poster

S.W.A.T.: Pod palbou

 • USA

  S.W.A.T.: Firefight

 • Slovensko

  S.W.A.T. 2: Pod paľbou

Akční / Krimi / Thriller

USA, 2011, 85 min

 • Acrobat
  odpad!

  Brutálna paľba od navoskovaných členov zbytočného komanda. Aj málo času stačí na nudné motívy a balastom vyplnený scenár od piky. Nič dychberúce, či nebodaj originálne sa nekoná a ste tak svedkom zbytočných lightmotívov o pomste, kde zväčša sa pristihnem ako fandím Patrickovi. NIektorý budú spomínať na časy T-1000, iným ostávajú oči pre plač, že kde tá jednotka urobila chybu. Všade navôkol a pod vedením neschopného filmárskeho dozoru. (videné 30.11.2018, Dajto)(5.12.2018)

 • Lacike
  **

  Na jednej strane sa jedna o jedno z tych lepsich parazitnych pokracovani slavnejsieho originalu, ktore divaka nijak neurazi, neznechuti a ani velmi neunudi, ale na druhej strane ziadna stranka tohto filmu nedokaze prekrocit vody priemeru, takze vas film ani prilis neuspokoji. Ak mate chut na nieco v tomto style, pustite si dva diely serialu Flashpoint a zabavite sa ovela lepsie.(4.3.2011)

 • Henry Morgan
  ****

  A co jste jako čekali? Vždyť t přesně odpovídalo kvalitě, kterou jsem očekával. Videostřihy, videoherci a videoakce. Naopak si myslím, že pojem videofilm zaručuje vrtkavou a mizivou kvalitu a o tomhle bych klidně řekl, že to bylo dobré. Možná trochu vykrádačka nebezpečný rychlosti, ale dobře maskovaná, takže nepůsobila ani směšně. Přišlo mi to prostě dobrý a nevidím důvod to nějak víc rozebírat. Hvězdu to u mě ztratilo za slabší konec (myšleno volba likvidace záporného hrdiny), ale těch 30 vteřin nijak zvlášť film nenaruší. A říkal jsem si celou dobu, že ten záporák nebyl tak špatný a vida....on je to můj oblíbený terminátor(4.10.2012)

 • Luukec
  odpad!

  Béčkovost z toho filmu přímo srší.. Film se odehrává okolo takzvaného S.W.A.T. týmu z Detroitu, jehož sniper neumí střílet, při zásahu nechají rukojmí spáchat sebevraždu a když z asi 8. patra vyletí židle, ostrostřelci z tohoto týmu to okno zajistí tím že na něho z ulice míří brokovnicí, něco o efektivním dostřelu je tedy v akademii asi neučili.. nebo spíš režisér se takovými detaily asi nezabýval. Nicméně jsem si myslel že S.W.A.T. týmy sou v americe elitní policejní jednotky.. v tomto filmu to ale vypadá že mají stejnou úroveň jako spravná městská policie tady v ČR. Abych jenom nenadával, tak se dám k popisu filmu samotného, i když asi taky budu nadávat.. Nějaká akce tu je, tedy spíš nějaké střílení tu je, ale všechno působí tak strašně kýčovitě, dialogy jsou jako z nějaké telenovely a o závěrečné přestřelce ani nemluvím.. Ta je opravdu velkolepá.. NÁSLEDUJÍCÍ POPIS TÉTO VELKOLEPÉ AKCE BUDE ASI TROCHU SPOLIER.. začne vyzbrojením hlavního hrdiny ve stylu Matrixu, nabere si kotel zbraní a zásobníků.. Po vystřílení zásobníku ve zbrani ji ale zahodí a začne střílet jinou.. následuje další sleď trapností a dostáváme se ke konci filmu - zavěrečnému boji s hlavním padouchem.. nebudu vám tu psát jak to dopadne.. ale skončí to obrovským výbuchem, který sice vybombí půl budovy, ale hlavní hrdina, který byl v okamžiku výbuchu ve stejné místnosti stihne ještě nějakým způsobem utéct.. Nechci vás od toho filmu uplně odrazovat.. někomu se to třeba líbit může, ale pro mě je to prostě ODPAD.(19.2.2011)

 • Expendable
  ****

  Když jsem si film pustil, nečekal jsem, že mě tak dostane. Kamera, herci, střihy a skvělá akce. Také zajímavý příběh s tématikou certifikovat tým v Detroitu a s konečnou podpásovkou ala debil, který si zasedne na šéfa týmu. Swat jedna se mi moc nelíbil, ale Swat pod palbou mě se mi opravdu dost líbil a na to, že to je videofilm, kde není znát nižší rozpočet, tak dávám hvězdičku navíc.(20.8.2011)

 • - Scenáristi Randy Walker, Michael Albanese a Ed Arneson kedysi slúžili vo SWAT tíme losagelského policajného zboru. (m.a.t.o.)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace