Prostoduchý Deuce Bigalow nemá zrovna šťastné období. Přišel o práci čističe akvárií. Jeho vyvolená ho odmítla a práce, kterou si našel na inzerát, skončila katastrofou. Najal si ho totiž mladý gigolo Antoine Lacont, aby mu hlídal luxusní dům a staral se o velké pokojové akvárium. Jenže Deuce hned druhý den nešťastnou náhodou akvárium rozbije. Aby získal peníze na opravu, rozhodne se vydělávat jako gigolo. Jeho první pokusy však nedopadnou nejlépe. O Deuceho potížích se dozví pasák T. J. Hicks a nabídne mu, aby pro něj pracoval. Jeho první kšeft však připomíná horor. Klientem je totiž tlustý černošský transvestita Jabba. Ani další zákaznice nejsou "normální". Jedinou výjimkou je Kate, pro ni ho objednaly kamarádky s tím, že vše má vypadat jako náhodné setkání. Deuce s ní stráví romantický večer, a když vyjde najevo, že má dívka protézu, uklidní ji a něžně se s ní pomiluje. Kamarádkám pak vrátí peníze s tím, že se do Kate zamiloval. Deuce si pomalu vydělává na opravu. Zvyká si na své podivné klientky a přemýšlí, že kvůli Kate této práce nechá. Jenže to už Kate zjistí, jak to bylo s jejich seznámením. (TV Nova)

meave odpad!

Boli momenty keď som musela vstať a odísť. A tak som umyla najprv riady, potom sporák a nakoniec ešte aj prach na pár poličkách. Nemehlá a trapáci cítia občas potrebu vidieť aspoň na plátne že sú aj horší? Ak nie, tak vôbec nerozumiem, načo niečo takého stupídne vzniká. ()

Slarque odpad!

Tomu, že jsem se jednou zasmál (vtipu s pracákem), neříkám zábava a tomuto produktu odmítám říkat film, či dokonce komedie. Rob Schneider je králem trapnosti a krok s ním zvládá držet jen William Forsythe v roli policajta. Jediné pozitivum, které mě napadá, je, že po tomhle zážitku by mi přišly zábavné i filmy Sandlera, Murphyho nebo bratrů Farrellyových. ()

Tomco odpad!

asi dva vtipy ma pobavili, ale na druhej strane si v tom obdobi so mnou dost zahravala aj puberta...dnes jednoznacne - brak. ()

klerik

Priehrštie občasvtipných scénok, ktorému rozhode Schneiderov vypulený ksicht nepomáha. Zápletka je nehorázne stupidná a ani parodovanie Matrixu film nezachráni. Scneiderovský humusácky humor mi skrátka nesedí... ()

Chrustyn

Musim uznat, že mě tato komedie celkem překvapila. Na Schneidera skoro až sofistikovaná komedie, která má i přes častou trapnost, pár povedených momentů. ()

SeBig

Viděl jsem to nespočetkrát! tohle je fakt něco! Rob Schneider jako gigolo fakt supr nápad. Zahrál to perfektně a je to vážně vtipné! :) ()

Arsenal83

Schneider to je stelesnenie záchodu a fekálnych vecí. A tak aj vyzerali jeho filmy, kde mu uráčili ponúknuť hlavnú rolu. Svojim zjavom ale na viac ani nemal. ()

Dr.film

Slepenec stokrát provařených scének. Ta jedna hvězda je pro Roba Schneidera za jeho "civilizovaný" výkon (tím mám zejména na mysli, že se Rob obešel bez zbytečných idiotských grimas a je použito minimum fekálního humoru - apropo Jeffa Danielse a jeho průjem /Blbý a blbější/, asi jen tak někdo stejně nepřekoná), celkově však velká slabota. ()

anais

Je to smutné, ale smál jsem se. Smál jsem se vtipům, které se nedají považovat za dobré, snad ani průměrné...prostě jsem se smál. Tvůrcům se nemúže upřít, že chrlí jeden "vtip" za druhým. Tempo je naprosto srovnatelné s komediemi Adama Sandlera, myslím, že i výkon Schneidera se s takovým Sandlerem dá srovnávat (a to rozhodně nepovažuji za klad!)... To v čem se Schneider liší, je snad stupnice ještě dementnějších vtipů. A tak, ač jsem z počátku netušil, čemu se mám u té ubohosti smát, brzo mi to nedalo... naprosto sureálný svět, ve kterém se Deuce pohybuje, jsem podvědomně přijal za jediný možný, správný, vtipný - slepá dívka hladí smeták a ptá se, co to s tou kočkou je...HAHAHA, Deuce se chce milovat se svou dívkou a během masáže její nohy zjistí, že je to jen protéza...načež dívka uteče do koupelny (Deuce má protézu v ruce)...HAHAHA, Deucův taťka s funěním čistí záchod, načež za ním přijde Deucova snoubeka a podá mu jeho oblíbený dortík - taťka ho zbaští v gumových rukavicích pocákaných od záchodu a - je dojat...humor se tu snoubí s tragédií! Neuvěřitelné! Skvělé! Úžasné! Ten film je úžasný! HAHAHA! ()

TheEvilTwin

Rob Schneider je král podobných ujetin a spolu k Žába k zulíbání to patří podle mě k jeho nejlepším filmům. Stejně zábavné, stejně stupidní a kdo má rád typy podobného humoru, bude nadšený, naopak ten, který tohle odsuzuje u každého filmu typu Machři apod., bude zívat. Proto nechápu, proč si to daní jedinci pouštějí a pak hodnotí "odpadem"... ()

eraserhead666

Tak nějak chápu, že tento styl humoru nesedí každému a abych pravdu řekl, zdejšími 58% jsem velice mile překvapen, já se však v podobném typu humoru doslova rochním. Rob Schneider je prostě mazák. ()

SOLOM.

Jebnutý Rob Schneider coby Gigolo druhé jakosti – prdel k pobavení, nikoliv však nezapomenutelný zážitek, u kterého bych se pochcal smíchy. Ty role nejrůznějších retardů a smolařů však tenhle borec zvládá s přehledem a prstem v prdeli. Za to má můj obdiv. Každopádně jsem si nejvíce užíval ty jeho „klientky“ – v těchto fázích byl film bezkonkurečně nejlepší. Možná je tohle pro někoho „fekální humor – druh zábavy“, ale pořád lepší, než čumět na ty píčoviny v TV – co naše televize nazývají zábavnými pořady, nebo reality show… ()

claudel

Je to už nějaký ten pátek, kdy jsem tuhle komedii viděl a pamatuji si, že jsem se u ní dobře bavil, ani výborně, ani vůbec, zkrátka takový střed a průměr. Rob Schneider je absolutně šílený, ale to mi nevadí, šílencům já fandím. ()

veru_needy

Rob Schneider je zvíře, žába k zulíbání a možná bude i svorkovačkou, když někdo během pauzy na oběd napíše scénář na obal od hamburgeru. Rob tentokrát jako umývač akvárek i jako gigolo neměl chybu a jeho hlášky jsou jak v originále, tak nadabované, vždy skvělé. Má dokonale vyvážený humor a jeho 'gumovej' obličej vás rozesměje pokaždé, když na něj najede kamera. Deuce Bigalow je pro mě jeho nejlepší role. Plus jeho ujetý kamarád T.J. (no prostě skvělé duo). Druhý díl mám beztak nejradši; dohozený netradiční 'kšefty' a jeho psychologická výpomoc klientkám, aneb co všechno se může stát, když je člověk perfektní ve svém oboru. Sečteno podtrženo, tohle je střelená komedie, u které není potřeba přemýšlet a stačí se jen bavit. ()

Bauer

Dlouho se mi nestalo abych se takhle bavil při filmu.Rob Schneider je hnusnej jak prdel a to ve všem ale na komede se hodí suprově.Nebýt toho nic moc konce dal bych za 5*. ()

snaked

Vím, že je to shit, ale bavila jsem se docela dobře. Je to, jak tady někdo píše, "na hraně". To je fakt. Taky je fakt, že už je to nějaký ten pátek, co jsem to viděla... ()