Býval člen elitní zásahové jednotky, nyní se z něj stal hledaný uprchlík. Joey (Jason Statham) utíká před svou minulostí, kterou je dohnán, až k vojenskému soudu. Nyní na dně, hnán touhou po pomstě se Joey přidává k londýnskému podsvětí, kde bere spravedlnost do svých rukou. Podaří se mu dosáhnout svého vykoupení? (Intersonic)

VanTom

Toho traumatizovaného, špinavého a chlastajícího bezdomovce jsem Jasonovi moc nevěřil, naštěstí netrvalo dlouho a přerodil se do klasického stathamovského elegána, nezastavitelného a nepřemožitelného. I tak se z filmu nestala akční mlátička, pohyb mezi gangstery a spodinou Londýna zůstal uměřený a prim hrál křehký vztah s polskou jeptiškou, který se mi hodně líbil. Motiv pomsty za zavražděnou přítelkyni pak vygradoval do perfektního finále s výbornou hudbou a náladou. ()

Pump

Zajímavý film jehož sledování mne neuspokojilo. Statham hraje fantasticky jak s jeho koženým ksichtem jako po obrně je možné. Lokace a casting je prima a hudba a atmosféra příjemná, přesto jsem nebyl spokojen. Už vím, takové očekávané a trapné momenty i přes nádech Twilight ságy, kterou mohu, se mi film nelíbil. Slušný film s tak špatnými místy, že to nešlo rozdýchat. Ty výkyvy nechápu... ()

Timak

Zpočátku jsem si musel zvykat, ale poté mě ten film pohltil. Dobře odvedená práce se skvělým Stathamem. ()

Brain-D

Zřejmě nejkvalitnější drama se Stathemem, ale jak všichni víme, tak se hodí spíše do akčnějších snímků. ()

zdenny

„Když nepiju, jsem jako mašina, která zabíjí a je nezničitelná. Piju proto, abych ten stroj v sobě otupil“. Po zhlédnutí tohoto filmu jsem toto řekl své ženě. Myslel jsem, že mě pochopí. Nepochopila. Přestože ten film viděla se mnou. Asi nejsem Jason Statham. Co se týče filmu, zvláštní. Vždy je to zvláštní, když si v akčním filmu sebou hlavní hrdina nese své problémy, vzpomínky a hříchy. Vypadá pak trošku tak nějak mimo. Když se navíc sblíží se ženou (v tomto případě jeptiškou), která sebou táhne obdobné břímě, je ta zvláštnost tuplovaná. Jenže když začne lámat kosti a celkově ničit své protivníky, je to už zase starý dobrý Statham. Pro milovníky Jasona povinnost. Pro ostatní - film má trošku ponuřejší atmosféru, ale vzhledem k obsahu za jedno zhlédnutí určitě stojí. ()

Danny F.

Dobrá změna v podobě vlasatého Stathama v zárodku filmu. To mě rozesmálo. Akce výborná, ale chvilkama se to táhlo při dlouhých konverzacích. 65% ()

Marrdaa

Filmy s Jasonem Stathamem v hlavní roli by se měli měli přejmenovat na "Film s Jasonem Stathamem v hlavní roli" a pro dokonalé rozlišení bych jim přidělil třeba čísla, abychom rozeznali, jak jdou chronologicky po sobě. Jinak jsou celkem k nerozeznání. (a to si nedovedu představit, jak by to bylo se Seagalem) ()

šerminator

Statham je cool dycky :-) navíc s mojí slabostí pro anglické filmy. Velmi se mi vybavuje zpětně ta tamná atmosféra ošklivých zákoutí Londýna. Dobrý příběh (takový sociální), slušná akce a celkově je to supechutná jednohubka. ()

tommmy89

(Ne)klasický matroš od Stathama, kde ukazuje konečne aj inú než len akčnú stránku. Bývalý vojak (J.Statham) hľadá sám seba a zároveň krotí šelmu čo v ňom žije - potláča ju alkoholom. 4* ()

Hollohlaway

Více drama než akce, ale není to tak zlé. Je dost co hrát, i když osamělý mstitel je ohraný nápad. Dost z toho čiší téměř televizní laciné pojetí, ale má to několik zajímavých nápadů. ()

Fox85

Méně akce a více dramatu, tedy něco, co jsem od filmu s Jasonem Stathamem nečekal, spíše obráceně. Bohužel Statham není žádný extra velký herec, takže příště doufám v něco způsob Kurýra - hloupé, ale nabité akcí. To mu jde lépe. ()

LexBarker

Jason Statham opět ve formě.Coby málomluvný válečný veterán s traumatem,likviduje špínu Londýna a pomáhá bezdomovcům.Na cestě pomsty se sbližuje s jeptiškou a snaží se navázat kontakt se svojí rodinou...Kdo se mu postaví do cesty,toho bez milosti zlikviduje,zkrátka starý,dobrý Jason,tak,jak ho máme rádi... ()

netahlo

Bravo! Pro me zatim nejlepsi Statham! Mene mlati a strili, za to vic hraje. Agata Buzek mu zdatne sekunduje, k tomu skvela atmosfera Londyna - velmi prijemne prekvapeni! Prvni cca pul hodinu jsem Jasona nepoznaval, nastesti se pak zase rozjel! ()

kenkaku

Celkově překvapující jak dobře lze natočit "tupou stathamovku". Není nabita akcí jak by mohla být, není jednoduchá a přímočará jak bývá, umí i překvapit a... ono to nevadí. Nepůsobí to nepřístojně. Co možná pomohlo (a hodně) je umístění děje do Londýna. Tedy alespoň u mě a celkový dojem jen umocňují drobnosti (jako když opilá jeptiška mluví v afektu náhle svým rodným jazykem... prostě pronese svou řeč a jedeme dál.). ()

sedm.1

V jistém ohledu velice zvláštní a hlavně netradiční film. Žánrově se jedná především o romantické drama, okořeněné menší dávkou akce, což by tedy zas až tak zvláštní nebylo, kdyby ten film ovšem nespadal do, jinak ryze akční, filmografie Jasona Stathama. Ten se tu sice představuje opět ve své osvědčené postavě, známé z předchozích snímků, tedy jako mlčenlivý, chladnokrevný zabijáka, který je ale v jádru velmi dobrosrdečným a na správnou stranu patřícím hrdinou, za nezvyklou se ale určitě dá považovat situace, do které se právě ta jeho postava dostala a její podmanivé zpracování, které je poměrně dost působivé a emočně silné. Celý film je vlastně hodně netradičním love story mezi nejednoznačným mstitelem a jeptiškou, která ovšem nemá též úplně růžovou minulost. Nejvíc mě tu ale kupodivu zaujalo, že ikdyž má ona zápletka docela hodně pomalé tempo a vlastně se v ní ani zas až tak moc za celou dobu nestane, přesto mě dokázal Crazy Joe dějově zaujmout a vtáhnout, obou ústředním postavám jsem fandil a soucítil s nimi, a to dokonce ikdyž mi Agata Buzek v hlavní ženské roli byla silně nesympatická. Nicméně, dominantou celého filmu je velice podmanivá atmosféra, která tomu filmu v podstatě dodala tu nejpodstatnější a zároveň nejvýraznější kvalitu. Crazy Joe je tak na hodnocení vážně složitý snímek, ale když bych to měl nějak shrnout, tak já se u něj sice vůbec nenudil a svým zpracováním mě opravdu zaujal, zároveň ve mě ale vyvolal natolik rozporuplné reakce a dojmy, že dám průměr a už se tím radši nebudu dál trápit. ()

Chipsonator

Jason Statham tentokrát hraje ve filmu více založeném na příběhu a méně na akci. Změna to je fajn. Příběh je dobrý, to málo akce taky, nenudí to a navíc tu je možnost vidět Jasona z vlasama, s úsměvem na rtech a taky uroní nějakou tu slzu a to se rozhodně nevidí každý den. 65% ()

Lukoboss

Nejedná se úplně klasickej Stathamův film, protože tady akce rozhodně není na prvním místě, i když se vyskytuje. Dokonce bych řekl, že docela vykukuje škatulka drama/romantický, přestože se v popiscích neobjevuje. Jedná se o J. Stathama na jiné vlně, než ho obyčejně diváci znají, takže za tohle přidávám hvězdu navíc. Pokud máte rádi tu jeho akční řežbu, díky které už si vybudoval vlatní žánr "Stathamovka", ani se na to nedívejte, patrně se vám to nebude líbit. ()

666Carnage

Statham trochu z jiného úhlu. Neni co dodat pěkný thriller. Statham co natočí neni k zahození a je z něj dobrá akční ikona 21.století. ()

Wicky

Statham v trochu komornějším snímku je samo o sobě zajímavé lákadlo. Lépe by to, ale dopadlo kdyby Jason nakonec fakt možná trochu přitvrdil a kdyby se tvůrci zbavili postavy Jeptišky, která po určitě době začne trochu lézt na nervy. Jinak celkem OK. 60% ()

Tom Hardy a napínavých 90 minut

Tom Hardy a napínavých 90 minut