Amber Heardová stojí v čele hvězdného obsazení, jehož dalšími členy jsou Billy Bob Thornton a Theo James, v tomto temném a napínavém thrilleru na motivy bestselerového románu Martina Amise. Jasnozřivou femme fatale Nicolu Sixovou (Heardová) sžírá temná předtucha její vlastní vraždy. Než aby se však pokusila zachránit, pustí se do promyšleného svádění tří různých mužů – z nichž se jeden má stát jejím vrahem. (Cinemax)

Thomas_xxxxx

Dobre sa pozerajúca zlátanina všetkého možného, ktorá postráda akýkoľvek ucelený dej mi, bohužiaľ, nedovoľuje ísť s hodnotením nad 3*. ()

Fifer

Billy Bop Throntona mám moc rád, ale ani jeho charisma tenhle film nezachrání. Ani Amber Heard se vlastně nedá nic vytknout, hraje Femme Fatale, její postava vlastně nemá co hrát, má být jen sexy. Ale to všechno nějak nestačí. Tenhle Amisův román jsem ještě nečetl, ale lze předpokládat (vzhledem k reputaci Martina Amise), že kniha obsahuje hloubku, jež zůstala nevystihnuta. Celý film klouže po povrchu. Je to jakýsi pokusu o Guye Ritchieho, ale režisér prostě tyhle gangsterky točit neumí a měl by se ještě od Ritchieho co učit. ()

Bozvav

Zvláštní příběh, který bych si určitě užila lépe, být mužem. Nicméně i tak dobré. Ne jako krimi, ani jjako thriller, ale spíše jako noir příběh s temným pozadím. Nic, co bych musela vidět znova, ale tři hvězdy si to zaslouží. ()

burton

Dekadentní podívaná. Od počátku do samého vražedného konce jsem se náramně bavila a tetelila blahem z té zvrhlé podívané. A musím říci, pánové, že dokonce i já, vyhlášená krasavice, jsem padala s otevřenou pusou před uhrančivou, v tomto případě uhrančivě zlomyslnou, krásou Amber. A Jime, můj sladký Jime, tys mi zlomil srdce. To tetování, ten ohyzdný škleb, ty žluté zuby a ty hadry a zlaté prsteny a TEN taneček v lijáku u popelnic před barákem, to mě teda dostalo. Nikdy bych si nepomyslela, že až Tě takhle spatřím, budu Tě milovat ještě víc. ()

BOURQUE

Na film „Londýnske pole“ predovšetkým pozerám ako na jednu premárnenú šancu. To vidím hlavne v tom, že režisér venuje omnoho viac pozornosti „nahej“/erotickej A. Heard, ako samému filmu. Príbeh viac menej stojí na pevnejších základoch, ale chýba vysvetlenie zopár maličkostích (ako presne sa dostal London to takého stavu?). Na poli hereckých máme tu zopár zvučných mien, avšak ich vybuchnutie z hľadiska hereckých výkonov je nejako brzdený. Výkon B. B. Thorntona je solídny, ale nie nadpriemerný, J. Sturgess ide (mi) na nervy (jedine jeho malý tanec v daždi na pesničku Money for Nothing od Dire Straits stojí za pripomienku), T. James skromný, na výkon J. Deppa v tej malej roli by som radšej zabudol a C. Delevingne nedostala väčší priestor, čo je škoda, pretože jej postava by mohla do príbehu priniesť viac turbulencií. A. Hearda som schválne nechal na záver, pretože je samostatnou kapitolou. Myslím si, že ona v sebe má väčšie možnosti, tu však je v roli, ktorá vyžaduje hlavne to, aby bola sexi a „Femme Fatal (nečudujem sa, že J. Depp bol do nej úplne zamilovaný až do uši a vzal si ju za manželku). To sa jej podarilo, pretože z každej scény je cítiť erotickú horúčku. Z hľadiska filmu je to však problém, pretože v tomto prípade „erotika“ a „herectvo“ by mali byť rovnováhe – a tu nie sú. Celkovo film tak poteší tých mužských (prípadne ženských) fanúšikov A. Heard, ktorí predovšetkým vidia v nej veľmi atraktívnu ženu a nie herečku so skrytým potenciálom. P.S.: Ako viete, J. Depp a A. Heard žili v manželstve. Je veľmi smutný, že ich rozvod bol taký bolestný a škandalózny. Osobné hodnotenie: 65% (**) ()

figliar

Thriller v štýle noir a Londýnskeho prostredia, k tomu so skvelým hereckým obsadením. To už hovorí samo za seba. Za mňa super herecký výkon Amber Heard, teda nechápem nomináciu na Malinu ( aj keď ju ako osobu nemám v láske ), za ňou v tesnom závese Sturgess a Thorton. Jediná škoda je, že Depp nedostal pre seba dostatočný priestor. Ale inak som s filmom veľmi spokojný. ()

Hashirama

Jim Sturgess a charakterní role...a jeden z nejbizarnějších hereckých výkonů dva osmnáctky, Billy Bob jako Billy Bob již po sté, no name modýlek z pátýho Underworldu a Amber Heard - bohyně, pro kterou by zabil každý normální muž, a režiséra proklínáte kdykoliv, kdy na plátně není ONA. Tenhle kouzelný čtyřlístek v čemsi, co by se dalo tisíci světelnými roky vzdáleně popsat jako poloerotický poloromantický dramatický snový futu retro noir thriller. Nic víc nevím. Člověku sice hned dojde, že to musí být adaptace nějaké literární předlohy, jinak by to nemohlo být tak nesmyslně poskládané z tolika nevyužitých motivů, ale jinak se bude jen opojně kochat permanentně polonahou Amber Heard, která stojí nad vším a nad všemi, i nad samotnými elementárními prvky filmu, tj. například příběhem, a semtam mu možná prolítne hlavou, jestli to není nějaký interdimenzionální manuál z vesmíru, jak dosáhnout duševního osvícení. Těžko říct, ale veškerá porno produkce světa může jen hledět a tiše závidět. ()

bearmeedek

Možná přeháním s hodnocením. Není to za film jako takový, moc děje a umění tu není. Ale je tu spousta krásných obrázků, místy si hrající na umělecké. Je tu nádherná Amber Heard, které se muselo věnovat spousta lidí, aby předvedla obrovský šatník s úspornými kousky. A taky předvedla pěknou mrchu. Na její mužskou smečku se taky dobře dívá. Prostě je to zvláštní film, který potřebuje i vhodnou náladu. Překvapení na konec se dalo ke konci už tušit. ()

Pete

Amber je skvělá femme fatale, nádherná ženská, s ďábelsko-andělskou tvářičkou, božským tělíčkem, sex appeal stříká proudem. London Fields však pohříchu nic jiného nenabízí. Její postava je obalena čímsi bizarním, co příběh pouze připomíná, a film není dokonce kromě kostýmů ani vizuálně nijak zajímavý. Nejlepší na tom celém by byly ty vystřižené nahé scény, o které se prý soudili. ()

Kushina

Film, kterému největší kvalitu dala právě Amber Heard. Upřímně? Nikdy mě nikdo ve filmu tak dokonale nevzrušil, to jak vypadala jaký měla šarm, jak se chovala, tak to bylo neskutečně sexy. Zpět k samotnému příběhu, ten už tak dobrý nebyl, celé jsem to celkově dost nepochopil, že někdo na základě čtení budoucnosti píše knihu a nakonec všichni umírají, kde si vzal ty pilulky, no prostě mindfuck, ale za skvělý herecký výkon a kameru dávám - 55% ()

veverysiak

Tak najprv pošahaná Amber, nech si už o nej myslíme čokoľvek, toto sú jej party a takto sa pozerá na ňu fajn, a teraz ostatné - a to je dosť nepodstatné, lebo čo sa dalo, to sa doprtilo, ďalší kúsok, kde je úplne nepochopiteľné, kvôli čomu sa na to dalo nahovoriť toľko hereckých kalibrov, takže 35%. ()

Mukade

"""...There were some early warning signs (k tomu že film bude epic fail) that would ultimately prove portentous, as Martin Amis’ (autor slávnej knižnej predlohy) own screenplay was scrapped in favor of one by Roberta Hanley, wife of producer Chris Hanley, who had exactly one screenplay credit to her name at the time. Additionally, as the project once had luminaries such as David Cronenberg and Michael Winterbottom attached to direct, the producers eventually settled on Matthew Cullen, who had only a Katy Perry music video under his belt.""" = LOL ()

nikhaj

Ako muž som si hovoril hned zozaciatku ze zena ako Amber heard ma jasnovidecke schoposti a vie že ju niekto zabije, aké nefeér. Inak je sa na ňu/čo pozerať. Ale od polovice filmu som mal nanu nervy a tu falosnost som nedokazal zniest. Obycajna prostitutka co kamene kaže ale zlato kope! Bohuzial johnny depp to snou potiahol dalej iba ako za kamery a znasa rozhodne podobne nasledky v reale ako ona vo filme a urcite ho to stalo zopar sedivych vlasov. Amber heard je rozhodne pekna ale zaroven posoby nedoverivo ako maska takze mi bola nesypaticka aj v jej najsypatickejsich moznych vizualoch...nech jej je gravitacia lahka ()

Ammit

Trochu nevím, na co si film hraje. Na manipulační thriller tam je moc natvrdlíků, na romanťárnu je tam moc hrubýho sexu a na poetické cosi tam je málo poetiky. Pár neskutčně tupých míst, tak fajn průměr až o vlas nadprůměr. Sin City 2 bez Sin a bez City. ()

CZBios

Myslím, ze místní "odborníci" nepochopili tenhle film. Nehraje se na seriózní thriller. Nikdy. Očekávejte pro me zajímavou hru se scénou, kamerou, kostýmy. Je to extravagantní ztvárnění umelcova mysli. Pokusu o nejlepší umělecký počin v životě umělce. Je jedno zda odhalíte konec na začátku, anebo si počkáte. Rozpozuplnost mnoha okamžiků me udržela ve střehu a po dlouhé dobe me film pobavil. Shrnutí: nic není standardní jak byste čekali. ()

McGuffin

Dva příběhy o dvou podvodech za cenu jednoho nabízí scénář Roberty Hanley podle knihy Martina Amise Londýnská pole, London Fields. Oba skřípou a šustí umělinou, ale ten delší, o blondýnce a pěti kořenech, co jí nalítnou, je slabší, a ten kratší, o jednom z těch pěti, který nalítne pátému, kterého není skoro nikdy vidět, jen občas slyšet, je lepší. Problém prvního je, že nevíme, proč blondýnka podvody páchá, tedy o jak moc hraje, že jí to stojí za extra vysoké riziko zjevené hned v úvodu. O jejich kalhotkách, podprsenkách, rozparcích i jehlových podpatcích a rudých rtěnkách může vypravěč vykládat donekonečna, ale tím nástrahy těchhle mužských pastí smysl nezískají. Dobrá, je to kýč a kýč to poctivě zůstane až dokonce. To druhý podvod smysl dává a dobře připravený i provedený plán spisovatele na oblafnutí spisovatele trpí jen tím, že už na něj po prostoru obsazeném blondýnkou nezbyl vypravěči téměř žádný čas. Na rozdíl od blondýnky mu ale vše na jedničku klapne. Takže tak. https://www.macguffin.cz/ ()

Komedii Santa je úchyl! čeká pokračování

Komedii Santa je úchyl! čeká pokračování