Začátkem roku 1980 média informovala o sériových vraždách. Všechny měly společný znak – dálnice. Mezi lidmi začíná vzrůstat panická hrůza z „dálničního“ vraha. Film je natočen podle skutečných událostí. William Bonin, řidič dálkového kamiónu. William Bonin, milý a charismatický mladý muž. William Bonin, jeden z nejnebezpečnějších zabijáků v Kalifornii. Jeho věrný společníkem byl Vernon Butts – student okultismu a magie. Sdílel s ním i své strašlivé hobby. Brázdili společně nekonečné dálnice Kalifornie a vybírali si mezi lidmi vhodné oběti. Bonin dokázal skvěle manipulovat s lidmi, každý mu uvěřil. Po opakovaných nálezech mrtvých těl média začala veřejně vyzývat lidi k ostražitosti a k ohlášení jakéhokoliv i sebemenšího podezření. Varování zněla z rádia i televize a právě díky nim Bonin začal chybovat a jeho jistota byla ta tam. Nad dálničním vrahem se pomalu začala stahovat mračna. Policie má stopu. Případ je téměř u konce. Nikdo netuší, kolik lidí ještě musí zemřít… (oficiální text distributora)

Petulka88

Film, který kolem mě naprosto neškodně prošuměl, takže i druhý den ráno si na něj jen matně vzpomínám. Tohle je další případ, kdy se tvůrci rozhodli přiživit na zájmu o sériové vrahy. Problém je v tom, že tenhle Bonin není ani děsivý a ani démonicky charismatický. On je prostě nijaký, jen se rád šklebí do kamery. Výsledkem je, že za pár dní už nebudu vědět, kdo že ten Bonin vlastně byl. ()

DevilXXL odpad!

Ak by som mal hodnotiť film tým, že bol podľa skutočnosti (čo pridáva pre mňa na zaujímavosti) a podľa jedného hereckého výkonu (hlavná postava bola zahraná slušne psychopaticky), tak by som dal možno aj 2*, žiaľ filmy hodnotím podľa kvality a tá tam nebola žiadna (až na jeden herecký výkon). Film ako celok veľká nuda s množstvom chýb. No na The Hospital to nemalo, toto som aspoň dopozeral do konca :-) ()

Hellknight12

Včerajšia premiéra. Ďalší film o sériovom vrahovi, ktorý je zase slabo spracovaný. Je to fajn jednohubka ale nič viac. Herecký je to veľmi slabé. Príbeh je o niečo zaujímavejšie podaný ako vo filme Ted Bundy. Film môžem kľudne odporučiť. Celkové hodnotenie za mňa je 50%. ()

beso74

Natáčať film o vraždiacom uchylákovi podľa skutočného príbehu je vám veľmi ošemetná vec. Humor tam akosi nepasuje, skutočné udalosti tiež príliš nepustia a navyše, ak váš titulný herec pripomína neohrabaného mroža s diabolským pohľadom Kowalského z Tučiakov z Madagaskaru, ktorému by nikto so súdnosťou minimálne 9-ročného decka nesadol do vanu, máte zarobené na poriadny filmový prúser. Ešte šťastie že to ako tak na konci zachránil zjav charizmatického Michaela Rookera. ()

honzic

Hlavní postava Bonina je dobře ztvárněná, herec to zahrál dobře, ale ostatní herci jsou spíše jako komparsisti, jejich herecké výkony jsou velmi špatné, je to velká škoda, chtělo to lepší obsazení a mohlo to být dobré. Navíc rajčatová šťáva místo krve mi moc nesedí, přeci jen je krev tmavší. Hodnocení: 50 % ()

chaosteory odpad!

Odpad značí jedinné, že po hodině jsem nenašel už žádnou sílu k dokoukání. Těžko říct jestli je horší herci nebo děj, jízda autem-debil-druhý debil-zase jízda autem-vražda-debil atak pořád dokola. Korunu tomu nasadil černokněžník alá Harry Šutr a neschopnost autorů. ()

Henk

Film o Williamu Boninovi mi trochu přišel jako dokument. Jediné,co se režisérovi docela povedlo bylo zachycení narůstajícího Boninova šílenství. Tři hvězdy za snahu. ()

Pollini

Tak horor to nebyl. Povídání o hysterickém týpkovi, co si svou skrytou homosexualitu vybíjí na mladých hošících. ()

M.Fish

Moc dobrý to neni, ale najdou se zajímavé momenty. Třeba počáteční rozhovor a dopadení policií. Hlavní postavu ztvárnil herec uvěřitelně a dle mého názoru ji ztvárnil dobře. ()