S.W.A.T.: Pod palbou

S.W.A.T.: Firefight

S.W.A.T. 2: Pod paľbou

Akční / Krimi / Thriller

USA, 2011, 85 min

Ačkoliv to na první pohled působí hodně béčkově, já to za béčkovou záležitost v žádném případě nepovažuji. A upřímně, považuji to za lepší znázornění S.W.A.T. než první díl. Prvních asi 50 minut bylo hodně dobrých, zejména proto, že v nich převládal výcvik, který mám velmi rád. Druhá část filmu byla potom už akce. Herci hráli dobře, stejně jako Robert Patrick který se do záporáku vyloženě hodí. Co bych filmu vytknul je velké ztráty v hlavním S.W.A.T. týmu, který jsem si oblíbil.(23.3.2011)

• oveckaoa

Už první díl se my nelíbil ale tohle je ještě horší. Herci mě nezaujali vůbec (V 1 aspoň Samuel L Jackson) a celkově mt o přišlo divné navíc hlavní záporák ze sebe dělá velikého boha aby se nakonec nechal jak zabit jak nějaká laciná sračka tím pádem více jak polovina filmu je zbytečná. Váhal jsem mezi 1-2 hvězdama (odpad by bylo silné hodnocení) nakonec dávám 1 hvězdu za tu židličku :-)(27.3.2011)

• DK.Lukas

Po S.W.A.T. (2003) jsem čekal nějakou pořádnou akci a ta tu jakš takš byla. Scénář taky ušel sice žádná sláva ale trochu té akce se dostavilo... Bohužel zbytek bída s nouzí žádné velké napětí ani drama směr děje dopředu odhadnutelný a vrchol všeho je marno-trapnost herců kteří hrají naprosto bez emocí. Viz závěrečná scéna kdy odváží mrtvého člena komanda a následuje dialog jestli prý zůstane a on že ne a pak se směje a velitel se ještě ptá na nějakou autorizaci u mrtvoly kterou nakládají to je tedy vrchol hereckého emočního projevu :-D... 2** protože odpad dávám tele-novelám a USA dívčím slátaninám :-D a na 1* to zase nebylo řadit to mezi superstar, walker texas, OVRZ atd... zase taková tragédie to nebyla. Ale jedou stačilo a dost víc krát to nechci vidět...(17.5.2012)

Když jsem si film pustil, nečekal jsem, že mě tak dostane. Kamera, herci, střihy a skvělá akce. Také zajímavý příběh s tématikou certifikovat tým v Detroitu a s konečnou podpásovkou ala debil, který si zasedne na šéfa týmu. Swat jedna se mi moc nelíbil, ale Swat pod palbou mě se mi opravdu dost líbil a na to, že to je videofilm, kde není znát nižší rozpočet, tak dávám hvězdičku navíc.(20.8.2011)

• Tuax

Hodně nepovedená verze na S.w.a.t. , selhává to prakticky skoro ve všem, krom toho, že je to televizně koukatelné. Vtipné, že si do týmu přibrali opět ženu jako ve verzi z roku 2003 a ještě typově podobnou herečku. To je v podobnostech asi vše. Jo ještě možná trochu úvodní titulky. Jinak že se zde ojevili terminátoři TX a T1000 tedy jejich představitelé a film stal za houby docela zarazilo. Je to celé takové neysmyslné, naštěstí existuje spousta horších věcí, na které se nedá dívat ani v té Tv. Takže 4/10(20.1.2012)

• - Scenáristi Randy Walker, Michael Albanese a Ed Arneson kedysi slúžili vo SWAT tíme losagelského policajného zboru. (m.a.t.o.)