• unclejack

Súhlasím s uživateľom Fr, že najväčším prínosom tejto chaotickej hry na mačku a myš v parížskych uliciach je osoba Cataliny Denis. Dokonca aj oproti sérii Taxi - v tomto zmysle slova možno tento film nazvať PseudoTaxi 1 - je to mizerná filmárčina s kopou nepochopiteľných scenáristových počinov a partičkou postáv, ktoré očividne po nociach čuchajú k výparom zo starých čokoládových veľkonočných zajačikov. Vyzerá to, že v dielni Luca Bessona sa môže sebarealizovať už kde-kto a výsledkom je konflikt mierne natvrdlého Sama s FedExom zla. Sami si zvážte, či vám to stojí za tú námahu...(6.2.2015)

Für mich - 60%, - /herci nic extra, děj zas o ničem a ještě děsně zamotanej/, + /pár vtipů ušlo, akce taky šla docela/, hodnocení - a další Bessonovka, tentokrát s poslíčkem, který se zaplete s agenty a drahým obrazem, ale všechno dobře dopadne, nedopadl ale děj a herci, jen pár vtipů a akce, takže nic moc, jen tak tak(5.9.2013)

Dalo by se říct, že je to ''taková ta oddechová komedie''. Některé scény byly povedené a některým se dalo dokonce i smát, ačkoliv to trochu připomíná Bessovu trilogii filmů Taxi a film Kurýr s Jasonem Stathamem. Film je podle mě docela zbytečně dlouhý takže počítejte, že přibližně po prvních 60ti minutách vás film přestane bavit a zbylých 30 minut vás bude nudit a ke konci filmu vás stejně nic nepřekvapí, protože to končí klasickým happyendem.(24.6.2012)

Blbé? Ano. Zábavné? Určitě. Luc Besson? Ano. Ne, toto není pokračování "Kurýra", alias "Kurýr 4", ale úplně jiný film, který není vůbec tak stupidní, jak jsem si zpočátku myslel. Zápletka sice ohraná, jak stará gramofónová deska, ale funguje. Nejspíš díky ústřední postavě, ta je totiž zahraná fakt dobře a mé sympatie měla okamžitě. A ta nájemná vražedkyně? Ano. Na jedno kouknutí komedie plně vyhovující.(29.6.2011)

• Kingjiri

Normálně bych si tohle asi nepustil, ale kvůli jménu Luca Bessona, který měl s tímto snímkem co do činění, jsem to zkouknul. Je to bláznivá akční komedie ve stylu Taxi, nic víc, nic míň. Příběhem to nijak neoslní, ale párkrát jsem se zasmál a podival se sem tam na slušně natočenou akci, které tu není uplně málo. Po technické stránce zvládnuté velmi slušně, jenomže má bohužel Kurýr expres tu smůlu, že už mě nějaký čas tyhle bláznoviny moc neberou. Nemá to čím překvapit, ale na jedno zhlédnutí pro odreagování to poslouží docela dobře.(29.9.2011)