Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Po bláznivých Taxi 1, 2, 3, 4 přichází další rychlá jízda z dílny Luca Bessona. Sam je jako kurýr celý den v ulicích Paříže a svou "misi" plní velmi zodpovědně. Udělá cokoliv, aby dostál pověsti expresního doručovatele. Ale ať se snaží sebevíc, jeho šéf mu nikdy nepřidá, nikdy se mu nepodaří předstihnout své kolegy a nikdy nepřeveze svého otce policistu. Jediným světlým bodem jeho života je Nadia - ale i ta se na něj pořádně naštve, pokud se neukáže na svatbě její sestry. Jenže Sam má zrovna rozvoz navíc a zdá se, že na něj lepí pořádná smůla... (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (59)

nessbeal 

všechny recenze uživatele

Paradicka! Film mal vsetko co clovek od akcnej komedie moze ocakavat, nahanacky na motorkach, hra o velke peniaze, napad bol dobry, nic podobne tu este nebolo...Teda aspon co si ja pamatam. A milujem toho herca co hral hlavnu rolu, to je proste tvar na ktoru clovek len tak nezabudne. Kopec zabavy, dost zamotane zo zaciatku, ale to robi film dobrym! Pecka ()

Fr 

všechny recenze uživatele

“ZÁSILKY EXPRES – NULOVÝ STRES“....... /// Kurýr, ten těžkej život má. Třeba takovej Sam: střílejí po něm, zmlátili ho, unesli jeho holku, byl ve vězení (musel vzít svýho tátu jako rukojmí) a celou dobu jezdí Paříží s psychopatama za zády. Je ve stresu, stejně jako jeho přítelkyně (a její rodina), ve stresu jsou i gangsteři a brzy (snad) i policajti. ...Ale jo, má to tempo, občas je to i vtipný, ale taky tu je hodně ,,věřte – nevěřte“ s trapnými pokusy (o humor, příběh...) což se dá vydržet i díky kolumbijský krásce. Nenáročná zábava, klidně pro všechny doma. 3a½! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Zjistím, jakou výhodu má ženská s citlivými orgány. 2.) FedEx zla? Neznám! /// PŘÍBĚH *** HUMOR ** AKCE ** NAPĚTÍ * ()

Reklama

Master19 

všechny recenze uživatele

Dosti nevyrovaná francouzská akční crazy komedie. Zběsilý začátek divák jen těžko stíhá usledovat, pak to začne chápat a následuje nelepší pasáž, završená "mazlením" s Catalinou Denis v císařském pokoji. A pak už ta šílená smršť nápadů, akcí, zvratů a telefonátů všech se všemi zase mrší dojem. Nelze upřít šťastný výběr hereček (herci už tak dobří nejsou, nemluvě o dabingu) a takový ten francouzský rukopis honiček v ulicích, na který se dobře kouká. Pár vtipů mě pobavilo, ale celkový dojem nic moc... ()

bourec 

všechny recenze uživatele

Trochu sem doufal podle traileru,že by se film mohl alespoň zčásti podobat filmům Kurýr s J.Stathamem,ale hovno.Ne,že by to byla úplná pitomina,ale pravda je taková,že po půlce filmu už to začne nudit.Přítelkyně hlavního týpka je kravka upištěná,a když film skončí,nic nezůstane.Bessone,už začni pracovat na něčem na úrovni,tohle je hodně beztvarý.50%. ()

SallyZen 

všechny recenze uživatele

Musím říct, že mě to pozitivně překvapilo. Čekal jsem teda mnohem větší blbost. Sice herecké obsazení a výkony hodně kolísají, ale film to dohání na docela povedeném scénáři s vtipnými situacemi a dialogy. Byly tam fakt chvíle, kdy jsem se smál. Hudba se mi tu taky moc líbila, akorát ne to Samovo vyzvánění na telefonu, to bylo už v půlce filmu na zabití, ale jinak celkově je to koukatelné a určitě příjemná oddychovka. 65% ()

Galerie (21)

Reklama

Reklama