otík

Nesmírně ukecaná, místy zbytečně sprostá, místy velmi vtipná i nudná romantická komedie. Tento mix naservírovala sympatická dvojice, která si rozhodně získá sympatie diváků, k čemuž jim velmi pomáhají i hezky zahrané vedlejší role. Suma sumárum některým to může velmi sedět, jiným ne, já spokojen průměrně. ()

dan.pacino

Čekal jsem průměrnou komedii podobnou Zkažené úče, ale Justin Timberlake se vyšvihl. Po Předešlém filmu s Cameron Diaz jsem v něj ztratil důvěru, ale tady nám ukázal, že je herec na úrovni. A Mila Kunis? První film s ní a hned se mi zaryla do paměti. Skvělá komedie ze skvělého New Yorku. Bomba! ()

Copacabana

Sviežo, vtipne s nadhľadom a nenásilnou formou poukázané na viacero životných názorov a postojov. Musím však uznať, že tu som Justinovi nie všetko verila, no moje požiadavky na romantickú komédiu táto spĺňa do bodky, tj kráľovsky som sa bavila, hlavne prvých 40 min (aj keď romantiky pomenej). Tiež považujem za príjemné spestrenie Justinove spevácke chvíľky, pekné prostredie, niektoré dialógy nemali chybu..celkovo film mal dušu, určite na ňho nezabudnem. ()

Mona07

Na tomhle filmu mi vadilo snad všechno, pro mě osobně to bylo bezduché, nudné, kýčovité s předvídatelným koncem a hlavní hrdinka mi byla sympatická asi jako osina v zadku. Tohle není zrovna můj šálek kávy. ()

Mr.Ripley

Will Gluck po Easy A nezklamal a naservíroval opět (Pro mne rozhodně nejlepší) komedii roku, kde jsem mu žral všechno. Ať už šlo o inovativní přístup, natřískanou první polovinu filmu či mírný přechod do drama vod v druhé části. Brilantní casting, precizní kamera, trefný soundtrack a hlavní herecká dvojka? Och, klasa! ()

chelseaman22

Velice dobrý (marketingový) tah. Šoupnu tam bubáka Timbrlejka, Milu Kunis á la krásku z východu a na pár shotů taky půvabnou „vražedkyni zombíků“ Emu Stone. Tři faktory, jež vám nezaručí Oscary, ale plnou peněženku. Těžko lze chápat, co že úchvatného bylo na tom stepování na Manhattanu. Asi největší překvapením ale bylo, že „miláček“ Justin nezpíval, netancoval a nesledoval zeď na facebooku. Taková lepší verze No Strings Attached. 60% ()

Lopezka1982

Příjemná romantická komedie. Trošku předvídatelná, ale tak to jsou asi všechny. Rozhodně jsem se nenudila, a Justin je zde fakt úžasnej, a dokonce ho několikrát vidíme s jeho dokonalým, krásně vypracovaným tělem. Radost pro oči i duši a hlavně je zde fakt roztomilej... ()

Remivsremi

Velmi povedený casting a chemie mezi ústřední dvojicí dělá z filmu něco víc, než jen další tuctovou romantickou komedií. 7/10. ()

DaUr

Guilty pleasure, řekl bych. Rozhodně ne dokonalý film, ani nijak vyjímečný nebo originální. Ale jakmile snímek funguje tam, kde fungovat chce, nevím proč zbytečně hledat chyby. Friends with Benefits fungují jak na komediální úrovni (nic fekálního, naopak překvapivě inteligentní humor), tak v té romantické (chemie mezi ústřední dvojicí je takřka perfektní) a dramatické (zápletka s otcem je sice trochu vykonstruovaná, ale zato bezvadně zahraná), a pokud tedy nečekáte zázraky, budete mile překvapeni. Já byl, a to že dost. I kdyby nic jiného, obsazení vedlejších rolí je perfektní (krom již zmíněného otce nutno zmínit Woody Harrelsona a dvojku, která se ve filmu sice jen mihne, ale potěší - Emma Stone a Andy Samberg (ten z Lonely Island)... Je milé vidět, jak se režisér film od filmu pomalu, ale jistě zlepšuje. ()

lucieK

Prvoplánové od začátku až do konce. Justin Timberlake mi místy lezl na nervy, zato Mila Kunis, o které jsem neměla moc vysoké mínění, mě dost překvapila. Pokud je děj celého filmu jasně znatelný dopředu, jako v případě Friends with Benefits, tak ho nezachrání ani vtipné dialogy. ()

viperDavid

S filmy podobneho typu se ted roztrhl pytel. A mne se libi a moc a to nejsem ani moc velkej romantik. Soudim podle kazdy co me kdy nechala, nebo ja nechal je ? ale to je jedno. Mila Kunis neni Natalia Portman a ani toho nemaji moc spolecneho, krom black swan a presto nataci podbne, velmi podobne filmy. Kazdopadne oba filmy stoji za to a na sve si prijde i romantik :) 4* ()

Jizni Tlapa

Klasická slaďárna. Ovšem na hranici snesitelnosti, ovíněné akceptovatelnou mírou klišé, s naprosto přirozeně "sladkou" M.Kunis a tradičně tak průstřelně předvídatelným zakončením...škoda zbytečných vedlejších postav, zmiňovaného konce a protáhlých,nic neříkajících (rozuměj zahalených) postelových scén.. ()

Mrkvič

Další hodnocení romantické komedie, které mi halava moc nebere. U tohohle kamarádství s benefitama bych to ale aspoň trochu chápal vůbec za ten nápad. Čekal jsem nějaké zábavné laškování, kterého jsem se ale dočkal jen v minimu času. Nutno dodat, že to laškování bylo parádní a párkrát jsem se zasmál. Jenže od poloviny filmu jsem už jen trpěl - napadlo mě sednout si v posteli vedle přítelkyně s velkým deštníkem, ale ani to nepomohlo. Ze začátku film hraje na notu nevšedního pokoukání a schazuje pravidla a finty v laciných romantických komediích. Jenže nakonec sám ty finty a triky používá. Možná to bylo cílené, když se změnil i vztah postav, ale na koukání to dobrý vliv určitě nemělo. Navíc jak je Justin Timberlake podle mého skvělý herec, tady mi přišel hrozně utopenej. Prostě arogantní smrádci nebo holohlavý drsňáci mu jdou mnohem líp. ()

ivan_drago

Romantická komedie, a tím je řečeno vše... Zajímavé na tomto filmu jsou dvě věci, ty Vám na závěr komentáře sdělím... Za prvé - Justin Timberlake - je totiž boží, a Woody Harrelson - neméně skvělý, a za druhé - občas slušné dialogy a pěkně nasnímaný NY. Jinak klišoidní a čím blíž konci, tím víc trapné... Začínám být na schéma tohoto typu filmů lehce alergický... ()

DivX

Přiznávám, že film Willa Glucka jsem si zapnul se špetkou odporu, protože Justin Timberlake a Mila Kunis nejsou zrovna moji dva oblíbení herci. Kupodivu jsem nebyl ani trochu zklamán. Dokonale sehraný pár, který pořád jen šuká nebyl zase tak špatnou volbou režiséra. Ve filmu bylo i docela dost vtipných okamžiků u kterých jsem se smál. Jistěže nesmí chybět i trocha té romantiky. Docela zábavných 109 minut. 65% ()

Goldenhair

Když Justin potkal Milu... aneb další rom-com na téma, zda jde sex a přátelství dohromady. Tahle se na to zdánlivě snaží jít jinak, cukrkandlového konce se ale nevyhne. Chemie mezi hlavními představiteli nicméně funguje na výbornou, dialogy jsou jiskrnné, Woody k popukání. První půlka takřka bezchybná, v druhé je třeba přivřít oči nad klišé. Ale je to krásně svižné a dobře se na to kouká, takže taková odlehčená romantika, kterou skousnou i pánové a taky rozhodně o třídu zábavnější než No Strings Attached, kde mě pobavila akorát ta slečna, co napodobovala Drew Barrymore. ()

Dado

Takmer do konca je film skvelou komédiou zrážajúcou všetky ostatné romantické komédie plné klišé pod čiernu zem. Preto je obrovská škoda, že koniec filmu napokon znamenal pád k ostatným spomínaným výtvorom, z ktorých si hlavná dvojica po takmer celú stopáž robila srandu. Je to tak medzi 3* a 4*, ale už zo spomínaných dôvodov jednoducho nemôžem tento film zaradiť do priemeru. (70%) ()

karlik4801

Celou dobu jsem jen čuměl jak může být komedie propracovaná. Většinou jsou dobré komedie bez příběhu, nebo u nich převažuje romantika. Tady se dá ale zasmát a dívat se na dobrý film. Dokonce jsem viděl i pár hezkých momentů, třeba oběd s tátou na letišti, to se mi líbilo. Moje škoda, že jsem to tak dlouho odkládat, Kamarád taky rád je přitom tak příjemný snímek. Celým filmem jsou doprovázeny dobré písničky, což bych nečekal, že někdy u nějaké komedie pochválím. A taky koukám že je Justin Timberlake celkem dobrý herec, to samé Mila Kunis. A rozhodně nejlepší postava je ta, kterou ztvárnil Woody. Už se těším na další shlédnutí, škoda že se mi to nevejde do topky. ()

bubun

Jiná doba si žádá trochu jiné postupy. Scénáristé a režiséři si již před nějakou dobou všimli, že generaci dnešních pozdních teenagerů a generaci dvacet plus už nestačí model chudá pokojská/chudá prostitutka/chudá kterákoliv žena vykonávající kteroukoli profesi, kterou s koncem filmu, kdy jí bohatý byznysmen/bohatý manažer/bohatý kterýkoliv chlap z toho dostane a žijí happily ever after, vykonávat již nemusí, a tak ji přestane vykonávat, už nestačí, a proto se pokoušejí dosáhnout vyšších výdělků trochu jinak a trochu jinými postupy (samozřejmě ale s konstantou "romantických komedií", a tedy s větší či menší mírou podbízivosti) - což se jim (také s větší či menší mírou úspěšnosti) daří. Friends with benefits není výjimkou. Dá se na to koukat, dá se to i dokoukat, ale i tenhle "nový model" už je trochu vyčpělý, a na místo chlápka na bílým koni nebo chlápka v bílý limuzíně si dosaďtě Justina Tímberlakea a spoustu tančících lidí - lidí tančících "spontánně" stejný tanec (kupodivu nepůsobí muzikálově, tudíž mě to ani nijak moc neiritovalo). Je to prostě pořád to samé - jen jinak. Jiná doba si žádá aktuálnější a reálnější témata, se kterými se může člověk, žijící nyní, nějakým způsobem ztotožnit. A to je moment, kdy prostitutku a byznysmena či chirurga vystřídá nápad praktikovat sex bez emočních či jiných závazků. Bohužel, je to film, a navíc tento žánr, takže už z názvu je jasné, jak to skončí, a jeho průběh je snadno předvídatelný, což se scénáristé snaží vykompenzovat za 1) vedlejšími postavami ( "ulítlá"matka hlavní hrdinky, Timbarelakeův gay kolega, a nemocný otec Timberlakea (troška citového vydírání nikdy neuškodí)), za 2) jakože vtipnými a rychlými dialogy, za 3) scénami se sexem. A ještě k tomu se celým filmem vleče naprosto příšerná hudba s kastrátsko-metrosexuálním zpěvem. Takže za mě horší dvě. ()