PauloZ

V podstatě povedená komedie, hlavně první hodinka je velice svěží zábava. Jako nejlepší část považuju den 1 s golfem a sušenkama, to byla šleha. Je ale škoda, že se ta tendence neudržela a ke konci je to bráno možná až moc na vážno a spadá to do běžné americké romantiky. Taky si myslím, že mohly být více rozvedeny jednotlivé dny, když už se počítaly, protože tam šlo vymyslet neomezné množství dalších gegů a tvůrci se mohli razantněji vyřádit. Rozhodně jsem se ale nenudil. 3,5*. ()

ConanVJ

Tahle komedie mi přišl celkem dost nudná a ne moc zábavná. Vtipný scény tu sice jsou, to ne že ne, ale vždy je mezi nimi taková mezera, že to spíš člověka uspává. Obsazení je dobrý, ale chtělo to míň kecání a víc věcí k smíchu. Za mě 40% :) ()

FFilipCZ

Celkem pohodová trotlovina s pár vtipnými scénkami. Žádný zázrak, ale jako oddychovka postačí. Sice jsem to čekal, ale ten romantickej závěr si mohli odpustit. ()

SaNcHeZ_cz

Bratři Farrellyové se rozhodli přijít s další komedií. Co od ní čekat? Nic. Týden bez závazků je nudná plochá podprůměrná podívaná, která se ani nesnaží o trochu invence či inteligentního humoru. Vše obstarává rutina, humus a nezáživnost, podpořená nevýraznými a nesympatickými herci. Navíc veškeré pozitivní prvky zabije naprostýma WTF na konci. Prostě a jednoduše špatný film který se snaží být víc než je a moc mu to nejde. ()

Riddick77

Úspěch, zábava, humor, přičemž některé scény (především v první třetině filmu) mě opravdu odrovnaly :-) 8/10! ()

JJ.Gibson

Nakonec se přikláním ke dvěma hvězdičkám, protože si myslím, že tato komedie o vtazích měla rozhodně navíc!!! To mě docela mrzí, pač Owena Wilsona mám rád i bratry Farrellyovi. Měli skvělou látku, ale nějak to prošustrovali. Wilson, rozhodně umí být vtipnější a jeho ulízlá role mi tolik neseděla. Bohužel na to, že to má být vtipná komedie se zas tolik humoru nedostavuje a nic není pořádně dotaženo do konce. Když už někde má k něčemu dojít, tak se vždy hodí zpátečka a je tu možná až moc mravného poučování. Takže vlastně asi zklamání, než cokoli jiného... ()

numi

Průměrná chlapská komedie, která když odpustíte nevtipné kálení na golfovém hřišti - a to nemám golf rád - nikoho neurazí. ()

blackrain

Je tu pár scén, které byly trapné a které bych nejraději z filmu vyškrtla, ale ty se nakonec v celém příběhu tak nějak rozpustily.Wilson a Sudeikis vytvořili perfektní dvojku kamarádů. Jako dvojici jim to fungovalo více než slušně a také tak se doplňovali. Není to sice kdo ví jak chytrá komedie, takových už tu bylo a určitě ještě bude dost, ale i tak je to velká zábava. ()

ABLABLABLA

Strašná pi..vina. Přestárný Owen Wilson s ještě slizštějším Jasonem Sudeikisem. K tomu dvě ani né moc pěkné herečky jako jejich manželky. Příběh? - Tam nějaký byl? Takže nic. Humorné tam taky nic nebylo. Leda tak ve snu. A proboha, co v takové blbosti dělal Tyler Hoechlin to nechápu, tomu víc sluší být pohledným vlkodlakem, kterému slovo úsměv nic neříká. ()

kaylin

Celkem zajímavý nápad. Co se stane, když dáte vzornému manžílkovi na týden volno. Může si dělat, co chce. No, popravdě, já bych tohle viděl jako pořádně drsné psychologické drama, ale je jasné, že komedie z toho jde udělat také. O to se pokusili bratři Farrellyovi. Jejich humor, který je místy hodně drsný, se mi celkem zamlouvá, ale tady najednou máte pocit, že na ty vtipy musíte celkem dlouho čekat, a když konečně přijdou, tak to není nic skvělého. Moralizování tohohle filmu je vážně příšernost. U Sandlera to člověk čeká, ale tady... Tohle mě opravdu nebavilo. ()

rt12 odpad!

Film kde se víc kadí, prdí a krká a rozhovory vedou o přirozeních a šukání, mně nemohl zaujmout. Plný souhlas s Sdoomem a dovolím si použít jeho výraz, že je to PRASOKOMEDIE ()

italka63

Owen Wilson jako oplácanější, se sestřihem nakrátko,muž středního věku, který se coby ženatý pán rozhodne prožít týden úplně jinak. Průměrná komedie, která mě moc neoslovila. ()

MATADOR

Koukatelná, nenudící komedie s příchutí klasického Farrellyovského - trošku drsnějšího - humoru. Počkejte si na závěr titulků :) ()

Derek

farrellyovka balancujuca na hranici trapnosti (ako sme si na to u ich poslednych filmov zvykli) a kopirujuca svojim stylom tak trocha momentalneho krala komedii juda apatowa, zachranena niekolkymi vtipmy u ktorych som vybuchol smiechom. skoda ze to ma viac hluchych miest ako tych skutocne vtipnych, ale prezit sa to da... ()

TominoLa

Když nebudu počítat začátky bratrů Farrellyových jako Blbý a blbější a Něco na té Mary je, tak je to jejich klasická průměrná komedie. Nenudil jsem se, ale ani jsem se nějak extra nebavil. Jak už u nich bývá zvykem tak místy je i dosti nechutná a tak určitě není pro každého. 50% ()

Parlay

Překvapivě povedená komediální oddychovka, kterou je třeba ocenit už jenom pro minimální výskyt trapných a nevkusných momentů, což lze v případě bratří Farellyových bez nadsázky označit za husarský a chvályhodný kousek. Po většinu stopáže se hláškuje jedna radost a všemožné chlapácké patálie mají vtip a šmrnc (golfový vozík by rozesmál i Šíleně smutnou princeznu). Jen se nemohu zbavit dojmu, že Owen Wilson se při natáčení zřejmě necítil zcela ve své kůži, a to už jenom z toho důvodu, že tu údernější polovinu ústředního dua zcela bez diskusí představuje Jason Sudeikis. ()

lioncel

Jako už v poslední době po několikáté, je zde mistrovsky a velmi nenápadně v komedii (protože se to tak o dost lépe snese) hlavní motto filmu (dost citlivé) odkoukáno z normálního života : .. zatímco neuspokojení muži většinou jen doma remcají a mezi sebou pak jen tak kecají a planě vyhrožují .. proradný ženský plemeno mlčí, nic neřekne a potom rovnou koná (čti : spustí se) .. zde to názorně předvádí Grace (i když musím uznat, že tady má tedy za životního partnera opravdu super trotla .. myslím, že až dost přehnaného) …… ach jo, já (jsem něco jako Rick) vždy ve svém životě snil a toužil po něčem takovým krásným, pohledným, milým a hodným, jako je zde Maggie .. a přitom si samozřejmě vzal podobnou blbku, jako je zde Grace .. no jo, škoda, že jsem tě nepotkal Maggie (pro nás .. pro oba) … ()