• freddy

A tohle mělo být co? Prdící skafandry, převaděč spojitosti, vůdce Zoltán, a nějaký další kraviny, to může opravdu napadnout jen Amíky. I když nepokrytě přiznávám, že chvílemi to byla docela dobrá komedie a začátek vypadal docela slibně, ale srážely to právě sci-fi prvky. Takže celkový můj dojem je více než rozpačitý, protože stejně jak jsem se několikrát zasmál, tak jsem i několikrát nevěřil vlastním očím. Nakonec jsem se rozhodl pro dvě hvězdičky, protože přece jen to tak strašné nebylo, byly pasáže, kdy se na to dalo koukat, ale celkový dojem je, že to byla další americká blbost. Takže dvě hvězdičky jsou takovým mým kompromisem.(9.4.2008)

Keď som prvýkrát videl tento film, zistil som, že aj keď je to úplná blbosť, je to vtipné. Jednoducho je Kámo, kde mám fáro? tak trápna komédia, že sa proste musíte smiať. Ideálna na nedeľné popoludnie, kedy neviete, čo robiť a nudiť sa, už vám lezie krkom. Najviac sa mi páčila scénka s pštrosmi a s trans výfukom - bublifukom. Seann William Scott je proste skvelý bavič a čo sa týka čisto komédií, tak si neviem spomenúť na žiadnu vyložene zlú s týmto hercom.(14.1.2015)

• Faidra

Jediným slušným vtipem souvisejícím s Hele, vole, kde mám káru? je pro mě scéna ze seriálu Šest v tom, kdy se jeden z hrdinů dozvídá, že je to oblíbený film jeho nové přítelkyně - bezprostředně poté, co mu ukradli auto. Což ve mně nabudilo mírnou zvědavost, co to bude asi zač. No, říká se, že zvědavost zabila kočku. V případě Hele, vole, kde mám káru? by zvědavost mohla zabít sibiřského tygra, natolik velký a totálně nevtipný trapas to je. A Ashton je možná v reálu fajn kluk, ale jakékoli exhibice by měl omezit na prostor Demiiny postele.(1.6.2010)

Ano, tak tato komedie je naprostá kravina ale spadá do žanru komedie a jestli měla účel pobavit tak se to povedlo. První polovina je zdrařila ovšem druhá polovina je opravdu blbost. Několikrát jsem se přistihl, že jsem se i zasmál, protože je tam celkem hodně vtipných scén. Zvolení Ashtona Kutchera a Seanna Wlliamse Scotta do hlavních rolích, byla výborný volba, protože tihle dva jsou neuvěřitelně vtipní. Pokud se budete nudit, tak určitě po této komedie sahněte!!!(5.3.2007)

"Ty vole, to je lama." - "Ne, to je pštros.", "Vole, ty máš tetování." - "Ty taky, vole" - "A co tam mám já?!" - "Vole!" - "A jak vypadá to moje?" - "Bezva!"... "Já Vám ušít prima oblek." "Ty vole, my máme mobil." "Vy být včera dost zcákaní!" "Co jste zač?" - "My nejsme zač, my jsme kočky!" - "To teda jste!" "Vy nám poskytnete rozkoš a my vám najdeme ten spojitej přeblbovač. "A dáál a dááál a dáááál?!"(30.7.2003)

• - V některých muslimských zemích byla vystřižena scéna, ve které se spolu Jesse (Ashton Kutcher) a Chester (Seann William Scott) líbají. (Cheeker)

• - Kára, o kterou v tomhle filmu kráčí, je Renault 5. (Bauer)

• - Brent Spiner, který ztvárnil postavu Francouze Pierra na pštrosí farmě, požádal, aby jeho jméno nebylo v titulcích uvedeno. (DareDeer)