Bucky (Nick Swardson) pracuje jako pomocník v obchodě na malém městě a v životě nemá žádné plány až do chvíle, kdy zjistí, že jeho konzervativní rodiče kdysi bývali hvězdami filmů pro dospělé! Bucky cítí, že právě tohle je jeho osud. Balí si věci a vyráží do L.A. s vírou, že půjde v jejich šlépějích. Ve vedlejších rolích se představují Christina Ricci, Don Johnson a Stephen Dorff. (oficiální text distributora)

4daPeace

Verdikt: Velké zuby a malá výbava zajistili solidní "hloupou" zábavu. Hvězdička navíc za Buckyho spolubydlícího Kevina Nealona (Doug z Weeds). ()

Juto

Tento film je o nevinnom chlapcovi, ktorý sa inšpiroval stať sa pornohviezdou po tom, čo v 70. rokoch zistil, že jeho rodičia boli pornohviezdami. Film z časti funguje, niektoré momenty sú vtipné, ale nie je ich veľa. 5/10 ()

dr.fish

Je úžasné o čem všem jsou Američani schopní natočit film. Sandlerovina bez Sandlera. Nick Swardson podal výkon, o tom žádná. Celkem zábavné, ale mohlo být propracovanější bez hluchých míst. 60% ()

Ryuuhei

V první řadě - je to nehorázná hovadina. Taky, příběh o poněkud jednodušším venkovanovi, který se na základě úspěchu svých rodičů rozhodne stát hercem v jisté branži, nehovoří o něčem inteligentním a už vůbec ne kvalitním. Popravdě, hlavní, zubatý, hloupý hrdina byl ale docela sympaťák, děj se uvrhl až fekální cestou a romantická část, která dokázala poslední chvíle velice těžce zvážnět, dodala i na nějakém tom lehkém dramatu. Ano, stále to považuju za primitivní záležitost čistě pro pobavení, která nedává vlastně žádný smysl, ale přitom svůj vlastní smysl má. Dokázal jsem se lehce zasmát, zhnusit se a dokonce chvíli nechápat, proč se děj přiklonil onou cestou (ačkoliv vše se dalo lehce domyslet). Jak tu tvrdí někteří ostatní, pozitivy velice nabitý film, který má v první řadě účel pobavit. ()

Tomes83

Nebýt druhá polovina filmu už jen romantická pohádka, mohla to být nejúspěšnější blbina roku! Styl humoru jako KLUB SRÁČŮ... několikrát jsem se hlasitě zasmál, což se mi mnohdy nestane ani u komedií co mají hodnocení přes 70 % ()

Soweek

Scénář Adama Sandlera je silně znát, protože pár joků je typicky sandlerovských a výborných. Celkově si s tímto filmem ale lidé nedali moc práce a je prostě nedotažený. Spoléhalo se na chytlavé téma a Christinu Ricci v hlavní roli, což mě vlastně i přilákalo, takže asi můžu konstatovat, že se tvůrcům povedlo to, o co se snažili :-) ()

Káronoš

Prča až jsem se několikrát válel smíchy v posteli. Nechápu ty nominace na maliny ani zdejší "hejty", pokuď se neumíte naladit na vybroušený humor nebo jste trapný konzervativci (a že jích je na csfd až moooc), tak si tento snímek ani nepouštějte a vyberte si z tisíce jiných filmu. Je zde pár hluchých míst a trapných gegů, nicméně to vyvažují některé opravdu zábavné až legendární scény a hlášky. Celý snímek doprovází dobrá nálada a pozitivní energie, která ve mě zůstala dlouho po shlédnutí a zpamatovávání se z této crazy jízdy. Dávam o hvězdu víc na protest zdejším neoprávněným hodnocením. Doufám že Sandler bude pokračovat v psaní podobných komedií, páč tohle je velmi ojedinělá podívaná. Všichni hateři stejně padnou temnotou stínu Dicka Shadowa. ()

mira007

Hodně velká prapodivnost o kariéře pornoherce jednoho mentála s předkusem, nicméně asi dvakrát jsem se zasmál jinak je to takovej utahanej humor jako Klub sráčů. Ovšem ta poslední pornoherečka co ukáže prsa v posledním natáčecím dni našeho hrdiny je teda galaktická krasavice. ()

Gore

Jedna hvězda je za Christinu Ricci, která dokáže zazářit i v největší sračce a je otázka, proč roli v takovém filmu vzala (asi proto, že slabost pro retardované postavy (viz Pumpkin) nebo, že to má na konci 'poselství' o pravé lásce). I když nemám rád filmy o zesměšňování retardů z dílny Sandlera (viz Vodonoš), o nevtipném vyměšování všech možných tělních tekutin (viz většina dnešních teen komedií) a nereálných situacích končící happyendem, tak zde jsem se asi 3x zasmál. ()

TomasKotlant

Solidní šílenost protkaná romanticky-pohádkovou nitkou. Umělecky podprůměrné, ale pokud od toho nečekáte nic jiného než oddychovku, která vám příliš nezatíží mozek, tak jděte do Buckyho! *** Ve zkratce: Bucky, šampion dvanácti kategorií. ()

J. T. Kirk

Trapná, až debilní rádoby komedie. V poslední době jsem si zvykl na kdeco, ale tohle je opravdu trošku moc. Který debil napsal něco tak strašného? Aha, Sandler, tak už je to všechno jasné... Je mě z toho tak špatně, že už to radši nebudu víc rozebírat. Jedna * za Christinu Ricci a za Kevina Nealona (Doug Wilson), protože scény s ním udržovali film, alespoň trošku vtipný. ()

Rockerman odpad!

Po 24ti hodinách od shlédnutí tohoto svinstva jsem se probral z šoku a můžu napsat jen jedinou větu k hodnocení. Mrzí mě účast Christiny Ricci (kterou mám rád už od Wednesday) v této jedné z nejnevtipnějších, nejtrapnějších a nejhnusnějších komedií (?), které jsem v životě viděl. ()

HappyDeath

Ano...strašná blbost..nehorázná. Sandlerův podpis je jasný, ale sám tam asi nechtěl hrát :-D . Alespoň že jsem se párkrát zasmál. ()

cure

Neuveriteľná kravina. Keď už si niekedy budem chcieť pozrieť dilina s predkusom a účesom ala Majka z Gurunu, to už dám prednosť o dve triedy lepšej kravine - Blbý a Blbší. Najväčším sklamaním je účasť Dona Johnsona v tejto stupidite. Doprial by som mu rovnakú šancu na návrat akú dostal Mickey Rourke vo Wrestlerovi. ()