poster

Machete zabíjí

 • USA

  Machete Kills

 • Rusko

  Мачете убивает

 • Slovensko

  Machete zabíja

 • Velká Británie

  Machete Kills

Akční / Krimi / Thriller / Komedie

USA / Rusko, 2013, 107 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Superpero
  ***

  Machete zdrhá z Mexika se schizofrenním superzločincem, který pracuje pro ještě zlejšího Mela Gibsona. Ten dokáže předvídat budoucnost a vyrábí molekulární blastery. Mnohem ujetější, ale méně brutální, než jednička. Bohužel Danny Trejo je zase nudnej. Naštěstí jsou všichni záporáci super. Gibson je prostě dokonalej a i ten týpek co měl v hlavě více identit byl super. Akorát bylo trochu smutné pozorovat nevyužitého Marko Zarora, jak se pere s přestárlým Trejem, když z Undisputed 3, víme co dokáže. Rodriguez ale tentokrát baví, a nejvíc mě dostávala ta melodie vždy když (ještě jednou geniální) Mel Gibson předvídal budoucnost. Na trojku se těším.(26.12.2014)

 • EvilPhoEniX
  **

  Tohle je úmyslný over-the-top pokus k vytvoření klasického Béčkového/Céčkového filmu. Nebo pokud jste někdy viděli Hispánskou TV s bídnými hereckými výkony a ostudnými situacemi, tak tohle je přesně ono! Tohle není pro lidi,kteří chtějí vidět dobrý film, film je pouze pro ty,kteří se chtějí bavit nad špatně vytvořeným filmem. Extrémně směšné a slabé audiovizuální efekty a marné pokusy o vtipy tenhle film pohřbívá do sraček. Divím se, že tenhle film nevyšel rovnou na DVD! Dvě hvězdy za herecké obsazení,kteří se k tomuhle paskvilu nechali upsat. Hrůza,Děs,Hnus!(15.11.2013)

 • tron
  **

  Jednotka ma bavila, ale pri nej malo zostať. Dvojka je vyložená blbosť a navyše nudná. Všetkého v nej je tak veľa, že už po 10. minútach som mal chuť vypnúť to, prehodiť televízor oknom a vyskočiť z desiateho poschodia. Rodriguez je bohužiaľ zrejme ďalší exot v poradí, ktorého zničil veľké rozpočty a efekty. Príliš neverím, že by v šesťdesiatke začal nakrúcať civilné, dialógové melodrámy (nechcem tým povedať, že civilné, dialógové melodrámy musia byť automaticky super, ale asi viete, čo tým chcem povedať). Skutočne pre mňa bolo utrpením pozerať scénu, v ktorej prostitútka strieľa búchačkou, ktorú má medzi nohami a ktorá pripomína penis (keď Rodriguez toto veľdielo nakrúcal, mal 45 rokov, fakt na zamyslenie Robert). Alebo Charlie Sheen je v titulkoch uvedený pod svojím občianskym menom. TOTO má byť vtipné? Alebo Gibson v úlohe hlavného zloducha? Nie, sorry, úplne mimo. Asi som už starý na podobné chujoviny. Zlatý Seagal v prvej časti.(20.1.2017)

 • 3DD!3
  ****

  Mačete je zpátky a dělá si prdel ze starých Bondovek. Motivace hlavní postavy je tu v podstatě totožná s prvním dílem, stejně jako mnoho použitých lokací. I ten Danny Trejo je stejný. Rodriguez lehce navazuje na první nástřel a připravuje si půdu pro velké finále, které zahlédneme v závěru. Herecká plejáda je barvitá, ale nejvíce vyčnívá schizofrenický diktátor Demiána Bichira, který může za nejvíc zvratů ve filmu. Mel Gibson svoji roli megalomanického záporáka docela zvláštním způsobem fláká a Carlos Estevez se jako prezident Rathcock zapisuje do dějin jako jeden z nejschopnějších prezidentů filmového plátna. Akce slušně odsýpá, i když je místy na jedno brdo, ale hlavně jde o tu nezaměnitelnou atmosféru naprosté úleťárny. Už ať je tu pokračování!(20.11.2013)

 • Foox
  ***

  Od prvního dílu se bohužel nikam moc nepokročilo, jen je všeho víc víc víc. Většina vtipů je bohužel založená na tom co Machete "nedělá", jinak jde spíše o akční road movie se slušným počtem cameí. Ovšem příslib posledního dílu strká vlastně celý film do kapsy, protože ultimátní světelná mačeta f..k!(18.11.2013)

 • - Ve filmu můžeme ve scéně, kde je vidět sbírka mečů Voze (Mel Gibson), zahlédnout i repliku meče Williama Wallace z filmu Statečné srdce (1995), který Gibson režíroval a ve kterém také ztvárnil hlavní roli. (Beckett51)

 • - Danny Trejo (Machete Cortez) a Antonio Banderas (Gregorio Cortez) stvárnili rovnako pomenované postavy i v sérii Spy Kids. (m.a.t.o.)

 • - Snímek byl natočen za 29 dní. (Chipsonator)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace