Emma a Adam jsou dávní přátelé, které osud několikrát svedl dohromady. Jejich další setkání však bylo osudové. Doktorka Emma potřebuje sexem vyventilovat náročnost a stres ve své profesi, Adam se rozhodl pustit city k vodě z bolestivějších důvodů. Poslední přítelkyně ho podváděla s jeho vlastním otcem. S Emmou se nezávazně vyspí a ta přijde s na první pohled dokonalým nápadem − budou se scházet výhradně jen kvůli sexu. Ovšem pod podmínkou, že vztah skončí v momentě, kdy kdokoliv z dvojice bude očekávat víc. Co začalo jako ideální řešení jejich fyzických potřeb, bylo postupem času čím dál komplikovanější a přerostlo v něco víc. Oba se s tím budou muset vypořádat a najít odpověď na klíčovou otázku. Mohou mít dva přátelé sex bez lásky? (TV Nova)

PetkaW.

Natalie je pro podobné role škoda, protože v nich nemůže ukázat, co všechno umí. Za to pro Kutchera je to přesně to pravé ořechové, protože krom role ve filmu Samec, jsem ho snad neviděla hrát byť jen o píď jinak, než je jeho zvykem a jako hraje i tady. Film jako celek? Neurazí, nenadchne. Viděla jsem jednou a víckrát už to vidět nemusím. ()

Mikeel

Ano, tahle komedie je plná ohraných cliché, nic nové nepřináší. Ale díky hlavní dvojici je velmi milá. Natalie je k sežrání a skvěle hraje, některé scény mě pobavily, u některých jsem se přistihnul, jak mám takový... Pitomý úsměv :D ()

Ollie235

Romantická komedie, natočená podle klasického schématu, která ale překvapí několika nápady a pár skvělými vtípky. Herecky to za všechny uhrála Natalie Portman svým půvabem a No Strings Attached je tak docela příjemnou oddechovkou na nedělní podvečer, které by to možná víc slušelo v televizi než kině. ()

Marys

Ale veď, nebolo to až také zlé. Celkom milé, vtipné, síce jasne predvídateľné, ale zase ma to ničím nepopudilo, nezaspal som pri tom a celkom som sa pri tom bavil. ()

Phorbo

Natalie ma v poslední době velmi dobrý čich na role... Jestli si je vybírá sama nebo její agenti, to ž nená asi nikoho z nás věc... tak jako tak... No String Attached je velmi solidní komedie (v první půlce) a v druhé půlce romantická komedie. Naposled jsem se takhle zasmál snad u Due Date. Faily a skvělé hlášky hlavních postav jsou někdy velmi vtipné a trapné situace jsou k válení se po zemi... 8/10 ()

Tomu.Ver

Ani neviem prakticky čo k tomu dodať. Jeden z plusov tohto filmu je to, že dobre znázorňuje dnešnú skazenú dobu, že najskôr je sex a potom "možno" nejaký ten vzťah. Ale to mi nejak extra smiešne nepripadá, aj celkovo tento film neobsahuje až tak veľa miest, kde by sa človek mohol extra zasmiať. No ale no, aspoň sa v ňom vraj použil nový druh kamery :) ()

peto580

Za to hodnotenie ma asi ukrizujete ale budis. Siel som domov z BA a pustil som ti na notasi tohle. Chcel som nejaky oddychovy film najlepsie ,,americku komediu,, a tohle mi prislo uplne idealne. Siel som to pozerat skepticky k vysledku a okrem toho ze tam hra Natalie Portman som o filme nevedel absolutne nic. A pozrimeze co sa z toho vyklulo. Predvidatelna zapletka, svizny scenar ktory nenudi, paradne herecke vykony (stvrta hviezdicka za Natalie) a mne tych 108 minut ubehlo jako nic. Velmi prijemna zalezitost aj ked ,,tradicna,, ale kto chce oddychovku tak neh to skusi :) ()

seko0408

Ehmmm.... WTF? Kutcher a Portman je ako zmrzlina s kecupom, vobec sa k sebe nehodia. Je to ako keby hrala FC Barcelona s Hervartovom - proste nemozu spolu hrat. Navyse tie stupidno-nudne dialogy mi ztazovali viecka. Mozno preto, ze som od toho ocakaval minimalne o 3 kvapky viac. Kazdopadne 1 * davam slecne Portmanovej, a 2. * tiez. ()

lareinna

Cekom fajn romantika, príjemné pozeranie. Akurát Ashton mi pripadá všade rovnaký, je to podľa mňa dosť priemerný herec. ()

Rufete

Vidím tu v komentářích mnoho srovnání s filmem "Kamarád taky rád", který byl natočen ve stejném roce na dost podobné téma, takže bych také rád napsal své srovnání. Podle mě byl tento film o dost horší, ale ne zcela špatný. Takže myslím, že raději napíšu, že "Kamarád taky rád" byl daleko lepší a tento film byl dobrý. Bylo tady pár hezkých momentů, například otec přebírající bývalé přítelkyně svému synovi, Adamovy pokusy do něčeho praštit, minigolf a společné cucání ovocného poháru brčkem. Natalie Portman mi hodně připomíná Keiru Knightley, až na to, že je asi stokrát hezčí a umí lépe prodat svůj herecký um. Rád sleduji, když hraje a ani v této roli se neztratila. Hrála krásně jako vždy, jen to není ta pravá situace, v jaké ji vídáme u jiných filmů. Pro Ashtona Kutchera nebyl žádný problém hrát muže, kterým ve skutečnosti téměř je, přesto mě překvapilo pár okamžiků, kdy ze sebe vydal ještě víc. V "Hlavně nezávazně" se nepovedlo ztvárnit dost podobný nápad, tak jako u "Kamarád taky rád". Tam spolu Mila Kunis a Justin Timberlake hráli jako jeden a celý příběh byl mnohem pestřejší a živější. Tady se všechno tak nějak táhlo bez nějakého většího zvratu či zápletky. Přesto se mi film líbil, takové romantické komedie já můžu vidět klidně desetkrát a neomrzí mě, i když nejsou zrovna stoprocentní. Doplňující postavy se mi také celkem líbily, obzvlášť "kamarádky" Adama a taky třeba jeho otec, který byl ve filmu takovým šarmantním a elegantním zpestřením. Celkově to hodnotím jako zábavnou romantickou komedii s hezkými herci, která může pobavit a potěšit každého. ()

Mimomisu

Tenhle film jsem zavrhl hlavne kvuli prumernym recenzim....a pak diky Frineds with benefits, ktery fungovali skvele na stejnym principu...te jsem v pulce a neni to na vic, nez tri hvezdy...Natalie to zachranuje (a Asthona mam vlastne rad, ale takhle ne teda)....zbytek po dokoukani Ok, nebyl to takovej pruser, jak by se po hodnoceni tady a po recenzich mohlo zdat....jen to nemel dusi (coz u romantickejch filmu je podstatny) a hlavne nadhle (coz je takovejch dilmu hodne podstatny).... tak nakonec lepsi tri ()

Yardie

50%. První polovina filmu byla na 3* úplně v pohodě. Svěží tempo, lehkost, se tam dobrá hláška či situace a člověk se i zasmál. Prostě pohodová oddechovka - žáden zázrak, ale ani nic špatného. Druhá polovina už byla jedna velká protáhlá nuda bez hlubšího záběru a nějakých větších emocí. V podstatě od začátku do konce bylo jasné, jak to skončí, ale druhá polovina naprosto zabila styl, jakým se film ubíral v polovině první. Druhá půlka byla naprosto ubíjející, nudná a utahaná. A tak poškodila půlku první. Kdyby byl celý film v duchu první poloviny, bylo by to na 3*. Takhle jsou to lepší dvě. Škoda! Nebylo by to veledílo, ale na vypnutí mozku by to stačilo. Tahle v celku docela slabota. Howgh! ()

suzanne1997

Tak tenhle film, co bych k němu napsala, spousta vulgárních výrazů, ne, že by mi to nějak vadilo, ale tím se ještě zvyšuje hranice, od které by se na tento film měly dívat děti a mladiství, děj byl předvídatelný, z filmu, který trvá normálně hodinu a třičtvrtě jsem udělala film ani ne na hodinu, celkově se mi tento film zdál tak nějak nedomyšlený, pořád mu něco chybělo, takový ten nádech pravého romantického filmu nebo komedie, já bych tenhle film, nevím, kam bych ho zařadila, ale rozhodně se nehodí jen do jednoho žánru, romantický film nedělají jen hanlivé výrazy, nebo sex, ale především konec, kdy se dají dva hlavní hrdinové dohromady, tady tomu tak bylo, ale stejně se to dalo předvídat, u komedie by to měly být vtipné momenty, perličky, u kterých se člověk jen tak zasměje, na komedii by se měl člověk dívat, když se potřebuje uvolnit, jen tak na nic nemyslet, musím uznat, že tento film nebyl moc o přemýšlení, člověk nemusí myslet na děj, protože je již předem dán, z tohoto filmu však musím konstatovat, že nepatří mezi špičku, lépe řečeno, mezi ty poslední. Tenhle film doporučuji jen v případě, že, ale ne, vůbec jej nedoporučuji, připadal mi divný a konec byl už na začátku, proto je mé hodnocení takové, jaké je. ()

aLPaC

Námět, u kterého přesně víte, co se bude dít a jak to nakonec skončí. Tento je navíc téměř navlas stejný jako u "Friends With Benefits". No a jelikož "Friends With Benefits" mělo lepší fórky, dialogy a vedlejší postavy (Woody Harrelson king) a mělo i lepší ústřední dvojici Timberlake/Kunis (i když musím překvapivě říct, že zde mě daleko více bavil Kačer než Natálka) a jelikož jsem jim dal 4 hvězdy, tomuhle dávám tři. Přesto je to vtipné, na sledování s přítelkyní ideální, na sledování při počátcích vztahu už méně, teda pokud nejste fešák jako Kačer. ()

Domec

Film ma v sobe zatracene hodne klise a scen, ktery by potrebovaly prekopat. Ale! Hraje tam Natalie, takze uz jen kvuli tomu se latka filmu zveda o dva stupne. Ashton ji celkem dobre doplnuje a celkove tak film docela dobra podivana. ()

Zemřel režisér Ivan Reitman

Zemřel režisér Ivan Reitman