Epizody(12)

Aby byl nablízku své tajné lásce, nastoupí začínající producent do televizní společnosti KBS. Vstoupí tím ale také do potrhlého světa, kterému vládne sledovanost. (Netflix)

Ivuse

A mně se to líbilo a to moc. Proč? Protože je to jiné. :-) Sestava mých oblíbených herců tomu jistě napomohla a ach ten soundtrack (u mě vede Beak Ji Young – And… a Ali – The two of us). Žádné dramatické zápletky, zbytečné komplikace a zamotávání děje se nekoná. Je to milé, zábavné a svěží. Konec je přesně podle mých představ. A navíc je to tady jedno lepší cameo za druhým. :-) ()

kubka4

Oproti "běžným" korejským dramatům je toto jiné, originální a to se mi na něm líbí. Po několika zhlédnutých dramatech jsem už začal některé pasáže korejských seriálů předvídat, ale u Producera to prostě nebylo možné. Byl také asi první seriál, kdy jsem nefandil hlavnímu hrdinovi v dosažení svých cílů. Herecké výkony a hudba výborná, zábáva také na jedničku. Sečteno, podtrženo dávám 5* ()

Pethushka

Úžasný. Jiný. Žádný klišé. Sympatická sestava herců. Víc než hezký soundtrack. Výborně napsaný scénář. Spousta opravdu vtipných scén. Romantika šla trochu do pozadí, ale není to na škodu. Téměř všechny díly mají stopáž filmu, přesto mi utekly jako voda. Odlehčená atmosféra pro mě byla rozhodně vítaným zpestřením. ()

Mkqp

Producers se od ostatních seriálů hodně liší a tato originalita se mi v prvním díle moc nezamlouvala. Nicméně s dalšími díly jsem se pravděpodobně na onen styl vyprávění přeladil, protože dlouhé díly mi utíkaly rychle a bavily mě. Jako silnou stránku Producers spatřuji v humoru. Opravdu dokázal místy hodně pobavit. Ještě aby ne, když je to komediální seriál. Samozřejmě humor máme každý jiný, takže někomu se naopak zamlouvat nebude. Jak hodně lidí píše, nenachází se zde mnoho srdcervoucích a předramatizovaných scén, takže kdo si na nich potrpí, ať ani Producers nezapíná. I když tolik haló kolem jednoho zvrtlého kotníku dokážou udělat pouze korejci :D. ()

Vavča

Parádní obsazení, ale promrhaný potenciál, scenáristicky nebyla zápletka špatná, stejně jako hlavní idea seriálu, představit lidi za kamerou. Seriál má zajímavé charaktery, ale nedostatek "melodrama" na korejské poměry, navíc jak už tady psala coffee Kim Soo Hyun tady hraje strašný mameluka, který místo aby šel po Cindy ( známá jako IU, Lee Ju-un), tak jde po starší, navíc služebně nadřízené. Humor občas pobaví, herecké výkony ok, ale nic co by mě výrazněji zasáhlo, to by se musel dost radikálně přepracovat scénář, přepólovat některé vztahy... ()