• Mia...

Totalni debilita stvorena jen pro debily. Uplne stupidni humor i poenta. Dve hvezdy jsou za herecke vykony (zahrat takovou blbost vyzaduje urcite velkou namahu) a za to, ze pro svou cilovou skupinu je tento film nejspise skvostem, takze svuj ucel plni a naplnuje sve divaky.Ovsem pocitove pro me je to odpad.(12.10.2012)

Jsem jedním z mála magorů, kteří tuhle kravinu ohodnotí vysoko. Je to z jednoho prostého důvodu: PŘEVADĚČ SPOJITOSTI! Když se vyhlásí přísný zákaz myslet, pak se tahle úchylnost stane pro své hlášky nezapomenutelnou... Například scéna Sweet & Dude, scéna "A dááááál?" nebo pštrosí problém: Jesse: "Kámo. To je lama!" - Chester: "To není lama, to je pštros!"...o chvíli později... Chester: "Zatracený lamy! Zdrháme!". Ashtonovi role blba naprosto sedí a Seann mu zdatně konkuruje... "Teplí severští bratři na levoboku!" Tohle by prostě měl vidět každý správný šílenec. "Zoltan!"(13.2.2012)

On to v jádru není až tak špatný film. Akorát bych navrhl jednu drobnou změnu. Místo Jesseho, Chestera, transexuálního striptéra, šáhlé sekty Zoltánových následovníků, partě divných sexy koček, kontinuálního transfunkcionéru a cesty pamětí do včerejší prochlastané noci by režisér natočil lyrické drama s Marlou Sokoloff v hlavní roli. Mohla by se třeba v bílých šatech procházet v dešti po lese, nebo se nahá koupat v jezeře, popřípadě by seděla před zrcadlem a česala si vlasy. Každopádně to chce víc Marly Sokoloff. Ve skutečnosti by se film úplně obešel bez ostatních herců kteří jí jenom zbytečně kradou minuty před kamerou. Ale až na tuhle maličkou změnu by mohlo celé Dude, Where's My Car? zůstat naprosto stejné.(12.3.2012)

• ChewieDC

Teenagerské komedie mám rád. A to docela hodně. Ale co bylo tohle? Zasmál jsem se pouze jednou a to navíc z donucení. Nebylo to vtipné, bylo to děsně trapné a kvůli tomuhle filmu bych se klidně naučil Seana Williama Scotta nenávidět. Dějová linka s postupným odhalováním pravdy co se dělo minulou noc by mohla být zajímavá, kdyby ony události dávaly alespoň nějaký smysl a nezvrhly se do absurdní frašky. Herecké výkony byly to nejtrapnější, co lze ve filmu vidět. Tenhle film je prostě typickým příkladem "odpadu!".(6.2.2003)

Při sledování tohoto snímku jsem nepožil žádné drogy, alkohol ani steak z lamy a přesto jsem se bavil parádně. Důvod jsem ani po důkladném pátrání neodhalil, protože filmy o debilech obvykle pohrdám, ale dva sjetí kreténi s megaoknem mi tentokrát připadali zábavní. Důvodem patrně bude onen převaděč spojitosti, který všem těm jogurtům v ledničce, pštrosím atakům, striptérkám s penisem i homofrancouzákům dával smysl. Že to není možné? Tak si složte rubikovu kostku a uvěříte v Zoltána.(27.1.2014)

• - Jeden ze strážců převaděče spojitosti mluví tvrdou norskou angličtinou. Jedná se o nářečí z oblasti Trondheimu. (Cheeker)

• - DVD obsahuje množství scén, které byly upraveny anebo zmírněny, aby se zabránilo ratingu R. Mezi ně patří převážně "hulení trávy". (Cheeker)

• - Producenti veľmi chceli, aby film režíroval Jason Reitman, ktorého sa snažili zlanáriť dokonca na dvakrát. (m.a.t.o.)