vorheese

Objektivním měřítkem tuctová romantická komedie, ve které (pro mě záhadně) všechno tak nějak funguje, jak má. Hlavně po komediální stránce. Až na Shauna Whitea. ()

Alementina

Takhle si představuju výbornou romantickou komedii, hned po shlednuti jsem si dala oblibene sceny znovu :) Jen porad nechapu tu americkou prudernost, Mila vlastne ani prsa neukaze a porad provozuji sex peclive prikryti perinou, ach jo, chapu, ze z toho nemuzou udelat porno, i kdyz na druhou stranu proc ne .) bonus na DVD ;) Heslo dne: "Nejde o to, s kym chces stravit patek vecer, ale o to, s kym chces stravit celou sobotu" ()

blackrain

Už na začátku mě film ohromil svou energií a šťávou. Takhle nějak mělo vypadat Hlavně nezávazně a byla bych spokojená. Bohužel Hlavně nezávazně proti tomuto filmu působí jako chudý příbuzný, což se týká scénáře a výkonu herců. Mezi Milou Kunis a Justinem Timberlakem to jiskří jako blázen. Člověk by se mohl po chvíli bát, že něco skutečně podpálí. Justin Timberlake je smypaťák. Měl by se naplno věnovat raději herectví než zpívání. ()

ABLABLABLA

Pobavilo mě to rozhodně víc než No strings attached, Mila a Justin byli více odvázanější a sympatičtější. Je fakt že některé scény byly až moc přehnané a trošku pokazily tu příjemnou nezávaznou atmosféru, jako například tanec na nádraží, ale co už. Ve filmu se objevila spousta dobrých dialogů a hlášek a asi bych vybrala jako nejlepší tuto. "Why don't they ever make a movie about what happens after the big kiss? - They do. It's called porn." Edit 30. 12. 2022 - Tohle je jeden z mých dirty pleasure movies, na který se můžu podívat klidně 2x do roka a šíleně mi zvedne náladu :D Totálně crazy je fakt, že je už 11 let starý, ale Mila a Justin prostě jo! ()

Makky

Pokým hlavná dvojka len súloží, disuje sa a krásnymi dvojzmyslami sa doťahuje, je všetko v najlepšom poriadku. Akonáhle však začnú riešiť, zmizne celý pozitívny náboj. Btw na Milinom chrbáte mi chýba to dokonalé tetovanie z Black Swan.. shit, bez toho nie je až tak sexi! ()

Lulu13

Najskôr musím vyzdvihnúť herecké obsadenie, pretože Timberlake a Kunis si sadli dokonale. Prvá polka filmu šlapala ako hodinky, celé to malo náboj, v dialógoch prichádzala jedna perla za druhou a ja som sa skutočne bavila. Čím ďalej však narážame na čoraz viac hluchých miest až snímok nakoniec skĺzne do typickej romantiky, čo je trochu škoda. Ako celok ho však radím vrámci svojho žánru rozhodne medzi tie vydarené kúsky. ()

slunicko2

Úsměvně nudný film aneb Jak je těžké se vyčůrat, když máte erekci. 1) 40letý režisér, scénárista a producent Will Gluck svlékl 30letého Justina Timberlakea a musím přiznat, že v těch okamžicích opravdu bylo na co koukat. 2) Scénáristická impotence ovšem bila do očí. Nepomohly ani svalnaté řeči o sexu, ani fakt, že scénáristé byli tři chlapi, z nichž jeden to i režíroval. Ještěže stokrát ohraná předvídatelná klišé doplňovaly občasné hlášky. Umírám hlady. Nemáš trochu ginu? 3) Ale ani ty to nezachránily. Harrelsonova gayovská inkarnace stojí, pravda, za zmínku, ale jediné, co mě zaujalo, byla jeho otázka: Still not gay? ()

Tirion

Hlavním kladem jsou výborné dialogy a nenudící ústřední dvojice. Pravý opak oproti duelu N. Portman & A. Kutcher. ()

SarumanKo

Chcelo to presne troch scenáristov na napísanie takých životných, ale zároveň neotrelých dialógov, ktoré medzi výborne obsadenou ústrednou dvojkou trilukujú a iskria až to myká kútikmi. Škoda, že si tá autorská kompánia nenechala svieži a invenčný prístup aj pri vymýšľaní zápletiek a hlavne ich riešení. Očarujúce postavy (vrátane vedľajších) totiž predvídateľnú romancu s brutálne trápnym koncom nevzkriesia. (6/10) ()

suicide

Že bych se přespříliš díval na romantické komedie se říct nedá, ale občas je dobré mozku ulevit něčím poněkud lehčím. A tahle komedie se zase zabývá oním profláknutým získá jí/ nezíská ji z trošku jiného pohledu, protože ani jeden na začátku toho druhého nechce, jediné, oč běží, je sex (takže je samozřejmě jasné, jak celý film dopadne). Kromě toho, že jsem strávil v celku příjemný čas sledováním, jsem si i patřičně rozšířil obzory - vy jste věděli, že Justin Timberlake je i herec? Ano? Ha, tak alespoň vidíte, jaký jsem vlastně ignorant. ()

Mikita

I přes milionkrát ohrané téma a nereálnost celé myšlenky je pro mě verze s Justinem Timberlakem a Milou Kunis velkým překvapením. Najít v celé situaci humor a nadhled pomáhají skvělé vedlejší postavy. Celý příběh vyznívá i docela přirozeně, oproti tomu vyznívají jako nucené okolní příhody a milión drobností, které jsou přisuzovány hlavním hrdinům ... kýchání, koktání, špatné počty, mrkání při sprosté mluvě atd. A psychicky v háji si také představuji trochu jinak ... Za první půlku ovšem musím ty 4hvězdičkyy nechat. Tolik milých žertíků a přirozenosti na jedné hromadě. Perfektní. I zvážnění je docela fajn a rozdíl mezi sexem a milováním je vykreslen výborně. Třeba něco z toho štěstí a z té lásky ulpí i na nás. Co na tom, že celá filosofie kamarádů s benefity v reálu většinou nefunguje. Tohle nemá být inspirace, je to pohádka, i bláznivé lidi a snílky může potkat štěstí. ()

italka63

Bylo velké štěstí, že Justin toho moc nebroukal, Mila má krásné velké oči a z města sálalo teplo a možnost oddychu. To je asi všechno, co tak mi zůstalo v hlavě. Možná je to tím, že už jsem někde jinde......:-) ()

Philcze

I s povinnou romantickou odbočkou velmi svěží, šlapající a překvapivě solidně napsaná komedie. Super sweet Mila, Super cool Justin, fajn film. 70% ()

katuska138

Občas, v té hromadě hollywoodskýho hnoje se najde romantický film, ve kterým jsou všechna klišé tak nějak něžně zakomponována, že nad tím skoro až srdce zaplesá. To ale není případ tohohle filmu. V klišoidních kecech se to jen koupe, ždíme a máchá. K tomu Justin není kdoví jaký herec. Fakt blbej nápad s tímhle strávit večer, fuj. ()

PogoJoe

Nic moc. Moje dojmy: Mila Kunis absolutně nesympatická (což je u romantic comedy chyba), J. Timberlake ujde, je to příliš vykalkulované, nevtipné, občas sice záblesk dobrého nápadu, Woody Harrelsonova vedlejší postavička opět válí - tenhle týpek je prostě borec, ale nemá moc prostoru, škoda, celé je to ale takové nijaké, často kýčovité, hudba je moc špatná, ale dodíval jsem se, takže úplná hrůza to není. ()

kovi55

Pokud si odmyslíte, že za tím stojí Američané, kde mají svět tak trochu jiný než jinde, pak je to film, na který se dá dívat. Ovšem takový film, který ničím nezaujme ani nikterak nepobaví. Při první třetině jsem si říkal, že mě může snad i pobavit, ale tento dojem se mi vytratil hned ve druhé části a následná třetí část? Konec jako každý jiný. Podtrženo sečteno, Hlavně nezávazně s jinými herci. PS: Pokud si ty Američany neodmyslíte, pak se tomu i zasmějete, takže je to možná i lepší. :-) ()

FilmFan24

Tak předně opravdu bych si dal líbit takovou průvodkyni New Yorkem jakou byla Mila Kunis Justinovi a že "Kamrád taky rád" je věc jasná! Mezi záplavou romantických komedií nadprůměr se všemi atributy nebo chcete-li klišé, co k žánru patří. Oba dva právě dostali kopačky od svých protějšků a zatímco on, který je výborně zahraný Timberlakem - sakra jak to ten kluk dělá, vždyť je vlastně i hodně dobrej zpěvák a tanečník - přijíždí do NY za novou prací kam ho Ona ( typově přesná Mila Kunis) zlanařila. Smršť vtipných dialogů, přemíra emocí a skvělá rolička Woodyho Harrelsona, který by taky rád...První polovina bezchybná, po přesunu děje do LA to trochu zaskřípe, ale romantický hudebně taneční konec vše zachrání...P.S. Ten konec mě opravdu dostal a byl jsem rád, že "Kamarád taky rád!!! ()