Příběh dívky z města jménem Caroline, která se přestěhuje do malého městečka a zaplete se do milostného trojúhelníku s největším fešákem z fakulty a jejím učitelem ze střední, panem Andersonem a Thurstonem, jejím spolužákem a huličem. Sedmnáctiletá Caroline Wexler čelí noční můře každého dospívajícího: její ovdovělý otec se rozhodl přestěhovat z velkoměsta doprostřed pustiny. Když Caroline zjistí, že se svými novými spolužáky nemá vůbec nic společného, následuje jedinou osobu, která se stala objektem jejího zájmu – svého pohledného mladého učitele, pana Andersona. Vše vyústí v bizarní milostný trojúhelník, když se k nim připojí sladký potížista, spolužák Thurston. Nenechte si ujít tento nadčasový příběh, který doprovází vábivý indie soundtrack. (HBO Europe)

sulimo

Docela příjemný příběh o existování teenagerů kedsi v kanadském zapadákově. Každopádně hlubší pointu to asi nemá nebo aspoň mě se nic takového nepodařilo objevit. Takže ve finále nemastný neslaný průměr, ale relativně, jak jsem již napsala, příjemný a s velice zajímavou hlavní postavou. Nic víc, nic míň. ()

Juto

Film má množstvo podzápletiek, ktoré sa snažia vniesť do mestečka a príbehu väčšiu hĺbku. Je v tom niečo o sériovom vrahovi, ktorý sa potuluje po uliciach a zabíja mladé dievčatá, ako aj o nejakom chemickom požiari, ale aj o úzkosti tínedžerov. Je to celé zvláštne, ale v dobrom. 7/10 ()

dr.fish

Tenhle film nemá v podstatě co nabídnout, je tam vše co jsme už jinde viděli stokrát. Asi by to nevadilo, kdyby alespoň nějaký půvab nebo švih v tom byl. Je to tak nějak odbyté, po povrchu. 60% ()

Splasher

2 + 1 za soundtrack. I když popravdě spíš 1/2, protože některé skladby byly dost vykuchané a nepatřičně umístěné (viz závěrečná scéna a hlavní singl od Stars). ()

Fanita

Krásny film plný detailov, o obyčajných ľuďoch, s nádhernou kamerou, za hudby Devendru Banharta, viac k tomu už nieť, čo povedať. ()

Mr.Ripley

To si takhle člověk pustí večer před spaním (na první pohled) oddechovku z níž se po pár minutách vyklubala mysteriózní bomba s indie nádechem a realistickým vykreslením mezilidských vztahů. Kat Dennings kvete nejen do krásy (té má od matky přírody naděleno), ale především do budoucí herecké špičky! Jakožto debut doslova dechberoucí! ()

Khumbac

Nejsem teenager, ale tohle se mi líbilo. Carolina mi sice svým sebevědomím lezla na nervy, ale co, každý se chce vybouřit. Měla smůlu. Narazila na dva slabochy. Hudba a kamera se povedla. Konec byl přehnaně poetický, ale po ránu mě film uvedl do zvláštní nálady :-) ()

LordSnape

Tohle není o snílcích, nýbrž jen o bandě feťáků, neurotikovi a jedné ubozé krávě, jak se ve filmu i sama nazvala... ()

terunka003

Dramatické, vztahové, tmavé, depresivní, šílené, traumatické, zhulené. Tak toto je, prosím, velmi zvláštní, dalo by se říci, skoro klubovkový film. Již někdo to tu vystihl - "jako půjčené od Lynche", také mám takový pocit. To tajmeno v závěru bylo skoro hmatatelné, a musím se přiznat, že vraha jsem viděla v přebarveném blonďákovi, panu A (i když ten měl tedy taky problém). Prostředí perfektní, stejně jako hudba, která je v takových typech filmů pokaždé dobrá. Herecké výkony postačující, a pro mě opět skvělá představitelka hlavní role Kat Dennings. Film na klidný večer. ..teda bydlet v takovém městečku, tak taky hulím.. ()

Teebo

Film, který je režijním debutem mladého, nezkušeného scénáristy, a opravdu tak i vypadá. Jako by Goldbach po svůj dosavadní život sbíral inspiraci pro několik svých filmů a nakonec všechen svůj materiál naládoval do jednoho. V první polovině nás film naladí na určitou vlnu, aby se v té druhé po prvotních náznacích definitivně proměnil v nesourodý mišmaš narušující atmosféru budovanou v úvodní části. Filmu by pomohlo více se soustředit na ústřední trojici na úkor vedlejších dějových linek, které zřejmě mají budit dojem, že i na malém městě je všechno možné, bohužel ale do filmu jako celku vůbec nezapadají a neospravedlňují divákovi svojí přítomnost (Rolly, bílé sako, ...). Vývoj jedné z hlavních postav (učitel) je vyloženě odfláknutý. Skoro bych napsal, že tu máme případ režiséra bez talentu, ale nezačínal náhodou Cameron na Piraních? ()

PetrVabruscak

Tohle byla opravdu pikantní omáčka, že by ani Pohlreich nedokázal pojmenovat, co v tom bylo, ale olizoval by se. Spousta rovin, spousta problémů, spousta nevysvětlitelného - Ano, šéfe! To je dospívání. Sex, drogy a rockenroll, bejby. Nemilosrdné místo, kde se devastuje životní prostředí, fetuje, učitelé mají sex se studentama a ještě tam pobíhá vrah jak bílá vrána. Dopadlo to přesně tak, jak jsem si přál, ikdyž jsem to snad ani nečekal, proto thumbs up jak sviň. Pokud Vás ani to nezaujme, tak sexappeal "krev a mlíko" Kat Denningsové Vás na pokoji nenechá. ()

venison

Kanadská "Americká krása", která odlehčeným a sebeironickým nadhledem ukazuje zkaženou mládež tápající ve své duši.. Hodně se povedl výběr hlavní "mrchy" Kat Dennings, která má sexappelu na rozdávání.. Moc ráda jsem po dlouhé době viděla úžasnou Andie MacDowell, která rozhodně umí stárnout ;-) ()

VasaX

Dost. Indie teenage kousky si už zajeli koleje a tohle své indie pozlátko už zneužívají. Stávají se z nich otravní hipsters. Bohužel. Tentokrát romantické drama-dilema-zápletka v hlavní roli s pěknou krávou. A v důsledku s nulou sympatických charakterů, které by mě pomohli vtáhnout do děje. Tedy vyjma mladé dětské lásky, ale to je jen okrajová záležitost. Celkově je to zajímavé, snad i napínavé, ale udržovat mě při pozornosti tím, že jsem z nechápavým či naštvaným výrazem určitým, místy i vulgárním způsobem, komentoval hlavní i vedlejší aktéry? Pffff! V podstatě to není špatný film, zajímavá i když ne moc sympatická zápletka, zvládnuté herecké výkony i přes pochybné charaktery. Nulová skutečná přidaná hodnota, pouze indie pozlátko. Nechápejte mě špatně, nemám předsudky, naopak takové kousky mám rád, ale z téhle "indie" kuchyně se mi poslední dobou začínají přejídat a mám pocit, jako by mě krmili místo poctivé domácí kuchařiny polotovarem z nonstopu na rohu. Má to své zvláštní, nemainstreamové kouzlo, ta snaha tam je, ale levný polotovar zůstane pod obalem pořád levnou šlichtou, ať je odkud chce a má na sobě natištěné co chce. ()

Blue.Poison

Otravný život na otráveném maloměstě. Vítejte! Potkáte tu mrchu, kterou sžírají vlastní intriky, podivína, jehož ve výsledku provází jen smůla a autoritativního učitele, který tím podivínem ve skutečnosti opravdu je. A do toho všeho tu máme ještě sériového vraha! Nemůžu říci, že by snímek byl nějakým extra promyšleným dramatem, ale oplývá jakousi nicotnou a tíživou atmosférou, která určitým způsobem fascinuje. "Věci nemusí trvat věčně, aby byly perfektní." ()

VanTom

Taková typická melancholická "indie" vztahovka o dospívání a prvních láskách vyspělé, s vrstevníky nevycházející středoškolačky na echt nudném maloměstě. Dramatičtější závěr jí dodal trochu důrazu a líbil se mi i jakýsi "apokalyptický" odér úzkosti, zvrácený do naděje. Lepší 3*. ()

zuza99

Film měl opravdu výbornou kameru. Obzvlášť scéna, kde je záběr na Kat Dennings a v rohu je prskavka. Na ten asi nikdy nezapomenu. Bylo tam několik příběhů, některé trošku zbytečné, ale kdyby tam nebyly, byla by to nuda. Průměrný film s průměrnou zápletkou a dobrým koncem. ()

Jello Biafra

Psychedelická "lynchovská" štylizácia filmu prospieva. Problém je ale s hlavnou hrdinkou, ktorá je značne nevyvážená. Niekedy je sympatická, ale inokedy počas filmu je so svojim povýšeneckým správaním a ironickými hláškami vyložene na facku. Ale o dej či útrapy hlavných hrdinov tu ani tak nejde. Tu totiž jednoznačne víťazí forma nad obsahom a práve ono "lynchovské" mysteriózne prevedenie robí z filmu dokonalo mrazivý zážitok. ()

h0n24 odpad!

Někdy v páté minutě jsem si začal číst a po půl hodině film vypnul. Nekonečná nuda. Naopak zaujalo: I am not here to save you, I am the main character of my life ()

vitekpe

Kat Dennings je (spolu s Emmou Stone) jedna z nejpuvabnejsich mladych tvari soucasne kinematografie, takze jsem toto musel videt. Film neurazi, ale ani neuchvati. Do tydne uz o nem nebudu vedet... ()