Luke Wright je bývalý newyorský policista, který se za své prohřešky v řadách policie nechává mlátit v kleci s bojovníky. Za to, že ruským gangsterům nebyl po vůli v sázkovém světě, je zastřelena jeho žena a Luke se stává vyhnancem. S kýmkoliv promluví a spřátelí se, toho Rusové odpraví. Do cesty se mu ale připlete malá holčička, o kterou mají zájem Rusové, Číňani i samotná policie. Luke se rozhodne ji ochránit. Přitom zjistí, že holčička si pamatuje velmi dlouhé číslo, které je zároveň kódem k trezoru. Jak Luke pátráním zjistí, má dojít k výměně mezi čínským gangem a samotným vedení města. Starosta má disk, o který Číňani stojí, protože jim zajistí očištění nelegálního majetku a ti mu za to dají třicet milionů dolarů a na všechno se zapomene. (TV Prima)

kazatelSVK

m.a.t.o.-Neviem kde si zobral toho tajného,ale ja viem so 100 percentnou istotou povedať že o žiadneho agenta nejde.Ide totiž o zápasnika MMA a ultimátnich zápasov ktorý zachráni dievča čínskeho pôvodu pred ruskými vrahmi v stanici metra.Potom si znepriatelí nielen triádu ale aj ruskú mafiu.Film vyzerá zaujímavo tak dúfam že po Blitz a Mechanic Killer príde pán Statham s niečim skutočne dobrým! ()

RISOvonVODKA

Statham dýcha Segalovi na krk. V jednom filme mŕtvol ako za vlády Mao Ce-Tunga. Zlomené ruky, krky, nohy, prestrelené hlavy, Rusi a Číňania. Proste hodina a pol neviazanej akcie, ktorá vašu myseľ nijako nepotrápi a dovolí vám zrelaxovať. Ak však máte záporný postoj k násiliu... nechajte si to radšej pre seba. Inak môže prísť Statham odstreliť vám kotrbu :) ()

Major776

(Nechápu, jak spousta lidí, kteří píšou komentáře, popisují detailně celý děj filmu (viz.sniper18) - proč a k čemu.?Snad jen idiot může číst podrobně příběh předtím, než se na film podívá.) Film stojí akorát za tři hvězdy. Neurazí,ale ani příliš nepřekvapí. Statham jednohubka na jedno shlédnutí pro nevyplněný večer. ()

Alairik

Taková dobrá oddychová stathamovka. Dost akce, která není až tak přepálená. Film má spád, žádná mohutná zápletka se nekoná. úplně nesmyslné to také není. Jen rychlé řešení všech situací pomocí násilí. V pozadí je tak trošku naneseno, že náš hlavní hrdina Luke je vlastně takový hitman se svědomím a smyslem pro čest. Hvězda navíc, protože jsem se nenudil. 4* ()

Darriel

Americká verze Leona, která pokulhává ve všem. Statham je furt ortodoxní drsňák, v tom nikdy nezklame, ale možná by to chtělo i nějaký děj. Příště můžou natočit film, kde bude Jason mlátit lidi, dokud nenapočítá třeba do tisícovky nebo dokud se nezraní a možná v tom bude víc, než nějaký trezory, mafiáni a zkorumpovaní poldové bez špetky koření naházený do jednoho hrnce... ()

AldaPalda

Zezacatku matne tapajici pribeh se spoustou prostrihu z ruznych mist se zacne postupne vyjasnovat a podstatne zrychlovat, az je z toho dost solidne slapajici akce ve stylu Kuryra. Bohuzel, Kuryra jsem videl drive....V kazdem pripade prima zabava na vecer bez nutnosti premysleni, 3.28 ()

Kathleena

Moc nevím o co všem šlo, bylo tam příliš mnoho stran a postava Alexe je pro mě velkou neznámou, ale Jason je všechny tak dokonale zmlátil, že je mi to vlastně jedno. ()

kubomirmi

Nečakal som od toho veľa a film ma nijako neprekvapil. Klišoidný akčňák. Nič nové, nič zaujímavé, pre mňa v celku nudné. Bez Stathama by to bolo na **. Ak nie ste jeho priaznivci a akčné filmy zvlášť neobľubujete neodporúčam pozerať. ()

RonnieR

Akčňé scény - zvládnuté na fajn úrovni! Ale fakt ten záver - akoby dostratena... akoby ani nebol, žiadna pointa, nič! 49%. ()

Necrid

Pomalý začátek, který se táhne zhruba do 30 minuty filmu. V prví půl hodině se nechá Statham i mlátit aniž by se bránil. Zbytek filmu už byl svižnější a akční scény se asi šetřily na konec filmu. ()

Bednobuch

Průměrná střílečka. Řekl bych taková klasická Stathamovka. Kombinace Kurýra 2 a Postradatelných. Hlídá dítě a přitom zabíjí. Ale ničím to nepřekvapí. Lehce se zapomene a takový film. Uvidíme, jestli to kvalitní dabing nezlepší o hvězdičku. ()

semsemidivej

Smrtící mašina Jason Statham proti všem, resp. proti čínské triádě, ruské mafii a zkorumpovaným policistům, aby, co vlastně? Získal respekt a kopu peněz? Ochránil geniální čínskou holčičku, která si pamatuje všechna čísla? Tyhle otázky bych nechal koňovi, protože má větší hlavu. Jason prostě střílí, a to zatraceně přesně, každého přepere a ujede v honičce autem. To všechno s nenapodobitelným humorem a šarmem, který by Belmondo nikdy a stříbrném plátně neukázal. Inu, jiná doba, jiný mrav. Akční mrav. ()

Lucky Eda

Fajnovka J.Statham uplná troska z ničho nic uvidí holčičku co je génius a začne jí chránit vymlátí pár řad triády a ruský mafie. Pak je je vše o trezorech číslech nakonec všechno získá a končí to štastným koncem. Velké + tomu,že tam nebyli tak předem jasný scénky což je běžné.Akorát škoda tý poslední rvačky neuškodila by ()

Farchio

Kdo má rád Jasonův svébytný styl, ujít si to nenechá, protože tady je ho po dlouhé době zase dostatek! Nemám k tomu asi víc co říci, jelikož zbytek filmu je mírně nadprůměrná slátanina zkorumpovanosti, o které se poslední dobou mluví víc, než by bylo třeba, a tak i spousta scénáristů nejspíš nehledá v jiných pramenech. Je to škoda, ale kvůli příběhu, na filmy s tímhle Londýňanem nekoukám! Líbí se mi, jak každému rozbije držku!! ()

pepito25

Dve hviezdičky. Za akciu a Jasonovu holu hlavu. Presnejšie jeden a pol hviezdičky. Keby som to pozeral ako MUTE, tak dve a pol hviezdičky. ()

pomada

Jednoduchý priamočiary akčný film, aby bolo do koho strieľať a sekať tak postavia hlavného hrdinu rovno medzi tri strany ktoré bojujú každá za seba, ale keď sa "traja bijú štvrtý zvíťazí" (po prvom stretnutí Luka a Mei to malo závan Leona, škoda že to nepokračovalo v podobnom duchu aj ďalej....) a Statham potvrdzuje že je akčný hrdina 21. storočia..... DVD ()