Emma a Adam jsou dávní přátelé, které osud několikrát svedl dohromady. Jejich další setkání však bylo osudové. Doktorka Emma potřebuje sexem vyventilovat náročnost a stres ve své profesi, Adam se rozhodl pustit city k vodě z bolestivějších důvodů. Poslední přítelkyně ho podváděla s jeho vlastním otcem. S Emmou se nezávazně vyspí a ta přijde s na první pohled dokonalým nápadem − budou se scházet výhradně jen kvůli sexu. Ovšem pod podmínkou, že vztah skončí v momentě, kdy kdokoliv z dvojice bude očekávat víc. Co začalo jako ideální řešení jejich fyzických potřeb, bylo postupem času čím dál komplikovanější a přerostlo v něco víc. Oba se s tím budou muset vypořádat a najít odpověď na klíčovou otázku. Mohou mít dva přátelé sex bez lásky? (TV Nova)

Sofia_Straw

Stotožňujem sa s viacerými názormi - predvídateľná, rozťahaná a neoriginálna komédia,...ale veľmi dobre som sa pri nej pobavila. V komédii tohto typu nehľadajte zmysluplný dej a ťažké zápletky, zrejme ju ani nebudete pozerať viackrát (na to sú iné žánre). Film splnil svoj účel presne tak ako mal, pobavil ma. Ashton Kutcher je vo veku, kedy mu úlohy roztopašných mladíkov svedčia a aj Natalie Portman som jej úlohu uverila. Na to, že film bol natočený ako čistý komerčák, postavy sa dokonca dajú charakterizovať:-) ()

WoodoX

Pre mňa slabšie, veľa zábavy to neprinieslo a popravde mi príde Ashton Kutcher v úlohe, kde by mal byť zaľúbený do ženy, ako veľmi neautentický. ()

CAR0DEJ

Ja naozaj nechápem tie hodnotenia... za to, že téma je spracovávaná často ešte neznamená, že je spracovaná zle, neoriginálne a nezáživne, práve naopak postavy sú živé vďaka skvelým hercom, a to nemám na mysli len prvotriednu Natalie, ale aj ostatní sa bavia a ja s nimi. Samozrejme aj dej je veľmi pekne spracovaný a pre mňa veľmi efektívne (žiadne zbytočné naťahovania - stopáž dobrá), možno len tie časti s jeho otcom sú "poňekud" moc, ale to vôbec neuberá na celkovom dojme. V tejto kategorii, či sub-žánri to u mňa patrí do topky, rovnako s Ide len o sex, či Láska a iné závislosti. Všetky pekne napísané a dobre zahrané. Čo si viac človek môže priať. Kto nemá rád tento žáner, nech to nepozerá a kto ho má, ten si film užije. ()

Kozlowski8

Dva mladí lidé si na jednom večírku padnou do oka. Po několika letech se opět náhodně potkají a dohodnou se na vztahu, založeném čistě na sexu - žádné city a láska, jenom rychlý sex a zase každý po svém. Jenže city se nedají jen tak odpojit...První polovina byla kromě několika vtipných okamžiků a dialogů velikým průšvihem. Nevím, jestli je na vině scénář, nebo práce režiséra, či obojí. Přišlo mi to strašně neucelené, rozhárané a hloupé. Ve druhě polovině ubylo vtipných okamžiků a začala romantika, která na konci graduje. Tato druhá polovina pro mne byla trochu přijatelnější. Od Ashtona Kutchera (mého neoblíbence) jsem mnoho nečekal a taky se nedočkal, od Natalie Portman (mojí oblíbenkyně) jsem očekával více a taky výce dostal (zde však spíše její krásu, kterou předvádí vrchovatě, než herecké umění). Ty moje tři hvězdičky jsou s velice odřenýma cípkama. 50%. ()

RonnieSmith

Komedie snažící se být vtipná tak moc, až se z ní stává vrchol trapnosti. Neupřímné nereálné dialogy a celý ten začátek je prostě strašný. Pokud hledáte film, u kterého se chcete zasmát, tak u tohohle maximálně tak usnete. ()

Hadascz

A to jsem se tak těšil. Příběh nalinkovaný (nevadí), vtipy absolutně vedle (to už vzhledem k žánru vadí) a vedlejší postavy jedna divnější než druhá (viz. ten japončík s telefonem). Škoda velká škoda, naběhnuté to měli, uvidíme, jak dopadne duel s Friends with Benefits (snad to bude lepší) ()

chatwenna

Velice příjemně strávený večer v kině s drahou polovičkou. Natálka je báječná, hezká a milá a dokonce umí hrát. Film je plný vtipných hlášek, originálních nápádů a vůbec jsem po celé jeho trvání měla pusu od ucha k uchu a na konci slzu v oku :) Půl filmu hlavní hrdinové prosouložili, aby se na konci chytili za ruce - jako ze života... Klidně bych na to šla ještě jednou. ()

Kinsei

Ja som bola celkom milo prekvapena... je pravda, ze Ashtona som videla naozaj dobre zahrat len raz- a to bolo v The Butterfly effect...tam som z jeho vykonu bola unesena...ale zvysne filmy..mozno si len tak vybera...ziadne trhaky, vsetko priemerne oddychovky... za to Natalie je pre mna top herecka... a v navale tych skvelych filmov si asi aj ona chcela oddychnut...preto zvolila tuto romanticku komediu..a oddychla som si aj ja...fajny priemer...pijemne sa na nich pozeralo..az na to, ze miestami som mala pocit, ze pre Ashtona je to cele jedna velka prdel a absolutne to nebere vazne..ale ten jeho usmev bol na nezaplatenie :))) ()

Clem

Příjemný milý film. Možná až moc křečovitý a hysterický chvílemi.. A chápu, že si i Natalie občas potřebuje odpočinout ;) ()

dudulinka

Slabší.. Nebýt Natalie, s hodnocením bych šla ještě níž. Troška romantiky, hodně sexu a happy-end, který u srdíčka nijak nezahřeje. Znovu si to nepustím.. ()

xxxdvorixxx

Kutcher prostě neumí hrát, jen ukazovat předpřipravené ksichty, Portman ho zadupává do země. Děj se vleče a po hodině mi dochází trpělivost. Smích cca 3x a to minimální. ()

Mc.Flurry

Tady se ukazuje hereckej talenet Natalie Portman a hlavne to ze tenhle rok v kinech jen zari a posila do kin jeden film za druhym a to je moc dobre , protoze tohle je slecna herecka ktera toho hodne este dokaze. Ale prece jenom ve snimkach jako byla Cerna Labut nebo Thor tam byla lepsi. Romanticka-komedie plna vzpominek na detstvi nebo spis na puberta a nezavaznej sex nevim ni... ()

Vital

Natalie Portman ve filmu plných klišé,na které se dá s úsměvem dívat,i užívat zároveň,rozhodně ne její role která by jí vynesla nahoru,ale taky co by jí srazila k zemi ()

svist10

Nestačím zírat, v jakém filmu hraje čerstvá držitelka oscara. R-kový rating trestuhodně nevyužitý, režie nijaká, hlavní mužská postava nesympatická, toporná a spíše podehrávající, scénář je snůškou všech klišé romantických filmů. Vedlejší postavy nevýrazné, žádná nebyla dost trhlá, aby mě zaujala, i když asistentka produkce se v romantické scénce hodně snažila. Klady? Pár povedených hlášek, period-mix, mrkvová kytice a finální rada nevěsty. Na takový film zoufale málo. ()

fruitixx

Ano, psychologicky si na sebe každý pár nějakou dobu zvyká a zbližuje se, než zjistí, že si vlastně rozumějí, i když mají každý něaké požadavky, hlavně na osobní svobodu. A když je hlavní věrnost, tak jak to má být, vznikne mezi nimi hlubší pouto dříve nebo později. V sexu si můžou rozumět, ale už od začátku. A proč taky ne, když člověk nevidí souvislosti a má optimisus, odvahu a boží trpělivost v navazování vztahů? Není to vražedná kombinace lidských vlastností v tomto případě? Tento děj v realitě může vyjít jen někomu, kdo má vyloženě štestí. ()

ragtime

Sťažovať sa na Ashtona Kutchera a jeho "herecké umenie" je podľa mňa zbytočné. On sa netvári, že hrá v Shakespearovi a na takýto typ filmov je ako stvorený. Natalie Portman je kúzelná ako vždy, aj keď sme na ňu zvyknutí v iných polohách. Celkovo film slušne baví a je určite nad priemerom. ()

Zemřel režisér Ivan Reitman

Zemřel režisér Ivan Reitman