Překrásná Serena si vezme za muže velmi úspěšného podnikatele. Štastný pár společně vládne lesnímu průmyslu a zdá se, že nikdo a nic nemůže narušit jejich manželství plné něžností a lásky. Tajemství z minulosti a žárlivost bude však velmi těžká zkouška i pro ně. (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

dopita

Příliš chladné, bez emocí. Přitom příběh je to silnej a má co nabídnout, ovšem Susanne Bierová z toho udělala nezajímavé až nudné drama. Čekal jsem, že Jennifer Lawrenceová bude film táhnout a přitom jak Bradley Cooper tak Rhys Ifans předvedli výrazně lepší herecké výkony. ()

kolemjdouc

film především asi jen pro ženy i když je z velmi drsného prostředí.O tom, jak spustí lavinu tragedií to,když jedna žena má to,co si druhá nemůže koupit za všechno bohatství světa.Do toho modrooký, bezelstný Bradley....u mě dobrý. ()

tterez

Proměny hlavní hrdinky se mi poměrně líbily. Nejprve působila vyrovnaně se svým životním osudem, pak to vypadalo, že bude mužně vést celou osadu a ve finále jí hráblo. Celkem slušný drámo. 55% ()

filipvrbik

A mně se to líbilo, není to úplně dokonalé, ale máme tu skvělou ústřední dvojici, vynikající kameru a výpravu, a i když se to trošku vleče, tak je to vlastně velmi zajímavá takový polowestern. Má to hodně silných okamžiků (ztráta dítěte, zmrzačení), naopak mi to přišlo hezky jiné než většina filmů s podobným tématem. Knihu jsem samozřejmě nečetl, ani o ní nikdy neslyšel, takže postavu Sereny nemůžu posoudit do hloubky, zato konec byl opravdu skvělý a dám o jednu hvězdu navíc...70% ()

Mikino00

Jako román to možná fungovalo, ale jako film se jedná o nesourodý kouskovaný příběh, který mi připadal až násilně rozporcovaný. Za což bych vinil scénář, ale i režii, ta je naivní a ve výsledku herci jsou jen do počtu. Dějově to nepřekvapí, vše je tak nějak očekávatelné a konec samotný je pak vyloženě k smíchu. Nechápu proč se taková herecká elita sešla u takovéhoto příběhu, snad to jejich kariéry příliš nepřibrzdí. Rutina a průměr. ()

Radek.SCH

Příliš se nedrželo předlohy, což je škoda - atmosféra tehdejší doby, pověrčivost chlapů v lese, období finanční krize, úrazy každý den. To tu dost chybí. ()

hazaba

Člověk by si řekl, že dvojce Cooper - Lawrence budou zárukou kvality, ale bohužel v tomto filmu tomu tak nebylo, i když měli k dispozici i Ifanse a Jonese. Celé to bylo takové odtažité, bez emocí, i když se tam emoční scény vyskytovaly. Jinak řečeno nuda a zklamání. ()

Hapretor odpad!

Nudná a velmi špatně zahraná - ústřední duo je na odstřel - trapárna, která se tváří jako super drama, ale je to akorát voser. Kouknul jsem se na to, protože v komparzu dřevorubců hrál můj otec. Kdyby ho ti kokoti dali do pořádnýho záběru, udělali by líp. Na Jennifer a Bradleyho se koukat nedalo. Brr! ()

Rockerman

Za andělskou Sereninou tvářičkou se skrývá temná, až ďábelská duše, která ji nutí jít doslova přes mrtvoly, aby dosáhla svého cíle. Není to nejlepší film paní Susanne "Pivo" Bier, ale stále je to vysoký nadprůměr. Pozoruhodný příběh, odehrávající se v krásné krajině a hlubokých lesích. ()

nmafan

I ponurost může být kýč. Ale není to tak zlé, jak by reference napovídaly. Jen je to prostě film Susanne Bierové a ne "film s Bradleym Cooperem a Jennifer Lawrenceovou". Divná severská tragédie, která se nedopatřením odehrává v Severní Karolíně. A která by bez těch dvou superstár mohla mít méně zklamaných diváků. ()

Mik_e

Zajímavě obsazené drama (Cooper je sympaťák, a Jennifer zahraje fakt všechno) z takřka westernového prostředí. Odehrává se sice během Velké krize třicátých let, ovšem v malém městečku kdesi v lesích, které ty klasické westernové silně připomíná. Točilo se navíc údajně v Česku, což může být pro našince výhoda. Já to nepoznal, a je mi to asi i jedno. Co už mi ale jedno není, že film začne diváka docela štvát. A to tím způsobem, že se vždycky stane něco, aby se to celý "zamotalo a zkomplikovalo" ještě víc. A divák vždy ví, co přijde. A nakonec závěr, kterej naštěstí Bierová nezazdila - i když je fakt, že od jistý doby je to taky zřejmý. Navíc absence nějakých silnějších scén to odsuzuje na jedno zkouknutí. Nebyla to tragédie, nějakou atmosféru to podle mě asi mělo, ale víc než 60 % to nebude. ()

TommyDiamond

Příběhově nezajímavý a nudný snímek, který naprosto chybně vsází na afektované herectví hlavních dvou hrdinů... Ono když budete hloupý jako Bradley, tak si naďobnete ošklivou, zlou a závistivou zlatokopku, se kterou vás žádná velká idyla nečeká ani když zkoupíte půlku brazilie. Každý logicky myslící chlap by radší celý život třel bídu s nouzí s tou zubatou hispánkou, než aby strávil pět minut s nesympatickou a povýšenou Serenou. Jenže Bradleymu to dojde až moc pozdě. Zajímavou ironií osudu je, že díky vaší jediné vášni můžete skončit i celkem groteskně. Třeba zakousnutý mrtvou pumou.... ()

papadoce

Môže skvelý námet s dobrou hudbou, výborným hereckým obsadením a kvalitnou atmosférou dopadnúť zle ? Môže !! Stačí ak má napiču režiséra. Zuzanka dokázala nemožné. Aj s takto skvelými ingredienciami na skvelý kotlíkový guláš dokázala uvariť hnusné francúzske zemiaky, ku tomu bez klobásy a vajec. A čím to dlhšie trvalo, tým viac to bolelo. Au. ()

Red-horse

Tak jaký jiný nádech ten film mohl mít, když je režisérka Dánka... Jennifer super, ostatně jako vždy. Film s mi líbil, zase něco jiného, oproti hollywoodu, i když měl hollywoodské obsazení. ()