Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Machete je zpátky a pouští se se do mise, kterou by nezvládl žádný jiný smrtelník. Bývalý federální agent Machete (Danny Trejo) je pověřen americkým prezidentem (Charlie Sheen), aby se zhostil úkolu, se kterým si neví rady ani jeho speciální jednotky. Machete musí sám najít výstředního milionáře a obchodníka se zbraněmi Luthera Voze (Mel Gibson), který plánuje vypustit smrtící raketu. Na jedné straně je plán na rozpoutání války a anarchie na celé planetě – a na druhé jediný muž, jehož nejoblíbenější zbraní zůstává mačeta. (EEAP Film Distr.)

(více)

Videa (9)

Trailer 1

Recenze (680)

J*A*S*M 

všechny recenze uživatele

To už není grindhouse, to je Asylum :-( První díl jsem před třemi lety měl jako perfektní poctu brakovým americkým filmům ze sedmdesátých let v TOP desítce snímků daného roku. Ale tohle je úplně mimo. Naprosto bez zábran, rozumu a znalosti zdravé míry, takže v podstatě nesledovatelné. Kdyby se z nebe najednou snesla Megapiraňa, načež by jí Danny Trejo ukousl hlavu, nikdo by se nemohl divit. Too much Rodriguez. ()

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet $12miliónovTržby USA $8,008,161Tržby Celosvetovo $18,273,009Tržby za predaj Blu-ray v USA $2,479,195 //počet predaných kusov 60,844Tržby za predaj DVD v USA $2,993,877 //počet predaných kusov 92,260║ no hlavne prvá polovica pôsobí dosť rozvláčne bez šťavy akoby to ten Robert Rodriguez točil nasilu bez zápalu, hlavne je to zbytočne naťahované, na lepšie grády sa to naštartuje príchodom zloducha Mela Gibsona, vtedy to naberie na skutočnej haluznosti a vytváranie pôdy pre ďalší diel, ktorý by dúfam že mohol dopadnúť lepšie než tento nie úplne využitý chomolec /50%/ ()

Reklama

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Tohle byla hodně krátká a tupá mačeta. V porovnání s prvním filmem, který v porovnání s druhým filmem vypadá jako vzorový Machete film, je tenhle kousek dost slabej odvar. Chybí pořádnej závěrečnej vodvaz, kde by si nepřítel rozmašíroval pajšl olovem a stejně tak i chybí pořádnej bazénovej šukec, kde by Mačeta ukázal, jakej frajer to vlastně je, když dokáže svýmu nepříteli vojet naráz manželku s dcerunkou. Tady se prostě Mačeta moc neodvázal. Zabijačka je to sice slušná, ale na pořádný kombo to holt nestačí. Tři hvězdy dávám z čistých sympatií k Mačetovi...a doufám, že až bude ve vesmíru, tak se z toho všichni poserou. Včetně novinářů a kdejakých písálků, co nebudou rozumět jediné scéně a budou závěr téhle trilogie posílat do kytek s tím, že scénárista se v závanu agónie při psaní scénáře k poslednímu dílu, nadobro zhroutil. ()

verbal 

všechny recenze uživatele

Ten Rodrigéz musí mít fuckt brutální játro! Přechlastat totiž Sádrového Mela do stavu, aby se upsal do takové idiotské ba až dementní kokotiny, navíc po boku vyhlášených hereckých es jako hispánský mukl s rozoraným xichtem či odporná transka Lejdybůůbůů, to chtělo minimálně koma z Kaktusovice. K tomu všemu mu to agáve prohnané trubkama evidentně sežralo i ty zbytky soudnosti, lehkosti a kůl scenáristického talentu, které ještě z posledních sil vypotil v první Mačetě. V Mačetě druhé pouze předvedl, jak se dá i s vyhlášenými herci a bývalým nesporným talentem na režisérské židli natočit dokonale přiblblý bliják, určený výhradně pro mentálně postižené fanoušky Špiónovic paznehtů. ()

Enšpígl 

všechny recenze uživatele

Soudruh mačeta si začal úřadovat velmi rychle a tak se prvních decilitrů krve dočkáme poměrně záhy. Ovšem zbytek je jedno velký zklámaní. Ne opravdu jsme nečekal nic jinýho než jednoduchou zábavu co sama sebe nebere vážně, ovšem musí to mít alespoň nějaký říz a ne že se film obsahuje pouze dva prvky makro záběr Mačetova ksichtu a snaha o vtipné co nejbrutálnější způsoby způsoby zabijení. Děj nebudu koemntovat, protože tohle je jak scénář z pera včelích medvídků, ale celkově ten film postrádá cokoli humorný hlášky, nějaké napětí, dialogy ala srdečné pozdravy z ústavu pro nudu a co mně sere nejvíc, že byl treustuhodně nevyužit ženský prvek. Takovejch koček tam a mačeta se za tu dobu jako vychrápe jen s jednou ?? No kde to sme, aby měl Mačeta mín sexu než já !!! ()

Galerie (104)

Zajímavosti (33)

  • V titulkoch je po prvý krát v kariére Charlie Sheen (prezident) uvedený pod svojím skutočným menom - Carlos Estévez. (m.a.t.o.)
  • Nápis „CHINGON“ na autě, kterým Machete (Danny Trejo) projíždí hranici, odkazuje na Rodriguezovu stejnojmennou kapelu, která pravidelně spolupracuje na hudbě k jeho filmům. (Mautycka)
  • Ve scéně, kdy Chameleon (Lady Gaga) pronásleduje Mačetu (Danny Trejo), je vidět rozbité čelní sklo na její dodávce. Po nárazu a následném letu vzduchem ale žádné poškození zpozorovat nelze. (Lumberjack)

Související novinky

Machete zabíjí... ve vesmíru!

Machete zabíjí... ve vesmíru!

04.04.2015

Bývalý elitní agent, který už si to rozdal s Robertem De Nirem, Stevenem Seagalem nebo Melem Gibsonem, se vrátí. Alespoň to tvrdí jeho představitel Danny Trejo, podle kterého se na třetím dílu…

Conan je mrtvý, ať žije Oheň a led

Conan je mrtvý, ať žije Oheň a led

28.04.2012

O tomto projektu už jsme před nějakým časem psali. Chvíli to vypadalo, že upadl v zapomnění, ale Robert Rodriguez se ho nevzdal. A teď tvrdí, že hned po Machete Kills a Sin City 2 konečně natočí…

Posily: Machete 2, Iron Man 3, Mad Max 4, Fast Six

Posily: Machete 2, Iron Man 3, Mad Max 4, Fast Six

25.04.2012

Dnes tu pro máme pořádnou dávku akce, tak se nezdržujme: Robert Rodriguez je odvážný muž. Chce totiž do role hlavního záporáka v Machete Kills obsadil Mela Gibsona. Podle posledních zpráv je všechno…

Sin City 2? Opravdu? Konečně?

Sin City 2? Opravdu? Konečně?

21.04.2012

Jedničku jsme viděli v roce 2006. Robert Rodriguez od té doby tlachá o dvojce. Slibů a pak odkladů bylo mezitím tolik, až jsme přestali věřit, že ten film někdy vznikne. A ve chvíli, kdy to vypadá,…

Reklama

Reklama