemůžu ani napsat, že na ni seru i toho lejna by bylo škoda.(12.4.2010)

 • Lucius.15
  odpad!

  Ta moderátorka je naprosto nesympatická ženská, kterou nevím proč, pustili do televize, aby moderovala pořad s blábolama o politice, kterých už v televizi existují stovky a nikdy nám stejně nic dobrýho nepřinesli, tak na co další?!(26.5.2010)

 • lapatata
  ****

  Já se tedy při každém díle velmi dobře pobavím a vždy je mi líto, když po několika minutách skončí. Velmi vtipná komedie. Nejlepší byl díl se Zdeňkem Troškou. VŘELE DOPORUČUJI!(4.10.2010)

 • WUTEN
  odpad!

  Kamarád zná jejího syna a začal mi vyprávět jaký je to peklo s ním být doma, pry histericka a puntickarska krava. Neni divu ze ji opustil pritel kdo by to s touhle plesnivou starou demenci vydrzel, pokazde kdyz to prepnu na primu a zjevi se tohle mam chut ji hodit granat mezi oci.(25.11.2010)

 • Bouffon
  odpad!

  Pouze přivázán k židli a víčka vyztužená párátkama. Barbora Šílecí.....už nikdy. Dejte ji zase do rozhlasu - vysílání pro Ugandu.(12.7.2011)

 • Mr.Jokker
  odpad!

  Standa zeječí každou rozječí ..... Barboro tachecí prosím vypadni z televize do nejbližšího strip-klubu a začni si konečně budovat tu právě tobě souzenou kariéru (J)(6.9.2011)

 • fořtajs
  *

  teda, že i toto zde bude mít svou stránku, tomu se snad ani nedá věřit... tak jí aspoň dám jednu hvězdu - podle toho, jak je hysterická, tak musela bejt v posteli neskutečná rajda!!! ano, ano, ten minulý čas je na místě...(3.2.2012)

 • MissKim
  odpad!

  Netřeba moc komentovat. Po shlédnutí Fakt s Janem Budařem se mi potvrdilo, že tato paní není normální a je trapná. http://www.youtube.com/watch?v=Gzmf4-if16Y Nerozumím, jak se mohla se svým projevem, kačeřím špulením pusy a opravdu silným make-upem dostat do televize.. 0% a už nikdy více.(3.5.2012)

 • e-pilot
  odpad!

  Sračky Barbory Tachecí. Už její přístup k hostům je odporný. Jdi si sykat někat jinam! P.S. Jan Budař jí to natřel !!!!! 15. 6. 2010 nechť zůstane památným to dnem: Budař vs Tachecí(25.5.2012)

 • chem.blackie
  odpad!

  Hraje si na chytrou, ale připadá mi dutá jako bambus. Divím se, že jí s tím arogantním chováním nepřistálo už pěkných pár facek na obličeji. V rozhovorech se neptá na nic zajímavého, jen chytá za slovo a honí si ego. Hrůza!(23.7.2012)

 • jardel24
  odpad!

  nechápu jak někdo takhle afektovaný může moderovat diskuzní pořad a ještě mít své jméno v názvu... to by mělo být privilegium pro ty nejlepší!(20.3.2010)

 • Mzetko
  odpad!

  Nuda, nuda, nuda. To je takový popis tohoto pořadu ve zkratce. Vždy přijde host, o něčem se s paní moderátorkou baví a pak odejde. Ve finále nevíme nic, tedy valstně jen to, že jsme "vyhodili do koše" 5 minut svého času.(21.9.2010)

 • Ajfist
  odpad!

  Tachecí je hloupá arogantní husa.Nechápu,proč se Prima takovýmto pořadem tak zatracuje.Ta ženská je hloupá už od pohledu a když otevře hubu a vypustí nejakou svou stupidní otázku,jen tím své nízké IQ potvrdí.(1.8.2011)

 • JARDAHONDA
  odpad!

  Tento pořad mě připomíná gestapácký výslech...Skoro bez úsměvu,tvrdě a nelidsky se tváří paní Tachecí,,,její projev se mě nelíbí a vůbec tato maškaráda je o ničem.....(22.9.2011)

 • pupidup
  ***

  já to mám půl-napůl...mám velký problém s jejím šišláním, občas to přepískne, ale občas mě překvapí velmi inteligentní komunikací, bystrým úsudkem. Vůbec nevím, co si mám o ní myslet. Jen se domnívám, že lidé s její vadou řeči by ve sdělovacích prostředcích vystupovat neměli. Možná by byla daleko lepší v tisku....(14.11.2011)

 • Evelynne
  odpad!

  Když se rozdávala inteligence, tahle paní stála v řadě zjevně hodně vzadu. Nebo, že by to jen hrála?(20.11.2011)

 • tuberaq
  odpad!

  Pokud se vyvaruji vulgarit, tak vlastně ani nemá cenu psát nějaký komentář. Barbora Tachecí je totiž tak blbá, že kdyby blbost nadnášela, tak se vznáší u stropu jako holubička.(5.2.2012)

 • ouf
  odpad!

  Rejpání a smrad brabrory páchnoucí ? Ptám se , prečo už to dávno nevyřadili z televize a brabroru neposlali na odsmradění ? Snad to nemyslí vážně , jak to tak chápu ,jde ji hlavně o to aby její hosté propadli negaci a zcela přehnaně začali líčit své životní neůspěchy a ke konci tý chcíplý , zubatý , šišlavý seance se šli prásknout fošnou přes držku . Nehledě na její naprosto se soucitem neslučitelnym chováním k ,,tomu chudáčkoj co ho ukecaly aby tam teda nák vydržel" je mi velmi nesympatická a proto prosím už NIKDY ji nechci slyšet. MÁ ucta.(22.2.2012)

 • krokoss
  odpad!

  Ale fuj porad naprosto o nicem a ta pani s vizazi cirkusovyho plakatu co navic neumi mluvit je fakt husta.(23.5.2012)

 • Javasen
  *

  Spatnej pořad paní Tachecí jsou sympatičtějí pravicoví lidé neměří všem stejně.(1.12.2012)

 • ronaldmekdon
  odpad!

  Afektovaná arogantní kachna, která klove do svých hostů neuvěřitelným způsobem. Chvilku ji poslouchat a naskáčou mi pupínky a upadnu do anafylaktického šoku..(2.1.2013)

 • Hejl
  *

  Moderátorka samotná by zasloužila tuny odpadu. Na druhou stranu ale díky tomu vznikají někdy tak trapné situace, že to působí jak nejlepší parodie (např. díl s Janem Budařem, Igorem Chmelou).(4.2.2013)

 • Larikazka
  odpad!

  Přidám do sbírky taky fakt: Fakta Barbory Tachecí je pěkná hovadina. Děkuji za přidání faktu(11.2.2016)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace