Paige a Leo se seznámili před čtyřmi roky a hned se do sebe vášnivě zamilovali. Paige již dříve opustila bohatou rodinu, zrušila zasnoubení a místo práv, jak ji nutil otec, začala studovat umění. Leo už rodiče nemá, a tak se Paige stane jeho jedinou rodinou. Vezmou se a jsou spolu šťastní. Po jedné večerní návštěvě kina do jejich auta ale narazí náklaďák a Paige utrpí vážné zranění hlavy. Když se probudí z umělého spánky, na manžela ani na nedávné události si nevzpomíná… Jednoho dne ji Leo najde v jiném, nadstandardním pokoji, a u jejího lůžka jsou oba rodiče, se kterými se Paige posledních pět let nestýkala. Pokoušejí se ji přemluvit, aby šla s nimi domů, ale Paige se nakonec rozhodne vrátit se k Leovi, přestože je teď pro ni – stejně jako všichni přátelé – cizí člověk. Na dětství a rodiče si naopak vzpomíná. Doma Paige bloudí a hledá opěrné body, které by jí mohly pomoci vrátit paměť. Už Leovi věří, že ji skutečně miluje, a sama je přesvědčená, že ho musela milovat také, když si ho vzala. Když však zabloudí na ulici, zavolá matce. Ta, otec a sestra jí nyní připadají jako jediná opora, protože je spolehlivě poznává... (TV Prima)

ronas

niekto zabudne na manzelsky slub po par poharikoch, niekto len co pozrie na pekny zadok. zabudnut po autonehode je riadna pakaren pre psychiku. the vow je smutny, romanticky, vtipny, niekde v pozadi citite hnev zainteresovanych, ktory sa derie von... citila som tazsi rozbeh, ale potom to pekne odsypalo az do vydareneho konca. ()

Hanulityda

Po dlouhé době romantika, která netěžila z ubrečených scén. Rachel McAdams a Channing Tatum si podle mého názoru sedli skvěle. **** ()

SankaKofik

Film je naprosto o ničem a téměř celých 100 minut nudí. Borka ztratí paměť a zapomene že má milujícího manžela. Jak tohle asi dopadne... Channing Tatum (taky vám to zní jako ženský jméno?) je tak sladkej, až je mi z něj špatně a ani Rachel McAdams tady nepředvádí kdovíjaký herecký umění. Chci na to všechno utrpení rychle zapomenout. 4/10 ()

Barcica

Prvé slovo,čo ma napadne pri tomto filme je : nudaa.Ale neskutočná.Celé mi to prišlo strašne umelé a Channing,ktorý ma inokedy nadchne(hlavne svojou vizuálnou stránkou) ma tu vôbec nezaujal.Dávam 1* len kvôli koncu..Ale ináč veľmi slabé(aspoň pre mňa) ()

Renesme_P

Příběh napsaný životem. Krásný snímek, plný všeho, co k tomu patří. Ačkoliv jsem jim držela palce, škoda toho happy endu. ()

sin34

Dal bych jen čtyři hvězdy. To bych ale nesměl být velkým fankouškem Rachel McAdams. Už několikrát mě přesvědčila, jak umí zahrát skvělě mrchu. Radši ji mám v pozitivních rolích a tady se jí to také moc povedlo. Na filmu mě dostal zejména námět. Těžko si člověk představuje, že by ho potkalo něco takového. Každá vzpomínka má hodnotu, když je s někým sdílená a proto představa, že bych přišel o 5 let se svou ženou? Hrůza. Ještě horší na příběhu je snaha rodiny o navrácení člověka na jimi zvolený směr respektive plán. A totální nerespekt k rozhodnutím, která Paige sama dříve udělala. Hezká romantika a ještě trošku zamyšlení. Doporučuji! ()

StorWik

V životě by mě nenapadlo na tohle jít do kina. Ale vzhledem k tomu, že moji přítelkyni podezřívám z toho, že Tutana miluje víc, než mě, tak jsem ji chtěl udělat radost. Přiznám se, že mě to mile překvapilo. Inspirováno skutečnou událostí? Co na to říct, je pozoruhodné jaké karty nám osud někdy rozdá. Z filmového hlediska to nebyla zase taková pecka, ale nutno dodat, že 4 hvězdičky si po právu zaslouží. Film hrál především na city a vsázel na hromady klišovitých sladkých řeší. Ale ruku na srdce, dnes romantiku, už nelze natočit jinak. Ke konci mi nějáké smítko vlétlo do okna, tak začalo slzet :) (85%) ()

Poga

Keby bol cely film ako posledných cca 25 minút dal by som 3 hviezdičky. A keby si producenti vybrali lepšieho mužského predstaviteľa a nie strojového Tatuma, dal by som asi aj 4... Takto len dve. Bohužiaľ. ()

tomass1939

Po romantickej stranke 4* ale celkovo ako film take 3 noóó. Porovnával som hlavne s filmom A moment to remember , co bol pre mna jednoznacne 5* film, v oboch bola spolocna crta , manzelka hlavného hrdinu stratí pamať, tu však horšie a nudnejšie spracovaná. Ale ako pohodovka na víkendový večer. Určite si nájde svojich fanúšikov / teda skor fanúšičky :-) /. ()

baterka.27

Moc se mi to líbilo. Příběh je dojemný, uvěřitelný, nedojde na žádná laciná klišé a dialogy působí přirozeně. Takto má vypadat romantický film. ()

Peenugirl

Krásna romantická oddychová záležitosť. Zahreje dušičku a niekoľkokrát si počas filmu vzdychneme. Leo sa mi zdá príliš krásny, ale to nie je chyba Channinga, Zahral to dosť reálne. Chýbala tomu šťava a ... ani neviem, proste niečo aby to bolo dokonalé. Takéto filmy treba natáčať a treba pozerať. Veď svet je krásny. 75% ()

2sistem

Mám raději filmy podle zkutečnosti, než ty smyšlené. Pak to člověk nebere s rezervou a víc se do toho ponoří. Žádný kliše, ani hra na city diváka, prostě čisté romantické drama ze života a když pár maličkostí mi tam vadilo, byl to dobrý a koukatelný film. Víc a víc jsem začínal věřit tomu, že si vše musí prožít znovu a i když si nevzpomene na něj, tak s ním nakonec bude. Pořád jsem ale v koutku doufal, že si vzpomene, ale vlastně proč, vždyť to skončilo dobře. ()

fruitixx

Nejdříve jsem si říkal blbost, za chvíli to vypínám, pak se to zlomilo pak zase a už mě to nepustilo až do konce. Naprosto bezchybný film o nastavení lidské duše, když se vypne mozek a k tomu fakt citovka, tak by to mělo být. 5* ()

kecka007

Jádro příběhu je skvělé, ten srdceryvný příběh o tom, jak manželka ztratí paměť a snaží si najít cestu zpět ke svému údajnému manželovi a ještě je to dle pravdivé události. Horší už však je to provedení. Channing Tatum od té doby, co poprvé nejvíce zářil ve snímku Let's dance značně ,,vyčíchnul" a jak to říct, chybí mu takový ten sex apeal, který dříve míval daleko větší. A abych byla naprosto upřímná, tak já jsem tu obrovskou lásku, která hory přenáší Paige a Leovi ale vůbec nevěřila. Příběh je tak divně hekticky zpracován, no prostě nijak extra se mi to nelíbilo a tak jsem se na to těšila! 3* ()

NeverEver

Ackoliv to podle obsazeni mohlo vypadat na romanci stoleti, nejak na me nezafungovalo. Vubec. Vlastne jsem se docela nudila. A ani jedne z postav jsem neverila to co rikali, nebo co delali. A uz vubec jsem nepochopila jejich motivaci (opravdu kvuli otcove nevere na 3 roky prerusite vazby na celou rodinu a se vsema co vas maji radi a maji o vas strach - a nic neprovedli?!) A pak budete jeste mamince, (ktere uz davno neni 30) vycitat ze sveho muze, otce deti neopustila kvuli aferce??? Bylo tam hodne momentu, kdy se mi otevirala kudla v kapse a za kazdou takovou scenu by autor scenare prisel o prst... hadam by to bez diktafonu nedopsal:-) 3* jsou mozna moc, ale 2* jsou zase malo. Tak zle to nebylo.... a oba herci mi byli fakt sympaticti... takze 3* ()

Kumbula

V hlavních rolích moji oblíbení herci, romantický příběh a fajn hudba - co víc si přát? :) Krásný film, Channingovi ta láska kouká přímo z očí, je hezké, jak se ze všech sil snaží, aby se do něj jeho manželka podruhé zamilovala. Jednou už to přece dokázala, tak proč ne podruhé? Bohužel se jim do cesty staví rodiče a bývalý, charismatický přítel naší hlavní hrdinky. Nakonci v podstatě happyend. No, pro mě, jakožto romantičku celým svým JÁ, nádherný film :) ()

Lucy0011

Tento typ filmů mě prostě nikdy neomrzí. Prostě ten klasickej romanťák okořeněný trošičkou toho dramatu. Ale jinak pěkná podívaná. ()

Epco

Romatické filmy už nie sú to čo bývali a tak ku každému, ktorý sa odhodlám pozrieť pristupujem veľmi opatrne. Tento krát to však šlo, dokonca to bolo naozaj dobré. ()

vodnarik

Pekný oddychový filmík so zamyslením. Zvlášť keď viete, že filmový príbeh sa inšpiroval tým skutočným. Ničím ma však na druhej strane nejak extra neohúril. Nebyť toho, že sa také niečo naozaj stalo, by snímok nemal vlastne čo ponúknuť. Vyzdvihnúť chcem ešte herecké schopnosti a peknú tvár Rachel McAdamsovej a zvukovú stránku, ktorá mi prišla ako vcelku originálna a netuctová. ()