Elise Clifton-Wardovou (Angelina Jolieová) sledují na každém kroku tajné služby. V tomto případě za vším hledej muže. Žena je totiž jedinou spojkou k v několika státech hledanému mafiánovi Alexandrovi. Ten leží v žaludku nejen tajným službám, ale i Reginaldu Shawovi (Steven Berkoff), mocnému gangsterovi, kterého Alexandr po letité spolupráci obral o mnoho peněz. Tajné služby věří, že pár bez sebe nemůže dlouho vydržet, a doufají proto, že muže budou moci při jejich setkání chytit. Předpokládají, že padouch bude mít změněnou podobu. Jednoho dne při snídani v pařížské restauraci obdrží žena od svého miláčka dopis s instrukcemi. Má nastoupit do vlaku do Benátek a mezi pasažéry si vybrat někoho, kdo by se mohl Alexandrovi podobat. Chtějí tím tajné služby zmást a odvést na falešnou stopu. Elise postupuje dle plánu a do oka jí ve vlaku padne sympatický cizinec Frank Tupelo (Johnny Depp). Frank je Američan, učitel matematiky, turista. Elise je okouzlující žena a muž se do ní na první pohled zamiluje. Pár spolu povečeří a těsně před Benátkami se rozloučí. Inspektor Acheson (Paul Bettany) ze Scotland Yardu ale mezitím zjistí, že Frank není jeho cíl a že jsou na falešné stopě. I přesto, že jeho nadřízený případ uzavře a přinutí ho pátrání ukončit, inspektor v misi pokračuje. Jiný agent v domnění, že Frank je skutečně ten správný cíl, tajně informuje gangstera Shawa o tom, že jeho nepřítel právě přicestoval do Benátek. Franka tedy čekají v Benátkách samé nepříjemnosti… (TV Prima)

topvideo

Slabučký film, v ktorom ak by nehrali Deep a Jolie, tak si zaslúži 1 hviezdičku. Moje očakávanie bolo vysoké, ale spadlo do vykopanej jamy od pána Floriana Henckel von Donnersmarck. ()

Shinnie

Nič závratné. Obyčajná tuctovka s nudným príbehom. Pozerateľná ale to je všetko. Film sa akože vraj hrá na akčný, dramatický thriller a z toho je to akurát tak film, ktorému sa nedarí vtiahnuť vás do deja keďže je hlboko nezáživný. Takýchto filmov ktoré sú hlboko oničom je už príliš veľa a nemusí tam hrať Angelina a Depp. ()

Majollica

V jednom se tvůrci trefili - ten film je vážně CIZINEC. Chladný, odosobnělý až sterilní, ani špetka vřelosti směrem k divákovi. Angelina se svými obrovskými rudými rty působí až neskutečně, Johnny s kruhy pod očima zas neskutečně znuděně ... Rozumím mu, mě ten utahaný a rozvleklý děj taky vůbec nebavil ... Oba herce mám ráda, ale obávám se, že jim tenhle film reputaci moc nevylepšil, a ani oni ho už nedokázali zachránit ... Dávám dvě hvězdy - jednu Benátkám a druhou sobě, že jsem to vydržela až do konce. ()

lucy.lu

Rádoby akční thriller s komicky absurdním podtextem. Tam, kde měl být šarm a charisma, zbylo jen jedno velké prázdno. Nebýt té nafouklé mediální bubliny, očekávání by nebyla tak vysoká a hodnocení o něco málo vyšší. ()

cooper7

Johnny co jsi mi to udělal???!!! Od svých dvanácti let tě miluju a hltám každý tvůj film, neříkám, že vždycky to byl šlágr, ale tohle.... hrůza!! Udělej pro mě něco a už nikdy netoč žádný film s Angelinou, vy dva spolu ve filmu??? Už nikdy! Ty dvě hvězdičky jsou tak nějak ze soucitu a proto, že ačkoliv Angie nějak zvlášť nemusím, tak tady byla mimořádně sexy.. Shrnula bych to... nuda, nuda, nuda... Pro mě 2* (ale hoooodně slabé).. ()

benqsiemens

Dle mě celkem povedená taškařice s krásnou Angelinou a charismatickym Deppem, nebejt jich, tak dám určitě míň, protože zas tak super to nebylo, ale oni dva to rozhodně zachraňujou. Takže 50% je adekvátní. ()

Alfonso198

Nechápu, proč se Depp nechal ukecat do takovýho filmu. Asi se chtěl jen pomuchlovat s Angelinou, jinak si to nedokážu vysvětlit. Naprosto zbytečnej film. ()

Obenny

Já jako běžný konzument a fanoušek obou hlavních hrdinů, spiknutí s tajnou službou, mafii a ruský mluvicími zabijáky si nemůžu stěžovat na nějaký chybějící prvek, film nepotřeboval nějak moc efektu agresivity, násilí a nebo vražd. V podstatě si vystačil s dvěma dobrými herci a béčkovým scénářem, je to prostě skvělá jízda plná klidných dojmů, sice lehce předvídatelná, ale přesto dobrá. ()

misul96

Johnny Depp a Angelina Jolie. S takovými herci to nikdy nemůže být špatný film, i kdyby byl o ničem. Vždycky vytvoří to svoje kouzlo. A právě to kouzlo na mě zapůsobilo a ten film se mi neskutečně líbil. Nejde tu o to, jestli to byl špatný nebo dobrý film. Špatný nebo dobrý děj. Jde tu o to, kdo co má rád a když někdo nemá rád tenhle styl žánru nebo tenhle styl nápadu, tak se mu ten film nikdy nemůže líbit a nikdy na něj nemůže působit tak, jak působí na ty, co to rádi mají. Působí to tou romantikou, napětím a tajemstvím. Nebo alespoň takhle to působí na mě. Takže i když to nepatří do řady nejlepších filmů, u mě to do té řady patří. Povedlo se to. :-) ()

bonovox

Ak by v tomto filme nehrali Depp a Angelina, bola by to poriadna nuda, takto je to aspoň miestami stráviteľná rutina. ()

vecneZivec

Mně se to líbilo...taková oddechovka pro nedělní odpoledne. Člověk nesmí čekat akční thriller jako spíš romantické drama. Ale bavilo mě to víc jak Američan s Georgem G, ke kterému bych to přirovnal. ()

bezprezdivky odpad!

Děs děs děs, tohle se teda krutě nepovedlo. Všechny klišé, která jste kdy ve filmu viděli, jsou tady pěkně na jednom místě v hodinu a půl trvající nudě. Tajemná žena, přátelský cizinec (který nakonec cizincem není), ruští nájemní zabijáci co netrefí svou oběť ani z pěti metrů, zlý okradený mafián bez skurpulí a citů, špioni, úplatni policisti a konec, který je stejně snadno odhadnutelný, jako je nelogický. Nevím, co kdo vidí na Angelině (ale to je věc vkusu), její "herectví" zde dosahuje absolutního dna, je to určitě z větší části dáno scénářem, ale i tak. Proč v tom hraje Johnny Depp, to je největší záhada celého filmu. Film má jediné pozitivum, silně jsem zatoužil vidět Benátky, kde se odehrává - je to takový dlouhý a drahý propagační klip benátského turistického centra. ()

MUNRO

Kompletně zmršený film.Prakticky nic nefunguje.Největším propadákem je jednoznačně ústřední dvojice.Deppa jsem viděl po delší odmlce a připadá mi,že čím je starší,tím je horší.Nateklé tváře a připitomělý pohled,který se opakuje pořád dokola.Jestli je Angelina Jolie nejpřitažlivější herečka světa,tak se musím za břicho popadat.Dost jsem se nasmál záběrům na Angelinin zadek(?) při chůzi na ulici,nebo když vstoupí do tanečního sálu a všichni kolem na ni zírají s otevřenou pusou.Jolie je pro změnu čím starší,tím vychrtlejší a v kombinaci s jejímy brutálně na červeno zmalovanýmy rty i antipřitažlivější.Ještěže se alespoń točilo v Benátkách,to je nejspíš jediný důvod,proč jsem tenhle nesmysl dokoukal. ()

Raz2

Přjde mi, že u tohodle filmu se snad nejvíc nadřeli na make-upu Angeliny Jolie. Na zbytek asi nezbyly peníze. Scénář byl tak trapně čitelný, že závěrečné "překvapení" nemohlo nikoho převapit. Trapnost efektů byla na rok 2010 do očí bijící a Johny Depp už předvedl určitě lepší výkony. Sumasumárum rádoby akčně-romantický film o ničem, zasazený do pěkného prostředí Benátek. ()

DrakMrak

Zase taková hrůza to nebyla, lehký oddychový film na který se příjemně koukalo... od tohoto žánru neočekávám duchaplné obraty a taky tam nebyly ale na relax proč ne... ()

Vitous22 odpad!

Producenti si prostě řekli, že natočí meganudný film. Obsadí do něj 2 takzvané superhvězdy (Johnny Depp a Angelina Jolie) a ti přitáhnou diváky do kin, ikdyž je to sebe větší filmařský průser o ničem. Stejnak to producentům vydělá prachy. A když vám to promítaj na 3 hodinový cestě v autobuse, z kterého nemůžete utéct s křikem a smrtí na jazyku, tak se mi nedivte, že se mi tento film hnusý. ()

Ricky Gervais opět všechny naštve

Ricky Gervais opět všechny naštve

19.11.2011

Je to překvapení? Vlastně ani ne. I navzdory tomu, že většina celebrit, které si britský komik „podal“ během letošního moderování Zlatých Glóbů, se strašlivě urazila. Na Hollywood Foreign Press… (více)

Boj s větrnými mlýny pokračuje

Boj s větrnými mlýny pokračuje

29.12.2009

Zdá se, že projekt The Man Who Killed Don Quijote opravdu vstává z mrtvých. Nešťastná produkce byla svého času doslova spláchnuta po několika dnech natáčení (jak o tom vypovídá slavný dokument… (více)