Milé překvapení.Ačkoliv nemusím akční komedie,Kurýr expres se mi zalíbil hned po pár minutách.Hlavně Michael Youn je velmi zajímavý herec.Zaujal mne už v šílenosti Neřízená střela,kterou jen díky svým komediálním schopnostem vytáhnul z totálně stupidního scénáře alespoń na průměrnou,leč lehce bizarní komedii.Roli poslíčka zataženého do podivného obchodu si vyloženě užívá,stejně jako jsem si tenhle filmík užil já.(9.1.2013)

• Kingjiri

Normálně bych si tohle asi nepustil, ale kvůli jménu Luca Bessona, který měl s tímto snímkem co do činění, jsem to zkouknul. Je to bláznivá akční komedie ve stylu Taxi, nic víc, nic míň. Příběhem to nijak neoslní, ale párkrát jsem se zasmál a podival se sem tam na slušně natočenou akci, které tu není uplně málo. Po technické stránce zvládnuté velmi slušně, jenomže má bohužel Kurýr expres tu smůlu, že už mě nějaký čas tyhle bláznoviny moc neberou. Nemá to čím překvapit, ale na jedno zhlédnutí pro odreagování to poslouží docela dobře.(29.9.2011)

Trochu sem doufal podle traileru,že by se film mohl alespoň zčásti podobat filmům Kurýr s J.Stathamem,ale hovno.Ne,že by to byla úplná pitomina,ale pravda je taková,že po půlce filmu už to začne nudit.Přítelkyně hlavního týpka je kravka upištěná,a když film skončí,nic nezůstane.Bessone,už začni pracovat na něčem na úrovni,tohle je hodně beztvarý.50%.(27.6.2011)

• unclejack

Súhlasím s uživateľom Fr, že najväčším prínosom tejto chaotickej hry na mačku a myš v parížskych uliciach je osoba Cataliny Denis. Dokonca aj oproti sérii Taxi - v tomto zmysle slova možno tento film nazvať PseudoTaxi 1 - je to mizerná filmárčina s kopou nepochopiteľných scenáristových počinov a partičkou postáv, ktoré očividne po nociach čuchajú k výparom zo starých čokoládových veľkonočných zajačikov. Vyzerá to, že v dielni Luca Bessona sa môže sebarealizovať už kde-kto a výsledkom je konflikt mierne natvrdlého Sama s FedExom zla. Sami si zvážte, či vám to stojí za tú námahu...(6.2.2015)

Für mich - 60%, - /herci nic extra, děj zas o ničem a ještě děsně zamotanej/, + /pár vtipů ušlo, akce taky šla docela/, hodnocení - a další Bessonovka, tentokrát s poslíčkem, který se zaplete s agenty a drahým obrazem, ale všechno dobře dopadne, nedopadl ale děj a herci, jen pár vtipů a akce, takže nic moc, jen tak tak(5.9.2013)