• Tommassi3

"Ve skutečnosti není pitomec !! Má to jen v popisu práce.." ;) Tentokrát ze sebe udělal pitomce dánský zkušený režisér Mikael Salomon, když dostal k ruce velmi slabý scénář, který se snaží aktualizovat knižní předobraz Robina Cooka.. Celý projekt působí překvapivě o to promarněněji, zvlášť s ohledem na tu kupu ostřílených hereckým jmen s výtečnými Jamesem Woodsem a Richardem Dreyfussem na čele, že se v produkci bratří Scottů znovu sešel téměř kompletní filmařský tým jako v případě výtečného a zejména co do změn oproti originálu smysluplného Kmenu Andromeda.. Tahle silně povrchní minisérie, co odkrývá své karty až příliš brzy, bohužel nesahá Crichtonovu původnímu bijáku ani po koule, které sama nemá, když hutnou atmosféru nahrazuje zejména akcí a (š)roubováním nových dějových linií..(18.8.2016)

Na originál to nemá, ten byl střídmý, napínavý a daleko bezútěšnější. Tohle je dlouhé a přitom zbytečně zbrklé. Nebudí to takovou, či téměř žádnou, nejistotu, kdo za koho kope. Kamera je děsná. Hudba je velice televizní a neumí mlčet. Přesto to však není špatné. Herci jsou výborní a bavilo mě to. Celý koncept mi přišel malinko lépe obhájený a uvěřitelný, než ve filmu z roku 1978. ale to je tak vše, čím ho předčí. Slabší tři.(24.4.2018)

l Part 1 » 60% l l Part 2 » --% l(16.9.2012)

Za casting 1* naviac. Ale je to pozerateľné.(11.2.2019)

Part 1 = 3* / Part 2 = 3,5*(25.9.2012)