One Man Show

(pořad)

Tohle je ta největší SHOW na českém internetu! Nic podobného tady nikdy nebylo. Internetový diktátor Kazma Kazmitch společně se svou bandou zlosynů dobývá svět. (Stream.cz)

TonoM

I přesto, že plno dílů je nudných, neprofesionálních, tak za díly s Jimem Carrym a Kate Perry jednoznačně plný počet. Díl s Jimem se proslavil do amerických, čínských, ruských..... Televizí a řekněte mi kolik takových věcí česká filmografie má? 90% ()

Kalda69 odpad!

Narazil jsem na tento ukaz ceskeho Streamu diky jeho hostu Michaelu Winslowovi, celkem to uslo (hlavne diky Michaelovi) ale kdyz jsem pustil jiny dil, byla to doslova katastrofa a nemuzu pochopit, co se na tomto individuu muze lidem libit. Za me rozhodne palec dolu a nikdy vice, protoze snazit se byt vtipny za kazdou cenu neni moje vize zabavy. ()

StrixCZ

Následující hodnocení se týká "nové série" OMS - předchozí talk show formát šel převážně mimo mě... Současná OMS je pro mě značně rozporuplná - nedokážu říct, kolik toho Kazmovi věřím, nasral mě, když udělal reklamu nejmenované estébacké svini, rozsekal mě s Prostřenem, zároveň si uvědomuju, že to je z větší části vlastně dost povrchní zábava (člověk se může bavit šílenstvím okolo příjezdu popových "hvězd", ale na mysl se zároveň vkrádá myšlenka, jestli se tím, že jako divák přistoupím na hru, že je něco důležitého či snad pozoruhodného na manipulaci s davem pomatených uctívačů těchto vyprázdněných figurek, nestávám sám konzumentem prachsprostého bulváru, byť ve výjimečně sofistikované podobě). Přesto všechno - nemůžu si pomoct - viděl jsem zatím všechny díly (pár z nich několikrát) a vím, že až vyjde nový, pustím si ho zase :) Tohle je prostě (výjimečně v převážně pozitivním slovasmyslu) vítězství formy na obsahem. O to víc mě potěšil určitý přesah dílu s Prostřenem. 75 % ()

existimator

Přestože se asi nikdy nedozvíme jestli je to všechno fake nebo ne, je to to nejzábavnější, na co se můžete na internetu podívat. Je to show, je to jedinečné a originální a je to téměř návykové. Jakmile se pustíte jeden díl, neodtrhnete se, dokud neuvidíte všechny a pak budete nadšeně očekávat pokračováni. Kazma má neskutečný talent a společně s Markusem Krugem vytvořili něco neskutečného. Doporučuji si pustit. Najdete na Stream.cz ()

OzzyCobain odpad!

Kazma je zhovadělej psychopat a myslím že to něco ukazuje o naší společnosti když někoho takového necháme dělat nelegální činnost jako kdyby se o nic nejednalo. ()

patmull

Klobouk dolů předtím, co Kazma dokázal v druhé sérii. Z jedné kamery a jednoho studia se stal pořad, který se dostal do médií po celém světě. Ať je z toho klidně polovina "fake", stejně je to něco, co překonává rozměry čehokoliv, co v téhle zemi kdo natočil. ()

rezor

Měním po druhé generaci na 4*, jako průměr předchozí a současné tvorby. To že Kamil (alias Kazma) tvoří na české poměry světovou show není snad nejmenších pochyb. Osobně se mi líbí, že zaplnil pomyslnou mezeru v tvorbě na české scéně proti které by nebylo co říct nebýt polopravdivého kabátku a protože se mi nechce psát dvakrát stejnou věc, tak se podepisuji pod Mattyho komentář, který tu ve chvíli psaní tohoto komentáře zanechal. ()

asdfasdf

Je to asi první pořad, který jsem na Streamu začal sledovat. Můj první díl byl ten, kdy se Skejpr dostal do Prostřena (a tento díl byl asi ze všech nejlepší) a postupem času jsem se začal dívat i na starší díly. Musím říct, že je to velice zábavná show, ale některé věci jsou třeba přehnané (třeba výběr nového střihače) a některé díly jsou i málo uvěřitelné ('' výlet '' do Ruska) Jinak je to ale dost zábavné a většina, zvláště zvláste dílů od roku 2017, vypadá celkem uvěřitelně a jsou velice dobře udělané. Doufám, že budou i nadále vycházet SMYSLUPLNÉ díly, u kterých se nebudu muset pozastavovat a říkat si nad nimy, že je to úplně blbé a nemožné. Též se mě líbí, že v poslední době si nědělá jenom z něčeho prdel, ale poukazuje na různé problémy. . . . PS.: Jinak OMS jsem tady na CSFD hodnotil jako 4000 uživatel!!!!! : ) ()

Peddro odpad!

Vím, že to má být image, ale mě neskutečně vadí, když někdo nosí v místnosti kšiltovku a sluneční brýle. Myslím, že image není omluva, je to prostě nevychovanost. Navíc je sice můj vrstevník, ale jeho styl humoru opravdu nechápu a už vůbec nemohu vystát jeho chování.... ()

Idenatoys

Jsem mile překvapen... Kazmu sleduji sem tam a nezapojuji se do jeho projektů. Nicméně film je natočen skvěle na české poměry! Dobrý scénář, skvělá kamera, dobrý zvuk, super dabing a kvalitní přijatelná stopáž... Jestli to je nebo není pravda o tom si musí udělat obrázek už každý sám. ()