poster

G.I. Joe 2: Odveta

 • USA

  G.I. Joe: Retaliation

 • USA

  G.I. Joe 2

  (pracovní název)
 • Slovensko

  G.I. Joe 2: Odveta

 • Velká Británie

  G.I. Joe: Retaliation

 • Nový Zéland

  G.I. Joe: Retaliation

 • Austrálie

  G.I. Joe: Retaliation

 • Irsko

  G.I. Joe: Retaliation

 • Kanada

  G.I. Joe: Retaliation

Akční / Dobrodružný / Sci-Fi / Thriller

USA, 2013, 110 min (Director's cut: 123 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Shakers
  ***

  Jednotka sa mi viac páčila. Sommers mal svoj štýl a predstavu. Mám pocit, že Jon Chu len kopíruje scenár a s ničím zaujímavým nepríde. Príbeh je klasická šablóna pomsty, ktorá ničím neprekvapí. Akcie nie sú zle, ale chýbajú im nápady a navyše toto je jeden s tých filmov kde uvidíme všetky akcie už v traileri. Ani po vizuálnej stránke G.I. Joe: Retaliation nenadchnú a nezáujmu moc diváka. Čo sa týka postav a hereckého obsadenia, tak to je s tých svetlých stránok filmu. Dwayne Johnson sa sem hodil a zvyšná parta je tiež fajn, či už záporná alebo kladná. Čo sa týka hudby, tak ta je v celku fajn, k filmu sa hodí a je rovnako drsná ako pohlaď The Rocka. No aj tak dávam prednosť Silvestrimu. Oproti jednotke slabšie, ale ako celok to funguje (aspoň na prvý krát) dobre. Obľúbený soundtrack: Get Me the GI Joes, Exile, Storm Shadow, Honor Restored. 65% - 3*(8.4.2013)

 • Tom Hardy
  ***

  Plastoví vojáčci číslo 2, tentokrát ochuzeni o mladíčka Tatuma, který kapituloval na pozici rychlého odchozího, zato posíleni charismatickou mlátičkou Dwaynem "Rockem" Johnsonem a zkušeným Brucem Willisem. Právě čachry s obsazením jsou asi největší výhodou dvojky, díky čemuž i tak ploché postavy, jako Firefly a "ta sexy agentka v červených šatech" stojí aspoň za zmíku. Akce je adekvátní, i když režisér nezapře své taneční kořeny, efekty takové, jaké se na blockbuster sluší, 3D nerušivé, humor, když už nic, aspoň neurážející a z mrtvých tu krev neteče. Willis je v těch pár čestných minutách, jež mu filmaři dopřáli, víc McClane, než v celé páté Smrtonosné pasti a záporáci jsou zábavní, díky čemuž si nakonec většina diváků nejspíš odnese z filmu o něco lepší pocit, než z jedničky (a to i přesto, že to byla podobná blbina). Více zde.(1.4.2013)

 • Madsbender
  ***

  O fúz slabšie, ale v podstate kvalitovo zrovnateľné s jedničkou. Dwayne je super, prekvapilo ma obsadenie Stevensona, ktorého v úlohách drsňákov docela žeriem a... na konci mi prišlo, že bol ten film nejaký krátky, ale ja som chcel ešte viac! Scény ako súboj na zasneženej hore, prestrelka pásových vozidiel na pobreží atď. ma skoro prinútili dať 4*. A navrch je tu Willis niekoľkonásobne lepší ako v poslednej Smrtonosnej pasci - no neberte to! 68%(12.8.2013)

 • Kordus
  ***

  V prvním díle jsme zničili Eiffelovku... čím to překonat?! Což takhle Londýn? Klasický druhý díl - větší, akčnější (bohužel bez těch cool obleků z jedničky), přehnanější a blbější. Mám ale pro podobně stupidní filmy slabost, takže jsem byl docela spokojený. Jsem zvědavý, s čím přijde trojka, pokud ji někdo schválí...(14.8.2013)

 • pan Hnědý

  G.I. JOE 2 nabízí bombastické prostředí panorama hor v perfektní akci na lanech, výborné souboje Storma Shadowa, a výborné vizuální efekty za které by se nestyděl ani Michael Bay (vesmírné satelity!). Hlavní postavu dokážu překousnout, i když se Dwayne Johnson tváří pořád stejně. Další obsazení je skvělé Adrianne Palicki je zatraceně sexy (nová Hollywoodská kráska po Megan Fox!), Jonathan Pryce je výborný záporák a malá rolička Waltona Gogginse taky super. Bruce Willis není tak moc vidět jak by chtěl (čekal jsem lepší nástup). G.I. JOE 2 je akční našláplá podívaná s výborným zvukem, a skvělými nápady (kufřík, podzemní vězení, nebo motorkový nájezd na vězení), ale přes všechny tyhle motivy a vizuální efekty se skrývá špatný scénář, a tenhle námět měl dostat do rukou někdo jiný, třeba můj oblíbený akční tvůrce Simon West. Pro teens diváky akční pecka roku, já se dnes více těším na NEVĚDOMÍ.(19.4.2013)

 • - Roadblock (Dwayne Johnson) a Duke (Channing Tatum) hrají ve filmu hru "Call of Duty: Modern Warfare 3". (dc125)

 • - Při setkání se zbylými členy G. I. Joe recituje Roadblock (Dwayne Johnson) slova "Don't Let Me Die" od interpreta Jay-Z. (Geriel)

 • - Nejznámější hláškou Dwayna "The Rock" Johnsona z dob jeho wrestlingové kariéry byla: "Cítíš, co The Rock vaří?" Postava Roadblocka, kterou zde The Rock ztvárnil, je v originálním komiksu příznačně šéfkuchařem. (spiderpig)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace