Ano ano, já vim že je to totální hovadina, ale já to prostě miluju! Dokážu se u toho hřebit i když to vidím po osmé. Je to mimozní, ujetý, debilní ale v žádném případě trapný, což se u mimozních, ujetých a debilních komedií jentak nevidí. Žádnej fekální humor, jen prostě dva idioti versus přeblbovač pospolitosti, totální okno, tetování, lama, dábelská policajtka, kočky, Zoltán, dvojčata, Gene, pizza a hafec dalších drobných průserů tvořících jeden ohromenj průseroidní celek :D(18.3.2008)

Jsem jedním z mála magorů, kteří tuhle kravinu ohodnotí vysoko. Je to z jednoho prostého důvodu: PŘEVADĚČ SPOJITOSTI! Když se vyhlásí přísný zákaz myslet, pak se tahle úchylnost stane pro své hlášky nezapomenutelnou... Například scéna Sweet & Dude, scéna "A dááááál?" nebo pštrosí problém: Jesse: "Kámo. To je lama!" - Chester: "To není lama, to je pštros!"...o chvíli později... Chester: "Zatracený lamy! Zdrháme!". Ashtonovi role blba naprosto sedí a Seann mu zdatně konkuruje... "Teplí severští bratři na levoboku!" Tohle by prostě měl vidět každý správný šílenec. "Zoltan!"(13.2.2012)

"Ty vole, to je lama." - "Ne, to je pštros.", "Vole, ty máš tetování." - "Ty taky, vole" - "A co tam mám já?!" - "Vole!" - "A jak vypadá to moje?" - "Bezva!"... "Já Vám ušít prima oblek." "Ty vole, my máme mobil." "Vy být včera dost zcákaní!" "Co jste zač?" - "My nejsme zač, my jsme kočky!" - "To teda jste!" "Vy nám poskytnete rozkoš a my vám najdeme ten spojitej přeblbovač. "A dáál a dááál a dáááál?!"(30.7.2003)

• freddy

A tohle mělo být co? Prdící skafandry, převaděč spojitosti, vůdce Zoltán, a nějaký další kraviny, to může opravdu napadnout jen Amíky. I když nepokrytě přiznávám, že chvílemi to byla docela dobrá komedie a začátek vypadal docela slibně, ale srážely to právě sci-fi prvky. Takže celkový můj dojem je více než rozpačitý, protože stejně jak jsem se několikrát zasmál, tak jsem i několikrát nevěřil vlastním očím. Nakonec jsem se rozhodl pro dvě hvězdičky, protože přece jen to tak strašné nebylo, byly pasáže, kdy se na to dalo koukat, ale celkový dojem je, že to byla další americká blbost. Takže dvě hvězdičky jsou takovým mým kompromisem.(9.4.2008)

,,Co tam mám?" ,,Vole." ,,A co tam mám já?" ,,Bezva." ,,Bezva, ale co tam mám já"? Kdo by tuhle bezvadnou komedii z počátku tisíciletí neměl rád? No vypadá to, že většina rádoby "kritiků" tady. Ovšem něco tak geniálního už od té doby nikdo nevymyslel. Film tvoří parádní duo Jesse a Chester v podání Ashtona Kutchera a Seanna Williama Scotta s kamarádem Nelsonem, parádní banda namakanejch bezmozků, tlupa koček z kosmu, The twins a nesmíme zapomenout divnej spolek sympatizantů s emzáky. To vše tenhle film má. Poprvý jsem ho viděl jako malej, a od té doby? Asi kvadrilionkrát, nebo si občas pustím alespoň jednu část k rozveselení. Pokud si někdo myslí, že je tenhle film stupidní, tak je stupidní on. Upřímně nechápu, jak se vůbec někdo může nezasmát, je plný skvělých scén, plný skvělých hlášek (a dááál?) a skvělá mimika obličejů hlavních protagonistů. Na tento film se nedá šetřit superlativy. Vim, že spoustě z vás se to nelíbí, tak si třeba běžte vyhonit. ZOLTÁN! ... 100%(28.8.2012)

• - Ve filmu zazní dialog: "Dude, where's your car?"/"Where's my car, dude?", který byl použit v komedii Big Lebowski. (Pumiiix)

• - Postava Jeffa, člena Zoltánovy sekty, je sice v titulcích uvedena, jméno herce však chybí. Je zde uveden pouze pseudonym herce "Turtle". Ve skutečnosti ho hrál Timmy Williams, který si nepřál být nikde uváděn v souvislost s tímto filmem. (DareDeer)

• - Producenti veľmi chceli, aby film režíroval Jason Reitman, ktorého sa snažili zlanáriť dokonca na dvakrát. (m.a.t.o.)