Emma a Adam jsou dávní přátelé, které osud několikrát svedl dohromady. Jejich další setkání však bylo osudové. Doktorka Emma potřebuje sexem vyventilovat náročnost a stres ve své profesi, Adam se rozhodl pustit city k vodě z bolestivějších důvodů. Poslední přítelkyně ho podváděla s jeho vlastním otcem. S Emmou se nezávazně vyspí a ta přijde s na první pohled dokonalým nápadem − budou se scházet výhradně jen kvůli sexu. Ovšem pod podmínkou, že vztah skončí v momentě, kdy kdokoliv z dvojice bude očekávat víc. Co začalo jako ideální řešení jejich fyzických potřeb, bylo postupem času čím dál komplikovanější a přerostlo v něco víc. Oba se s tím budou muset vypořádat a najít odpověď na klíčovou otázku. Mohou mít dva přátelé sex bez lásky? (TV Nova)

Chundys

Že bych se nějak moc smál, to říci nelze! Že by to byla jó velká romantika, to říci nelze! Že je Natalie Portman kus, to říci lze a také z největšího hlediska kvůli ní, dostal tento film 3 hvězdy! ()

bekO

Dovolím si nesouhlasit s názory jako "Natalia P. v roli ve které jí nikdo vidět nechce" naopak N.P. tam padne jako p*del na hrnec a Ashton K. jakbysmet. Film jako takový je dobře natočení se super námětem a scénářem (vtipné hlášky atd.). Na filmu mě zaujal celkem dobrý background, který je podle mě využitý dostatečně a celý film tak působí kladně + výborná hudba. Lehce nadprůměrná romantická komedie. **** ()

goniss

nádherná Portman, ale Kuthcer je šašeka celý film byl nudný, ohraný a předvídatelný.... americká pošahanina ()

RickyFitts

aby byl romkom fajn, potřebuje mít alespoň nějakej nápad, nebo bejt vtipnej nebo aspoň toho Hugha Granta, tohle nemá ani jedno, kouzlo N. P. leží v jinejch polohách než byla tahle... ()

ellegrey

Ashtona Kutchera nemám moc ráda, podobné typy filmů také zrovna nemusím, jediné, co mě přinutilo se na tenhle film podívat, byla Natalie Portman. K diváckému, a hlavně k jejímu, dobru doopravdy doufám, že v podobných "romantických komediích" její jméno už figurovat nebude, ()

sNeDy

Je to předvídatelný, je to přiblblý a je to neoriginální. Ale zase je to pohodový, docela slušně sprostý a většinu času to nenudí. Je to romantická komedie, tak co čekat, že? ()

popelka595

zase jeden z filmů, kde se téměř protipólně rozcházím v hodnocení většiny uživatelů na čsfd, což mě dost baví :)).. jinak ano, uznávám, byl to kýč na kýč, předvídatelná pohádka, která hraje na city, ale on ji dal svazek mrkve a ona mu naoplátku řekla, že ji způsobil komorovou extrasystolu. ()

KosiR_ksr

Zbytečně rozvláčná, nenápaditá, ničím nepřekvapivá (až tuctová) komedie, která svou komičnost zakládá na pár dobrých scénkách. Další z řady romantických komedií, která ničím nevyčnívá. Velmi slabé 3* - 55%. Vzhledem k slibnému potenciálu, který byl dán hereckým obsazení a režii to pro mne bylo docela zklamání. ()

hazaba

Lehce nadprůměrná romantická komedie pro večery, kdy je vám smutno a potřebujete rozveselit. Ten lehký nadprůměr je způsoben především Natalií Portman, ale uznávám, že jí docela dobře asistuje Ashton Kutcher a místy to mezi nimi i docela jiskří. Vedlejší postavy jsou víceméně do počtu, děj je předvídatelný, ale to se od tohoto typu filmů musí očekávat. ()

SidneyP

Klasické klišé romantických filmů, kdy jsou spolu jen kamarádi a pak z toho vznikne jedna velká láska se bohužel nevyhnula ani téhle stopáži. Ani mě to nepřekvapuje, hraje v tom Kutcher, a vždy, když je u filmu napsáno toto jméno, můžeme se většinou těšit jen na nudnou romantickou komedii. Ale díky bohu za tu Natálii, aspoň ta to svým sex-appealem a krásným tělem trošku zachraňuje. 45%. ()

drakodlak

Průměrná romantická komedie, které svižně ubíhá. Herecké obsazení mi celkem sedlo (akorát mám pocit, že Natalie Portman je poslední dobou v každým filmu). Konec filmu, bohužel oproti začátku filmu není tolik vtipný jako na začátku, jinak bych mohl s klidným svědomím dát filmu 4*. Film rozhodně doporučuji před filmem Láska a jiné závislosti, tento se mi líbil více. ()

amarth

Klasická podívaná, která neurazí ani neohromí. Natalie je svůdná a velmi pohledná žena, díky čemuž jsem zhlédl film do konce. ()

Adm.Nelson

Bol by to priemer, nebyť sympatického Kutchera a hlavného kladu filmu, našej milovanej Natálky. V spoločnosti mojej priateľky sa na to pozeralo celkom príjemne a chvíľ pre zasmiatie či romantiku film ponúka tak akurát, takže to radím k tomu lepšiemu, na čo sa dá na poli romantických komédií nájsť. 7/10 ()

Lyžař

Úvodních dvacet minut jsem měl nepříjemný pocit, že film ani nedokoukám. Tolik blbostí jsem ve scénáři ještě neviděl...ale..pak se děj a i jednitlivé scény zlepšily a jsem rád, že jsem se dočkal po necelých dvou hodinách (uvítal bych délku tak 1:20) už dávno dopředu očekávaného rozuzlení..tentokrát mě ale zklamal výkon Kevina Klinea a o českém dabingu snad radši ani nemluvit. Jako kdyby to ani nedělali profesionálové:-( ()

atmen

Obsah filmu jsem četl až po shlédnutí filmu, a tak mě překvapil tento krátký výňatek: a i když jiskra nikdy nepřeskočila...Já měl pocit přesně opačný a kdyby mně N. Portman sama vložila své číslo do telefonu, tak by to jiskřilo jako o filopojakubské noci. Asi se ve věcech lásky nevyznám, proto jsem byl zklamán vývojem vztahu mezi na první pohled sympatickou dvojkou. Abych se vyjádřil přesněji. Vztah založený na sexu není pro mě příliš romantický a i když to nakonec dopadne tak, jak očekáváme, ta pachuť ve mně bohužel zůstala... A tak když romantická komedie s N. Portman, tak raději Procitnutí v Garden State... ()

*Colorado

To jediné opravdu pěkné je Natalie. S její postavou Emmy už je to o dost horší, prakticky osciluje mezi dvěma pózami. Film ničím nepřekvapil, nepřinesl nic nového, neoslovil mě, ale abych nebyl přehnaně kritický, dokoukat se to dalo :-) ()

BOURQUE

V tomto filme moja milovaná Natalie ukázala opäť svoju ďalšiu stranu, ktorú som ešte nevidel. Je to od nej tak trošinku netypické a ja osobne si ju predstavujem inak. Neviem, že či A. Kutcher bol tým najlepším rozhodnutím, aspoň čo sa týka partnera pre Natalie. Napriek tomu, že film sa nedá jednoznačne nadefinovať (je to medzi romantikou a komédiou), Ivan Reitman to dal celkom dobre dohromady a výsledkom je film, na čom sa dá baviť. Osobné hodnotenie: 80% (****) ()

Zemřel režisér Ivan Reitman

Zemřel režisér Ivan Reitman