Příběh dívky z města jménem Caroline, která se přestěhuje do malého městečka a zaplete se do milostného trojúhelníku s největším fešákem z fakulty a jejím učitelem ze střední, panem Andersonem a Thurstonem, jejím spolužákem a huličem. Sedmnáctiletá Caroline Wexler čelí noční můře každého dospívajícího: její ovdovělý otec se rozhodl přestěhovat z velkoměsta doprostřed pustiny. Když Caroline zjistí, že se svými novými spolužáky nemá vůbec nic společného, následuje jedinou osobu, která se stala objektem jejího zájmu – svého pohledného mladého učitele, pana Andersona. Vše vyústí v bizarní milostný trojúhelník, když se k nim připojí sladký potížista, spolužák Thurston. Nenechte si ujít tento nadčasový příběh, který doprovází vábivý indie soundtrack. (HBO Europe)

zigy

Může být drama o teenagerech zábavné? Ano, a navíc i lidské a uvěřitelné. Stejně jako Kat v hlavní roli, která je opravdu kočka. Randit s učitelem nebo spolužákem, toť otázka.... ()

Kozlowski8

Milostný snímek, který má v sobě dramatické a tajemné přísady a snaží se působit "Lynchovsky". Já tam ale tu Twin Peaks atmosféru necítil. Viděl jsem lehce nadprůměrný, ne ničím vyjímečný film s výbornou hudbou a zajímavou Kat Dennings v hlavní roli. Myslím, že nebude trvat dlouho a na film zcela zapomenu. 65%. ()

Stealth2

Tak tohle se nepovedlo, hlavní představitelka na pořádnou ránu, neustálé zpomalovačky už fakt lezou na nervy. Jedině Josh Lucas byl fajn. Film prakticky o ničem a srovnávání s americkou krásou je těžce mimo mísu. Je to takový jednohvězdičkový odpadek. ()

Stealler

Romantické, zábavné a ľahké. Kombinácia ktorú sa dá len ťažko pokaziť. Ako veľké plus filmu vyzdvihujem vedľajšiu dejovú líniu o sériovom vrahovi, ktorý až do odhalenia ma stále držal na vážkach z ktorej z postáv sa nakoniec vykľuje. ()

Terman

Líbil se mi způsob, jakým byl film natočen, záběry byly zajímavé a nevšední. Také mám slabost pro Kat Dennings, nicméně na celkovém příběhu mi něco chybělo, nepřišlo mi to tak ohromující a skvělé, jak bych očekávala. ()

Cor-Angar

Daydream nation sice není film, ze kterýho bych byl po skončení unešenej a říkal si, že jsem viděl něco opravdu výjimečnýho, ale na druhou stranu se mi vlastně dost líbil a nemůžu vyloučit, že napodruhý hodnocení ještě nezvýším. Protože svoje kvality určitě má a dokáže zaujmout. Tím hlavním, čím mě zaujal ještě než jsem si ho pustil, byla Kat Dennings, pro tu prostě nemám slov. Kromě toho, že je skutečně nádherná, je to i hodně slibná herečka a já jen doufám, že v budoucnu bude mít štěstí při výběru projektů a my ji uvidíme v dalších zajímavých a kvalitních filmech. Proti ostatním hercům se taky nic namítnout nedá, stejně jako proti hudbě, která je v určitých pasážích opravdu výborná. Myslím, že debutující režisér M. Goldbach může být s výsledkem dost spokojený. ()

martpolak

Spousta prvoplánového nevkusu, průhledné charaktery a nudná zápletka, která byla dokonce natolik nudná, že ji bylo třeba zcela klasickým klišé způsobem "jsem teenager, mám to těžké, retrospektivně vám tu odříkám svůj "příběh!!!"" obohatit o nezapadajícího sériového vraha, zbytečnou dále nerozvíjenou informaci o otci a jeho rakovině a další a další a další. Zajímavé však bylo pozorovat příběh z trochu nezvyklého úhlu. Alespoň trochu soudný divák jistě soucítil s tím chlapcem, který byl hodný, normální, trochu chudák a roztomile nervózní, a ne s hlavní postavou namyšlené falešné zcela nezajímavé holky, co tak nudí, že fikne profesora... ()

siki37

nemám čas písať komentáre, no tentokrát musím, musím napísať varovanie pred týmto patogénnym snímkom. Je to ako protiklad simpsonovcov, všetko je depresívne, všetko zlé je nasilu dotlačené do extrému, aby to v posledných piatich minútach skončilo obrovským romantickým happyendom, plným lásky, pochopenia, odpustenia. ak bojujete rovnako ako ja s akútnym nedostatkom voľného času, strávne radšej hodinu a pol niečim iným, než pozeraním na nezdravo sebavedomú Carolin, ktorá je múdra ako rádio a vysvetľuje všetkým o čom je život ()

stepma

Mé srdce je zřejmě uschlé jako srdce staré panny, protože mě příběh sjetých nevyrovnaných sebe hledajících teenagerů a "dospělých adolescentů" vůbec nechytil. Když nad tím, tak přemýšlím, asi by mě to nenadchlo ani kdyby mi bylo sedmnáct. Tak mi tedy řekněte, pro koho se takovéhle filmy točí... Zachránily to hezké záběry, pěkný soundtrack. Malé ocenění důlku v bradě Reece Thompsona - k sežrání :-) ()

TomDolly

Jeden z najlepších filmov za rok 2010. Príjemných 96 minút, ktoré sú skvelo natočené. Príjemná hudba aj samotný dej zaujme. Tvári sa to inak než to v skutočnosti je... Dennings sa týmto filmom posunula vyššie. Zahrala to celé bravúrne a jej charizma filmu napomáha viac než dosť. ()

knoxwile100

Příjemné překvapení, především ze strany Kate. Nikdy bych nevěřil se bude hodit do žánru drama. Znám ji jen ze seriálu dvě socky, ale až tady vidím, že je to opravdu skvělá herečka. A to, že to točil debutující režisér není absolutně poznat. ()

BioRaj

Velice příjemná režisérova prvotina , které srovnáni s Americkou krásou opravdu sluší . Měl jsem akorát trošku problém udržet se na dějové vlně , což u těchhle filmů stavěných na atmosféře mám tak rád a neváhám se unášet. Díky střihům ,časové a prostorové manipulaci s dějem , jsem byl často vytržen se stupňující se a krásně ztvárněné filmové scény ( a že jich byla spousta ) a musel jsem se znovu chytat . Jinak velice příjemný film a uvidíme , jak si režisér povede po takovém startu dál . ()

Lockeroom

Takový lepší průměr. Několikrát jsem se zasmál, ale film v druhé polovině nějak ztratí na síle a vyzní tak nějak do ztracena. Plusem jsou herecké výkony, Kat Dennings je docela nezvyklý typ a proto působí osvěžujícím a sympatickým dojmem ( Něčím mi připomíná mladou Angelinu Jolie, než se z ní stala kráva - ale je lepší). Film v podstatě o ničem, ale nevadil :-) ()

lazyfucker

No, ani vyvanul Lynch to nebyl. Tak nejak me apriori vytaci blbe zapletky a la ucitel se studentkou a skakani zleva doprava a predstirani, ze je to kdovijakym umenim. Hvezda za barvy, muziku a to stare a Volvo. ()

maxs

Fajně se vyvíjející příběh, kterak se dívka z velkoměsta přestěhuje na maloměsto a snaží se nezamrznout z věčné nudy. I vzpomene si děvče rozverné, že mezi nohama nachází se zdroj spousty zábavy a začne si po svém život v "díře" zpříjemňovat vztahem se svým učitelem. Z pozdějšího pohledu nedopatřením, kdy slovo dá slovo, najde si dívka rovněž stejně starého přítele a rázem je tu milostný trojúhelník, jehož geometrickou abnormalitu by mu nemusel závidět ani zmedializovaný kolega z Bermůd. Velmi jsem ocenil vývoj charakterů, ke kterému v lehce plynoucím a snadno stravitelném ději dochází. Líbí se mi věta hodnotitele Radek99: "Americká krása po kanadsku, navíc pro náctileté" která myslím film vystihuje velmi přesně. ()