High School DxD

• Japonsko ハイスクールDxD (více)
Japonsko, (2012–2018), 19 h 36 min (Minutáž: 24 min)

Předloha:

Ichiei Ishibumi (komiks)

Júki Kadži, Jóko Hikasa, Kendži Nodžima, Takehito Kojasu, Ajako Kawasumi, Činacu Akasaki, Džun'iči Suwabe, Jošicugu Macuoka, Šizuka Itó, Ajana Taketacu (více)

Série(4) / Epizody(49)

Příběh se točí kolem studenta druhého ročníku, úchylného Hyodoua Iseeie, kterého zabije jeho dívka na prvním rande. Issei je znovuzrozen jako démon, a od toho dne slouží jako poddaný Rias Gremori, démonovi na vysoké úrovni, která je zároveň nejkrásnější dívkou na jeho škole. (KiritoSenpai)

Terminator666

Vtipný, nápaditý seriál. Mně osobně nejvíc očarovala postava Akeno Himejima. Ta holka je ďábel :-) Teda vlastně dcera padlého anděla , která se stala démonem, ale stejně. Tenhle ženský charakter mě vždycky nejvíc rozesměje. Potom se mi samozřejmě líbí postava naší neohrožené prezidentky Rias Gremory. Má pevný charakter a noblesní vystupování. Nesmím zapomenout na Koneko Toujou, která mě vždy dostane svým pohoršováním nad Isseiem. To jsou takové tři hlavní ženské charaktery, které, dle mého názoru, vyčnívají nad ostatními. ()

poleno

První Anime (kromě Pokémonů), co jsem kdy viděl... a lépe jsem si vybrat nemohl. Všechy čtyři dosavadní série jsem zkoukl za pět dní (včetně speciálů a OVA) a na tom už něco je:D Všechny postavy jsem si zamiloval a líbila se mi povaha všech, ale kdybych měl někoho vyzdvihnout, byla by to Rias, Akeno a Koneko. Tyhle postavy mě bavily vždycky, kdy se ocitly na scéně. Jak příběhová, tak i ta harémovská linka byly taky dost dobré. Miluju to! Tohle anime bude mít v mém srdci speciální místečko. Sorry, ale já musím. 5 HVĚZD! EDIT: Trochu to poopravím... v rámci ecchi žánru je to na 5*, v obecném měřítku je to tak za 3* ()

AtomCZ

Dodnes se stydím že tohle bylo moje první anime vůbec, ale na mou obhajobu.... já nic jiného neznal! Neslyšel jsem o Narutovi, Bleach nebo třeba Death Note. Jen jednou jedinkrát jsem ještě před coronou zaslechl jméno High School DxD a k tomu tvrzení že to změní celý anime průmysl... Nezměnilo. Je to silné ecchi s houpacími kozami. Ale když se tohle dá stranou, všechno to lehké porno... tak vám zbyde poměrně zajímavý vesmír a jeho fungování. Škoda že Issei je... Issei.. ()

loginhacke

Každopádně je to nejdivnější kombinace ecchi a příběhu možná kdyby autor aspoň trochu upustil od nekonečných záběru poprsí a kalhotek mohlo by to být i celkem solidní. Příběh je tu zajímavý to se nedá říci že ne ale ta lavina ecchi to potlačuje na prapodivnou hranici. nicméně animace pěkná effekty se soustředili kupodivu na poprsí ale v pozadí bylo vidět i pár výbuchů a magie. celkově to nebylo špatný ale dobrý taky ne. ()

Scoobys

Kozy, Kozy, Kozy, Kozy, a ještě abych nezapoměl kozy. Musím přiznat, že autoři dokázali prostě úžasně spojit části fantasy-comedy a tou uchylnější část. Prostě to co bych od anime čekal. 5koziček. tedy hvězdiček. ()

Lukas222

Bavil som sa od začiatku do konca. Má to svoje slabé momenty, ale aj silné. Takže - Boosto! PS. Slime-taro pobavil asi najviac ;) ()