Překrásná Serena si vezme za muže velmi úspěšného podnikatele. Štastný pár společně vládne lesnímu průmyslu a zdá se, že nikdo a nic nemůže narušit jejich manželství plné něžností a lásky. Tajemství z minulosti a žárlivost bude však velmi těžká zkouška i pro ně. (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

Nely

V prvé řadě musím říct, že tenhle film opravdu není pro každého. Ale je rozhodně skvělý! Četla jsem knihu, která se mi moc líbila (i přes to, že takový žánr mě zrovna moc nebaví), tak jsem čekala jaké bude filmové zpracování. Očekávala jsem, že to bude bomba, protože Serenu natáčela Oscarová řežisérka Susanne Bier, ale hlavně také proto, že hlavní role se zhostili skvělí Bradley Cooper a Jennifer Lawrence! Oni dva v jednom filmu, to vždycky slibuje skvělou podívanou. Bonus. Film se točil také v ČR. Co se týče ostatních z obsazení..zase tolik jsem mu úplně pozornost asi nevěnovala, protože Bradifer si získali celý film jen pro sebe. Co se týče filmu jako takového, musím uznat, že tak do poloviny se film trochu vlekl, ale druhá půlka mi to vynahradila a ten konec byl vážně skvělý! Ano byl jiný než v knize, ale oproti té knize mě asi víc nadchl. Nechci tady spoilerovat, chci hlavně tento film doporučit, ikdyž jsem napsala, že není pro každého. Já se musím přiznat, že na jednu scénu jsem se dívala docela mezi prsty, protože to bylo i na mě trochu moc, ale...Kdyby tento film promítali v Americe ještě letos, rozhodně by si zapsal Oscarovou nominaci a také další nominace pro Jen a Bradleyho! A ano myslím si, že Jennifer by mohla vyhrát svého 2. Oscara :) Dávám 4* za ten trochu vleklý začátek, jinak fakt pecka! ()

Mr.nachos

Hrát v tom někdo jiný, skončil by film v propadlišti, kam patří.....ale on tam nejspíš skončí tak jako tak.....a zaslouženě. Ale ke to celkem škoda, dalo by se z toho vytahnou mnohem víc, protože příběh to není špatný. ()

kubilov

Docela jsem se divil proč Serena v nějakém širším promítání v kinech neuspěla a kritici jí tedy zrovna moc nevychválili, vždyť sehraný pár Cooper a Lawrence by měl být zárukou minimálně nadprůměrného filmu. Po shlédnutí filmu tedy ale nakonec chápu oba úhly pohledu. Jak ten pozitivní, ke kterému se přikláním i já, tak ten negativní, protože chápu, že mohla Serena někoho odradit svou rozvleklostí a on tak nemusel dostat co chtěl. Pro mě byla Serena vynikajícím filmem zejména díky vykreslení spousty negativních lidských vlastností, ať už to byla závist, žárlivost, ctižádost, nedůvěra, zrada nebo až přehnaná oddanost. To v příjemném prostředí carolinského lesnického průmyslu. ()

Zadri

Z počátku slibné, poté snadno předvídatelné a na konci krkolomné. Určitě promarněná šance, a to je vždy škoda. ()

PlysovyMacko

Ked tam Jennifer prisla a zacala rozkazovat chlapom, myslela som ze to bude super film. Potom sa stane nehoda, prepne jej a chvilu sa film zmeni na thriller. Napadlo ma ze ako si v tej divocine odfarbuje vlasy a lakuje nechty. ()

gootik

Technicky hezky udělané, nicméně příběh je zcela mimo jakékoli meze uvěřitelnosti nebo ztotožnění. Pokud toužíte po antickém dramatu v kovbojských botách, pak se možná pobavíte, ale já si už tenhle film nikdy znovu nepustím. ()

simoneo

Film mi prisiel trochu malo konzistentny a taktiez som neveril moc hereckym vykonom. Moj nazor moze byt ovplyvneny ceskym dabingom, v ktorom som film videl. ()

solisoli

Výborný námet a slušný príbeh, skvelá kamera, lenže dosť povrchne rozpracované, niektoré scény nedotiahnuté. Nedá sa tvrdiť aj o špičkových hereckých výkonoch. Škoda, mohol to byť veľmi slušný a pôsobiaci projekt, čiže skvelý film. ()

Rodriguess

Ten Blond jej dako velmi nesadol, Cooper inak velky vykon, ale film dako nenadchol, sice neurazí ale nicim vynimocne neprekvapí. ()

r007

Nechala jsem si film měsíc uležet, ale moc to nepomohlo. Zůstaly mi v paměti nádherné scény krajiny, lov na pumu, orel a Serena na koni. Film jako celek dost zklamal. Nečetla jsem knihu, ale děj mi připadl natočen prazvláštním způsobem se zaměřením na detaily, které nebyly až tak důležité. Serena mi byla nesympatická už od začátku a nepřekvapilo mě, co vlastně udělala, ale běhal mi z toho mráz po zádech. Možná to bylo špatným načasováním, možná jsem od S. Bier čekala víc, ale pro mě je to její nejslabší film. ()

rigby

Příjemný film s pěknými herci v hlavních rolích. Jednoduchý a čitelný příběh lze snadno sledovat, diváka zaujme, ale příliš nezatíží. Vše plyne v krásných přírodních exteriérech až do závěru, který se dal očekávat. Na slzy ale nedojde, zase tak dojímavě není příběh vystavěn. Ano, líbilo, ale žádný zázrak se nekonal. Možná chtělo přidat trošku života a pohybu a hned by to byl jiný film. ()

fafejt001

Nic světoborného , leč slušně natočeno . Jennifer je blond , což jí sluší a Bradley trochu nemastný . Nic zde není přehnané , což se mi líbilo . Takový průměrný film s nemanželským dítětem a kácením stromů s velmi ostrou sekerou . Takže slabší tři * . ()

Veeria

Čekala jsem víc, nebyl to vůbec můj šálek kávy. Nicméně musím pochválit herecký výkon Jennifer Lawrence - tato herečka mě skutečně baví. ()

Sympy

Koukal jsem na o protože se to natáčelo v naší vesnici u Kladna,ale velkolepé dílo jsem nečekal a opravdu mě to moc nezaujalo.Asi to prostě není moje parketa,na mě příběh v jedné lince. ()

Ace.A.T.L.

Parádní obsazení, parádní prostředí, ale zpracování je drobet mdlý. Ale tak i tak to je pěknej film, co potěší, neurazí, zaujme a uznejme, že na Jennifer je skvělej pohled. Za mě 3* a DOPORUČUJU ()

Acinore

Bála jsem se, že to bude nuda, ale jsem příjemně překvapená :) bylo to zase něco jinýho, odlišnýho, zajímavýho...Bradley i Jenn super, dokonce i ostatní herci dokázali hereckej talent, ačkoli jsem většinu z nich viděla poprvé :D a toho si cenim! Takže za mě palec nahoru :) ()