poster

Vytí vlkodlaků: Znovuzrození

 • USA

  Howling: Reborn, The

 • Slovensko

  Zrodenie vlkolaka

Horor

USA, 2011, 92 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • ricci.s
  **

  Vedel som, že to bude blbosť, takže ma to sklamať nemohlo, dokonca to napokon nebola až taká tragédia. Obyčajná romantická fantasmagória pre teenagerov - študent zistí, že je vlkolak a snaží sa zachrániť svoju buchtu. Pekná kamera a zopár akčných momentov v poslednej 10-minútovke, ináč tma. Ale sú aj väčšie pohromy :)(3.10.2011)

 • Bloody13
  *

  "Čau, tak co, už máš ten scénář hotovej?" - "A jak bych moch? Dal si mi na něj víkend!" - "Ty vole, to ti na takovou kravinu muselo přece stačit." - "Já mám jenom zhruba načrtnutej příběh, ale je tam spousta masek, sexu a krve." - "Na to se vyser, na to nebude rozpočet!" - "Počkej, počkej. Vždyť v původní sérii toho Howlingu tam všechno bylo, tak proč to tam nedat zase?" - "Nic z toho tam nedávej! Jakobys nevěděl, co ty lidi dneska chtěj. Buď třpytící se upíry, nebo teplý vlkodlaky. Dej tam samý mladý a hezký lidi, zasaď to do školního prostředí a je vymalováno. Víc nepotřebujem! Hlavně, ať je to zejtra hotový." - "Už zejtra? A co dialogy? To přece nestihnu!" - "Musíš. Tak tam něco napiš, aby to na oko vypadalo, že to má nějakej děj, no a při natáčení budem hold improvizovat." - "Super, tak jo, zejtra se teda uvídíme."(23.2.2013)

 • hladass
  *

  Jsem prostě nepoučitelný... Co jsem od filmu s pořadovým čílsem osm mohl asi tak čekat... Nic jiného než kokotinu... Už v prvních pěti minutách jsem věděl, že následující hodinu a půl budu trpět jako pes... A taky že jsem trpěl... Nudný, romantický příběh zahalen do rádoby hororového hávu (žánr dnes tak populární), natočený zejména pro americké teenagery, opravdu není můj šálek kávy... Ale protože jsem tento rok viděl jěště větší průsery (namátkou Children of the Corn: Genesis nebo Red Riding Hood) nedám odpad, ale smiluju se a jednu hvězdičku přihodím, a to za posední čtvrthodinovku, kdy se mi podařilo být alespoň na chvíli při vědomí... Jinak tenhle kus mohu doporučit jen lidem, kteří ujíždí na kouscích jako je Stmívání, ostatní ruce pryč...(4.10.2011)

 • SOLOM.
  **

  Když v roce 1995 dopadl prozatím poslední sedmý díl Howling: New Moon Rising doslova katastrofálně, vypadalo to, že konečně dojde tato série zaslouženého odpočinku a kromě prvního Howlingu navždy upadne do hlubin zapomnění. Bohužel to netrvalo příliš dlouho a Joe Nimziki si na ní vzpomněl a rozhodl se jí vzkřísit. Ještě před natáčením se mluvilo o tom, že by mělo jít o remake původního filmu, ale díkybohu (a to nejsem věřící) se tak nestalo. Takže ve finále se z toho zrodilo jen další podprůměrné pokračování. Bohužel se tak stalo zrovna ve chvíli, kdy světem teenagerů otřásla vlna Twilight (mánie) a tento kousek se rozhodl na ní svést společně se zástupem sračkoidních následovníků. K mému zděšení jsem byl nucen sledovat první cca půlhodinu kýčovitou šablonu všech těch rádoby romanticky hororových filmů s kýčovitou zápletkou a nutným seznámením s hlavní dvojicí a jejich zrodu lásky. Poté co přetrpíme všechny ty letmé pohledy, doteky a náznaky šikany se konečně tvůrci začali věnovat „hororové“ podstatě svého díla. No to slovo (hororové) musíme brát hodně s rezervou. První útoky vlkodlaka jsou nám totiž nabídnuty jen z jeho pohledu a ve finále stejně nic pořádného k vidění není. Všichni by jsme v tu chvíli očekávali výrazné zlepšení samotné atmosféry, jenomže zdání klame. Mrtvol sice začalo přibývat a konečně uvidíme i vlkodlaky v celé jejich „kráse“, ale akční závěr byl spíše trapně úsměvný, nežli by jste si hrůzou zakrývali oči. Vlkodlačí souboje si totiž divák nemá možnost pořádně vychutnat a to hlavně díky chaotickému střihu a nepříliš povedeným maskám.Nicméně osmý díl určitě nepatří mezi nejhorší kousky této série. Viděl jsem ještě dva horší. 30%(16.8.2016)

 • Mortemiss
  ***

  Ano, bylo to nechutně zamilované, horzné herecké výkony, příšerní vlkodlaci. Strašné prostředí na natáčení filmu, nejhorší hudba, kterou jsem kdy slyšela od nějaké přihřáté Kanaďanky, ale přesto všechno jsem si z filmu odnesla dobrý pocit, který u mě vyvolá jen některý. Takže jsem se vším spokojená a klidně bych těch 50 korun na natáčení druhého dílu, přispěla z vlastní kapce.(23.6.2012)