Ally Darling pracuje v marketingu, ale její práce jí přináší jen nudu a šeď. Když si toho všimnou šéfové, dostane výpověď. K tomu všemu se navíc dočte, že až devadesát šest procent žen, které měly více než dvacet milenců, se už nikdy nevdá. Ally proto začne počítat, až dojde ke kritické hranici devatenáct, a je v šoku. Rozhodne se žít cudně, dokud nepotká toho opravdu pravého muže, ale vše se zvrtne, když se vyspí se svým šéfem. Pak ale Ally přijde na myšlenku, že svého osudového muže musí najít mezi těmi, kteří už byli jejími milenci. Pomoc při hledání jí nabídne sexy soused, jehož táta byl policistou a on po něm podědil detektivní sklony. Teď se schovává u Ally před svými známostmi na jednu noc a bere ji jako jedinou ženu, u níž se nemusí přetvařovat. Vlastně jsou si dost podobní. (TV Nova)

Kjuk

Děkuji všem dobrým lidem, kteří se podíleli na vzniku týhle smysluplný ptákoviny a já tak mohl vidět svoji dávnou platonickou lásku Anču Farisovou několikrát v průběhu filmu ve spodním prádle a jednou dokonce i nahatou!! Zezadu!! Z filmu už jsem logicky tak nadšenej nebyl, s čímž jsem však počítal. No u nás v dědině se vždycky říkalo, že když to má ráda holka, je to kurva, kdežto kluk je vždycky největší mačo!! A je to kurva pravda! ()

Brambu

Tak přesně tento typ filmů já můžu... Pohodová komedie o jedné slečně, která hledá toho pravého a řídí se prapodivnou statistikou z časopisu. A do toho úvodní postelová část ze Sylarem a také příjemný Chris Evans, no prostě velmi slušná komedie. Více takových! ()

johnymdoe

Anna faris je skvělá komediantka, ale že bude i dobrá a sexy v 36ti letech v romanťárně je pro mě příjemný překvápko. Hezkej film.. ()

AndreyCSFD

Neotřelá romantická komedie o sympatické Ally, která jednoho dne zjistí, že jaksi spadá do kategorie těch promiskuitních a rozhodne se, že tomu učiní přítrž - dvacátý chlap, se kterým se vyspí, bude její manžel. A jelikož onu dvacítku vzápětí zažije s prasáckým exšéfem, který absolutně nepadá do úvahy, musí hledat ve známých vodách. Udělá si seznam svých bývalých, začne je postupně vyhledávat a zjišťovat, který by se hodil ke společnému životu. S vyhledáváním potenciálních ženichů jí pomáhá soused Colin, který je také promiskuitní, ale narozdíl od Ally mu to žádné vrásky nedělá. Za svoji službičku chce, aby mu Ally pomáhala s ukrýváním před dívkami, které svedl. Ačkoli se jedná o klasickou romantickou komedii, která se pevně drží zažitého rámce, sem tam se podařilo vykřesat originální nápad - např. scéna svlékacího basketu je prostě dokonalá. Nicméně hlavním důvodem, proč film tak svižně odsýpá a nenudí je milá Anna Faris a frajer Chris Evans. Ve společných scénách je sice značně vidět, že Chris Evans je přece jenom herecky někde jinde než Anna, přesto se dokázal s Annou sladit a výrazně ji nepřehrává. Klišovitý scénář je značně kolísavé kvality a s přisprostlými dialogy a scénami je poplatný dnešní době, nicméně tvůrci ví, že právě díky ústřední dvojce si to můžou dovolit. ()

Noomi

Typicky americky účelový, gýčový, romantický odvar, pričom je okamžite jasné ako to skončí. Preto nerozumiem romantickým filmom. Nie je práve proces sledovania príbehu a postupného odkrývania a spájania jednotlivých častí základom dobrého filmu? Ja viem, že som od toho ani nemala čakať niečo viac, ale keď som sa pozrela na obsadenie, tak som akosi dúfala. Veď Anna Faris je vždy také slniečko a Chris Evans...pozná vôbec niekto ženu, ktorá by ho dobrovoľne odmietla? Chvíľami to bol vynútený doják, ktorý na mňa nie a nie zabrať, chvíľami zase milá komédia a raz dokonca otvorená reklama na nevkus. Ale zase zasmiala som sa a ústredná dvojica to vzala sympaticky. Tak dajme tomu že 2*. Ale s romantickými komédiami som už ozaj skončila. ()

adriane9

Hodně hodně dobrá komedie, žánr na který moc nekoukám, ale tady bych udělala velkou chybu, opravdu jsem se nasmála a ubezpečila se, že někdo takový jako já fakt existuje :)..doporučuju pro pozitivní ranaře, co snesou nadsázku :)... ()

Monisek

Nemuzu si pomoct, ale mne se to proste fakt libilo! Annu moc nemusim, ale tahle role ji opravdu sedla a kapitan mumuland tu vypada jako vzdy bozsky. Docela jsem se bavila. I linka se Starlordem je usmevna. Ve vysledku to vidim na slabsi ctyri hvezdy.. 65% ()

atmen

V těchto typech filmů se skočí rovnýma nohama do děje, zde je na začátku poměrně dost vaty, která zdržuje, není vtipná a dala by se s klidem promazat. Leč tak tomu nebylo, a tak jsem první půlhodinu bojoval s tím, abych na přehrávači nezmáčkl STOP. To jsem neudělal z jednoho důvodu. Zajímalo mě, zda se obličej A. Faris, podivně nepřirozeně oranžově zářící, nerozteče. Na konci jsem si oddechl, protože se neroztekl, a film zas tak špatný nebyl... ()

BOURQUE

Hlavná myšlienka (nájsť ozajstnú, životnú lásku medzi bývalými partermi), resp. nápad vo filme je dobrá, na druhej strane výkony hlavných aktérov (A. Faris a Ch. Evans) sú veľmi priemerný. Jediné, čo vám film dá, je otázka: „A aké je vaše číslo?“ Osobné hodnotenie: 58% (*) ()

Heroine odpad!

Trapný, blbý, vulgární, neoriginální, předvídatelný, patetický, sentimentální, nechutný a vrcholně stupidní zároveň! Hnusná, blbá a nesympatická děvka má problém, že jí nikdo nechce za ženu. A mě je to, jako divákovi, naprosto jedno. Dokonce je to docela pochopitelné... Ale natočit takový příšerně debilní film, jenom na tohle téma? Každá jedna věta, každý dialog, každý záběr je tak NEUVĚŘITELNĚ BLBÝ! Fakt jsem skoro nevěřila svým očím. Nám jako ty trapné pokusy o vtipy, které předváděla HNUSNÁ Anna Faris, měly připadat vtipné? A nebo kdyby to bylo o hezké, inteligentní slečně, neměl by film sledovanost? Tohle je fakt mimo. Nevím čím to je, ale Chris Evans mi připadá neuvěřitelně krásnej, a to je tak všechno, co stojí za zmínku. ()

bagetka007

klasická průměrná americká romcom se značnou dávkou nechutností při střizích z vztahů minulých,..nikdo by nespal/nechodil s takovými úchyly...PS: dlouhé vlasy Anně překvapivě fakt nesluší... PPS: Co má společného "What's your number?" a "Co ty jsi za číslo?" ? ()

WillyMarks

Někdy se opravdu divím, že někdo připustí, aby se natočily tak přihlouplé a trapné scény, kterých je tu nespočet. Člověk se přeci ani nezasměje. Je to jednoduché a pokud člověk zná tyhle romantický komedie, tak ví, že jsem všechny na stejné brdo, takže víme jak to skončí už na začátku. K čemu se přikláním je fakt, že aspoň zápletka byla zajímavější a bylo i na co koukat :-) 30% ()

alambert

V druhé části to trošku zabíjí malá originalita scénáře, ale jinak skvělá komedie. První shlédnutí určitě pobaví. ()

Olík

Co ty jsi za číslo? Co ty jsi za číslo? (nemohl jsem tomuto "básnickému" obratu odolat :D).....no, na škále od nuly po deset, tak čtyřka.....s přimhouřením obou očí možná pětka. Něco jako představitelka hlavní role Anna Faris mezi současnými herečkami. Snadno čitelný rom-com pásově vyrobený Faris na míru podle její stále stejné (nebo přinejmenším podobné) šablony. A co na to první Avenger?? Až možná překvapivě sympatický a pro podobnou roly vhodný kandidát. Evans slušný, Faris standartní, ale jako celek šedý a nikam nevybočující průměr. ()

merigieren

Hezká holka i kluk + trapny nezazivny konec = ROM kom. No ale tak děsivé to zas nebylo, pár nápadů se povedlo a hodinu mě zabavili. Jinak se řeší jestli je holka s dvaceti různými sex partnery děvka a kluk borec. Což v závěru doženou až k oduševněle myšlence, ze láska je byt sam sebou. PS psáno na tabletu... ()

BeranSon

Nejedná se o převratnou romantickou komedii, která by byla absolutně bezchybná či skvělá, ale mě dokázala velice slušně zabavit i pobavit . Hlavní dvojka je velmi sympatická. Vidět Chrise Evanse taky v něčem jiném než v americkém trikotu se štítem na ruce, je sice nezvyklé, ale za to pěkné. I jeho drahá polovička Anna Faris , která sic někdy malinko herecky zakopává slušně drží tempo. Jenže rutina děje je prostě jednorázové klišé - dva se sblíží, sblíží více, sblíží ještě více, pak se vzájemně pošlou do háje a nakonec romantický polibek na romantickém místě a happy end. Tudíž klišé, jenže někdy to klišé prostě nevadí a nebolí, třeba zde. - 7/10 - ()

Lyžař

Tak podle ceskeho nazvu jsem myslel, ze to bude o necem jinem. Ze “cislo” znamena “trdlo”. No, nevadi. Ono to i takhle nakonec dava smysl :) hlavni hrdinka, jestli se vubec da rict hrdinka, hraje v kdektere kravine, tohle se nijak nevymika :) ()

hazaba

Vtipná romantická komedie, u které se zasměje a která vás neurazí. Civilní výkony herců, příjemná pop music. ()