Emma a Adam jsou dávní přátelé, které osud několikrát svedl dohromady. Jejich další setkání však bylo osudové. Doktorka Emma potřebuje sexem vyventilovat náročnost a stres ve své profesi, Adam se rozhodl pustit city k vodě z bolestivějších důvodů. Poslední přítelkyně ho podváděla s jeho vlastním otcem. S Emmou se nezávazně vyspí a ta přijde s na první pohled dokonalým nápadem − budou se scházet výhradně jen kvůli sexu. Ovšem pod podmínkou, že vztah skončí v momentě, kdy kdokoliv z dvojice bude očekávat víc. Co začalo jako ideální řešení jejich fyzických potřeb, bylo postupem času čím dál komplikovanější a přerostlo v něco víc. Oba se s tím budou muset vypořádat a najít odpověď na klíčovou otázku. Mohou mít dva přátelé sex bez lásky? (TV Nova)

Timak

Příjemná oddychovka se zajímavýma a vtipnýma momentama. Možná by byla lepší kratší stopáž, řekněme 20 minut, ale jinak jsem se dobře bavil. Natálka je prostě výborná. ()

hroubek

Tento rok se distributoři rozhodly, že by se nám mohlo libit sledovat jak se z přátelského souložení vyklube plně funkční vztah a rozhodly se nám to ukázat ve třech provedení s oblíbenými hereckými páry.Nebudu chodit kolem horké kaše a na rovinu napíšu, že z těch tří je Hlavně nezávazně nejhorší a to hlavně kůli hereckému páru Portman a Kutcher.Osobně bych řekl, že tvůrcům se povedlo udělat jednu z nejtěžší věcí a to udělat z Natalie naprosto otravnou a nezajímavou postavu, která se ke všemu chová jako kráva.Kutcher je na tom trochu lépe ale ne o moc.Jediné postavy, které stojí za zmínku jsou ty vedlejší, který příjemně hláškují a chovají se jako lidi.Přisprostlá komedie, která není tak sprostá ani tak dobrá. ()

VasaX

Ví se o mě že se rád podívám i na romantickou komedii. Někdo by mohl říct, že je vlastně mám rád. A že už mám jistou diváckou aprobaci, když se tak jeden k dalšímu sečte. A že toto číslo není finální a dále pokračuje i přes to, že by se našly snímky a období, kdy by to jeden nad tímto žánrem zalomil. No, nesluší se abych to popíral. Už jen proto, že mám právě za sebou Hlavně nezávazně. A nejsem smutný, že nejsem smutný. Tenhle kousek sice nemá toužebně očekávané kvality a rozměry, ale i tak je to příjemná, spíše průměrná, podívaná. Natalie exceluje i když se nemusí moc snažit a laťka zde není vysoko, Kutcher si jede svého Adama, který by se stejně dobře mohl jmenovat Walden nebo jakkoli jinak z jeho "hereckého repertoáru". Na druhou stranu úzké zaměření a provedení vyvažuje tím, že je prostě v pohodě a člověk si ho v jeho "roli" i oblíbí. Co dál... Hlavně nezávazně se drží žánrových pravidel, moc to nepřepaluje, nesnaží se být za každou cenu komediální, což je plus. Na druhou stranu se díky tomu trošku táhne. Ale nic co by se nedalo ustát, čtvrthodinka nad obvyklé standardy ale připadá jak půlhodinka. Ve výsledku ale dostaneme lepší nynější nadstandard, se sympatickým obsazením, a to zejména v hlavní roli. A na nich to vlastně celé stojí, protože, přiznejme si, příběh stojí za prd a v celý film jede v žánrových kolejích právě na ústřední dvojici (a okolních poskocích). Jako nenáročnou pohodu pro nohy na stole klidně doporučím a filmovým labužníkům snad raději ani zmiňovat nebudu. __ Mimochodem, kdyby to skončilo 84. minutou, tak bych snad udělil hvězdičku za konec jak ze života... ()

Aven

Příjemná oddechová a překvapivě vtipná romanťárna s nádhernou Natalií a epickým menstruačním cd mixem. V poslední době jsem neviděl lepší romantickou komedii, proto zdejší hodnocení (59% - 17.3.2013) moc nechápu, zřejmě je ve filmu málo jinotajů a dlouhých záběrů do prázdna :/ ()

VanTom

"Dospělácká" vztahová komedie poměrně křečovitě balancuje na hraně mezi sexuální vulgární otevřeností a citovou romantikou. Milé momenty střídají ty trapnější, kdy se za představitele až stydíte; s žánrovými klišé jinak pracuje tak nějak v normě. Divím se, že se do této role daleko mimo její typ Natálce chtělo. ()

jitrnic

Jako zábava na nedělní večer zcela vyhovující. Nehodlám se protentokrát zamýšlet nad myšlenkovou úrovní filmu, myslím, že všechny romantické komedie jsou z podstaty padlé na hlavu, tady to není jiné. Ashton Kutcher je velice solidní komik (předvádí, jak se dnes říká, civilní herecký výkon) a i Natalii Portman jsem její roli skoro uvěřil. Trošku mi tam vadili takoví ti kamarádi, kteří mají hrdinům radit a obstarávat humor, ti byli hodně slabí. A dohromady jsem se za celý film čtyřikrát hlasitě zasmál, což je poměrně slušné číslo. Jsem spokojený. ()

strelenaL

Zábava zaručená. Líbil se mi ale doufám, že naty bude svou kariéru směřovat k jiným postavám než byla tato. Ona je totiž velmi nadaná a takovouhle postavu svede levou zadní zahrát i jiná hvězdička. ()

NoFiction

Nemůžu si pomoct, ale tahle komedie mi perfektně sedla k mému nynějšímu stavu. N. Portman to zahrála naprosto přesvědčivě. Každopádně ponaučení z filmu zní, prvně musíte ženskou šous.....t a pak s ní teprve musíte začít chodit. Mé blízké okolí to snad pochopí. 75% ()

Guzo

Pohodová romantická komedie, kde není Kutcher na obtíž, i když ho zrovna dvakrát nemusím. Každopádně sem k Natalii (té to tu moc sluší) docela sedne a rozjíždí se klasický scénář s tisíckrát ohranou zápletkou zase jen s jinou dvojicí. Hezky se na to kouká, pár vtípků zazní, ale krom milovníků podobných filmů z toho asi nikdo úplně odvařený nebude. ()

Mr.Dogman

Friends With Benefits bylo vtipné, Love and the Other Drugs zas takové chytré (co si pamatuji, už je to přeci jenom déle, co jsem to viděl) a tohle je něco mezi - spíše vtipné, chytré rozhodně méně. ()

Kosmik 1

Prostě ne, já na ty současné trhlé a trapné romantické komedie nejsem. Všechno je to na stejno brdo a stejně se ani nenasměju a ani si nezapláču. Hlavně nezávazně je další z těchto šílených beznápadových komedií, kde to bohužel nezachrání ani Natalie Portman, kterou mám hodně rád. Ashton Kutcher mi nesedí nikde, kromě Butterfly effect. Takže ani tady mi tohle moje přesvědčení nevyvrátil. Jinak bída, nuda, zívačka, prostě katastrofa. Dvě hvězdy za Natálku. 40% ()

TheRoller

"The height difference! When we stand next to each other it looks like he's kidnapping me." Tu je snáď viac kritikov ako scenáristov v Hollywoode. Oddychová, ľahko stráviteľná jednohubka s trošku vynútením happyendom, krásnou Natalie a neobyčajne schopným Kutcherom. Baviť som sa bavil. Dokonca viac, ako som čakal. Plain White T's na záver. Čo viac si priať? 80% ()

Ev.D.

Nerada vidím Natalie v takové roli, přesto je na tomto filmu nejspíš to nejlepší. Takže za ni 2**. Jinak se mi to vůbec nelíbilo, je to předvídavý, natažený ,částečně nudný a Ashton Kutcher je děsnej. ()

Pedross800

No tak za sympatickou Natálku...teda vlastně Emmu....krásné to jméno :-)) a občas vtipné momenty krásné tři hvězdičky :-) ()

rudess

Vôbec to nie je zlý film... myslím, že ako celok pekne funguje, nechýbajú dobrí herci, situačný humor, romantika, príbeh... pri jeho hodnotení však budem dosť osobný a subjektívny - nemôžem mu dať o hviezdičku viac, pretože má opačný svetonázor ako ja a jeho hodnotám jednoducho a bez omáčok: neverím... ()

Zemřel režisér Ivan Reitman

Zemřel režisér Ivan Reitman