Scrat's Continental Crack Up

Krátkometrážní / Animovaný / Komedie / Rodinný
USA, 2010, 3 min

Veverka Scrat se stále snaží ukořistit prokletý žalud, po kterém touží už od první DOBY LEDOVÉ. Ovšem tentokrát má honba za vysněným žaludem naprosto destruktivní následky. Zapomeňte na to, co jste se naučili v hodinách zeměpisu ohledně rozdělení kontinentů, jakožto následek masivních tektonických posunů a sopečných erupcí, které roztrhly Zemi na kusy. Tento trailer nám dokazuje, že seismický úkaz má na svědomí právě Scrat a jeho další dechberoucí dobrodružství s proslulým žaludem. (Andrew78)

ABLABLABLA

Tohle je zatím nejvtipnější kraťas se Scratem.. vlastně tak trochu jediný, který je vtipné a něčím unikátní. Zvolávám: No konečně!!! ()

JohnMiller

Veverku žeriem. Ten jej ksicht, porovnateľný s Mr. Beanom vo zvieracej podobe je nezabudnuteľný. Tento raz sa dostáva až do jadra zeme a rozhýbe všetky kontinenty. No divy sveta si mohli odpustiť, predsa len história zeme skrýva aj iné zaujímavosti ako ľudské stavby a tu by som sa fakt držal iba pri zvieracej ríše. ()

Trevor

Scrat sa tentokrát postará o rozdelenie kontinentov a vznik niektorých zo siedmych divov sveta. Jedna z najlepších častí krátkych filmov z doby ľadovej. ()

Kwaichi

Osobne sa mi viac páčili staršie príbehy o veverici a neposednom orechu. Síce to bolo vtipné, no už sa to pomaly stáva klišé. ()

Pajky3

Kraťas o tom, kterak Scrat zapříčinil/a popraskání litosférických desek. Samostatně funguje hodně vtipně a jako intro do čtvrtého pokračování taky nijak nevadí, ba naopak. Veverka a její ořech jsou a zůstanou kultem už navždy, a dokud budou alespoň takovéhle její příběhy, tak mě bude bavit. ()

bartias

Standardně hodně povedená animovaná bláznivina o zběsilé honbě šavlozubého veverčáka Scrata za vytouženým žaludem. Posedlý hlodavec tentokrát zaviní rozpad pravěké pangei na dnešní kontinenty. Zábavné. Na tak krátké věci ostatně v tomhle případě asi není co zkazit. ()

Mylouch

Škrábání drápků po ledě. Božská síla opět roztáčí kolo dějin matičky Země. Velikonoční ostrov, sfinga, Mount Rushmore Monument. "Zpátky, zpátky !!" ()

sir-dave

Začátek filmu Doby Ledové 4. Veveruška Scrat vlastně může za to, jak dnes svět vypadá :) Vcelku povedené a vtipné. ()

Estrellita

Ještě lepší než bonus se strojem času. Dokonale pobavilo - konečně už víme, jak vznikly některé z nejúžasnějších památek lidstva! :) Btw. to by mě fakt zajímalo, co dělala ledová kra v Mexickým zálivu... ()