S.W.A.T.: Pod palbou

S.W.A.T.: Firefight

S.W.A.T. 2: Pod paľbou

Akční / Krimi / Thriller

USA, 2011, 85 min

Když od filmu nic nečekáte,může vás mile překvapit. Tak tomu je i u pokračování S.W.A.T.u. Nejde o žádný super film, ale celkem fajn nenáročnou zábavu ušitou podle střihu původního filmu. Především je hodně zajímavá kamera, střih je někdy trochu zmatený a děj? No okopírované,ale zas tak moc to nevadilo.(22.3.2011)

• Cocacolix

Přestože jsem se na to koukal se záměrem pořádně se nasmát, tohle je až moc špatný. Nasmál jsem se sice dost, ale wtf momentů je tady až přespířiliš. Jedno pozitivum bych ale našel. Je to jeden z prvních filmů kde se vyskytuje mnou milovaná puška Bushmaster ACR (s kolimátorem obráceně a pouze s jedním zásobníkem, aby se dala dramaticky odhodit - lol )(22.5.2011)

• Likan7

Béčková hra na jistotu. Tohle se dalo říct i o prvním SWAT, ten jel ale v rámci žánru (a hlavně doby) v poctivý áčkařině a mohl se spolehnout na skvělý casting. Gabriel Macht se tváří jako Colin, vypadá jako Colin ale rozhodně to Colin není. A takhle jde okomentovat celý film. Pod palbou Vás vůbec ničím nepřekvapí, nenadchne skvělou akcí, ale pokud budete chtít na 90 minut vypnout a pustit něco sympatickýho, hloupýho a akčního, Pod palbou je tím pravým. A jako bonus dostanete několik hrozných televizních triků, strašně přehrávajícího Roberta Patricka a hlavně Shannon Kane v upnutých džínách.(1.3.2018)

Když jsem si film pustil, nečekal jsem, že mě tak dostane. Kamera, herci, střihy a skvělá akce. Také zajímavý příběh s tématikou certifikovat tým v Detroitu a s konečnou podpásovkou ala debil, který si zasedne na šéfa týmu. Swat jedna se mi moc nelíbil, ale Swat pod palbou mě se mi opravdu dost líbil a na to, že to je videofilm, kde není znát nižší rozpočet, tak dávám hvězdičku navíc.(20.8.2011)

Do půlky je to docela zajímavé a od půlky je to blbost. Každopádně je celkem komické sledovat SWAT tým, který první hodinu tráví pilováním svých super schopností a omíláním všemožných pouček, jak se v druhé části filmu neřídí ani jednou a nechává se masakrovat jako ty nejamatérštější ovce v ohradě :-D Jo a děj nedává smysl, jen tak mimochodem. Ne, že by mě to překvapilo.(8.11.2011)

• - Scenáristi Randy Walker, Michael Albanese a Ed Arneson kedysi slúžili vo SWAT tíme losagelského policajného zboru. (m.a.t.o.)