G.I. Joe 2: Odveta

• Austrálie

• Irsko

• Nizozemsko

Akční / Dobrodružný / Sci-Fi / Thriller

USA, 2013, 110 min (Director's cut: 123 min)

Jednicka me fakt bavila, ne ze by to byl nejakej filmovej vrchol, proste zabavna oddechovka s neprestavajici akci, jak to umi jen Sommers. Na dvojku jsem se tim padem dost tesil a nakonec vcelku zklamani. Jednicku uz si samozrejme za ty 4 roky zas tak dopodrobna nepamatuju, takze mi film prisel misty trochu zmatenej, co se tyce postav a jejich historie a vztahu. Jinak pribeh by na takovejhle typ filmu nebyl spatnej, ale Chu se priklonil spis k v ramci moznosti realisticky akci bez vsemoznejch hi-tech vychytavek a ano, ta akce je skvela, ale nedokaze tak strhnout. Proste se to bere az zbytecne moc vazne. Coz spolu s faktem, ze film nedokaze udrzet nekterejma scenama nasazeny tempo a je misty zmatenej, da bohuzel jen 3*. Nevim, jesli byl nejlepsi napad dat film reziserovi, kterej toci jen tanecni filmy. Skoda, promarnena sance.(10.8.2013)

Tak musim rict ze po katastrofalnim prvnim dilu jsem do toho sel z nulovym ocekavanim a muzu prohlasit ze dvojka je minimalne o tridu vejs prvni polovina mne hodne bavila az jsem byl prekvapenej naopak v druhy pulce mne ty unrealnosti zacali trochu srat ale slusna finalni akce to zachranila Rock sice neni muj kdovijakej oblibenec ale narozdil od toho teplouse Tatuma ma aspon parametry akcniho hrdiny co se Willise tyce tak u nej se jedna spis o takovy vetsi cameo jeho role dela vsehovsudy takovych 15 minut coz neni uplne na skodu protoze po jeho poslednich filmech k nemu zacinam mit lehkou averzi no jinak akcni sceny jsou tu taky mistama kapku prestreleny ale neni to takovej extrem jako v jednicce akce je prehledneji natocena i ten pribeh mne o neco vic zaujal takze resume je to slusnej film o dost lepsi nez proserovej prvni dil a i kdyz z toho do kolen urcite nepujdu tak o zklamani bych nemluvil jak sem napsal ocekavani byla nulova finalni vysledek nakonec pomerne slusnej(1.4.2013)

Let´s Dance 3D: Odveta. Je hodina po projekci, já už vůbec nevím, o čem to bylo, pamatuju si ale, že choreografie akce připomínala choreografii tance, že tam zařvaly miliony lidí, ale nikoho jsem neviděl umírat, že to bylo hrozně barevný a hloupý, ale že jsem se nenudil, protože tam furt něco hloupě vybuchovalo. Kvůli 3D akci v horách s gumovejma nesmrtelnejma nindžama to má cenu vidět. SPOILER: Channinga zabijou po dvou akcích, dotáčky nechápu. 60%(27.3.2013)

• Xmilden

Začínám mít vážné problémy když vidím ve filmu Bruce Willise. Tady se objeví za celý film v 5 scénách a myslím že kdyby tady nebyl, tak se vůbec nic nestane. Ostatně tenhle pocit mám v G.I.Joe 2 u každého. Pochválit můžu jen horskou akrobatickou scénu na lanech, která je natočená opravdu zajímavě. Zbylé akční scény jsou neskutečně tuctové. Příští díl pravděpodobně jen tak nevznikne. Je to malinko škoda, protože Jednička byla hodně zábavná pitominka. 45%(19.7.2013)

Nebít Dwayna a Willise tak nevím. Také jsem nepochopil roli lamače femina publika Tatuma… jednička na něm postavena a v pokračovaní senilní vojín ve výslužbě, hotovo. Každopádně G.I. Joe je minimálně průměrným pokračováním, kde se dle mého pseudomasturbalního úsudku dá pokračovat na pokračovaní (ej), které zlomí vaz, to je víc než předpověď na fatální biják a méně než předpověď počasí na zítra... forever. (jsem se naučil par výrazu od mích vzdělanějších kolegu tady i v práci heč). I když daný comics nemusím, protože prostě mně daná éra obešla, tak jako hodně věci mé generace (veliký pláč, ale zase vím co je pohyb vy tlustoprdní usmrkanci) to mne trošičku jakože nadchlo, víc než obyčejně. 5/10(14.4.2013)

• - Dwayne ''The Rock'' Johnson se v jednom z rozhovorů svěřil, že si jako malý hrál s vojáčky G.I. Joe. (Dyas)

• - Filmování hlavního i vedlejších štábů zabralo dohromady 163 dní. (Spiker01)

• - Nejznámější hláškou Dwayna "The Rock" Johnsona z dob jeho wrestlingové kariéry byla: "Cítíš, co The Rock vaří?" Postava Roadblocka, kterou zde The Rock ztvárnil, je v originálním komiksu příznačně šéfkuchařem. (spiderpig)