Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Po smrti starého mlynáře odchází nejmladší z jeho tří synů hledat štěstí do světa. Ke svému velkému překvapení zjistí, že kocour, kterého zdědil, umí mluvit lidskou řečí a navíc mu cestou slíbí, že svého pána učiní bohatým a šťastným. (oficiální text distributora)

Recenze (24)

dogrose 

všechny recenze uživatele

Velmi vtipně udělaná pohádka z cyklu německé Das Erste, který pod názvem Sechs auf einen Streich představuje malým německým divákům klasické pohádky bratří Grimmů a H.Ch. Andersena. Baví mě, že kocour nebyl loutka, ani digitálně udělané zviřátko, ale hrál ho živý herec, jehož podobnost s J. Deppem možná přidala pohádce ještě další kouzlo. Děj je vyprávěn svižně, přímočaře, bez zbytečných kudrlinek, takže i menší děti snadno udrží pozornost. Stopáž je příjemná a prospěla celému cyklu. Je to pohádka, kterou si opakovaně pouštím. V češtině mi přijde, že to místy drhne - umíte-li aspoň trochu německy, doporučuju sledovat v původním znění. ()

Jezinka.Jezinka 

všechny recenze uživatele

Poněkud se ve mně sváří protichůdné pocity. Temné síly zlého kouzelníka, proměna kocoura a do toho opravdu značně tupá a nelogická většina dialogů. Princezna knihomolka, trochu poťapaný král s náhlými záblesky myšlení, šarmantní kocour, spousta psů, chcíplé koroptve se schopností rozveselit půl zámku. V neposlední řadě potom pěstební dělnice a slon. ()

Reklama

T-pack 

všechny recenze uživatele

Velmi průměrná pohádka založená na kocourovi v botách. Příběh z velké části přesně kopíruje předlohu a kde se objeví inovace, působí spíše podivně až směšně. Na řadový televizní počin koukatelné, trochu mě překvapil rok vzniku. Něco na tom, že kocour připomíná Johnyho Deppa bude, mně zas princezna trochu připomínala Kirsten Stewart :D ()

SilentMemory 

všechny recenze uživatele

Tak v tejto časti boli samy fešáci :D jednoduché ale v celku vydarené. Ma to nádych filmového snímku Fantaghiro. Kocúr bol veľmi vtipný a tiež sympoš: čaká vás ta najhoršia úloha - - - musíte sa vykupat vo vode XD.... Alebo pri odovzdávaní daru ironický poznámka no nie to sú chlpy môjho pradeda ktorými si čistím zuby. ()

ivishka 

všechny recenze uživatele

Láry fáry, enyky benyky, tydlymu tydlydá.... teatrálnost smyšlené předělávky kontrastuje ještě s teatrálnějšími hláškami typu: mé daně jsou neúnosné jakto, že jsi je mohl uhradit?? , nebo 3 krát 4 je 18. Musela jsem se samozřejmě dívat s českým dabingem, jelikož nesnáším německý jazyk. Na celé téhle ostudě mě zaujal "kocour" v botách Min(d)gus...to je asi tak všechno. O scénáři se raději zmiňovat nebudu nebo se zblázním. ()

Galerie (25)

Zajímavosti (1)

  • Natáčení probíhalo na hradech Tremsbüttel a Herrenhaus Grabau a na zámku Güstrow v Německu. (Janek2002)

Reklama

Reklama