dom156

Člověk si musí zavčasu uvědomit, jak mockrát je rozumné se na daný film koukat. Tady je jasný případ, že já už jsem tento mezník překročil. Viděl jsem to všudy všeho asi 6x a myslím, že už ani vidět znovu nechci. Jelikož zpočátku je to bomba, která se okouká, ale zde byla degradace mnohem silnější než u jiných filmů. Nejenže jsem se už tolik nebavil, ale ani příběhově mě to netáhlo a pak na mě přišel stav, že jsem jen do té televizi čuměl a čekal až ten balast skončí. Samozřejmě nepopírám je to nadprůměrný film, ale já se ho již přejedl a vidět ho hooodně dlouho nechci. I tak doporučuji. ()

kajas

Velmi milé překvapení, inteligentní komedie se sympatickými herci v hlavních rolích. Konec filmu už se sice vrací do zajetých kolejí romantických filmů, ale i přesto se jedná o skvělou podívanou. Justin už pro mě nikdy nebude jenom zpěvák. ()

Patw

Tohle se mi vůbec nelíbilo. Snímek se snaží.. ale možná to obsazení. Moc mě to neoslovilo. Dvě hvězdičky když přimhouřím oči. ()

Skip

Úplně normální romantická komedie, která nenabízí víc než běžná produkce tohoto druhu. V rámci žánru dobře zahrané i natočené. ()

Huntelaar

Tak ve mě převažuje jenom nadšení a do plné palby chybí Mile s Justinem jen lepší, né tak unylý, konec. Jinak jsou Kamarádi na šuk příjemným osvěžením v rámci žánru romantické komedie. Ad 1) ústřední dvojici to spolu jde, ad 2) rozdílnost je překvapivě řešena geograficky, ad 3) Woody Harrelson a Patricia Clarkson rules a celkově je ve scénaři hned několik neotřele řešených klíšé rom-comu. PS: Jsem zklamaný, že už je Mila taková hvězda, že se jí musí dublovat holý zadek. Sucks! ()

Bonaparte.

Byl jsem z počátku skeptický k tomuto snímku. Postupem času mě však fungování chemie mezi Milou a Justinem vtáhla do ulic New Yorku. Asi půl hodiny z filmu tvoří postelové scény a to si myslím, že u pohledné ústředné dvojice není špatné. Abych uvedl i nějaký zápor, tak především ten, že místama mi film přijde jako dražší reklama na mobil. Ať už je to focení, sdílení dat a další funkce. Celkově mi z toho vyšel lepší průměr 70% ()

kalap

Aj keď na oko ide len o sex, nakoniec je to láska aj sex a to, už je živel. Mila Kunis bola tak chutná a prirodzená,až to zdravo bolelo. ()

dee-key

Ano, je to hovadina a skutečně tam jde jenom o p*chání, ale je taky fakt, že jsem se docela zasmál a za to, jak to krásně vykreslilo lidský stereotypy, které všichni známe, si to pár hvězd zaslouží. ()

berusche

Smršť výborných dialogů? Spíše smršť klasicky otřepaných dialogů v romantické komedii. Špičkovej rozjezd? Spíše rozjezd, kdy jsem váhala, jestli nebude stát za to vypnout. To ne tohleto, to ne. Za prvé, rozhodně to není originální. Za druhé, klasické pojetí romanťáku s geloušema v hlavní roli tomu dává ještě víc punc další takové břečky, kterých je letos teda požehnaně (btw. tohle samé a dokonce letos už tu totiž bylo a nebylo to o nic lepší, abych vám pravdu řekla). A zatřetí, Kunis je hezká asi tak do prvních 15 minut, pak ty její kukadla začínají být ohraná a vypadá spíš jako nedodělané děvče těsně před 18ctým rokem (v Labuti byla jednoznačně hezčí). Timberlake měl zůstat u toho zpívání, já to říkám pořád, proboha živýho, to nám tam zas musel zazpívat, abychom jakože nezapomněli? Prostě ne, ne a ne. ()

SonG

Šablonovitá komedie každým coulem, ale co naplat, ústřední dvojice má cosi navíc (dobře, mám rád Milu Kunis), a dialogy mezi nimi jsou tak vybroušené a vtipné, že jsem se královsky bavil. ()

Peťsi

Překvapivě sympaticky natočená romanťárna bez ohraných frází a scén. Mila a Justin doplňují jeden druhého, a proto má příběh, alespoň v začátku, svižný spád. Konec je sice předem jasný, ale tento typ amerického happy endu hold máme všichni rádi a jsme na něj zvyklí... ()

M.i.k.e

příjemné,zábavné,s výbornou hlavní dvojicí.Možná trošku škoda,že si film neudržel tempo a styl první půlky a v té druhé trošku kišovatí a tuctovatí.Každopádně finální výsledek je lepší než u No strings attached...70% ()

Jonash87

Tak trochu klasická romantická komedie, u které víte, jak dopadne, ale i tím, že od ní vlastně nic nečekáte, splní svoje. Justin k pokoukání pro ženské, krásná Mila Kunis zase pro chlapy. Nenadchne, neurazí. Průměrný film, průměrné tři hvězdy. // Po druhém zhlédnutí jdu ale s hvězdou výše, film baví, rozesměje a na ústřední dvojici se vážně dívá hezky. ()

Gee.Rocks

Justina Timberlakea nemám ráda. Připadá mi absolutně sexuálně nepřitažlivý. Zatímco Mila Kunis je nádherná ženská. I přes Justina Timberlakea dopadnul film v rámci žánru nadprůměrně. Výborná hláška: "Ty máš menzes? Počkej mám na to aplikaci..." Kdyby tak existovala aplikace na to, kdy mají menzes chlapi, to by ženám velmi usnadnilo život. ()

HappySmile

Bylo to dobré a člověk se u toho nenudil, ani se nechytal za hlavu, co je to zase stupiditu. Tento film můžu doporučit. Proč teda jenom tři hvězdičky? Protože takovýchhle snímků je spousta a tenhle s ničím novým nepřišel. ()

Martin741

Will Gluck ako reziser mi vela nehovori, ale tento film je pre mna ovela lepsi ako flirtovanie Kacera v snimku Hlavne nezavazne. 70 % ()