Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Elyssea
  ***

  Jsem notně na rozpacích, protože nebýt té reálné linie, šla bych asi s hodnocením výš. Ale ten malý spratek, co uměl jen nadávat, mi lezl na nervy a samotná Micimutr také není zrovna příjemná postava (ale asi je to tím, že Libuši Šafránkovou nemám moc ráda). Princezna i loutkář jsou příjemní, Dyk si slizouna užívá, ale pohádce doslova kraluje Batroška. "Kvůli tomuhle mám dvacet let dřevěnou hnátu...." Škoda velmi často opakovaných vtipů a replik. Třeba královna Jaroslava za celou pohádku neřekla prakticky nic jiného, než že princ je fešák a hrdina. Micimutr není úplně špatná pohádka, trochu horší průměr. Víc se těším na Bambitku. P.S. A to Dejdarovo vaffanculo si tvůrci mohli odpustit. Vulgarismy, i když italské, v pohádce prostě nemají co dělat.(25.12.2011)

 • PauloZ
  **

  Novodobé pohádky jdou zcela mimo mě a tohle není výrazná vyjímka. Za 90 minut se jaksi nic nestalo a velmi rychle to skončilo. Nebýt Dejdara a Dyka tak odpad. Drak na začátku nebyl na 100%, ale zatím digitálně nejlepší co jsem v české pohádce viděl. O Troškovi si říkejme co chceme, ale pokud novou pohádku, tak raději od něho. 2,5*.(24.12.2011)

 • ABLABLABLA
  *

  Proč nám ČT1 zkazila Štědrý den touto otřesnou blbinou, která neměla ani hlavu ani patu, herci strašní, děj nijaký, vtípky neskutečně trapné. Jediný kdo to zachránil aspoň na tu jednu *, byl Bartoška. Jeho humor byl narozdíl ode všech jakžtakž snesitelný a dokonce mě i rozesmál, když ze středověkého Scrabble poskládal "blbec" když se bavil se ženou o princi. Nebo narážka, že kvůli tomuhle mám od dvaceti dřevěnou ruku. To bylo ale ze snesitelného humoru vše. Celý zbytek byl trapas nad trapas a už v životě nechci o tuhle "pohádku" (spíš pi****nu) zavadit.(26.12.2011)

 • Enšpígl
  ***

  To prolnutí se současnotí je teda těžkej ulet, kterej naprosto zbytečně ubíjel pohádkovost příběhu. Vykreslení nespravedlnosti bylo dobrý, ale z mého pohledu se nepovedlo obsazení. Výtka se samozřejmě netýká Jirky Bartošky, týká se především Vojty Dyka, já prostě tyhle obejdy z holešovický tržnice nemusím. Vojta Dyk se hodí spíš jako štamgast do kadeřnictví než jako herec do filmu, ještě ke všemu do role prince co bojuje o přízeň princezny, vždyť co by si chudák holka s takovým buchťákem počala. Co se týká Mariky Šoposké, tak to je krásná holka a dobrá herečka, ale až na princezny, ona působí hrozně silně a charismaticky, ale totálně jí tady chyběla křehkost, zranitelnost a nevinnost, třeba právě v porovnání s naší dlouholetou princezní jedničkou Libuškou Šafránkovou, ale jinak mám Mariku hodně rád ať už jako herečku nebo jako hezkou holku, to zase aby si nemyslela, až to bude číst.(3.1.2012)

 • Attta

  Pěkný nápad s propojením do současnosti a věřím, že němci by z tohodle dokázali vytřískat mnohem více. V tomhle podání však pohádka není vůbec "pohádkovitá" a je z toho všeho hrozný paskvil. Děj mě vůbec nezasáhl a celkově to byla hrozná nuda. Divákovi nedá film vůbec možnost se něčeho pořádně "chytnout" a všechno je jakoby nedokončená práce. I přes to, že Šafránkovou obdivuju, tak ji role vůbec nesedla. Celkový dojem hrozný.(29.2.2012)

 • - Drak vzniknul pomocí počítačové 3D animace v Grafickém studiu České televize. (Lynette)

 • - Hrad Zvíkov byl částečně graficky přeměněn. (TuristikaJi)

 • - Marika Šoposká a Vojtěch Dyk se setkali před kamerou již v roce 2009 při natáčení televizního filmu Rytmus v patách. (claudel)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace