Reklama

Reklama

Expert protiteroristické jednotky, špičkový důstojník losangeleské policie Paul Cutler (Gabriel Macht – Za nepřátelskou linií) je povolán do Detroitu, aby se tu ujal výcviku členů týmu S.W.A.T. a seznámil je s nejmodernějšími technikami záchrany rukojmích. Plánovaný průběh ale zásadně nar uší nepovedený zákrok u vyhroceného rodinného sporu, během kterého umírá rukojmí. Na scéně se objevuje posedlý vládní zabiják (Robert Patrick – Terminátor 2: Den zúčtování), který má za úkol Cutlera a ostatní členy týmu odstranit. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (125)

Omnibus 

všechny recenze uživatele

Způsob sledování tohohle filmu jsem posral! A to ještě víc než Bum-Boom tenhle film. Měl jsem udělat stojku a zůstat tak až do konce. To by se to pak pálilo ostrejma do terče bodovýho hodnocení :-) Jednak by mi ty návaly krve do hlavy přinesly silnější zážitek, než celá tahle slátanina a druhak bych aspoň moc nevnímal debilní děj, kde postavy v průběhu filmu vesele popírají samy sebe. Něco, jako by si třeba Belmondo v Profesionálovi odskočil do parku vyskakovat z křovíčka a strašit gymnazistky otevíráním kabátu... A zlosyn nebyl strašnej, ale spíš asi retardovanej. Jak se furt snažil podrbat se levou nohou za pravým uchem. Byl až moc přezlosynovatělej... Takže všichni členové skutečných Special Weapons and Tactics, kteří kdy zahynuli ve službě, se po tomhle slabomyslným shitu teď určitě obracejí v hrobě. A skuteční zabijáci policajtů taky. ()

JohnSmith 

všechny recenze uživatele

Když od filmu nic nečekáte,může vás mile překvapit. Tak tomu je i u pokračování S.W.A.T.u. Nejde o žádný super film, ale celkem fajn nenáročnou zábavu ušitou podle střihu původního filmu. Především je hodně zajímavá kamera, střih je někdy trochu zmatený a děj? No okopírované,ale zas tak moc to nevadilo. ()

Reklama

Ichabod 

všechny recenze uživatele

Tak upřímně po první půlhodině jsem byl vyloženě blažený, ačkoliv je film natočený tak nějak mdle... Za rychlým střihem a trháním kamerou se skrývá jistá nevyspělost a rádoby cool "stajl". V blahé nevědomosti jsem se radoval dál z policejního filmu, který nenavazuje na první film přímo (ono už video film v názvu zde značí vlastně i to, že bych se těšit neměl). No jakmile se na plátně objeví Robert Patrick a rozjede se zápletka film začne sakra rychle ztrácet dech. Hloupé zvraty, předémonizovaný hlavní záporák udělá rázem konec s výcvikem SWAT týmu a začne nuda a zájem o postavy se nedostaví vlastně až do konce, který je jen červivou třešní na dortu. Gabriel Macht je sice sympaťák, ale ostatní jsou jen generické postavy z druhořadého seriálu typu Unit. ()

vegetol.mp 

všechny recenze uživatele

Jako baví mě, jak všichni eště před pár lety čučeli dychtivě na béčka od Intersonicu a teď jim nic není dost dobrý. Jasně, ten film nemá oscarový scénář ani sto milionový rozpočet. Ale je fakt dobře natočenej a Gabriel Macht je sympaťák. Možná to není film roku, ale když si chce člověk vorazit a pustit si něco obstojnýho, tenhle film to bohatě splní. Jsou tu mnohem horší filmy, s mnohem lepším hodnocením, takže to skóre fakt nechápu. Pro mě 70% ()

mzss1 

všechny recenze uživatele

Trošku jsem byl překvapený, že nic výraznějšího než výcvik SWATU se nedělo. Ke konci už jo, ale nic oslnujícího to nebylo. Akce obyčejná, ale ničím nezkažená. Celkově to ale nebylo špatný, pozorovat výcvik jednotky. I herecké obsazení celkem šlo, hlavní hrdina byl ze všech nejlepší. Ale chtělo to trochu více akce a více vážnosti aby vše nebylo tak jednoduché a tak. Takže za mě trošku slabší průměr. Tu třetí hvězdu bohužel dát nemůžu. Hodnotím na 47% = ** ()

Galerie (43)

Zajímavosti (3)

  • Natáčení probíhalo v Detroitu ve státě Michigan v USA. (noelcoward73)
  • Scenáristi Randy Walker, Michael Albanese a Ed Arneson kedysi slúžili vo SWAT tíme losagelského policajného zboru. (m.a.t.o.)

Reklama

Reklama