Držitel Ceny Akademie® Billy Bob Thornton a držitelka Zlatého glóbu Eva Longoria vévodí hvězdnému obsazení napínavé, ale zároveň dojemné komedie o grázlech, kteří se konečně rozhodli udělat správnou věc. Když okouzlující Celeste (Longoria) pošle k vodě svého tyranského manžela (Thornton), ten na oplátku unese jejího milovaného syna Roba (Thomas Brodie Sangster). Celeste tuší, čeho je její psychopatický manžel schopný, proto se obrací se žádostí o pomoc na ty nejpovolanější v celé Alabamě: nechvalně proslulé trio bratrů Oodieových. (Bontonfilm)

Uesbe

ech, zvláštna zmes napodobeniny Coenov a Tarantina....pre koho je tento film? je to akože násilné, akože vtipné, akože redneck estetika funguje (no, tá asi naozaj funguje)....nie je to zlé, ak nemáte nároky ()

mark9th

Sice priemer, ale u mna ten lepsi priemer uplne postacujuci v tychto ''blockbusterovych'' dnoch :). Malo to sice nadych beckoveho filmu s niekolkymi klise scenkami a dialogmi, no akcne scenky ma dokazali vytrhnut z nudy. 60% ()

Mamlas

Film je chaoticky. Osciluje mezi brutalitou a melancholii a primichavaji se tam i zvasty o nabozenstvi. Chvili je to skvela gangsterka a v zapeti vas zavali minuty nudneho srackoveho odpadu. Celkove zmateny film, ktery se mi nelibil. ()

Pitryx

Velmi slušný film s notnou dávkou legrace. Proč to všechno naprosto zbytečně pokazili postavou Roba to nevím. Statické místo před finále bylo zbytečné. Líbily se mi některé dialogy, spousta scén bylo velmi dobrých a nebýt zbytečného kecání, hodnotil bych výše. Trošku mi vadilo přebarvené pojetí kamery, ale zvyknul jsem si na to. Prostě, pokud se něco děje, stojí to opravdu za to, nu a pokud se kafrá, je možno to klidně přeskočit. ()

Mordecai

No rozbiehalo sa to celkom obstojne a potom sa to akosi zbrzdilo, škoda. Mohli tam vytiahnuť viac južanskej rurálnej slovnej zásoby, takto je to chabé. ()

DonBraso

Pohodové béčko se skvělýma bratrama,který táhli film až do konce.Hodně hlášek,hodně střeliva,místama sexy a pěkně nadupaná akčňárna s pár známýma tvářema. ()

Facerr

Tři bráchové na dobrý straně ve špatným světě, s ještě horšíma zákonama. Zní to, jako hrozný kecy, ale tak nějak to bude. Bráchové jsou velký sympaťáci a i když se s ničím nepářou, nejsou to žádný blbý burani bez charakteru a bez pumpy na pravým místě. I to dělá tenhle film slušnou podívanou, kde není nic zbytečně. Naopak je tady vyvážená akce, příběh a hlavně dialogy. To celý pěkně vygradovaný až k závěru alá Butch Cassidy a Sundance Kid. Jo a kdyby se vám zdálo, že to není tak nějak dotáhlý do konce, omrkněte titulky, kde vás hezkej epilog čeká, jako bonus:) ()

Vasyl

A pak že to nejde. Konečně nějakej sympatickej redneck. A hned 3 bratři. Vikinga ani teplýho x-mena jsem vůbec nepoznal. Film naprosto splnil to, ce jsem od něho čekal. Kecám, o dost očekávání předhonil. Rychlý tempo, hromada mrtvých, neskutečný vedlejší postavy, takhle nějak jsem doufal, že bude vypadat Machete pane RR. ()

VanBradley89

Ze začátku pecka. Stylizace, hlášky, vystřílení baráku. Bráchové jsou v pohodě, vede Lincoln, to je borec. Různý zabijácký skupiny jsou správně ujetý. Kurva, ty zabijácký šlapky ( hlavně blondýna v modrých kraťasech ) Billy Bob má taky dobrý momenty. Jenže je okolo spousta zbytečných keců. A dost často se to na výplach snaží o nějaké to serioznější drama. ()

Domas88

Akční podívaná u které jsem se velmi bavil.. Prakticky nesmrtelní bratři, kteří každému nakopali.. Fakt super.. ()

p.a.douch

Tři bratři Oodiovi za to vezmou na začátku a pádí až do konce. Kdo si myslí že jižanští vesničtí burani jsou jen tak nějaká jednohubka, je rychle vyveden z omylu. Představitelé hlavních hrdinů v pohodě. Dobrej akční film. Soupeři styloví, akce běží jako o závod. Keců poskrovnu. Kdo rád hledá ve filmech cestu ke smyslu života a podobné intelektuální záležitosti, zřejmě pobaven nebude. Pro fanoušky akčních filmů dobrá zábava. Zaslouženejch 80 %. ()

tixi

Už dlho som sa takto s chuti nezasmial,dobre hlášky,parádne krvavé akcie,zopár sexi k...ev a máme tu nadupanú akčnú komédiu pri ktorej som mal smiech podporovaný slzami 75% ()

Epco

Príjemná buranská oddychovka, pri ktorej nemá význam sa zamýšľať prečo, ale užívať si ako. Škoda že záver bol odfláknutý, partia indiánov si zaslúžila väčší priestor. ()

terordemon

Predtým než Travis Fimmel zahviezdil ako Ragnar vo Vikingoch si zahral pologramotného burana v tomto béčku s prostredia amerického juzanského vidlákova. Nieje to síce žiadna sláva a scenár dosť zlý, no je to akčné, krvavé a špinavé. Postavy sú šialené a úchylné, takže stále je načo pozerať. O dobrú nenáročnú zábavu je teda postarané. 71% ()

JimWalker007

Stupid brutal movie road, ktorá však rozhodne dokáže zabaviť viac, ako prenosy zo zasadania parlamentu. Vlastne tam by som rád týchto súrodencov poslal na deratizáciu. ()

Googooplexer

"If guns are outlawed, only outlaws will have the guns!"Tak toto sú naozajstní Beasts of the Southern Wild. Alabama, Texas, Mississippi, všetko točené v Louisiane, podporené štýlovou hudbou, zábavná akčná komédia s veľa projektilmi a dosť uletená, aby ste ju nebrali vážne. A ak potrebujete brať príbehy vážne, pozrite si nejaký tzv. áčkový film a prediskutujte jeho myšlienku pri pohári chardonnay. Toto je B+++ rh pozitív, ktorý pokojne vytrie s osarovými a glóbusovými cenami zlatému medveďovi jeho zlatú palmu priamo na Sundance festivale. Michael Rapaport, Zoe Bell (škoda, obaja len krátke epizódky, ale aj tak potešili), BB Thornton, boli výborní, a ostatní herci, tiež neboli béčka. Tento film vôbec nie je zlý. "No no! Indeed. Hell no!" ()