Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví

• USA Kung Fu Panda: Legends of Awesomeness (více)
Animovaný / Akční / Rodinný / Komedie
USA, (2011–2016), 30 h 43 min (Minutáž: 22–45 min)

Mick Wingert, Kari Wahlgren, Fred Tatasciore, Stephen Root, Simon Helberg, Wallace Shawn, Diedrich Bader, Wayne Knight, James Hong, John DiMaggio, Lauren Tom (více)

Série(3) / Epizody(78)

Pandí jedlík Po se pod vedením svého učitele Shifua dokázal stát dračím bojovníkem. Nadále však musí rozvíjet své dračí schopnosti a bojovnost, protože domovskému Údolí míru hrozí další nebezpečí. Společně s dalšími mistry kung-fu, kteří se nazývají Pět postrachů (Opičák, Kudlanka, Jeřáb, Zmije a Tygřice) proto musí čelit nejrůznějším protivníkům. Animovaný seriál přináší další dobrodružství ze světa oblíbené filmové série Kung Fu Panda. (Česká televize)

Recenze uživatele muti k tomuto seriálu (71)

Staří lidé (2012) (S01E21)

Stary majong senpai set dáva do perspektívy silu & true master level ()

Byl to hrdina (2012) (S01E22)

Wrestlingova súťaž vynáša na povrch dávne krivdy ()

Vlákna lásky (2012) (S01E23)

Po nemá čas na otca a tak sa rozhodne sprostredkovať mu rande. Tentoraz bude mať rande nečakaný Twist! Na scénu sa opäť dostáva stará známa slečna nebezpečná ()

Síň slámy (2012) (S01E24)

Našiel čas, aby Po predstavil verejnosti svoju legendárnu trofej, ktorá ho vystihuje a vybojoval si ju z nezabudnuteľnej bitky. O aký item pôjde? Legendárny meč, ktorý zotína celé hory? Nepriestrelný štít? Kuša, ktorá nikdy neminie svoj cieľ? ()

Hříšný otec (2012) (S01E25)

Vynikajúca časť kde do chrámu prichádza otec majstra Shifu, avšak jeho príchod neveští nič dobrého a Shifu má oprávnené obavy z maleru. Nekrivdi však pritom otcovi? Dokonalé až po záverečný švih ktorý neurazí ani dospelé publikum a tým mladším nespôsobí traumu 🙂 ()

Opice uprostřed (2012) (S01E26)

Wukong VŠ Monkey. Dve opice, ale len jedna sa volá Monkey 🐵 proste Legends of awesomeness. V tejto časti uvidíme veľmi pekné zápasy opicieho štýlu aj bojové schopnosti pandy. ()

Kung Fu chůva (2012) (S02E01)

Tigress musí podstúpiť skúšku pokory a ochrániť dočasne stratené dieťa. Sama kedysi prišla do chrámu ako zanechane dieta, teraz môže túto láskavosť sama opätovať. Jej vzťah k deťom je však nulový 😆 o stratené dieťa prejavuje však záujem aj stará známa banda krokodílov. Tentokrát na čele s novým vedením. V tejto časti uvidíme aj poslednú "fatalitu" série pekne v slow mo ()

Royal Pain (2012) (S02E02)

Kung-fu kamp tentoraz pocti návštevou výprava zo samotného kráľovského dvora. Je čas vychovať novú generáciu k silným zásadám. Obzvlášť keď je v hre aj vlastná existencia. ()

Obávaný Po (2012) (S02E03)

Ten legendárny moment keď sa ideš stretnúť so svojím hrdinom. Ale bude stretnutie, heroicke a plné nezabudnuteľných bitiek? Po má tú česť stretnúť sa s jedným s najväčších podporovatelov Jade Palace a legendárnym generálom! ()

Po, odborník na duchy (2012) (S02E04)

Zatiaľ najlepšia a najodvážnejšia časť. Bez štipky humu podaný ghost story, ktorej môže veriť len ak tak Po. Návštevu cintorína si úplne nezmyselne spája s detskými poverami o Hopping ghosts! Za každou armádou stojí generál, ktorý je tentoraz fearful af a veľké ciele sa cenia. Najväčším op celej Story je postava Zombie Shifu, ktorá naháňa strach každému v okolí. Ako sa dá uniknúť pred svetom temna? ()

Kouzelné boty (2012) (S02E05)

Po je lenivý do tréningu. Aký je ultimatny cieľ kung-fu? Predsa dosiahnuť taký level že už nebude treba tréning. A to sa dá predsa aj skratkou, bez tréningu. Či? Cursed Shoes of Celestial Phoenix prinášajú nielen ďalší mythic OP artefakt do sveta, ale aj dôležitú lekciu o dosiahnutí vrchola tréningu a jeho skutočnou cenou ()

Drak (2012) (S02E07)

Toto je next level časť než sme videli doteraz. Ultimatna dvojčasť, ktorá by mohla byť aj na samostatný film. Neviem či sa toto ešte bude dať niečím topnut. 10/10 Dozvieme sa celý príbeh Majstra Oogway ktorý zachránil celé údolie mieru pred temnými silami, ktoré prisahali svoj návrat a pomstu ()

Mistr a panda (2012) (S02E08)

V každom z nás drieme temná stránka, čo by sme mohli dosiahnuť ak by sme mali legendárny náhrdelník ktorý dáva double up? Ale aj na tú časť evil... Synovec snežného Leoparda sa vracia aby sa konfrontoval s históriou legendárneho zabijaka kung-fu. Bol naozaj evil? A ako chutí moc znasobena ambíciami a Double up Náhrdelníkom? ()

Shifuova záda (2013) (S02E10)

Keď sa darí, tak sa darí. Z cisárskeho paláca prichádza delegácia, ktorá má schváliť ďalšie pôsobenie Jade Palace. A práve vtedy majstra Shifu sekne v chrbte (dík, Po). A aby nestačilo, tak v okolí vyčíňa gang troch prasiatok ()

Nepatřičný uzurpátor (2013) (S02E11)

Vďaka tejto časti som sa dostal k celému seriálu. Keď bola táto krátka časť taká dobrá, tak celý seriál bude mať snáď takú vysokú kvalitu. A miestami má aj vyššiu 🙂 ()

Duchovní nebeská tělesa mistra Dinga (2013) (S02E12)

Po je vo všetkom lepší ako Tigress a to sa ani nemusí veľmi snažiť. Začína to byť ozaj nepríjemné, hlavne keď Po si je svojej prevahy vedomý, čo dáva aj patrične najavo. Tigress dostane nápad, v jednej disciplíne je určite lepšia ako Po - mental skills. Týmto otvára skrinku k ďalšiemu legendárnemu artefaktu, ktorú má Shifu v tesnej blízkosti. A on vie prečo. Temné sily sa dávajú do pohybu a zastaviť ich nebude vôbec ľahké, pretože za nimi stojí samotný Majster Ding, ktorý svojím mental skills vyhubil celý Monkey Temple. ()

Maltézská kudlanka (2013) (S02E13)

Prichádza the fest, na ktorom ani tento rok nemôže Po chýbať, keďže je zberateľ figúriek Furious Five. Avšak Shifu argumentuje, že Po si takú účasť už nemôže dovoliť - už je vip Dragon warrior, ktorý sám predstavuje vrchol kung-fu. The fest je pre jedných historická reinterpretácia, pre iných geek show. Tento fest bude mať aj svojho trefného nepriateľa - Kto nemôže chýbať na stretnutí figúrok, ako samotný vynálezca Tao Tai? ()

Pozvánka (2013) (S02E14)

Prichádza vzácna delegácia kde musí byť všetko tip top a vieme že Po je hrozný žrút a stolovanie mu nič nehovorí. Pozvánku nedostáva ani Temutai, čo je jasný signál na pomstu ()

Půlnoční cizinec (2013) (S02E15)

Pride na to že kung-fu dostáva tvrdý Ban od miestnych byro autorít. Kriminalita prudko narastá, keďže Furious Five je bezzubá. Jediný kto sa môže postaviť na stranu pravdy je neznámy polnočny hrdina, ktorý berie spravodlivost do svojich rúk ()

Zastavte posla (2013) (S02E16)

Za mňa výborná časť kde máme netradičného nepriateľa, a to je koncept listoveho tajomstva. Messenger má jedinú povinnosť, a to je doručenie autorizovanému prijímateľovi. Aj keby to malo znamenať vojnu. Messenger správu musí doručiť. Dá sa ešte odvrátiť vojna? Zdá sa že Po opäť raz dopláca na svoju malichernosť - podpisy pre fanúšikov. Ako dopadne Mierová zmluva ktorú podpise samotný Dragon warrior? ()