Emma a Adam jsou dávní přátelé, které osud několikrát svedl dohromady. Jejich další setkání však bylo osudové. Doktorka Emma potřebuje sexem vyventilovat náročnost a stres ve své profesi, Adam se rozhodl pustit city k vodě z bolestivějších důvodů. Poslední přítelkyně ho podváděla s jeho vlastním otcem. S Emmou se nezávazně vyspí a ta přijde s na první pohled dokonalým nápadem − budou se scházet výhradně jen kvůli sexu. Ovšem pod podmínkou, že vztah skončí v momentě, kdy kdokoliv z dvojice bude očekávat víc. Co začalo jako ideální řešení jejich fyzických potřeb, bylo postupem času čím dál komplikovanější a přerostlo v něco víc. Oba se s tím budou muset vypořádat a najít odpověď na klíčovou otázku. Mohou mít dva přátelé sex bez lásky? (TV Nova)

dawnie

Tak neskutečně upřímný, že mi to vyrazilo dech. Dokoukala jsem to teď, po půl 1 v noci a myslim, že jsem svým smíchem probudila půlku domu:D Natalie i Ashton (kterýho jsem dřív nemusela, ale díky Butterfly Effectu, Samci a tomuhle mu začínám fakt fandit) jsou totálně bezprostřední. Chvílema (nebo spíš skoro celý dvě třetiny filmu) jsem si připadala až nepatřičně, jako bych koukala na nějaký video sledující skutečnej páreček. Věřila jsem jim všechno, protože do toho dali všechno. Fakt se mi tenhle "trend" upřímnejch nenastavovanejch romantickejch komedií (viz Ugly Truth, Love and Other Drugs, Zack and Miri Make a Porn, Knocked Up) moc líbí a doufam, že budou další a další, protože těch vyumělkovanejch a falešnejch už máme habaděj. A co je lepší - Ashton a Nat to nemuseli táhnout sami, měli kolem sebe úžasný a úžasně ujetý vedlejší postavy jako je Adamova kolegyně z práce aka sexy vědkyně (chováním mi přípomínala ženskou verzi Jesseho Eisenberga:), Emmina sestřička Katie (,,The bridesmaids had pot...I'm SO hungry!") nebo Adamův kamarád Eli. A Shira a Vanessa a Adamův táta a to celý background s pseudohighschoolmusicalovským natáčením bylo prostě skvělý. Amen. ()

BDMarty007

Opravdu hodně nenáročná záležitost. Není to ani napínavé, ani překvapivé, dopadne to přesně tak, jak se dá čekat už při pohledu na plakát. Ale není to ani trapné ani iritující jako většina záležitostí tohoto žánru, je to jen trochu rozvleklé. Pokud však chcete jít spát s čistou hlavou, tak je to rozumná volba. Film tohoto typu nemá u mě šanci na více jak 3 hvězdičky, ale v tomto případě je to alespoň taková pěkná trojka. ()

cafu94

Škoda, na film jsem se těšil, ale nějak nenaplnil mé očekávání. Asi proto, že jsem hodně očekával. Abych jej srovnal s Friends with Benefits, tak mu nesahal ani po kotníky, ale přesto uděluji 3*. ()

Ceberus

Na to, že nejsem zrovna milovník romantických komedií, tak je tento film snadno stravitelný (podobně jako Kamarád taky rád). Portmanová nikdy neměla problém s vyjadřováním citů na plátně a Kutcher taky není žádný amatér, takže všechno klape. Člověk si až říká, jestli na place něco nevzplanulo po vzoru "Brangeliny" v Pan a paní Smithovi. :-) ()

Miky10

Srovnání s Friends with Benefits sice pokulhává, ale to rozhodně nutně neznamená, že to nestojí za nic. I tady všechno tak ňák funguje, navíc Natálka je prostě naprostá bohyňa, díky který by se vyplatilo koukat na to pořád dokola! ()

Dubron

Natalie tu nemá moc prostoru k manévrování, Kutchera nemám rád pro jeho obličej ale celkový dojem docela jde. Plus za věroghodnou imitaci Drew Barrymore :) ()

neo93

Romantická komedie s Natalii Portman a Ashtonem Kutcher v hlavních rolích. Tento pár se mi moc nezamlouval, sice vypadal dost zamilovaně, ale na druhou stranu nepůsobil tak, že by to byla jen dvojce kamáradů s příležitostním sexem. Nějak mi na tuto roli nepasovali a bylo mi jasné, jak to skončí. Celý film je o dost slabší než Kamarád taky rád, který pracuje se stejným nápadem, ale je mnohem chytřejší a zabavnější. Jednu hvězdičku přidávám ještě za oblíbenou Natalii, jinak bych zůstal na dvou. ()

Arutha8

Ne. To není ani z kategorie oddechovek. Počet dobrých momentů by nevyšel ani na délku reklamního spotu s velmi omezeným rozpočtem. A největší projev romantiky s vtipem je namixovat pro slečnu menstruační mix. To jsou novinky. ()

Likan7

Typická romantická komedie. Jenže je problém, že není ani romantická ani komedie. Scén, který jsou vázně vtipný je fakt málo a samozřejmě jsou všechny v první asi půl hodině. Ve druhý části to "prekvapivě" přepne na vážnější notu, začnou se řešit vztahy, kdo s kym spí, kdo koho chce a proč ho vlastně nechce. Po 20 minutách víte jak to celý skončí a ta hodina co zbývá do konce není nic, co by jste museli vidět. Natálka mi tu do téhle role moc nesedí, naopak ale Kutcher je pro tyhle role nezodpovědných "dospělých" jak dělaný a bude je moct hrát snad do padesáti. ()

Jolee

Neleze mi do hlavy, jak mohla Portman odsouhlasit, že bude rok po Black Swan hrát v něčem takovém. Nesympatický postavy, debilní děj a extrémně předvídatelný konec. Trochu jsem doufala, že se alespoň zabije na konci v autě. ()

chicab8

Natalie něco vyždímá i ze zdánlivého nic, dokonce i ten Kutcher vypadal, že umí hrát. Pohodová oddechovka, která nemá ambice být něčím víc, prvky vtipu zaznamenány, takže pohodlný průměr dosažen ;) ()

Marwinek

Je to zbytečně dlouhé, místy až příliš nablblé, což se u romanťáku dá odpustit, ale celkově tomu chybí šťáva. Připadá mi to nedotažené, ale vyloženě špatný film to není. Pokud zoufale hledáte způsob jak zabít čas, vřele doporučuji. ()

singone

Ze začátku super, v druhé půli se to zvrtne na klasickou rom. komedii, ale Natalie Portman je prostě skvělá, takže 4* ()

snek49

Příjemná romantická komedie o tom, že mít sex s někým jen tak nezávazně zkrátka nejde. Zamilovaný sympaťák Aston Kutcher a roztomile skvělá Natalie Portman rozehrajou zajímavou a humornou podívanou pro všechny. Vedlejší postavy jsou také výborné a příběh doplňují hláškami, které někdy nemají s danou situací nic společného a tím působí velmi přirozeně. Děj je malinko čitelný, ale jaká romantika dnes není. Rozhodně jde o výjimečnou komedii s odlišným humorem oproti běžným kvaškám... ()

Zemřel režisér Ivan Reitman

Zemřel režisér Ivan Reitman