Epizody(8)

Seznamte se s poněkud netradiční rodinou Chmurných. Ve společné domácnosti tu žijí nepříliš úspěšná jazzová zpěvačka Kristýna s – naopak velmi úspěšným – manželem psychiatrem Lubošem, jejich děti introvertní Petra a rebelka Veronika a dvě naprosto rozdílné babičky– věčně mladá Klementýna a kartářka Marta. Pak je tu ještě otec dirigent, který svoji profesi přenáší i do života rodiny. O tom, že soužití několika generací pod jednou střechou přináší někdy problémy, které je potřeba řešit, a jindy zase humorné situace, není třeba pochybovat. Zvlášť když je každý z jejích členů výraznou osobností... (TV Prima)

johhny007 odpad!

Jak kdybych to nečekal totální kravina H.Pawlovské !! Rádoby pokusy o vtipnost až je to horzně trapný ! Prvních 10 minut pilota a přepínám !! Děs nečekaně odpad ! ()

Stejšn odpad!

To snad není možný. To by snad mělo být i trestný! Už mockrát bylo dokázaný, že Češi prostě točit sitkomy neuměj, tak proč se vždycky najde nějakej trotl, kterej se snaží dokázat opak? Trapnost nad trapnost a přitom takové množství dobrých herců... Jen o chloupek menší sračka než Ošklivka Katka, ovšem nad úroveň odpadu ani náhodou. ()

habertek odpad!

Já to prostě nepochopím!!! Co z toho ti češi mají, že vyhazujou prachy za takovýdle s prominutím sračky! Zaprvé je předem jasný, že to bude opět propadák jako prase a zadruhý se v těchdle pitominách jenom strapňují naši dobří nebo lepší herci..... ()

Mr. Movie odpad!

Tato trapnost byla jasná už z upoutávek. Normálně bych to vypustil už od začátku, ale byl jsem zvědavý, jak hluboko mohou klesnout známí herci. A že se jim to povedlo náramně. Plnou hubu o hereckém poslání a jejda, co všechno se dá za penízky udělat. Při tom to ztrapnění je na tom to nejmenší. ()

sarianna odpad!

ha ha ha, to byl srandy kopec. Chýlková by si s klidem mohla pod fousy zamumlat název jednoho italského filmu "Bóže, jak hluboko jsem klesla" ()

Pauleto odpad!

Viděl jsem první a zároveň poslední díl tohoto ubohého seriálu. Už více sledovat nehodlám, bohužel ani jednou jsem se nezasmál a to prý má být sitkom. ()

schindler odpad!

O mé rodině a jiných mrtvolách (už tak debilní název) má být zřejmě komedie a to situační. A ty většinou bývají zaměřené na mladší publikum. Já teď nechci narážet na hlavní herecké osazenstvo (vetšina z nich jsou uznávaní herci), ale prostě CO ASI MOHU ČEKAT ZA SITCOM, KDE JE PRŮMĚRNÝ VĚK OKOLO 65 LET???!!!!!!!! ()

Agent24 odpad!

Už vím jaký to je po smrti. Tenhle seriál vysílají v hrobě. Tohle je seriál z pekla. Režisér Fruit je evidentně vrchní belzebub. Scénář musela napsat zombie, protože jinak už ničemu nerozumím. Radši koukat kocourovi do prdele než toto. Všechny herce bych za to nechal seřezat řemenem, protože toto je zvěrstvo. Kam jste schopni za peníze vlézt celeblitky?? Hnus!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ()

Spike86 odpad!

Parodie na sitcom z pera Haliny Pawlovské. Scénář je velmi slabý a opravdu to není vtipné a zkrátka jako celek to nefunguje. Za nějakou tu povedenější hlášku či náznak vtípku a nějaký ten náznak jazzové melodie dávám 15%, ale odpad to stejně je tak jako tak. Podotýkám, že nehodnotím na základě jednoho dílu, ale na základě pár minut zkouknutých z několika dílů. ()

Linsang odpad!

To si snad někdo dělá srandu, ne??? Honoráře musely být astronomické, jinak si nedovedu představit, co herečky, jako je Iva Janžurová či Ivana Chýlková přimělo k účasti na této hrůze. Druhá možnost je, že se v průběhu natáčení něco strašně nepovedlo. Ale ve své podstatě je mi to úplně jedno. Hlavně, že to nebylo za můj koncesionářský poplatek. Za ten už platím výrobu jiných hrůz... ()