Parker (Jason Statham) je zloděj, který chce vyloupit budovu, kde jsou uložené peníze v zábavním parku. Jeho tchán Hurley (Nick Nolte) mu tuto práci domluvil a doporučil mu další čtyři zloděje. Parker loupež vede a je převlečený za kněze. Když dostane znamení, jde do budovy, kde naráz s dalšími dvěma kumpány přepadne hlídanou místnost s penězi. Další jeho pomocník August Hardwicke zapálí stoh se slámou, aby odvedl pozornost. Kvůli ochrance, která ho zastavila, se ale nedostal k tomu správnému stohu a tak musel zapálit jiný, který se dostal až k nebezpečnému materiálu, který vybuchl a jeden člověk zemřel. Parker vybere peníze a utíká pryč. Po cestě je nabere do hasičského vozu poslední, pátý komplic Carlson. Parker chce rozdělit peníze, ale lupič Melander mu nabízí, aby dal svůj podíl na nový kšeft, který všem vynese dva miliony na hlavu. Parker odmítá a ostatní se rozhodnou ho zabít. Parker je postřelen a za jízdy vyskočí z auta. Melander říká, aby ho Hardwicke dodělal. Tomu se moc nechce, ale pak jde a vystřelí. Poté Parkera kopne dolů ze stráně. Parker ale žije a v příkopu ho najdou kolemjedoucí lidé. Ti ho odvezou do nemocnice, kde se Parker probere a dřív než přijede policie, zmizí převlečený za zdravotníka. Poté se jede převléct, sežene si zbraň a jede vykrást směnárnu, kde proplácejí šeky. Při tom postřelí jednoho člověka z ochranky do nohy, ale pak mu zavolá sanitku. Parker pak volá Hurleymu a říká, že má problém, vše mu vysvětlí a chce po něm klienta Melandra. Ten se jmenuje Dancinger a je to velký boss v Chicagu... (TV Prima)

PORTER44

I když je hlavní hrdina nesmrtelný tak alespoń je pořád od krve.Docela svižná akční podívaná není to tak přehnaný jako některé filmy s J.Stathamem.Příběh je dost ohraný,udělá se loupež,podraz a pak odplata i přesto docela zábava. ()

Aceboris

Jason Statham ma nicim novym neprekvapil, stale to iste, stale o tom istom len v ruzovom, klasicky dobra akcia, celkom slusne spracovana. Kolko uz bolo natocenych filmov s tym, ze hlavny hrdina bol "odflaknuto" zabity. Akcne filmy nejako nemusim, tento zaner nieje moja salka kavy a opat som sa o tom presvecil. K vykonu J.Lo ako spevacka ano, ako herecka nie miestami strasne. Mozno cakali obsadenim vacsie predaje, no film si ledva na seba zarobil a to este vyplatit J.Lo, vysledok je v cervenych cislach. Tekze zhrnutie, pokial by sa jednalo o serial a jednu cast mozno 4/10 takto 3/10 . Na film prilis malo akcie. ()

Ruprecht1.

Tohle byl průměr. Klasická Stathamova role, sám, proti přesile. Ale tak koukat se na to dalo. Lopez by měla spíš zpívat, než hrát. 45%. ()

1900petr

Další trošičku akční úlet, ale co čekat od Stathama. Nesmrtelný běhá po světě a vyřizizuje si účty za akci po které ho poprvé "nezabili" a potom ještě několikrát. Člověk nesmí přemýšlet (ani trochu), zda-li by to někdo vůbec přežil, PARKER ano, protože mu to dobře politicky myslelo, ale sledovat klasickou akční podívanou ve stylu "Zastav a nepřežiješ" a když toto divák zkousne, tak bude spokojen. ()

asahak

Poslední dobou mě filmy s J. Stathamem připadaly hodně podobné, nebavili mě. Stále to samé dokola,ale film Parker mě zaujal svým neobyčejným dějem. Žádná nuda, žádný ohraný děj, prostě napínavé od začátku do konce. Konečně po dlouhé době opravdu skvělý film se Stathamem. ()

Pe4Ce22

Nemastný neslaný film od kterého jsem rozhodně čekal víc. Jason Stathem hraje svoji drsňáckou pózu, která mu určitě sedí, ale to je tak všechno. Zápletka je doslova "obyčejná", herecké výkony jsou tragické a napětí a atmosféra filmu je doslova nulová. Ani pro mne hvězdný Stathem nedokáže tento film vytáhnout výše než na 2 hvězdy. ()

jerzy1976

Stathama mám rád, ale takhle jsem ho už několikrát viděl a líp - spousta průstřelů, transfúze...Zkrátka jsem se u tohoto filmu zrovna dva krát nebavil. Film nenabízí nic nového, jedná se o vcelku okoukanou zápletku...jen mě hlava nebere, kde se tam vzala J.Lo. Spíš bych čekal nějakou začínající hvězdičku. ()

onevoice

Na Stathamove filmy sa treba stále pozerať z nadhľadu. Nehľadať dejovo prepracované scény. Dáva kvalitnú porciu akcie zo stále skvele prepracovanou choreografiou. Navyše v tomto filme mu veľmi dobre sekunduje Je Lo ako zvedáva všade strkajúca nos predavačka nehnuteľností. Ja som sa bavil veľmi dobre. Nolte už fakt vyzerá staro ale to fluidum skvelého herca stále z neho vyžaruje. Zišla sa tu kvalitná partia mojich obľúbených hercov. Nie je to vôbec také zlé ako tu píšu niektorí resp. väčšina. ()

Choci

Už jen jméno Jason Statham přidává jednu hvězdu každému filmu. Mám rád filmy s tímhle borcem a ani tenhle mě nezklamal. Možná je to podobný příběh jako ze série filmů Kurýr, Zastav se a nepřežiješ nebo film Mechanik zabiják, ale mě to baví! Přítomnost Jennifer Lopez mi přišla trošku zbytečná, ostatně kdyby tam nebyla, nemusel jsem si na konci filmu klepat na čelo, když za každou cenu musela Parkerovi "pomoct" s odstraněním a okradením partičky mafiánů. Možná se najdou lidi, kteří si Parkera pustí jen kvůli Jennifer. Já mezi ně nepatřím, ta by měla zůstat Krásnou pokojskou nebo vedle Richarda Gera, Jason nepotřebuje parťáka a už vůbec ne parťačku. Škoda, že místo zbytečných scén z realitní kanceláře nebyla honička nebo přestřelka, i tak dávám 70%. ()

NAILBOMB

Hodně dobrej filmeček, kterej by měl u mne i 5 hvězd, ale za Lopézovou dávám jen tři, nějak jsem nepochopil její roli v tomhle celkem slušným akčňáku...... Ta mě tam s*ala jak tříska mezi lopatkama.... ()

positivity

Myslím že sú tu oveľa tupejšie filmy a majú nad 80%... Hlavný hrdina nikdy hercom nebol ani nebude... Ale o tom všetci vieme, a vieme aj aký bude film keď že tam hrá... Tak že nie sa na čo sťažovať... Je to presne tak ako sa očakáva.... ()

danny79

Loupezny akcni krimi s J.Statham, kde mu sekunduje prdelata Lopez. Neni to prilis promyslene, ani prilis propracovne, ale to bych od filmu s Jasonem ani necekal. I pres mirne prepalenou stopaz se nuda drzela daleko od me. ()

RADX1

Nic extra jsem nečekal a nic extra jsem nedostal. Takže nic výslovně špatného či dobrého co by člověka zaujalo. Asi nevětši slabinou jsou hlavní příběhové momenty, především chování hlavní postavy v kritických momentech, které mi leckdy přišlo až nesmyslné. Sice ony nesmysly se později v příběhu vyřeší, ale i tak to spíše působí jako mix látání a vycpávání příběhové linie. Toť pro mne výrazný zápor. Jako výrazný klad beru stylizaci navazující na populární filmy s megaloupežemi a to včetně kamer, efektů, střihu atd.. Ale zábavou klasický "megaloupežák" to není. V tomto případě je to říznuté humorem (jestli se to tak dá nazvat - pro mě ano) ve stylu Cranku. Samozřejmě ne tak přehnaně, ale dost na to aby zde byl jasný rozdíl. Člověk si až říká zda scénář nebyl psán přímo pro Stathama - slovo "Stathamovka" tu opravdu sedí. :-) ()

sabber

jako když to tak vezmem tak je to příjemná jednohubka mezi superbluckbustery tipu postradatelní,bourn atd.jistě,slečna Lopezová tam očividně zavazí a aní neumí hrát....ale když ji vynecháme tak by šlo o supr film tipu Zátah.vím že teď se mnou hodně RECENZENTU nebude souhlasit ale srovnejme si to s tipem filmu jako špinavá dohoda od AAArnieho nebo dokonce s rockym od Sylvestra,a co třeba takový s,seagal a jeho-těžko ho zabít? ()

Shane Black a Robert Downey chystají film

Shane Black a Robert Downey chystají film