Hele vole, kde mám káru?

Dude, Where's My Car?

Kámo, kde mám fáro?

Komedie / Sci-Fi / Akční / Mysteriózní

USA, 2000, 83 min

• AngelAngie

Zábavné, ale míň, než jsem si myslela ..(24.5.2008)

• 666teen

Nacpat tolik jedinců postižených různými (i neznámými) formami demence do jednoho bijáku, je zločinem proti lidskosti...(9.4.2006)

Je to strašná hovadina s dementnim scénářem, ale nějak nemam potřebu si vytvářet image intelektuála, jako hromada ostatních, takže se klidně přiznám, že jsem se u toho smál skoro celou dobu. Jinak ten film je ideální podívaná, když má člověk v krvi zvýšenou hladinu alkoholu a neni momentálně ve stavu sledovat něco, u čeho se musí používat mozek. Když nám dáte převaděč spojitosti, tak vám poskytneme orální rozkoš.(5.1.2007)

• freddy

A tohle mělo být co? Prdící skafandry, převaděč spojitosti, vůdce Zoltán, a nějaký další kraviny, to může opravdu napadnout jen Amíky. I když nepokrytě přiznávám, že chvílemi to byla docela dobrá komedie a začátek vypadal docela slibně, ale srážely to právě sci-fi prvky. Takže celkový můj dojem je více než rozpačitý, protože stejně jak jsem se několikrát zasmál, tak jsem i několikrát nevěřil vlastním očím. Nakonec jsem se rozhodl pro dvě hvězdičky, protože přece jen to tak strašné nebylo, byly pasáže, kdy se na to dalo koukat, ale celkový dojem je, že to byla další americká blbost. Takže dvě hvězdičky jsou takovým mým kompromisem.(9.4.2008)

• Gilmour93

Tak já vám to teda řeknu, pane Leiner. Na konci dvacátého století vám díky nezatažené ruční brzdě sjela do jezera a je velká škoda, že jste se zrovna nenacházel svázaný v jejím kufru.. Vskutku dementní dílko, při kterém jsem si po každé scéně v duchu opakoval repliku reproduktoru u Chinese Fooood a zároveň se snažil resuscitovat vlastní smysl pro humor. Problém bude možná v tom, že mi nikdy nebyl do mozku implantován převaděč spojitosti pro podobné taškařice, jelikož už na střední škole, kdy se ostatní u takových kousků pomočovali smíchy, já jen nechápavě zíral a to podotýkám, že jsem intelektuál asi jako Enšpígl zastánce sexuální zdrženlivosti..(15.3.2010)

• - Kára, o kterou v tomhle filmu kráčí, je Renault 5. (Bauer)

• - Ashton Kutcher (Jesse) priznal, že pôvodne vo filme ani nechcel hrať, pretože hlavná dejová línia sa mu zdala príliš hlúpa, ale konečný scenár nakoniec obsahoval viacero vtipných scén, pri čítaní ktorých sa dobre zabával, a tak nakoniec s účinkovaním súhlasil. (m.a.t.o.)

• - Známá fráze u čínského fastfoodu "A dál?", která se několikrát opakuje, má souvislost s čínským nápisem na ceduli na střeše fastfoodu – je jejím hrubým překladem. (DareDeer)