poster

S.W.A.T.: Pod palbou

 • USA

  S.W.A.T.: Firefight

 • Slovensko

  S.W.A.T. 2: Pod paľbou

Akční / Krimi / Thriller

USA, 2011, 85 min

 • Trustme
  ***

  Drobné filmové zpestření pro fanoušky PC herní serie Rainbow Six a SWAT. Využití atraktivního koloritu práce speciální jednotky do podoby nezajímavého děje a zápletky. Setkáme se tradičně s výcvikem, se členy týmu a jejich specializací, samotným zásahem proti nepříteli v terénu a záchranou rukojmích. Režie a kamery se snaží vše celé všelijak atraktivně nasnímat (first-person shooting, sledování dráhy letu střely) a v tomhle se jim to daří. Děj se potácí mezi pracovními problémy týmu, velitele a hlavního padoucha. Bohužel všechny postavy jsou natolik nesympatické, že je vám jedno jestli se dožijí konce směny. Práce SWATu je zde taky podivně prezentována a bohužel ani moc nenahlédneme do výzbroje a speciálních vychytávek, kterými táhle zvláštní jednotka disponuje. Každopádně jako video titul z prostředí speciální jednotky, šmrncnutý televizně pojatým příběhem lze tento film statečně shlédnout.(7.3.2011)

 • castor
  **

  Jednička byla docela svižná, ale vesměs taková chladná a nijak zvlášť zapamatovatelná. Jenže nabídla navíc aspoň poměrně charismatické herce, o kterých si může dvojka tak akorát zdát. Tohle je takové levné téměř televizní pokračování, u kterého se divák nedokáže vžít do hlavních hrdinů ani si užít akční sekvence. A to je dvakrát špatně.(16.10.2015)

 • schizmo
  ***

  Ačkoli už jednička nebyla kdoví jaký akční trhák a dvojka je hodnocena ještě hůře, z mého pohledu se až o takový propadák nejedná. Filmu možná ublížila absence nějakého zvučnějšího jména, ale ve výsledku se jedná o standardní záležitost nevybočující z normálu, do jisté míry postavená na Machtově charisma.(9.10.2012)

 • sheen
  **

  Hodně slabý odvar oproti prvnímu Swatu, celkově až směšné provedení.(12.3.2011)

 • Beky
  ***

  Vůbec ne špatný. Málo akce, ale když je, tak je velmi dobře natočená. Solidní béčko a solidní Patrick:). No nic, jdu si pustit Mariňáka:). Verdikt: Lepší průměr direct-to-video.(20.9.2011)

 • - Scenáristi Randy Walker, Michael Albanese a Ed Arneson kedysi slúžili vo SWAT tíme losagelského policajného zboru. (m.a.t.o.)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace