Musím říct, že mě to pozitivně překvapilo. Čekal jsem teda mnohem větší blbost. Sice herecké obsazení a výkony hodně kolísají, ale film to dohání na docela povedeném scénáři s vtipnými situacemi a dialogy. Byly tam fakt chvíle, kdy jsem se smál. Hudba se mi tu taky moc líbila, akorát ne to Samovo vyzvánění na telefonu, to bylo už v půlce filmu na zabití, ale jinak celkově je to koukatelné a určitě příjemná oddychovka. 65%(6.11.2012)

Povedená akčnější komedie se vším všudy. Hudba výborná, scénky super a zábava taky ušla. Nebyla chvilka, kdy bych se nudil. 70%(22.6.2011)

Ničím neprekvapí....ale celkom príjemne sa dá pri sledovaní snímku "expresne" zrelaxovať. Inými slovami nenáročné bláznivo-akčné povyrazenie...na jedno víkendové poludnie. **/***(16.6.2011)

Trochu sem doufal podle traileru,že by se film mohl alespoň zčásti podobat filmům Kurýr s J.Stathamem,ale hovno.Ne,že by to byla úplná pitomina,ale pravda je taková,že po půlce filmu už to začne nudit.Přítelkyně hlavního týpka je kravka upištěná,a když film skončí,nic nezůstane.Bessone,už začni pracovat na něčem na úrovni,tohle je hodně beztvarý.50%.(27.6.2011)

• Johnny.ARN

Do TV dobré. Prekombinované, zamotané, s málo vtipnými momentmi. Zato s peknou Denis a Mercedesom, ako hlavným sponzorom. Besson stratil dych. 2 z 5(25.1.2015)