• unclejack

Súhlasím s uživateľom Fr, že najväčším prínosom tejto chaotickej hry na mačku a myš v parížskych uliciach je osoba Cataliny Denis. Dokonca aj oproti sérii Taxi - v tomto zmysle slova možno tento film nazvať PseudoTaxi 1 - je to mizerná filmárčina s kopou nepochopiteľných scenáristových počinov a partičkou postáv, ktoré očividne po nociach čuchajú k výparom zo starých čokoládových veľkonočných zajačikov. Vyzerá to, že v dielni Luca Bessona sa môže sebarealizovať už kde-kto a výsledkom je konflikt mierne natvrdlého Sama s FedExom zla. Sami si zvážte, či vám to stojí za tú námahu...(6.2.2015)

• Hollohlaway

Nenáročná, celkem svižná akčně humorná záležitost. Bohužel je to trochu zmatené a i když Frantíci mají praxi v úžasně trhlých komediích, tady je to tak nějak špatně podáno či co, prostě mě to horko těžko drželo pozornost. Vyhlíží to jako mix všech těch Kurýrů, Taxi atd, ale bere si z nich jen málo. Ale pár světlých okamžiků to mělo, a člověk, nečeká-li mnoho, se celkem zabaví. Za suprovou scénu se sešívačkama to minimálně dvě hvězdy má.(20.2.2012)

Nenadchne, ale ani neurazí. Děj je nalajnován přímo, takže hned je jasné, že ten nedochvilný vůl na skůtru je hlavní hrdina a loser v jedné osobě. Tu svatbu, na kterou má s přítelkyní dorazit nestihne a ten "rychlý" kšeft nebude zas tak rychlý. Je to vlastně typická "francovka" jak blbec ke štěští přijde, ale než se tak stane čekájí ho trapasy a přetahování s mafií. Po slabších filmech dorazil Besson s něčím lepším a já doufám, že Catalinu Denis zase brzy uvidím.(10.8.2011)

• Kingjiri

Normálně bych si tohle asi nepustil, ale kvůli jménu Luca Bessona, který měl s tímto snímkem co do činění, jsem to zkouknul. Je to bláznivá akční komedie ve stylu Taxi, nic víc, nic míň. Příběhem to nijak neoslní, ale párkrát jsem se zasmál a podival se sem tam na slušně natočenou akci, které tu není uplně málo. Po technické stránce zvládnuté velmi slušně, jenomže má bohužel Kurýr expres tu smůlu, že už mě nějaký čas tyhle bláznoviny moc neberou. Nemá to čím překvapit, ale na jedno zhlédnutí pro odreagování to poslouží docela dobře.(29.9.2011)

Dalo by se říct, že je to ''taková ta oddechová komedie''. Některé scény byly povedené a některým se dalo dokonce i smát, ačkoliv to trochu připomíná Bessovu trilogii filmů Taxi a film Kurýr s Jasonem Stathamem. Film je podle mě docela zbytečně dlouhý takže počítejte, že přibližně po prvních 60ti minutách vás film přestane bavit a zbylých 30 minut vás bude nudit a ke konci filmu vás stejně nic nepřekvapí, protože to končí klasickým happyendem.(24.6.2012)