Promyšlený scénář, autentická atmosféra a realistické problémy. MTV přináší americký seriál podle anglické předlohy, který se odehrává v jihozápadní Anglii, konkrétně ve městě Bristol. Seriál sleduje osudy party teenagerů a každý díl se zaměřuje na jednu z postav, zbytek party se vždy poflakuje okolo, a tak máte možnost postupně nahlédnout do života všech hrdinů. Jak se ukazuje, jejich životy nejsou příliš idylické, všichni kamarádi se potýkají s rodinnými, soukromými nebo školními problémy. Ale i přes tyto dramatické zvraty a těžké situace, si všichni umí užít legraci. (MTV)

chicab8

Hanba že je nefackuje! Jedinou hvězdičku dávám za jedinou sympatickou osobu z celého hereckého ansáblu - Teu. Jinak je to naprosto nechutná kopie, spíš snaha o kopii. "Herci" jsou necharismatiční, děj absolutně postrádá jakoukoli invenci, je to prachsprosté opisování v tomto světle skvělých britských Skins, pochybuji, že američtátka někdy doženou brilantně vyšinutou Effy, srdcerozdírající romanci Emily a Naomi, machýrka Tonyho (kterého přesto musíte milovat), nešiku Sida s velkým srdcem, nejhezčího blondatého gaye nebo nejsprávnějšího rádoby děvkaře Cooka. Never! ()

oasismanik odpad!

Veľmi, veľmi, veľmi zlá parodia. Herci bez charizmy, postavy bez charizmy a celkovo proste hrôza a to najhoršie, čo som za posledný čas videl. Kto vravím, že si to nezaslúži odpad potrebuje zrejme izolované liečenie ...0/10 ()

swoulen odpad!

Tak jsem nedřív zkoukla US verzi a poté teprve UK. Diametrální rozdíl. Nechápu, jak může někdo tvrdit, že US verze je originální?! Postava Tonyho je totálně zprzněná nějakým 150 cm spratkem bez špetky sexappealu. Sid vs. Stanley, WTF? A tak můžu pokračovat dál. A pokud se tvůrci snažili o nezaškatulkování, měli to udělat úplně, ale úplně jinak. ()

Lollirot odpad!

Jestli to má být ukázka toho, jak totálně zprznit výborný seriál, pak je to ukázka více než zdařilá. To by mělo být trestné, spáchat něco takového. ()

Wade W. odpad!

Dal som odpad, ale nie kvôli tomu že by to bola nepozeratelná sračka, ale preto lebo oproti anglickému originálu je to proste úbohé. Štve ma aké sú tie postavy úboho zahraté, ako je to natočené a ako sa to snaží tváriť že je to cool. Najhoršie na tom je že keď to raz pôjde na Markíze alebo Joj tak to hlúpy pubertiaci budú považovať za druhé OC California a o originále ani nebudú vedieť že existuje. ()

Houbos

Příběhově zcela věrná kopie původních britských Skins. Čekal bych, že když za remakem stojí americká MTV, budou více free, cool a in. Středoškoláky budou hrát herci středního věku (v drtivé většině US produkce pro náctileté tomu tak je). Ne. Jsou pod 20 a do jednoho hrozní. Ne vyumělkovaní, přesto hrozní. Klíčoví neumějí přesvědčivě zahrát emoce a hned první scéně ve škole jsem se hezky vysmál. Ne postavám, ne situaci, nýbrž neumětelství herců a nezvládnutí situace. Ani zasazením do amerického prostředí se nic nemění. Škola stejná, kasta stejná, Hodně scén se liší snad jen úhlem kamery. Pár bylo pozměněno kvůli zpřístupnění typickému americkému konzumentovi. Podle producentů jsou více cool. Opak je pravdou. Běžný americký konzument ale nechce zažít deziluzi a tak jsou mu servírovány tyto braky (Chihuahua v Holywoodu, Stmívání). Gratuluji, massmédia tohle přepapouškují jako sociální realizmus po Holywoodsku. Přiblížení problémů jako užívání drog, nechráněný sex... puritáni bijí na poplach. Musím uznat, že na Ameriku jsou i Skins US hodně provokativní. || Pravý opak vynikajícího originálu s nevídaným obsazením. Ten má na IMDB hodnocení 8.8 a na ČSFD je v první 100 nejlepších seriálů. Stačilo, děj si i po 2 letech pěkně vybavím, takže jaksi není důvod dívat se na zprasení lepší předlohy. Dávám 2, není v lidských silách zprasit Skins UK o 88 % až na samou 0. Škoda, mohla z toho být konformnější, barevnější a dražší alternativa. ()

J.S.Austen

Absolutně nevěřím tomu, že ti z Vás, kdo hodnotili jako odpad, viděli alespoň jeden díl americké verze! Jsem sice obrovský fanoušek britské předlohy, to ovšem neznamená, že budu bez jakéhokoli důkazu odsuzovat tu americkou. Mě se jednoduše líbila, dokonce jsem si říkal OMG, tohle je skutečně americká MTV? Tenhle seriál určitě je přínos, je sice naprosto přesnou kopíí originálu, je sice dost ošizený o to "reálné" z originálu jako je nahota a mluva, i přesto dokázal v USA vyvolat diskuzi u těch "opravdu morálních občanů", kteří i tohle malé nic, co v seriálu zůstalo, prohlašují za "nestoudný sex mladistvých" a ženou to výš. Divné, když v britské předloze je sexu a F slov 100x víc a bez problémů běží pátým rokem. Hudební výběr je na televizi typu MTV naprosto skvostný, i když by mohli pečlivěji vybírat místa, do kterých se hudba skutečně hodí. Největší problém jsem měl s postavami Cadie a Stanleyho, kteří mi vůbec nepřišli uvěřitelní a zatímco v UK Skins je Stanley ( Sid ) to lepší z hereckých výkonů, tady je to spíš ten slabší herecký soudek. Přes všechny nedostatky i ten nejočividnější, a to ten, že to není originál, je to v určitém směru pokrok a hodnotit jako odpad je prostě jenom gesto a póza, nic víc. ... Musel jsem přejít ze 3* na 4*, protože Glee jsem dal 3* a i oproti US Skins je to totální komerční sračka. ()

litllewitch odpad!

Teda já tušila, že to bude hrozný, ale že až tak? Herci jsou naprosto nepřesvědčiví. Původní charaktery jsou totálně úplně někde jinde, ale to by se ještě dalo odpustit. Což už je neodpustitelné je naprosto nelogické chování hrdinů a střídání ročních období jako na běžícím pásu. A stejně tak mi vadí absence jakékoliv vlastní zápletky. Zkopírovat seriál pomalu slovo od slova není žádné umění. *hodnocení po pilotu, ale myslím, že další díl vidět nepotřebuju* ()

Hladas_123 odpad!

Jak bylo napsáno, hodnotit po zhlédnutém prvním dílů by se nemělo, ale v tomto případě mi nezbyla jiná možnost, protože další díly s největší pravděpodobností sledovat nebudu. Otřesné, hnusné, působící jako výsměch originálu a všem fanouškům původní anglické verze... ()

Bila_pani odpad!

Co to kurec udělali s britskýma Skins....? Už ten nápad, proč dělat remake - zaměřený na americké publikum, to je docela urážka Britů podle mě. Nebo snad Amíci nerozumějí britskému přízvuku? Americká verze je fakt nudná. Nemá to vůbec spád, švih, herci mi splývají do jednoho, ani se mi zdá, že pořádně neumějí hrát. Hudba taky nemá takové koule, jako v UK verzi. A MTV samozřejmě vysílá ten shitózní remake s opravdu sexy českým názvem "Puberťáci"....lovely, opravdu. (jak by řekla blonďatá Cassie!) ()

vena199204 odpad!

Amíci táhněte do pr. s těmi remaky. Srovnávat kvalitu s UK verzí nemá cenu, protože tohle je vykrádačka, co nesahá té anglické ani po kotníky. Zrovna jsem zaslechl, že dělají remake výborného Sherlocka. Na to můžu povědět jen jedno. Are you fucking kidding me?! ()