Darth Vader

Okej, jsem milovník romantických komedií u kterých se nemusí přemýšlet a děj prostě jen plyne. Co se týče tohoto kousku čas plynul sakra rychle a já se přitom dokonale bavil! Justin je skvělej, jeho hudba mě bere a herec je taky dobrej. Mila je neskutečná kost a myslím, že se na další 3 měsíce stane mou představitelkou sexuálně nabitých snů. Jakej chlap by ji odolal? No a odolat jejím očím? Pche vykašlete se na na psychodramata a mrkněte na oddychovou pecku. LÁKADLA?!- Ženy: Justin ukáže svoje dokonalé tělo a navíc je prej kus! Navíc partnerky můžou do kina pozvat i svého prince jelikož Mila ukáže svou dokonalou postavu. (klídek je jen na plátně). Muži:- Mila is naked! Ano a navíc je opálená jako bohyně. Dál vás donutí změnit wallpaper a místo Megan Fox dáte zrovna jí!. A dotřetice.... Je to fakt zábava!!!. 10/10 ()

Druury

Oddychovka... chvílema jsem se smál, chvílema jen už čekal na předvídatelný průběh.. Justin mne neustale prekvapuje svým herectvím (the social network) =3* ()

jasanka

Kdyby film skončil přibližně v polovině, asi bych hodnitila čtyřmi hvězdičkami. Postupně jsem se ale začínala trochu nudit. Napíšu podobnou věc jako o Hlavně nezávazně - několik dost vtipných scének, ale jinak prostě průměr. ()

frolish

V podstate uplne tradicna, klise prekypujuca hollywoodska romanticka komedia (rozumej prevarena sracka), ktora ma vsak (najma v uvode) prekvapila dobre napisanymi a svizne odsypajucimi dialogmi a kvalitnymi hereckymi vykonmi. Nechybalo tam ani trocha originality v podobe zapletky ale postupom casu to straca iskru, snazi sa to citovo vydierat a spominane klise sa vali ako na beziacom pase... je len na vas, do akej miery ste ochotni to tolerovat. ()

chrispe

Pro mě nuda a to pořádná. Navíc vím, že si ten film už nikdy nepustím. Bylo to takové okopírované "Hlavně nezávazně" (u kterého bych krátila stopáž a krátila), které jsem kupodivu dokázala víc ocenit až po tom, co jsem viděla tento film. Protože jsem se přesvědčila, že to téma může být zpracované ještě hůř, resp. nudněji. ()

Filty

Ohrané téma, očekávaný konec. Zpracování ovšem mnohem lepší než ve filmu "No Strings Attached". Svižnější, vtipnější, propracovanější. ()

johnymdoe

Když už tohle idiotské téma (romantická komedie) tak aspoň opravdu srandu(ironie a rušení zažitého), sprosťárny, sex, krásná hlavní hrdinka a dokonalé vedlejší postavy (Woody Harrelson- kterej nikdy nezklame a Patricia Clarkson). Sláva..nečekal jsem že to bude s Justinem Timberlakem po Vyměřeném času(kravina) sledovatelný a stalo se..on i hraje! :) ()

MovieFive

Romantika na které vás nic nezklame ale ani nic nepřekvapí. Vtipné a pohotové dialogy, jen soundtrack jsem čekala o něco výraznější. ()

honelnik

Ťažko sa mi to hovorí.....ale Justin Timberlake je proste fajn. Spolu s Crazy Stupid Love mi tento film pomáha zahnať pachuť "romantických komédií" s Jennifer Lopez a Jennifer Aniston. ()

andaa

Mila je t neskutečně sexy, ale přesto normální a obyčejná holka.I Justin se dá přežít. Je to nenucená zábava. O tom, že vztah založený na kamarádství má vždycky budoucnost, ať do něj přimícháte jakkoliv úchylné prvky :) ()

KosiR_ksr

Romantické komedie nepatří k žánrům, pro které mám slabost, přesto je několik filmů tohoto žánru, kterých si opravdu cením a které jsem velmi dobře ohodnotil - většinou vynikaly dobrým vtipem, chytrostí, nápaditostí a/nebo svou hravostí. Tento snímek sice neurazil, ale také nevyniká ničím z toho, co by ho v mých očích povýšilo nad masovou zábavu (snad až na pár scén, v nichž se člověk může zhlédnout). Nehraje pro něj ani to, že si z děje druhý den už příliš nepamatuji. Těžko se mi rozhoduje o hodnocení. Je to jeden z případů, kdy mi opravdu chybí jemnější stupnice pro hodnocení. Odpovídajících by pro mne bylo 50%, ale necítím, že bych si jej měl zařadit mezi 3* filmy. ()

Kimm2

O třídu lepší, než jiné současné romanťárny. Skvěle jsem se bavila celou dobu, film prostě rychle ubíhá, dialogy ústřední dvojice jsou trefné a vtipné. A ačkoliv se film nevyhne všemožným klišé, finální dojem to rozhodně nekazí. Velmi milé překvapení. ()

ElManiacus

Poměrně příjemná jednohubka obsahující jak špetku humoru tak romantiky, ale jak říkám druhý den si ani neuvybavíte, že jste to viděli - 65%. ()

noelcoward73

Příjemná oddychová romantická komedie, výborné herecké výkony. Dobrá hudba, scénář a režie, hodně vtipných hlášek. Líbilo se mi částečné špičkování dvou hlavních protagonistů. ()

mladas16

Mně osobně ve filmu nic nechybělo, film má od začátku perfektní náboj, prostředí a svěží humor. O to víc to podpoří výborné výkony Timberlakea a Kunis (mám na mysli především ty herecké výkony). A i když poslední půl hodinka trochu ztratila na tempo, tak se to dá překousnout. Originální romantický film si zaslouží plný počet.. ()

Rathalos

Mila Kunis a Justin Timberlake v romantickej komedii,ktora ma fakt smrnc,svieza,vtipna,mila a pohodova zalezitost s mega-sympatickou dvojicou v hlavnej ulohe,uzival som si to naplno a samozrejme davam 5 hviezdiciek...:-) ()