Emma a Adam jsou dávní přátelé, které osud několikrát svedl dohromady. Jejich další setkání však bylo osudové. Doktorka Emma potřebuje sexem vyventilovat náročnost a stres ve své profesi, Adam se rozhodl pustit city k vodě z bolestivějších důvodů. Poslední přítelkyně ho podváděla s jeho vlastním otcem. S Emmou se nezávazně vyspí a ta přijde s na první pohled dokonalým nápadem − budou se scházet výhradně jen kvůli sexu. Ovšem pod podmínkou, že vztah skončí v momentě, kdy kdokoliv z dvojice bude očekávat víc. Co začalo jako ideální řešení jejich fyzických potřeb, bylo postupem času čím dál komplikovanější a přerostlo v něco víc. Oba se s tím budou muset vypořádat a najít odpověď na klíčovou otázku. Mohou mít dva přátelé sex bez lásky? (TV Nova)

kiararaftl

Ked komedia - tak presne nieco taketo! Hoci to bolo v istych momentoch trosku viac natiahnute, period CD nevymyslel este nikto. Keep bleeding! ()

DandaPiper

Představte si celkem 2 totožný filmy "No strings attached" a "Friends with benefits" 2 trailery, z nichž jeden naprosto nudnej a jeden, kterej vypadá, jakože film bude totální jízda (Strings X Benefits) a 2 fakt hezký herečky a 2 otravný chlápky. Nevíte kam tím mířím? Já taky ne ... filmy jsou oba stejně polo - nudně a neoriginálně zábavný, tak akorát na podání rukou. Tady se vážně rozhodovat pouze podle obliby herců/hereček. Nat mám o pár bodíků radši. ()

naamah...

Příjemná komedie. Samozřejmě již dopředu se dát uhodnout jak vše dopadne, ale i tak byla vtipná a rozhodně jsem se ani vteřinu nenudila. ()

dadinka

Typický scénář typické romantické komedie. Zápletka i rozuzlení se dají očekávat. Ale proč Emmě to "prozření" trvá tak hrozně dlouho? ()

flying_fish

Líbilo se mi: konečně romantická komedie, kde se ukazuje, že i sexem se dá hezky nastartovat plnohodnotný vztah. Takových filmů je třeba! :) Natalia Portman a Ashton Kutcher se svých roli zhostili dobře a přirozeně, oba mají talent pro komediální vstupy. Nelíbilo se mi: málo sexu… ba ne, spíš mi vadila předvídatelná hlavní osa filmu jako podle šablony a přílišná délka. ()

Seev

No já byla nadšená. Z postav a hereckých výkonů, dynamiky příběhu a především neskutečně realistických situací začleněných do scénáře ("Do you need any help?"). Uvěřitelný romantický film, u kterého jsem se nasmála i si poplakala, co chtít víc? Jo vlastně Period Mix. ()

kitram71

mám moc ráda Ashtona, mám ráda Natalii, miluji romantické filmy ... škoda, že tohle jako celek funguje jen průměrně ()

Emilii

Hele, dobrá sranda!!!! Tak takhle si představuju relax!!! U takovýho filmu klidně!!!! Fakt dobrá "úletovina"!!! ()

DonBraso

Romantická komedie bez ducha.Můžu mít rád Natalii v hereckých dramatech,ale ne určitě v téhle komedii,která je křenová jak křen v zemi.Kupodivu mi Ashton Kutcher na tyhle role sedne a on jediný mě držel při snímku u kterýho jsem spíš stále usínal,přitom je to tisickrát stále ohraná písnička,kterou mam i rád,ale tady mě to bylo dost putna cosi Ivan Reitman připravil na poslední záběr nejspíš před důchodem.Zbytečně dlouhá stopáž,odbočky od hlavních postav vůbec nefungují a nedokážou zaujmout.Další trapas po půlce filmu,kdy mezi hlavníma postavama zničehonic přijde scéna,k tomu ještě blbá a neuvěřitelná,kdy se rozejdou/odloučí.Je to tam v pálený jak gol do vlastní sítě,protože celou dobu pohoda,ale minuta stačí a je to všechno jinak,což bylo jasně dáno,že romantika si tohle žádá stůj co stůj,jinak by film jel pořád stejně a on vlastně stál na mrtvým bodě celou dobu,což byla jeho hlavní chybou. ()

Paladin25

Príjemný romantický film. Vadil mi tam možno len Ashton Kutcher, ktorý ešte pre mňa nemá nato aby takýto film utiahol. ()

BenchPress

Natalie Portman se do takovéhoto filmu hodí, ale ne s tak nudným scénářem. I přes občas humorné scénky dávám dvě hvězdičky. 2/5. ()

hoffman.jan

Tak jak k tomuhle Nataša přišla, to by mě fakt zajímalo. A ještě více, proč to sakra vzala. Ta třetí hvězda je ale čistě za ni. Mila s Džastinem to tentokrát vyhráli. ()

FilipKooo19

Zhliadnutie tohto filmu som odkladal veľmi dlho a myslím si, že som to mal ešte na nejaký čas odložiť, kedže to bolo pre mňa veľké sklamanie. Natalie, ktorá sa do roly vôbec nehodí a film, ktorý je nezaujímavý, ktorý nieje ani romantický a už vôbec nie komédia. Ak to človek porovná z "Ide len o sex", tento film je odpad! ()

Blongie

Nemohla jsem si nevšimnout, že spousta z Vás Natalie Portman v tomto filmu kritizuje... Mně osobně se tu prostě líbí... No tak si zahrála v průměrným filmu( takových skvělých herců už bylo), ale mě to bavilo... ()

Sakulnikov

Hlavním kladem je pěkná Natalie, jinak ten film není ničím výjimečný. Průměrný film. Přesto jsem celou dobu přemýšlel, zda bych byl podobného vztahu schopný. Jsem přesvědčen, že takový vztah je nemožný, ale zase pokud bych byl o té holce podobně přesvědčený a zamilovaný do ní, tak bych to asi zkusil. Prostě bych si nemohl pomoct. Problém je, že by to dlouho nefungovalo a pochybuju, že by dotyčná dospěla k prozření jako Emma. Filmu by prospěl humor, ale na druhou stranu, tohle není vtipné téma. ()

Zemřel režisér Ivan Reitman

Zemřel režisér Ivan Reitman