Bakugan

• Japonsko Bakugan Battle Brawlers (více)
Japonsko / Kanada, (2007–2012), 75 h 36 min (Minutáž: 24 min)

Režie:

Micuo Hašimoto, Hiromiči Matano, Jasumi Mikamoto, Šintaró Itoga (více)

Jú Kobajaši, Keidži Fudžiwara, Čihiro Suzuki, Rjó Hirohaši, Eri Sendai, Mamiko Noto, Mijuki Sawaširo, Nobuhiko Okamoto, Eidži Mijašita, Risa Mizuno (více)

Série(4) / Epizody(189)

Fantastický svět malých koulí, které se po aktivaci transformují na bojovníky s neuvěřitelnými schopnostmi... (oficiální text distributora)

Drom odpad!

A mám tě, ty zmetku, ty odpade! Neznal jsem tvé jméno, ale na takovou kolosální debilitu nezapomenu. Konečně jsem tě našel a zakroutim ti krkem, poplivu a pošlapu. Ty prvoplánová srágoro určená ke gumování dětských mozečků, ty nebetyčná hovadino, komercní hnoji! Takovou naprostou kravinu tobě rovnu nenajdu. Pojdi a zhyň, zajdi na mor zkryplená zvrácenosti. Uhyň a nepovstaň nikdy víc. Neviděl jsem horší obludnost, vsadím se, že na svým smrdutým ohonu máš nabalenou slizkou reklamní mašinérii v čele s nějakou bezduchou, mozkové buňky požírající, hrou pro idioty. Smrdutá žumpo zábavy s hodnotou napůl sežranýho švába: Táhni pryč! Toho, kdo tohle vymyslel bych zastřelil, pokálel a spálil. Hanba, humus, odpad naprosto nejhrubšího zrna! Ruce pryč, dětem zakázat. ()

Stejšn

Zkoušel jsem tomu dát šanci několik dílů. Dokonce jsem si přečetl i jedno celé vydání komiksu, který k seriálu vychází. A přesto jsem nepochopil o co tam vlastně jde. Je mi jasné, že je to jakýsi složitější odvar pokémonů, ale do principu hry (a tudíž ani seriálu) se mi nepodařilo proniknout. Navíc ani kresba a animace nejsou nic extra, takže pro mě stěží jedna hvězdička. ()

Pharlap

Mne ten serial nahodou docela oslovil. Vyrostl jsem na anime/manga serialech jako Saber rider and the star sheriffs, Songoko, Pokemon.. atd atd. Tohle je samozrejme v ramci zanru docela horsi vecicka.. ale presto stale zachovane atributy slusneho kresleneho serialu pro deti. Nevidim nic na tom, ze by mel nejak poskodit jejich psych.vyvoj. ()

Nonna odpad!

O Bakuganech jsem se dozvěděla, když jednu takovou plastovou divnost přinesla dcera od kamarádky jako dárek k narozeninám. Pitvali jsme, co s tím, pak to naštěstí spadlo, vylétala z toho pérka a rozlámané jsme to vyhodili. Dcera je spíš panenková, tak to neořvala, ale já se pídila dál, oč vlastně jde a když jsem se dopátrala k Animáčku, málem mě kleplo. Pochopila jsem, že dítě, které v určitou dobu nejede v Bakuganech, je mimo (teď jsou to zrovna Winks) a že se to v televizi střídá (hojně prokládané reklamami na prodávané postavy z té slátatiny) tak často proto, aby ubozí a blbí rodiče utratili co nejvíce a znovu a znovu a znovu...............strašné a mimo jakékoliv chápání. ()

juvelinokivi

Děti jsou nadšeny, stejně jako byla předchozí generace nadšena pokémony. Když se objevil první pokémonský seriál, provázely ho hrozné zvěsti, jak při něm děti propadají epileptickým a jiným záchvatům. Evidentně to však většina dětí přežila, stejně jako předtím generace dětí přežily Želvy Ninja nebo Šmouly. Takže lze předpokládat, že za deset let se hodnocení tohohle seriálu určitě zvedne. Potěšující je, že tu jde pořád o boj dobra se zlem, takže základní morální hodnoty zůstávají zachovány. Nějaké umělecké hodnoty nelze najít ani u dnes už klasických Šmoulů. ()

bimbama odpad!

Ty dnešní pohádky, které dětem zamořují mozek hned po ránu o víkendu, jsou neskutečné, nevkusné a nezajímavé. Ano, jsem konzervativní a staromódní, ale tady na těchto seriálech opravdu nevidím absolutně nic. ()

coolglitterk odpad!

Anime je strašná kravina!! Možná, že získává úspěch u japonských dětí, ale v Evropě to nemá co dělat. Vždyť se na to nedá vůbec koukat... ()

Marikko odpad!

Hrůza.... pokémony sem malá žrala ale tohle? ne ... tohle je další z katastrof na které se nedá ani dívat.... alá pí__ transformuj se ... ()

JARDAHONDA odpad!

Slepá cesta dnešního dítěte, které prahne za mediální reklamou, která u něho vyvolala pouze tento nereálný seriál, plný intrik a násilí.. ()

Clairiss

A zase to stejné jako Beyblade či jak se to píše. Hai je to to stejné stále dokola. Stejná úprava, podobný děj...No hlavu vzhůru. Mohlo to být i horší. Že ne? Taky tam mohly být marťani. Tramtadadá! Zase na tom tak zle nejsme. Ono dějová linie se stále točí okolo toho samého - být nejlepší. Bude? Nebude? Bude mrtev? Nevím, nedosledovala jsem to. Viděla jsem pár epizod. První to nadchne a za pár sekund po začátku reklamy - na co , že se to vlastně dívám? Eh? No , pokračujeme. Co z toho vzniká? Parodie na skvělá anime a pak nemají hateři cpát všechna anime do jednoho pytle! Uf...Až jsem se zamračila. ()