Luke Wright je bývalý newyorský policista, který se za své prohřešky v řadách policie nechává mlátit v kleci s bojovníky. Za to, že ruským gangsterům nebyl po vůli v sázkovém světě, je zastřelena jeho žena a Luke se stává vyhnancem. S kýmkoliv promluví a spřátelí se, toho Rusové odpraví. Do cesty se mu ale připlete malá holčička, o kterou mají zájem Rusové, Číňani i samotná policie. Luke se rozhodne ji ochránit. Přitom zjistí, že holčička si pamatuje velmi dlouhé číslo, které je zároveň kódem k trezoru. Jak Luke pátráním zjistí, má dojít k výměně mezi čínským gangem a samotným vedení města. Starosta má disk, o který Číňani stojí, protože jim zajistí očištění nelegálního majetku a ti mu za to dají třicet milionů dolarů a na všechno se zapomene. (TV Prima)

Sonjoe

Naslapany akcny film od zaciatku do konca. Vsetko slape, takto si predstavujem poriadny akcny film. Za mna vyborne.90% ()

Cornello

Na večerní odpočinek výborný akčňák. Jsem moc spokojen. Ze začátku drama, od 20 minuty až do konce napínavý a akční s minimem pauz. Rusové VS čínské triády VS policie nebo VS Jason Statham. Proč to všechno ? Malá holčička, která má sakrální paměť. Dobrý děj, počet mrtvých ani nešel počítat, dobře a normální konec. Více kvalitních herců, 5 hvězdiček, pro mě lepší 4. ()

tomkat

Všechny ingredience na místě, očekávání splněna. Hrdina drsňák, ještě drsnější realita podsvětí, ,,syrová akce" (joj, to je klišé...) a povinné zpestření (zde v podobě druhé hlavní hrdinky). Tvůrci si u mě nicméně šplhli velmi punkovým pojednáním Final Ultimate Deathmatche. ()

doom.cz

Jako jo, akce dobrá, ale tolik děr v zápletce jsem už dlouho neviděl. Dohromady mi to nedávalo smysl a to jsem se snažil koukat s vypnutým mozkem. ()

BigJohn02

Zábavná vybíjená v podání Jasona Stathama, který se spojil i se zkorumpovanejma fízlama, aby vymlátil Rusáky a Číňáky kvůli malý holce. Jen houšť! ()

andy60

Jednoduchý scénář nahrazuje nepřetržitá akce. Statham se tu nesere s ničím a nikým. Nejsem zrovna fanda mlátiček, ale musím uznat, že v případě Stathama to působí mnohem uvěřitelněji, než třeba od Seagala. ()

FlyingGentle

Našláplá střílečka s několika originálními motivy a sympatickým jazykovým prostředím, mám na mysli, že padouši mluví skoro celou dobu svými rodnými jazyky. Samozřejmě je jasné, že si Američané opět vyřizují účty s Rusy i Číňany a všichni se navzájem mohou pozabíjet. Neodráží tohle věčné dilema a kolektivní vědomí americké politické kultury? Inteligentní dívka, kterou Statham chrání, si pamatuje hory čísel, které tvoří šifru k sejfu peněz. Omletý motiv, který je naštěstí vyšperkován dynamickými akčními scénami. A i docela brutálními. Tohle je film, kterým dětem nepouštějte, ale pro stathamovce, mezi které si počítám, je jako dělaný. Ne, já do USA opravdu nechci. Stačí jen na tohle koukat a říkat si, že jsme tady v bezpečí. Doufejme :-) ()