Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Probudit se s pořádnou kocovinou není pro Jesse a Chestera žádnou novinkou. Avšak nevědět, co všechno se předešlého večera odehrálo a kde vlastně zaparkovali své auto, to tu ještě nebylo! Jenže už zanedlouho zjistí, že dočasná ztráta paměti je to nejmenší, co je toho rána mohlo potkat...Kamarádi Jesse a Chester se ráno probouzejí po velkém flámu. Jen velmi matně si vybavují, co se vlastně stalo, co všechno dělali a kde byli. Pak si ale vzpomenou, že mají dnes výročí seznámení s dvojčaty Vandou a Vilmou a měli by k nim zajít a donést jim dárky. Když vyjdou ven, s hrůzou zjistí, že se jim ztratilo auto, které mělo stát před domem. Vydávají se tedy k dvojčatům pěšky a cestou narazí na nádhernou dívku, která se představí jako Christie a začne Jesseho vášnivě líbat. Zdá se, že se včera během večera seznámili, mladíci si ale opět na nic nepamatují. Náhle se z přijíždějícího auta vyhrne skupina mladíků v čele s Jimmym, který tvrdí, že dívka je jeho přítelkyně a vyhrožuje Jessemu. Přátelé tedy putují dál. Ocitnou se v blízkosti nočního podniku, a když vstoupí dovnitř, jsou nadšeně vítáni. Jak se zdá, i sem včera v noci zavítali a zanechali po sobě skvělý dojem. Všechny půvabné tanečnice – záhy se ovšem ukáže, že se jedná o přestrojení mladíky – je nadšeně zdraví. Šok jim způsobí teprve otázka jedné z nich, co udělali s kufříkem se 200 000 dolarů, které jim dívka svěřila, aby ho vynesli ven. Ani o kufříku a penězích nemají ovšem Jesse a Chester ani tušení… Sotva vyjdou z tančírny, jsou násilím vtaženi do auta, které jede kolem. Skupina podivných lidí, kteří o sobě tvrdí, že se již brzy chystají na cestu do vesmíru, po nich chce „převaděč spojitosti“, který by měli mít údajně u sebe. A jako obvykle mladíci nevědí, o čem vlastně mluví. Jen usoudí, že všechny hledané věci by se měly pravděpodobně nacházet v autě, které tam záhadně zmizelo... S jejich podivnými dárky je nakonec jejich přítelkyně dvojčata vyhodí a na mladíky dotírají cestovatelé do vesmíru, kteří žádají svou „tajemnou a mocnou zbraň“, zatímco transvestité naléhají, aby jim vrátili peníze. Jesse a Chester se obrátí na policii a ohlásí ztrátu auta. Po nějaké době se dozvědí, že jejich staré auto se prodávalo ve dražbě. Ví se dokonce, kdo si ho koupil. Policistka se zprvu zdráhá jim prozradit jméno kupce, nakonec se ho ale přece jen dozvědí… (TV Prima)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (612)

messiah 

všechny recenze uživatele

Ano ano, já vim že je to totální hovadina, ale já to prostě miluju! Dokážu se u toho hřebit i když to vidím po osmé. Je to mimozní, ujetý, debilní ale v žádném případě trapný, což se u mimozních, ujetých a debilních komedií jentak nevidí. Žádnej fekální humor, jen prostě dva idioti versus přeblbovač pospolitosti, totální okno, tetování, lama, dábelská policajtka, kočky, Zoltán, dvojčata, Gene, pizza a hafec dalších drobných průserů tvořících jeden ohromenj průseroidní celek :D ()

Yoshitsune 

všechny recenze uživatele

"Včera v noci jsme ztratili auto, přijali jsme kradené peníze od transsexuálního striptéra a teď nějací vesmírní týpci po nás chtějí najít věc, kterou neumíme ani vyslovit". Totální, nekompromisní, vypatlaný a idiotský, jak tomuhle někdo může dát pět hvězdiček ? Taky to nechápu, nikdy nebudu úplný retard ! https://www.youtube.com/watch?v=EA-r5LMxf_Y ()

Reklama

castor 

všechny recenze uživatele

Noc to musela být divoká, jenže dva puberťáci netuší, jak ji strávili. Náznaky by byly, nicméně nejprve musíme prošlapat těch 80 minut, které si pro nás tvůrci připravili. Pochopitelně se dočkáme politicky méně korektních scén, které se dají zvládnout za předpokladu, že divák přijme fakt, že osazenstvo na plátně je plné imbecilů, čímž se z komedie stává spíš absurdní groteska. Tehdy to ovšem táhlo a s ohledem na rozpočet slušně vydělávalo, vliv Prciček byl holt enormní a nemůžeme se zase tvářit, že se některé scény nepovedly. Ba naopak, navíc si tvůrci pohlídali tempo a zvolili docela sympatické (toho času neokoukané) tváře. ()

honajz2 

všechny recenze uživatele

Je to debilita, u které se dá aspoň párkrát zasmát a taky jsem byl rád, že to nakonec celé nebyl sled mnoha absurdních scén, co na sebe nijak nenavazují, ale že se to ve finále propojilo. Jinak je to ale řádná blbost, která mi většinu času připadala neskutečně trapná. Navíc hlavní dvojice mi většinu filmu dost lezla na nervy. Já to chápu, někdo u toho bude chytat záchvaty smíchu, ale mě tenhle styl humoru připadá hodně trapný. Ale zase na druhou stranu, musím ten film za něco pochválit, je tu minimum fekálního humoru. Bohužel tenhle fakt ten film ve výsledku moc nezachraňuje. Ale dívat se na to dalo. Jen je to úplně stupidní. 2* ()

Fiftis 

všechny recenze uživatele

Keď som prvýkrát videl tento film, zistil som, že aj keď je to úplná blbosť, je to vtipné. Jednoducho je Kámo, kde mám fáro? tak trápna komédia, že sa proste musíte smiať. Ideálna na nedeľné popoludnie, kedy neviete, čo robiť a nudiť sa, už vám lezie krkom. Najviac sa mi páčila scénka s pštrosmi a s trans výfukom - bublifukom. Seann William Scott je proste skvelý bavič a čo sa týka čisto komédií, tak si neviem spomenúť na žiadnu vyložene zlú s týmto hercom. ()

Galerie (39)

Zajímavosti (28)

  • Slovo "auto" zaznie vo filme 62x. (megajalec)
  • Ashton Kutcher (Jesse) priznal, že pôvodne vo filme ani nechcel hrať, pretože hlavná dejová línia sa mu zdala príliš hlúpa. Ale konečný scenár nakoniec obsahoval viacero vtipných scén, pri čítaní ktorých sa dobre zabával. (m.a.t.o.)

Reklama

Reklama