• ad-k

Místy s trapností silně koketující teenagerská záležitost, ale pár vtípků se kupodivu (díkybohu) povedlo... viz např. čínské bistro nebo mé oblíbené kosmické oděvy jedné vypečené "hvězdářské" sekty. Pro lepší představu stačí navštívit stránky u nás tolik známých "Cosmic People of the Universe"... Zoltan! Nebo Ashtar? Obojí! 40%(6.5.2007)

Toto je jedna z mojich najväčších a najobľbúbenejších guily pleasure filmov. Pre mňa je toto film, z ktorého toľko scénok utkvie v pamäti a jeho absurdné situácie podľa mňa maximálne fungujú. Ako čínska reštaurácia, ako tetovanie ako prevádzač spojitosti, Zoltán... to je proste perla za perlou a nemôžem si pritom pomôcť. Je to výplachový humor ako majú Američania typické, ale na druhú stranu je toto jedna z tých komédií, kde to pre mňa funguje. Oveľa radšej si pozriem toto, ako keby som mal opäť niekedy vidieť Vacation. "A dál?" A dál už len poviem, že kedykoľvek je to v telke tak si to pozriem. "A dál?" Odmietam s vami hrať túto čínsku hovadinu. :D Hodnotenie: B+(13.6.2016)

Příjemná, ale neskutečně ujetá kravinka, která se nesmí brát vážně, prostě jen zasednout do gauče, vypnout a sledovat blbost, která ačkoliv je neskutečně tupá, dokáže bavit, dokáže bavit lidi, kteří se bavit chtějí. Nic chytrého se čekat nedá. Název Hele vole, kde mám káru, už dosti napovídá. Já ještě s radostí připíšu filmu další plus v tom, že jeho hudební stránka je na hodně slušné úrovni. Samotný soundtrack vůbec nemusí být špatný. Přeci jenom jde hlavně o zábavu a řekl bych, že na řadu scén si s radostí opět vzpomenu. Vždyť Zoltan a jeho základna se jen tak nezapomíná.... Je tohle Zoltanova základna? - Ne. Tohle je dům jeho rodičů.(8.1.2008)

Soundtrack David Kitay: 1. Stoopid Ass - Grand Theft Audio ,2. Playmate Of The Year - Zebrahead ,3. Lighting The Way - Superdrag ,4. I'm Afraid Of Britney Spears - Liveonrelease ,5. Authenticity - Harvey Danger ,6. Voodoo Lady - Ween ,7. Listen To The Music - Dangerman ,8. So Cal Loco (Party Like a Rock Star) - Sprung Monkey ,9. We Luv U - Grand Theft Audio ,10. Lunatic - Silt ,11. Sorry About Your Luck - Spy ,12. Bust a Move - Young MC ,(10.5.2011)

• Frajer42

Zřejmě bych musel vyhulit skleník trávy, vypít 2 litry okeny a nasbírat košík lysohlávek, aby se mi tahle pošahaná kokotina mohla alespoň v koutku duše zalíbit. Tuhle blbost drží nad vodou pouze krátká stopáž. Každý komu se tento nesmysl líbil by měl jistě zvážit návštěvu psychologa. Když tak zavzpomínám, tak jsem Kutchera ani Scotta v blbějším filmu nikdy neviděl. Kdo hodnotí 4* a více, tak už psychologa navštěvovat nemusí. Už je pozdě. Pěknější odpad.(29.12.2013)

• - Producenti veľmi chceli, aby film režíroval Jason Reitman, ktorého sa snažili zlanáriť dokonca na dvakrát. (m.a.t.o.)

• - Kára, o kterou v tomhle filmu kráčí, je Renault 5. (Bauer)

• - Ashton Kutcher (Jesse) priznal, že pôvodne vo filme ani nechcel hrať, pretože hlavná dejová línia sa mu zdala príliš hlúpa, ale konečný scenár nakoniec obsahoval viacero vtipných scén, pri čítaní ktorých sa dobre zabával, a tak nakoniec s účinkovaním súhlasil. (m.a.t.o.)