Vojťas

Další film, ke kterému bych potřeboval jiný rozsah hodnotící stupnice. 70 %. Jak to tedy rozseknout? ..... "Klasický" příběh, ve kterém ovšem dialogy mezi hlavními postavami opravdu upoutají pozornost a vynutí nejedno zasmání. Justin mi jako herec sedí čím dál víc.... No prostě se musí zaokrouhlit nahoruuu! :-) ()

shyster

Rozhodně lepší než ta sračka s Natalii Portman a Ashtonem "nehercem" Kutchnerem, ale horší než Laská a jiné závislosti. Ústřední dvojičce to klape, je to přisprostlý, vtipama se tu nešetří. Škoda, že se to snaží bořit a vysmívat se všem různým klišém, ale sama pokládá jedno za druhým. ()

O´Neill

Samo o sobě celkem mnohokrát ohrané klišé, které ovšem funguje opravdu skvěle. Mile to zatraceně sekne, a Justin je naprosto v pohodě. Spolu jim to klape naprosto bezvadně, a i když bylo od prvních minut naprosto jasné, jak tohle celé skončí, přesto jsem se bavil a nenudil. A k tomu ten perfektní soundtrack! ()

bourec

Povedenej film,sympaticky obsazenej,a i když ten děj je už dost vokoukanej,tak tady to nevadí,skvěle to totiž funguje.80% ()

Streeper

Komedie, u které se vždycky hodně zasměji, hodně mi to připomíná komedii Panna nebo orel, takže je vidět, že režisér zůstává věrný svému stylu, což je rozhodně dobře. Mila Kunis a Justin Timberlake tvoří vážně skvělý pár a klidně bych se dokázala představit jako pár i v reálném životě. U pár scén jsem se upřímně zasmála, je to vážně komedie s nádechem romantiky, ale žádný doják to není. ()

enjoi

I když romantické komedie moc nemusím, tohle se mi líbilo. Příběh naštěstí nebyl plný klišé a dalo se to skousnout. Ale nevadila by o několik minut kratší stopáž. Jinak doporučuji, několik vtipných momentů se našlo. ()

starbrejkr

Ani vlastně nevím, proč jsem si to pustil. Všude proklamuji, že nesnesu romantické komedie, a co by asi jiného mohlo vylézt ze žánru: Komedie/romantický? Zkrátka pominutí mysli a možná jsem se zkrátka jen chtěl pokochat jednou z nejživočišnějších hereček současnosti. Ať už tak či onak, krok vedle to vyloženě nebyl. Ona to totiž není romantická komedie. Ač tam vlezlá romantika vrcholící skutečně dojákovou scénou na Grand Central vleze, většinu doby je to takový pěkně přímý film kalkulující s dnes už známým pojmem "friends with benefits". Ač teda Justina Timberlaka sotva někdy budu považovat za herce, na nervy mi v zásadě nikdo z ansámblu nelezl a role takového Woody Harrelsona byla prostě parádně úchylná. Znova se na to asi sotva podívám, ale jako zpestření nelituju. A Mila Kunis je zkrátka Mila Kundis ()

dubinak

Docela fajn komedie se svěžím scénářem,ale trochu klišovitým námětem. Po shlédnutí Zkažené účy,kde Timberlake ztvárnil roli úplně ,,dementního" učitele jsem měla až nechuť podívat se na jeho další "herecký" výkon. Ale jakoby ho někdo vyměnil :-) Vážně mile mě překvapil a na jeho předešlý úlet jsem ráda zapomněla. Herci nepůsobily křečovitě a Mila Kunis je vážně krásná ženská i když mi k ní jde spíš role nějaké protivné mrchy. A Timberlake má vážně pěkný tělo. :-D ()

TommyLeeJape

Až na pár nelogičností (Kluk co dá na začátku kopačky Mile Kunis, vážně?) je to docela sympatická, romantická komedie. Justin Timberlake herectví poslední dobou evidentně začal brát vážně a na Milu Kunis, která je sice sem tam příjemná jako osina v zadku, se moc pěkně dívá. Klišovitých motivů je tam plno, ale skoro bych řekl, že to filmu místy i přidalo na kráse. Jednoduše slušná zábava z ameriky, ne že bych to teda musel vidět dvakrát. ()

Crawler-D

Totální výhra nad soukmenovcem Hlavně nezávazně. Skvělý casting zajistil perfektní hereckou dvojici, která prochází příběhem sympaticky, živelně a přirozeně. Chemie je cítit a co víc, scénář skvěle vybral smeč, který skolil právě milostné hrátky Portmanové a Kutchera. Téma sexu bez závazku pojímá inteligentně, moderně a zábavně a dokáže ho plynule skloubit s tím, že bez vztahu se to neobejde. Film je tak vyčůraný, že ani nechce předstírat, že je takový recept možný, na začátku to dvojici taky odradí, ale díky chemii lze uvěřit přitažlivost a nastavený koncept přátelství, v němž je cítit, že od vztahu není daleko. Opravdu výtečný film, navíc nadprůměrná kameramanská práce, film, který má potenciál přetrvat a fungovat, i jako svědectví své doby. Samozřejmě snad jen nebýt finále, ve kterém se to už snaží nějak dokopat, jako by jim docházely síly. Ale zbytek to zachraňuje a povinná příběhová fáze, kdy se najednou celý vztah pokazí, je provedena jako nutné zlo, které ale nebolí. ()

C0r0ner

Timberlake mě příjemně překvapil už víckrát, ale tahle role mu očividně sedla. Celý film je hrozně fajn a skvěle se na něj dívá, je to vtipné, milé, realistické, nicméně po skončení jsem si uvědomil, že to vlastně bylo strašně prázdné a ploché a že se tam vůbec nic nestalo. Byla to taková krásně zabalená prázdná krabice. 65% ()

Pajky3

Přímo se nabízí srovnání s Hlavně nezávazně. Ale tahle herečka z Černé labutě dotáhla svůj pokus o romantickou komedii mnohem výš. Stejně tak jako Justin, který si u mě zlepšil reputaci po tom, co jsem ho málem odepsal za hroznou postavu ve Zkažené úče. Navíc kouzlo vedlejší postavy, kterou hraje Woody Harrelson je perfektní. A pobavil i romantický film, který sledovali, díky Jasonu Segelovi. Prostě takhle by to šlo. Odlehčená komedie, která zabaví a pobaví. ()

spygirl

Ehm, taková malá ztřeštěná reklama na Ameriku... občas poněkud přehnané, ale budiž. Zvláštní shoda náhod, že obě hrdinky z Black Swan se rozhodly natočit film na stejné téma, ale obě dopadly nechvalně... A musím říci, že se trochu bojím Mily Kunis, ty její obrovské oči... navíc má takový zlý pohled... Justin sice dobrý výkon, ale nijak v oblibě ho nemám. Film určený asi jenom náctiletým. 40% --- Kdo ovšem zatouží po kvalitní komedii na toto téma, doporučuji Láska a jiné závislosti, tam vše funguje tak, jak má a nějaký trapný "sex" ve spodním prádle nebo v omotaném povlečení tam neuvidíte. ;-) ()

sulimo

Spíše než celovečerák mi to připomínalo bez mála dvě hodiny trvající reklamu na NYC a LA. Film to ve finále špatný nebyl, ale nijak mimořadně oslnivý taky zrovna ne. Těch pár vtipných momentů, trefných hlášek a pěknejch zadků nezabránil mé celkové otrávenosti z hluchých míst a emocionálního kýče a oné přehnané pozornosti vůči NYC, město to je sice pěkný, ale mě spíše než o nekonečné pohledy na mrakodrapy šlo o příběh, originalitu, což ve filmu prostě chybělo. Forma tedy byla sice pěkná, ale obsah pokulhával, až místy zakopal a narazil na kýčovitost, za kterou bych nejraději popravovala, páč alespoň pro mě zkazila i to pěkné, co filmu bylo. 3 hvězdy dávám za přece jen lepší výsledný efekt v porovnání s nedávno viděným ' skoroodpadem' s Portmanovou (název jsem už ÚSPĚŠNĚ zapomněla). ()

pufina

Taková příjemná komedie, co neurazí, ale ani nenadchne tak, abych skákala úžasem tři metry do vzduchu. Nebudu kritizovat Justina Timberlakea, je mi úplně ukradený jako celebrita, zahrál to dobře a víc mě nezajímá. Ústřední dvojice - Justin a Mila byli dost sehraní, hodně jsem se nasmála a konec na zamyšlení taky nebyl špatný. Sice téma "Kamarád taky rád" je ohrané, ale nevadilo mi.. ()

eaten

Vo svojom žánri vysoký nadpriemer a Timberlakov výkon oproti Bad Teacher skvelý. Neviem, no možno moje hodnotenie ovpyvnila pesnička na záver, ktorá mi mala povedať, že som sa pri filme bavil. ;))). ()

carly

herci a postavy neskutočne sympatické. Woodyho Harlesona tam pokojne mohlo byť dvakrát toľko. a celkom som sa zabavila. ale už som videla aj lepšie filmy. aj horšie. Friends with Benefits je taký milý priemer. myslím, že okrem toho často zbytočného nadávania tam najviac zadrhávalo tempo deja. malo to snahu o príbeh, ale celkový dojem bol ako keď sa začiatočník snaží naštartovať auto - trhlo to dopredu, zastavilo, skapalo, zase sa rozbehlo. až k tanečnému happy endu ()