Krtkova dobrodružství (TV seriál)

• Československo

O krtkovi

• Československo

Krtek

Krtko

Animovaný / Pohádka

Československo, 1963, 49x3-7 min

Zdeněk Miler

Komentáře uživatelů k TV seriálu (82)

• dzivetka

Vím, že je oblíbený. Třeba Francouzi ho milují. Vzpomínám si, že na vysoké si do sešitku s ním rodilý mluvčí, který nás učil, zapisoval poznámky. Mě Krteček nikdy neoslovil - a to doslova! :) Už jako dítě jsem zuřila, že nemluví. No, ráda ho nemám, ale uznávám, že se to panu Millerovi povedlo - ta figurka sama o sobě je geniální. Dvě hvězdičky aspoň postavičku.(29.6.2012)

O roztomilosti národního hmyzožravce není třeba pochybovat, nadšené výkřiky dětí při každém "jejda" či "hele" nelze přeslechnout a tak z mého úhlu pohledu snad jen ta hudba mohla obsahovat méně depresivních pasáží.(12.7.2011)

Pro mě nejkrásnější večerníčková pohádka, kterou už nikdo nepřekoná a Krteček zůstane navždy v srdcích malých dětí i dospělých jako ikona nevinnosti, lásky a pohody. Nejoblíbenější díly: Krtek ve městě, Krtek a autíčko, Krtek chemikem a samozřejmě Jak Krtek ke kalhotkám přišel.(29.3.2012)

• Psychor

Krtkova dobrodružství jsou vrcholem infantilismu a prostoduchosti. Hehehé, ahoj, hihi, hop, kuku, ahoj, halooo, jůůůů, pojď, nene, hehehé. Už jako malý jsem okamžitě běžel pro ovladač vždy, kdy se tato stupidita objevila na televizní obrazovce.(9.4.2016)

Seriál patří k tomu nejlepšímu, co kdy u nás i ve světě bylo vytvořeno.(29.4.2011)

Krásný animovaný večerníček od Zdeňka Millera. Krteček a jeho krátké příběhy. / Viděné epizody *50.dílů / Zhlédnuté vše ( Hodnocení: 8/10 )(1.5.2012)

Kolik generací už na nich vyrostlo? K několikaminutové pohádce na dobrou noc usedají každý večer tisíce dětí. Místy kouzelné zpracování ano, ale cílovým divákem je dítě, především předškolního věku. Leckdy se tak nedá přehlédnout ona drásavá hudba a depresivní nálada, která z každého druhého dílu vyzařuje. Ostatně, s odstupem času, si každý musí všimnout, že u nás vzniklo velké množství Večerníčků, kde hlavní postava snad v každé epizodě brečí, fňuká, kňourá. Krtek je exemplárním příkladem.(24.12.2011)

• MM_Ramone

Viem, že v Čechách je tento animovaný, rozprávkový seriál o Krtkovi a jeho zvieracích priateľoch takmer kultovou záležitosťou. Mám pocit, že tu u nás na Slovensku, to nemá ani zďaleka takú popularitu ako u našich západných susedov. Ani mne osobne sa tento večerníček nikdy moc nepáčil. Nepozdávalo sa mi to, keď som bol malý chalanisko a nepáči sa mi to ani teraz. V tomto prípade u mňa nefunguje žiadna nostalgia. **(12.12.2012)

Kterak krtek inspiroval naše východní sousedy možno viděti zde: http://www.youtube.com/watch?v=m9Gy3qVnsj0(18.4.2014)

Dětství mnoha z nás, co více lze říct.(22.8.2014)

Krátkometrážní TV-seriál. | Průměr všech zhlédnutých dílů: 80% (4*) |(20.7.2013)

Kdo by neznal Milerova krtečka jeho partu zvířátek? Krteček se dokonce podíval i do vesmíru. :)(23.2.2013)

Jako malej jsem Krtečka zbožňoval ( kdo taky ne:) a jako táta ho včil zase sleduju:)(4.11.2011)

Dětství.(23.3.2016)

Legenda našeho dětství. Krteček je nepřekonatelným českým "animákem". Všichni bychom se mu měli poklonit.(6.2.2012)

Přijde mi zbytečné, aby se zde hodnotil "Krtek" po jednotlivých dílech, obzvlášť když to zde máme sesumírované do jednoho seriálu... Takže z dříve hodnocených: 5* - Jak krtek ke kalhotkám přišel, Krtek a autíčko, Krtek a lízátko, Krtek a telefon, Krtek a vejce... 4* - Krtek v zoo, Krtek malířem, Krtek a zajíček... 3* - Krtek a zelená hvězda.(21.3.2012)

• ARI50

Krteček a jeho šilené dobrodružství.(22.9.2018)

hrdina mého dětství :)(2.5.2012)

Jeden z nejlepších večerníčků.(28.5.2012)

Krásnž seriál s krtkem. Krteček je symbol mého dětství, ať jsem se na něj podíval v televizi, ať jsem si ho prohlížel v knížkách, a nebo ať jsem se s ním bavil s kamarády ve školce.. Kouzelný krtek, takřka bez chyby..(5.2.2012)

Krtko, je proste krtko. Stálica na večerníčkovom nebi. Superstár v animovanej branži.(18.11.2015)

<< předchozí 1 2 3 4 5