Mitch a Dave jsou nerozluční přátelé. Jak ale léta ubíhala, jejich světy se od sebe čím dál více vzdalovaly. Dave je přepracovaný právník, manžel a otec tří dětí, Mitch je druhořadý herec, který mění ženy častěji než ponožky. Jednoho dne se spolu sejdou, popijí alkohol a u fontány si oba v tentýž okamžik přejí ocitnout se v kůži toho druhého. Následující den ráno se probudí a zjistí, že jejich přání byla vyslyšena. Nejraději by se zase hned přeměnili zpátky, ale kouzelná fontána byla mezitím odstraněna. Kam byla převezena, není možné kvůli byrokracii hned zjistit, a tak oběma mužům nezbývá než začít žít život toho druhého. Mitch musí zastoupit Davea v případu fúze firmy, na jejímž výsledku záleží, zda mu bude přiznáno partnerství. Dave má v Mitchově podobě natáčet porno. Ani jednomu se ale nový způsob života nelíbí. Podaří se oběma mužům nezničit si navzájem vlastní existenci dřív, než naleznou způsob, jak vše vrátit do původních kolejí? (TV Nova)

ruza727

Nechapem,ako mohlo niekomu napadnut,aby tato komedia trvala skoro dve hodiny,ked ten cas ocividne nemali s cim vyplnit.Keby trvala 90 min.mozno by bola vystiznejsia a lahsie pozeratelna.Ano bolo v nej aj nieco vtipne,co sa vam vryje do pamate,ale pri tom mnozstve nudnych scen a neustalom prekrikovani hlavnych postav,konecny dojem nie je velmi dobry. ()

JerryPilsen odpad!

K nekoukání.Hlavní postavy dělaj blbosti v zájmu zachování zmatku a děti serou do obličeje.Co se má pokazit se pokazí.Na to se mam jako koukat? ()

yozka

Komedie je možná v určitých oblastech přehnaná, ale bohužel (možná bohudík) začínám v poslední době tomuto druhu humoru přicházet na chuť. Dialogy jsou krátké, úderné často empatické a inteligentní a částečně ho tak posouvají na vyšší level, než je jen komedie plná fuck a shit. ()

CarlaBrunn

Skvely zazitok, vyborny relax, vela vtipnych scen. Film ma zaujal uz od zaciatku a nadsenie trvalo do zaveru. Velmi sa mi pacil namet, aj ked som nedavno videla film s podobnou zapletkou - Freaky friday, ktory sa mi ale pacil o maly chlp menej. Zopar sexistickych narazok a scen mozu niekomu prekazat, mne rozhodne nie. Celkovej atmosfere a deju to len prospelo :) ()

Trepak odpad!

"Prečo ešte nehovoria? Sú retardovaní?" Oplzlosť a nechutnosť sa stali piliermi komédií posledných období (rakovinový zoznam; šuky-šuky hezký kluky; strč jej palec do kaďáku; poď si rýchlo zapichať, až z toho nie je trojka). Urážlivé, prízemné, prazbytočné. ()

Dejte na me

..klasický americký scénář a splněném snu na chvilku a zjištění, že lépe bylo předtím..ale je to komedie a já se zasmál, takže účel splněn :) ()

maestrum

"Dave, can you change my oil ?" :D oddychová komedie, ke které se asi už nevrátíte. 60% PS: přichází doba, kdy po upravených modelkách ve Photoshopu, se budeme dívat na digitálně upravené herečky ? ()

Majez

Jedna za Olivii, druha za to, ze to trva jen dve hodiny a ne vice. Neco podobneho zde jiz bylo nespocetnekrat. Ale nikdy se tolikrat nepouzilo slovo su**t ve filmu, ktery se snazi byt komedii. ()

Edwin44

sice 100x omletý příběh výměny těl, ale byla pro mě nehorázná pr**l. Zejména skvělej Reynolds a překvapivě neee moc otravnej Bateman ()

Scott4

Pro mě 70%. Rozhodoval jsem se mezi 3 a 4* a nakonec jsem se rozhodl pro 4 za Olivii které je naprosto HOT! Nádherná ženská která mě dopřává zaručenou erekci. Film zábavný, troška fekálního humoru nikoho nezabije, námět ohraný, ale dobře zahraný. ()

Sasquatch

Vynikající, opravdu vynikající komedie. Nic vtipnějšího jsem neviděl minimálně tři roky. Velký překvapení. Viděl jsem to sice až od okamžiku záměny těl, takže musím určitě vidět jednou celý. Nechápu poměrně nízké hodnocení, naprosto nechápu někoho, kdo dal odpad...Líp než Viperblade nebo Dever bych to nenapsal. Dlouho jsem se tak nenasmál. Navíc skvělý dabing. SUPER! ()

TynTynka

Klasický příběh o výměně těl, podaný zase trochu jinak. Je fakt, že ze začátku to bylo trochu nechutné a divné, ale jak se vyměnili, začala ta pravá sranda. Něco bylo dost přehnané, takže ubrat toho by vůbec neuškodilo. Jinak docela pohodový film. ()

Mykie

Dost dobrá komedie, takoá rom-com pro chlapy. Ulítlá, sprostá, s kozama a fekálním humorem. Ústřední duo je sympatické a evidentně se při natáčení dost vyblblo, což filmu dodává příjemnou energii a drajv. Doporučuji s dabingem, protože v angličtině ty verbální přestřelky nevyzní tak peprně jako v naší mateřštině :-) ()

Jirkacek

Snímek v Cizí kůži rozhodně nenabíl nic nového, neboť příběhu, v nichž se dvě hlavní postavy vyměnily svá těla a prožívají pak život jeden druhého, už tu bylo více. A já bohužel musím napsat, že všechny byly lepší než tento od režiséra Davida Dobkina, který si tímto filmem zřejmě léčil nějaké své mindráky, chybějící sexuální zkušenosti či si chtěl dopřát alespoň něco, čeho v životě sám nedosáhl. Už ten způsob výměny Mitche (Ryan Reynolds) a Davea (Jason Bateman) byl mírně napsáno neortodoxní, protože se stala při čůrání do kašny. V dalším průběhu jsme pak doma sledovali, jak si oba poradili se všemi výhodami a nástrahami, které jim nová úloha přinesla. Bohužel celá omáčka okolo byla založena na vtipných scénkách a dialozích o sexu, souložení, chlastu a drogách. A těch sprostých slov co za těch více než sto minut zaznělo ! Všechno mi to připadlo naprosto ubohé a vůbec ne vtipné. Nechutné byly scény o prohlížení si penisů, zadků a podobně. Jako třešnička na hnusném dortu nám tvůrci nabídli kakací a blicí, rádoby vtipné ukázky, které jen dotvrzují neschopnost inteligentního humoru. Průběh filmu je zbytečné popisovat dále do větších podrobností, i když kromě výše zmíněných odporností sem tam probleskla jasnější filmová hvězda, když konečně herci nemluvili jen o sexu a vyměšování. Alespoň za to a za ten námět dávám jednu nechutnou hvězdu, i když jsem měl problém vydržet až do konce tohoto odporného snímku s názvem V cizí kůži. ()

Oxytocin

Film je postaven na protikladech postav, kdy jeden nepřímo závidí život tomu druhému. Rodinný typ a úspěšný zaměstnanec by si přál vyměnit svoji "duši" za bezstarostný a pohodový život svého kamaráda. Film je velmi nabitý sprostými hláškami, kdy slovo "fuck" a jiné obdoby zazní nespočetněkrát. Uznávám však, že přes občasnou ujetost se některým scénám vážně zasmějete. ()

teekanee

Tenhle typ ujetých komedii mám opravdu rád. Hlavní myšlenka je sice ohraná, ale tady je zpracovaná docela neokoukaně. Film skrývá pěkný poselství, že náš život není tak úplně na hovno, jak si myslíme. Ostatní lidi mají taký svý problémy. Herci jsou příjemný a sympatický, zejména Bateman je v mých očích opravdu skvělý komediální herec. Olivia Wilde je opravdu potěcha pro oko a vtipy jsou sice úchylný nebo nechutný, ale vtipný. A o to přece jde ne? Vypnout mozek a bavit se. 75% ()