Když Sarah Baileyová poprvé vkročila do školy sv. Bernarda, věděla, že ji tam budou okukovat. Netušila ovšem, že tři nové spolužačky už na ni čekají. Koníčkem zlomyslné Nancy, zakomplexované Bonnie a potměšilé Rochelle je totiž čarodějnictví a už delší dobu pasou po čtvrté kamarádce do počtu. Sarah se zdá, že má konečně opravdové přítelkyně, a je ochotná s nimi ledacos vyzkoušet. A kouzla začnou fungovat: Sarah ztrestá spolužáka Chrise, který ji zesměšnil, Rochelle si vyřídí účty s Laurou, která nesnáší černochy, Bonnie se konečně zbaví ohyzdných popálenin na zádech. Lačná Nancy zase zatouží, aby do ní přešla síla mocného ducha... Sarah brzy pochopí, že všechno zlé, co kamarádky s kouzly napáchaly, se dříve či později obrátí proti nim. Když kolem začnou umírat lidé, nechce už mít s čarodějnictvím nic společného. Nancy, Rochelle a Bonnie ji však nechtějí ze svého magického kruhu pustit. Sarah čeká souboj na život a na smrt s bývalými přítelkyněmi. A může z něj vyjít živá jen tehdy, když využije nebezpečných sil, kterých se chtěla navždycky vzdát... (oficiální text distributora)

hansel97

Klasická halloweenská jednohubka, která si na nic moc nehraje a jede dle klasické čarodějnické šablonky. Prospělo by jí více děsu a méně keců. 50 % ()

Litsarch

Film mých mladých let! Ano, nejde asi o extratřídu, ale mám na něj jen a jen dobré vzpomínky. Viděl jsem ho již tolikrát a vždy jsem hltal každou minutu filmu. I když podle CSFD jde spíše o komedii, tak pro mě je to spíše thriller s prvky hororu, jelikož některé scény jsou velice dobré a film má atmosférou krásně vzestupné tempo a je čím dál více temnější a temnější. Herecké výkony se mi líbily od prvního shlédnutí a Fairuza Balk byla prostě úžasná! Chápu že někomu tento film není při chuti, pro někoho je to možná jen "teenage blbost", ale pro mě zůstane vždy top a mohu ho jen a jen doporučit. :) ()

corpsy

Štyri sexi kočky mi zaručili skvelú a miestami občas aj strašidelnú zábavu. Snímok z dôb, keď film ako je tento neboli hneď označované za tuctové emo. A na rozdiel od nich, kvalitnejší. ()

liquido26

Až na trochu přehnaný závěr to bylo docela zajímavé a napínavé. Původně jsem se bál nějaký teenagerský hovadiny, ale musím říct, že teenageři v 90. letech byli naštěstí o trochu zajímavější než ty dnešní paka :-) ()

NinonL

Tenhle film se mi docela líbí a na závěrečné scény, kdy se Fairuza Balk promění v nestvůru a zblázní, se dívám s rezervou. Ne že by špatní uctivatele magie takto nemohli skončit (obrazně), ale ve skutečné příšery se promění dost těžko. Do toho nepovedeného konce je to celkem slušný film. A svou pravdu o hranicích, kam až může člověk beztrestně vstoupit, má taky. ()

Derek

dievčenský horor čarodejky, patrí k filmom, ktoré vás príliš nevystrašia, ale iba pobavia. je to typický zástupca filmov na ktoré si o týždeň ani nespomeniete. ()

Martin741

Vyrazne priemerny horor popri kultovom Vreskote od Neve Campbell. Reziser Andrew Fleming mi nic nehovori, akurat viem o tom, ze tam hrala Fairuza Balk /Ostrov Dr. Moreau s Marlonom Brando/. 50 % ()

cariada

Kupodivu mě to i bavilo. Některé holčiny jsou pěkné. Jo nevyplácí se zaplétat se do temné magie. Přesto je klasický příklad filmu u který ho za nedlouho ani nevíte , o čem že to bylo. ()

Rodriguez

Slabý příběh se slabým hereckým výkonem nedá víc než průměrný televizák. Bohužel. Rozhodně měl tenhle potenciál našlápnuto na daleko víc! 45% ()

lennyd

Nebylo to špatné, ale ani nijak moc dobré. Prostě takový průměr - čtyři holky si hrajou na čarodějnice, až jim to najednou začne kouzlit. Takže si každá z nich něco přeje a ... už to jede.. Pár zajímavých záběrů a nápadů (třeba ten dům plný všeho odpornýho - hadi, pavouci, krysy, brouci - ble ble :) ()

venison

Pseudohorůrek "Čarodějky" spadá do kategorie těžce béčkových filmů.. Tvůrci se jednoho dne probudili a rozhodli se o teen variaci na legendární "Čarodějky z Eastwicku".. Otřesnější herecké obsazení jsem dlouho neviděla - slečny moc hrát neumí a mohly by soutěžit o nesympatičtější puberťačku.. Scénář značně plave a pointa odplula už dávno.. Bída děs, ale v lačných porevolučních devadesátkách to celkem ušlo :-D ()

Blumhouse chystá nové Čarodějky

Blumhouse chystá nové Čarodějky

27.03.2019

Studio Sony už pár let zkouší zremakovat fantasy horor Čarodějky z roku 1996, původně byla k režii najata režisérka Leigh Janiak (epizody seriálu Scream, Svatební cesta), ta ale snímek před časem… (více)