Víte.. Snad se vším, co Frank řekl, bych dokázal souhlasit, ale.. Střílet za toto lidi? To mi se mi zdá až trochu moc. Za tohle by si lidé zasloužili maximálně nějaká střelná zranění. Toto je spíš na pořádnou přes držku a nic víc. Ale abych pravdu řekl, každá země by potřebovala svého Franka a Roxy..(13.3.2014)

// Distribútor: Magnolia // Počet premietajúcich kín v USA: 14 // Otvárací Víkend USA: $27,308 // Zaujímavý a vôbec nie zlý pohlaď na dnešnú spoločnosť. Zabíjať jebnutých ľudí, ktorí si to zaslúžia sa mi zdá byť v celku normálne a úplne v kľude by som túto myšlienku zaviedol aj do reálneho života :)(13.8.2012)

Začátek slibuje laskavou revenge podívanou, ve které nejde nefandit hlavní myšlence (až na ty lolitky a pár dalších drobností samože) - škoda, že se to definitivně posere zhruba ve chvíli, kdy vypadne hadr z nádrže. Proč tam musela být ona? A proč tak otravná? Proč to neni chytřejší? Proč... počkat, on to točil ten čokl z Policejní akademie? God Bless America. __________ No nic, chvíli potom jsem v telce narazila na Extrémne rodiny, plakala jsem.(13.8.2012)

• honajz

Ale no jo, každýmu lezou na nervy dementi odvedle, tupé stádo diváků Novy a čeští politici. Ale je fakt řešením vzít bouchačku a všechny postřílet? Jako že by to druhý vzpamatovalo? Ani náhodou. Kreténi byli, jsou a budou a klackem ještě svět nikdo nespasil. Co ostatně brání odpůrcům konzumní společnosti si fakt nezajet na odlehlý statek a pěstovat tam ty kozy? Víc se mi teda na tohle téma líbil Absurdistán (a šlo to tam i bez vražd).(16.6.2012)

Mainstreamový pľuvanec do tváre mainstreamu. Svieži, nasratý a v druhom pláne celkom hlboký. Je však smutné, že žijeme v časoch, kedy fandiť masovému vrahovi na trestnej výprave proti skazenej západnej spoločnosti mi pripadá takmer prirodzené. Hoci je táto silná protispoločenská téma spracovaná pomerne hrubo a neotesane a miestami to vôbec nedáva zmysel, Frank je postava, ku ktorej si človek ľahko nájde sympatie. Zato problém som mal s Roxy, dokonca som dúfal, že to bude postava-nepostava v štýle Tylera Durdena, pretože to by aspoň vysvetľovalo jej toporné dohováranie hrdinovi a ovplyvňovanie jeho rozhodnutí. Inak spokojnosť a aj keď to vyznie zvrátene, väčšinu killov som si fakt vychutnal. Verím, že keby to bolo "učesanejšie", nesršala by z toho tá iskra tvorcovskej úprimnosti. (7/10)(20.12.2012)

• - Kniha, kterou Frank (Joel Murray) půjčuje recepční, je "Pride and Prejudice and Zombies" od Jane Austenové a Setha Grahama-Smitha. (DJDVD)

• - V televizi na motelovém pokoji běží film Attack of the Giant Leeches (1959). (DJDVD)

• - Monolog prodavače zbraní o AK-47 byl převzat z filmu Jackie Brown (1997), kde ho původně říkal postava Samuela L. Jacksona. (DJDVD)